Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Ben sürmeye başladıktan bir kaç gün sonra doğurdum 😅 açıkçası pek kullanmadım çok nadir kullanıyorum şimdi. Gümüş kapak kullanıyorum bazen, bazen de annem ayva çekirdeği jeli yaptı onu kullanıyorum
Tahin ve ayvayı deneyim o zaman😀 aa evet hatırladım sen sürüyodunn iyi mi peki acı var mı

Ahududu yaprağı çayının, rahim duvarını ve kasları güçlendirdiği, bu nedenle de rahmin daha etkili kasılması nedeniyle doğumun çok daha kolay ve hızlı olduğu belirtiliyor.

Yarın bulursam alıcam inşaAllah 😍

Kafası 10 gün önden gidiyor canım kilosu normal de kafa işi tedirgin etti beni. Bir de ne kanala girdi ne sancı var 40 ı geçer kesin o zaman kilosu da ilerleyebilir, başı iyice büyür.

İlkinde 3715 gramdı oğlum kafası yine büyüktü, burada o kilodakiler sezaryen oldu hep, kendimi boşa zorlamışım diye düşündüm o yüzden sezaryen istedim aslında aynı şeyleri yaşamayayım diye ama sezaryenden de korkuyorum. Doğumun iki türlüsü de zor Allah kolaylaştırsın inşallah 🙏🏻

Evet eşim çok yoğun çalışıyor evdeki tüm işler bana kaldı, hareket etmiş oluyorum gerçi ama artık çok fazla sırt ağrım oluyor. Annemlerin bir an önce gelmesini bekliyorum 😀 inşallah bebişler doğunca rahatlarız dediğin gibi 🙏🏻 en azından artık iğne olmayacağız o bile güzel

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün 🥰
Kuşum ozman sezeryan yap olsun bitsin 🤲🏻Rabbim yardim etsin hepimize 🤲🏻Artik hergün zor geciyor . Ne kadar erken doğursak daha iyi geliyor. Ben zaten sifir hareket .göbeğim çok büyüdü. Suyum üst sinira yakin cikmiş .

Ahududu yaprağı çayının, rahim duvarını ve kasları güçlendirdiği, bu nedenle de rahmin daha etkili kasılması nedeniyle doğumun çok daha kolay ve hızlı olduğu belirtiliyor.

Doktorlarin hepsi ahududu ananas hurma öneriyor . Ahududu ile anladin bilimsel bi kaniti yok ama :) sen iyisi hurmadan ilerle :)

Ay kızlar burası buz gibi bebek bir öksürüyor yeminle kafayı yiyeceğim doğal gazı açtım
Kız ben adanadayım bugün fırtına uçuyor her yeri kapattık banyo yaptırdık 2 kat uzun kollu giydirdim alt üst halada burnu buz gibi ben bile çeket giydim sıkı giydir sıkı sar canım hemen hasta olurlar

Kuşum ozman sezeryan yap olsun bitsin 🤲🏻Rabbim yardim etsin hepimize 🤲🏻Artik hergün zor geciyor . Ne kadar erken doğursak daha iyi geliyor. Ben zaten sifir hareket .göbeğim çok büyüdü. Suyum üst sinira yakin cikmiş .
Son haftalar zor geçiyor gerçekten hem bizim hem bebişler açısından riskler oluşuyor. Benimki de son günlerde az hareket ediyor tedirgin oluyorum. Sağ salim kavuşalım inşallah 🤲🏻 senin çok az kaldı, pozitif bir doğum hikayen olur inşallah

Doktorun cesura ve bana verdiği listelerde vardı kuzum bu ama ben daha almadım 😂😂 yiyip içilen şeylerin bu konuda işe yarayacağına inanamadım nedense🧐

Son haftalar zor geçiyor gerçekten hem bizim hem bebişler açısından riskler oluşuyor. Benimki de son günlerde az hareket ediyor tedirgin oluyorum. Sağ salim kavuşalım inşallah 🤲🏻 senin çok az kaldı, pozitif bir doğum hikayen olur inşallah
Benim de 2 gündür hareketleri azaldı merak ediyorum neden acaba 🤷‍♀️

Kizlar ya bi whatsapp grubumu kursak. Burdan takip edemiyorym ben hic. 2016 dogumlu kizimda oyle yapmistik. Simdi 6 kisi cok yakin dost olduk. Yuzyuze bile görüştük 7/24 konusuruz. Cocuklarda arkadas oldular
Ayy biz de kurmuştuk ama kuran kişi banlanmıştı yasakmış sanırım 🙈

X