Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Teyzoslarr bana sans dileyin❤️

Eklentiler

• IMG_20240416_124626.jpg
    IMG_20240416_124626.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 89
Benimde annem erken gelecek diye az dertliyim kocisimle nasıl doktorun tavsiyelerini yapicam onu düşünüyorum 🤣🤣🤣

Ayyyy o periler bi geldi mi gitmiyor ama dikkat et 🤭🤭🤭 insallah gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olur surecin💜
Odanın kapısını kapat kim görecek kız 🤭 ebeveyn banyosu da varsa hiç düşünme 😂
Amin inşaAllah ya hayırlısıyla 🤲🏻
Annem şuan ablamda dönüşte babam bana bırakıp memlekete gidecek annem kalacak. Bende diyorum 1 hafta daha kalın 37 olunca gel çok beklememiş olursun ama babamın işleri varmış. Bakalım hayırlısı ya. Doğumdan öncede lazımlar sonra da 😅

İkizlerde ekstra bir sıkıntı yoksa bekletebildikleri kadar doğumu öteliyor genelde doktorlar.
Çift yumurtamı, tek yumurta ikizi mi bebekleriniz? Birde bebeklerin kilosu nasıl?
Benimde ikiz o yüzden merak ettim 😊
Tek yumurta ikizi ve tek plesantalı oldukları için 35. Haftaya girdiğimde bebekleri alıcağını söylemişti doktorum. Tek plesantalı olmaları son haftalarda sıkıntı olabiliyormuş. 32+3 teyim bende. Geçen hafta gittiğimde kiloları biraz düşüktü, 34 bittiginde en azından 2 kilo olurlar diye düşünüyor doktor. Umarım olurlar daha minnaklar çünkü benimkiler 🥲
Yatış verdiler nst bakacaklar alırlar mı bilmiyorum şimdi normale döndü tansiyonum büyüdükleri için tam ölçemiyorum dedi doktor

Odanın kapısını kapat kim görecek kız 🤭 ebeveyn banyosu da varsa hiç düşünme 😂
Amin inşaAllah ya hayırlısıyla 🤲🏻
Annem şuan ablamda dönüşte babam bana bırakıp memlekete gidecek annem kalacak. Bende diyorum 1 hafta daha kalın 37 olunca gel çok beklememiş olursun ama babamın işleri varmış. Bakalım hayırlısı ya. Doğumdan öncede lazımlar sonra da 😅
Senin annen de gelmeyecekti sanki dimi canım kararının değişmesine sevindim doğuma da kalır inşallah 🙏🏻
Benim annem de gelmicem demişti geçen konuştuğumuzda doğum öncesi gelelim ihtiyaçlarına yardım edelim dedi ben de gelin dedim ama doğumdan sonra gelip yardım etmelerini tercih ederim 😄 öyle söyleyeceğim bir dahakine

Senin annen de gelmeyecekti sanki dimi canım kararının değişmesine sevindim doğuma da kalır inşallah 🙏🏻
Benim annem de gelmicem demişti geçen konuştuğumuzda doğum öncesi gelelim ihtiyaçlarına yardım edelim dedi ben de gelin dedim ama doğumdan sonra gelip yardım etmelerini tercih ederim 😄 öyle söyleyeceğim bir dahakine
Evet normalde gelemem diyodu 🤭 ama ben az çok naz yaptığını hissediyodum, ablamda kıyamaz gelir diyodu. Gelicek bakalım🤭 minnoşumda çok bekletmez inşaAllah anneannesi gelice 🤭

Kontrole 36+3 olunca gidicem canım o zaman gel dedi, ilk kez o zaman giricem nstye. En son gittiğimde erken doğum riskim yoktu öyle devam eder inşallah 🙏🏻 o yüzden ciğer geliştirici muhabbeti de olmadı

Nane limon iyi gelir bence çok geçmiş olsun
Aman risk filan olmasın da beklesin inşallah 🙏 ozaman senin kontrole daha var haftaya ptesi 36+3 oluyorsun benden bir gün öndeydin

X