2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar geriden gelip okudum hepinizi 🤍 emzirme destek sistemi muhteşem bişey en iyi biberon emzik bile eğer bebek meme reddi yapıcaksa yapıyor tamamen onlar patron. Bir de yetmediğini asla düşünmeyin özel bir durum yoksa Allah ın izniyle yeter. Pompa veya sağım işlerine girişmeden eds yöntemine bakın derim. Bizim de dün kırkımız çıktı 🥰

Bir de bu zayıf tombik bebek söylemlerine de asla kulak asmayın her bebek farklıdır. Önemli olan doktor yeterli kilo var diyorsa tamam işte sağlıklı olsunlar 🤲🏻

Kızlar geriden gelip okudum hepinizi 🤍 emzirme destek sistemi muhteşem bişey en iyi biberon emzik bile eğer bebek meme reddi yapıcaksa yapıyor tamamen onlar patron. Bir de yetmediğini asla düşünmeyin özel bir durum yoksa Allah ın izniyle yeter. Pompa veya sağım işlerine girişmeden eds yöntemine bakın derim. Bizim de dün kırkımız çıktı 🥰
Ben pompayla elde ettiğim sütü verdim EDS ile ve çok iyi oldu gerçekten de

Kızlar selamlar aranızda prebiyotik damla kullanmaya başlayan var mı? İlk kontrol için gttigimiz doktorda önermişti ama almaya pek scak bakmamıştım 1.ay kontrolumuz için içime daha çok sinen bir doktora gttim o da söyleyince aldık artık. Buarada doktorumuz anne beslenmesi için bazı şeyler önerdi gaz sorununa karşı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Hersey yiyebilirsin ama hicbirseyden ikinci tabak ikinci porsiyona geçme dedi. Birde süt ve yumurtanın birlikte içinde olduğu şeyleri yememeye dikkat etmemi söyledi. Hamurisi makarna vs tarzı

Kizlar boyle set şeklinde ateş ölçücü hemde burun aspiratoru varmış. Sizce bunlar iş görür mü yoksa aldigima pisman olurmuyum

Eklentiler

• 33848643.jpg
    33848643.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar merhaba bebeğimde uzayan sarılık nedeniyle tahlil aldılar idrar kültüründe üreme çıktı şimdi tekrar tahlil istediler İnşallah temiz çıkar bir yanlışlık olmuştur lütfen eder misiniz Zehra bebek ❤️
Merhaba geçmiş olsun durumujuzu merak ettim. Dün bize de dr uzayan sarılık olduğunu söyledi fakat herhangi bir tahlil vs istemedi. Uzayan sarılıktan 15.gunde fln kan tahlili ypilamasi gerekiyormus bizde o zaman farklı dr a gidiyorduk istememisti. Bide bebeklerde idrar tahlili almak zor olduğu için bakteri uremesinin genellikle çıktığını duymuştum

X