Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Ben daha önceki gebeliğimde proluton iğne olmuştum 2 tane 5 gün aralıklarla. 2. İğneden sonra aşırı kaşıntı ve kızarıklık oldu. Ben de catladigini düşünmüştüm ama sonra hafifleyerek geçti. Alerji gibi bi şey olmuştum galiba. Esas çatlak son ayda bebek asagi inince alt göbeğimde oldu biraz.
Bende günlük progestan vuruluyorum kalçadan evet söylediğin gibi kaşıntı yapıyor ama benim göbeğim kaşınmaya başladı ve 1 tane çatlamis neyse sağlık olsun bebeklerim sağlıklı olsunda gerisi hiç önemli değil

Ben 350$ yaptırdım canım. 11.400 e denk geldi.
Ben kendimde istiyordum e doktorumda bana direk fetalle gelince kabul ettim tabi. Tüp bebekle hamile kaldım o nedenle yaptırmak istiyorum. Ama yaptırmayanda çok🌸 Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucağınıza alın bebeğinizi🌸
Yalnış yere yazmışım 🤣🤦🏻‍♀️

Kızlar fetal DNA kaça yaptırdınız? Benim Dr umun önerdiği firma 13 bin dedi, zaten aldırma düşüncemiz olmadığı için bu fiyatı da ödemek istemedik, yaşım 37 ikili üçlü testle de kafamı bulandirmak istemiyorum, hiç birini yaptirmayacagim galiba
Canım sana yazacağıma başka yere cevap olarak yazmışım 🤣ama sana da yazayım ben 350$ yaptırdım. Kendimde istiyordum e doktor da önerince hemen tamam dedik. Bugün 8. Gün hala sonuş gelmedi🥹 beklemek te zor. Eğer içinizden gelmiyorsa yaptırmayın.
Ben tüp bebekle hamile kaldığım için istedim. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun🌸

Selammmmmmm benim minik o kadar hareketli ki kımıldamaktan göremedik birşey ama yüzde seksen kız dedi🩷 2 kez ultrasona girdim ense kalınlığı için kımıldak bebiş zor ölçtürdü . Fetal DNA verdim artık cinsiyet ona kaldı benim 😍 bu arada çikolata yerseniz ve tok olursanız bebek çok kımıldıyor 😍

Galiba bende tuttu yediğim erik limon haddi hesabı yok . Bugün göremedik ama yüzde 80 kız dedi. Ve yüzüm aşırı sivilcelendi oda tuttu
Bende baya ekşiye düşkünüm de ondan merak ediyorum. Ama hep erkek hissettim. Çok merak etmiyordum ama burda böyle öğrenenleri gördükçe vallahi heyecan yaptım... :KK70:

Selammmmmmm benim minik o kadar hareketli ki kımıldamaktan göremedik birşey ama yüzde seksen kız dedi🩷 2 kez ultrasona girdim ense kalınlığı için kımıldak bebiş zor ölçtürdü . Fetal DNA verdim artık cinsiyet ona kaldı benim 😍 bu arada çikolata yerseniz ve tok olursanız bebek çok kımıldıyor 😍
Yaaa ırmak çok sevindim o zaman benim de kız diyorum hala 😀😀😀😀ayyy yarın bir de ben göreyim dua et bana da

Gözünüz aydın 🧿 Sağlıkla gelsin inşallah bizde daha öğrenemedik. Böyle haberler alınca heyecanlanıyorum valla :KK70:

Oyyyyyy bebem maşallah maşallah yaaa
Bir paşamız daha geliyor desene:)
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🥰🥰🧿

Yaaaaaaa 🥹🥹🥹🥹 hayırlı olsun canım benim sağlıkla gelsin yavrunuz

Hepinize çok çok teşekkür ederim ☺️ Rabbim hepinizin gönlüne göre versin sağlıkla sıhhatle 🤲🏻

Cinsiyeti belli olan annelere bir sorum var. Şu ye ekşiyi çıkar ayşe'yi lafı tuttu mu :KK70:

Cnm ben ekşi yiyorum hep. Erik bol nar ekşili çiğ köfte ayrıca meyve soğuk olacak şekilde yaz meyveleri vs. Etten tavuktan ve genel olarak yemeklerden tiksindim. Fresh şeyleri yemek istiyorum hep ama erkek dedi Dr. Birde çok uyku ve üşüme durumu oluyor ben de.

Çok sevindim ırmakcım. Sağlıkla gelsin bebeğin 🤲🏻

Biri de fetal DNA fiyatı sormuş yukarda okudum bulamadım . Ben bugün 9000 tl ye yaptırdım Denizlide
9000 gerçekten iyi fiyat. Denizli’de nerede yaptırdınız? Bende Aydın’da yaşıyorum. Çoook şaşırdım. Duyduğum en iyi fiyat 🍀 İnşallah tertemiz gelir sonucunuz. Ne kadar süre de çıkar hakkında bilgi verdiler mi?

kızlaaar sizin için girdim bugün oğluşu olan kızları gelen oh oh renklendi buralar 😍😍😍 hayırlı olsun kızlarım sağlıkla gelsinler. Irmak ne yaptı? Kız hissediyorum felaket şekilde 🥹 Blue8816 Blue8816 sen ne yaptın kuşun nasılsın öğrendin mi cinsiyet
Oyy canm müsait oldukça gel kızz
Yok balım öğrenmedim 12 mayıs'ta öğrencem cinsiyet partisinde 😁
Sen naslsn

Oooooooo tamam geldi bizim prenses 🌸🌸
O zaman benim erkek😁😁
Maşallah maşallah canm
E kızzz fetal ne zaman cıkacak
Birde hareketli olması mı iyi hareketsiz olması mı
Ben Pazartesi ne yapsam 😄

Cnm ben ekşi yiyorum hep. Erik bol nar ekşili çiğ köfte ayrıca meyve soğuk olacak şekilde yaz meyveleri vs. Etten tavuktan ve genel olarak yemeklerden tiksindim. Fresh şeyleri yemek istiyorum hep ama erkek dedi Dr. Birde çok uyku ve üşüme durumu oluyor ben de.
Ahanda tamam benim de erkek
Bende senin gibiym canm:))

Cinsiyeti öğrenen kontrolü iyi geçmiş arkadaşları tebrik ederim 🌼 darısı ilerleyen haftalarda başımıza 🙏

Benim gibi gece tuvalete kalkıp sonra uykuya dalamayan var mı? Gündüz uyuyup dengeleyebiliyor musunuz? 🥲

Bir sorum da batmalarla ilgili. Benim ara ara ama hep sağ tarafımda batma hissi oluyor. Bu fetüsün sağ tarafta olduğu anlamına mı geliyor?

11. haftadan herkese selam ediyorum. Çarşamba günü NIPT için kan vereceğim, 1 haftaya belli olurmuş. Umarım güzel haberler veririm.

Bende de öyle turşu turşu suyu çiğ köfte dediğin gibi böyle şeyleri yiyesim geliyor daha çok. Üşüme bende de var vallahi hamile olmadan önce bu kadar üşümüyordum. Hep ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler ya eşim kız kesin diyor ben ısrarla e erkek diyorum :KK70: Bakalım bende fetal dna sonucu bekliyorum. Daha bi 7 8 gün beklerim heralde öğrenmek için. Meraklı meraklı :KK70:

X