Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Aa öyle miymiş bende de mevcut bunlar ama bana erken gibi geliyordu bu belirtiler için. 37 ye kadar içimde tutmak istiyorum. Hatta 39. haftayı görsem iyi olacak iyice gelişsin ele gelsin 😄
Çorap giyiyorum terliyorum . Dün tahlil verdim bişey çikmadi . Sabah bütün midemdekileri çikardim . Ne yapacaz biz yA

Merhaba hanımlar benim bugün kontrolüm var önce tansiyon ölçüldü 14/9 ikiz benimki daha doktorun yanına girmedim nasıl bir yol izlenir acaba haftam 34+5
İkizlerde ekstra bir sıkıntı yoksa bekletebildikleri kadar doğumu öteliyor genelde doktorlar.
Çift yumurtamı, tek yumurta ikizi mi bebekleriniz? Birde bebeklerin kilosu nasıl?
Benimde ikiz o yüzden merak ettim 😊
Tek yumurta ikizi ve tek plesantalı oldukları için 35. Haftaya girdiğimde bebekleri alıcağını söylemişti doktorum. Tek plesantalı olmaları son haftalarda sıkıntı olabiliyormuş. 32+3 teyim bende. Geçen hafta gittiğimde kiloları biraz düşüktü, 34 bittiginde en azından 2 kilo olurlar diye düşünüyor doktor. Umarım olurlar daha minnaklar çünkü benimkiler 🥲

Bana 31. haftada 1 er doz 24 saat arayla 2 kere ciğer geliştirici yapıldı. 33.haftada
Aynı anda iki tane mi vuruyorlar? Bana da öyle yaptılar perşembe 2 tane cuma 2 tane vuruldum bide bu cuma üçüncü doz yine 2 tane vurulacak niye iki iki vuruluyor onu anlamadım ama. Normalde üç doz vuruluyor.
Bana sadece bebeği uyuyabilir hareketleri azalırsa stres yapma dedi azalma filan da pek olmadı sıkıntı yaşamadım başkada şunu yeme bunu yapma demedi ama iğne kortizonlu sanırım c ile başlıyor ondan tuzlu filan yeme demiştir sana.
Benim anlamadığım neden bana ciğer geliştirici yapmıyor doktor, perinatologa sordum gerek yok dedi,ama erken doğum riskim var.Acaba neden yapılmıyor zararı var mı?Bi de kadın doğum doktoru bana perinatolog izni olmadan yapamayız dedi,öyle bişey var mı?

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚🏻🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚🏻🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚🏻🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️ benim periler de haftaya gelir sanırm 😂 annem erken geliyor 38de sağlıkla sıhhatle en geç doğurursam güzel olur 😂🤲🏻 annem 35+2 de geliyor perşembe 🥺
Benimde annem erken gelecek diye az dertliyim kocisimle nasıl doktorun tavsiyelerini yapicam onu düşünüyorum 🤣🤣🤣

Ayyyy o periler bi geldi mi gitmiyor ama dikkat et 🤭🤭🤭 insallah gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olur surecin💜

Benimde annem erken gelecek diye az dertliyim kocisimle nasıl doktorun tavsiyelerini yapicam onu düşünüyorum 🤣🤣🤣

Ayyyy o periler bi geldi mi gitmiyor ama dikkat et 🤭🤭🤭 insallah gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olur surecin💜
Kız sana erken degil gelsin annen bir haftaya dogurursun medusa gibi olursan 😂😂

Ay vallahi içim rahatladı ya derdim tarih biliyorsun öyle olmasa yine sıkılmıcam da tarihi beklesin az kaldı şurada zaten diye takmıştım kafama. Bide sizde de hala devam ediyo olması da rahatlattı beni sağol canım 😍😍

valla doğum habercisi olmasında dediğin gibi 😂 sen hiç nts bağlanmadın mı daha kontrol ne zaman? Ciğer geliştirici de yok sende dimi ben onu yaptırdım iki doz son dozu cuma yaptırcam hem kontrol olcak. Ondan da rahatım doktor ciğer geliştirici üstünden 48 saat geçince korkma dedi de nekadar beklerse okadar iyi tabi hem kilo alsınlar hem ciğerleri güzel gelişsin 37 görseydik vallahi hepimiz bi 🙏🙏😍
Kontrole 36+3 olunca gidicem canım o zaman gel dedi, ilk kez o zaman giricem nstye. En son gittiğimde erken doğum riskim yoktu öyle devam eder inşallah 🙏🏻 o yüzden ciğer geliştirici muhabbeti de olmadı
Kizlar sabah midemdeki herşeyi çikardim . Terleme var bende üşüttüm sanirim yine . Ne iyi gelir ?
Nane limon iyi gelir bence çok geçmiş olsun

X