Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    130
Gündelik işleri tabi ki yapıyorum mutfak dolaplarının altını da sildim mesela süpürge açıyorum gardrobu oturduğum yerden katladım kocam yerleştirdi vs de cam silemem mutfak dolaplarının üstüne tırmanamam o kadar da değil 🤓
Dinlene dinlene yap yorma kendini bebiş 🌸
Valla bende bayramda o işlerin hepsini yaptım camlar dahil. İşlerin bir kismini da kocama taşere ettim bayağı biraz götürür o büyük temizlik. Perdeler vs de yikanmisti. Dinlene dinlene yapıyorum şimdi de bir şey yapacaksam. İşten ayrıldığım için yürüyüş yapma fırsatım da oluyor havalar da güzel belki onun etkisi vardır canım benim durumuma bilmiyorum.

Aynı hareketleri bnde öle hissediyorm dün ilk kez sert vurdu 29 haftalıgm

Canım bebek hareketlerini sen hareket ederken hissetmen zaten zor. Tatlı bir şey ayıp ağzına soluna uzanirsan daha net hissedebilirsin. Baskı hissetmenin sebebi de bence vücudunun otur uzan dinlen diye uyarı vermesi. O durumda varsa imkanın şöyle ayaklarını uzatsan geçer. Daha salı günü doktorla bende bu konuyu görüştüm bunları söyledi.
Teşekkür ederim valla ben de dinlendim yattım şimdi bugün temizlik avrdinevde ablaya ister istemez yardım ettim ben de bi de dışarı falan da çıktım biraz yoruldum, sanki daha önceki haftalarda pat pat vuruyordu şimdi daha hafifledi tekmeleri gibi daha çok dönüyor gibi hissediyorum 2 hafta once falan güçlü vuruyordu aslında bundan sonra daha güçlenmesi lazımdı sanki ama belki de denk gelmiştir bilemedim.

Valla bende bayramda o işlerin hepsini yaptım camlar dahil. İşlerin bir kismini da kocama taşere ettim bayağı biraz götürür o büyük temizlik. Perdeler vs de yikanmisti. Dinlene dinlene yapıyorum şimdi de bir şey yapacaksam. İşten ayrıldığım için yürüyüş yapma fırsatım da oluyor havalar da güzel belki onun etkisi vardır canım benim durumuma bilmiyorum.
İlk gebeliğinde etkisi var kuzucum 🫠
Evde bir çocuğun daha olması işe gitmek ikinci gebelik deformasyonu hepsi etken.
İlk gebeliğimde 35. Haftama kadar çalışmama rağmen kuş gibiydim. Ben 39. Haftada gece 4te eve giriyodum sahiller çaylar kahveler gezmeler. Şuan bambaşka bir süreç geçiriyorum 🥲
Allah hepimize güç kuvvet versin 💙

Bu arada bir şey daha ekleyeyim, ailem şu an hastanede yattığımı bilmiyor. Eşime de kızı al eve git rahat etsin dedim. Odada yalnızım, nasıl güzel dinleniyorum şu an bir görseniz. Ekmek elden su gölden resmen😄
Canım çok çok geçmiş olsun şimdi gördüm mesajları. İyisiniz şükürler olsun sevindim kendine çok dikkat et ❤️

Teşekkür ederim valla ben de dinlendim yattım şimdi bugün temizlik avrdinevde ablaya ister istemez yardım ettim ben de bi de dışarı falan da çıktım biraz yoruldum, sanki daha önceki haftalarda pat pat vuruyordu şimdi daha hafifledi tekmeleri gibi daha çok dönüyor gibi hissediyorum 2 hafta once falan güçlü vuruyordu aslında bundan sonra daha güçlenmesi lazımdı sanki ama belki de denk gelmiştir bilemedim.
Sen yorulunca o daha çok uyku moduna geçiyor tecrübeyle sabit 🫠
Şuan karnımı delip çıkacak neredeyse oturarak çalıştım nispeten az tempolu bir gündü yarın bütün gün gezer halde olacağım için muhtemelen hareketleri daha sakin olacak. 29+3teyim.
Kasık batması kemik ağrıları hepsi normal olağan süreç için rahat olsun 🌸

Bakın size ne dicem dün medical park pendik için günlerdir arayıp fiyat alamadığımı yazmıştım ya bugün üst üste arandım hastaneden. İlk aramada normal doğum için 50000₺ epiduralli olursa 57500₺ dedi. İkinci aranmamda normal doğum için 45000₺ epidural olsursa 7500₺ daha alındığı söylendi 😂 her sorana farklı fiyat mı veriyorlar bu ne iş ben anlamadım 😂

Bakın size ne dicem dün medical park pendik için günlerdir arayıp fiyat alamadığımı yazmıştım ya bugün üst üste arandım hastaneden. İlk aramada normal doğum için 50000₺ epiduralli olursa 57500₺ dedi. İkinci aranmamda normal doğum için 45000₺ epidural olsursa 7500₺ daha alındığı söylendi 😂 her sorana farklı fiyat mı veriyorlar bu ne iş ben anlamadım 😂
Mümkün canım. Her şube için fiyat değiştiği gibi indirim konusu da yapabiliyorlar 😅
Bana full paketini 85 bin demişti (10 muayene kan tahlilleri vs dahil detaylı hariç)

Merhaba kizlar ..
Dün ve bugün sabah bel ağrım oldu ve yanlarima hafif sancı gibi girdi çok şiddetli değildi ama sancı geldi ..sizlerde oluyor mu 28 haftalık

Mümkün canım. Her şube için fiyat değiştiği gibi indirim konusu da yapabiliyorlar 😅
Bana full paketini 85 bin demişti (10 muayene kan tahlilleri vs dahil detaylı hariç)
Şaka gibi ama ya doğumdan sonra sürpriz faturayla karşılaşıcaz o zaman 😂

Kızlar bnim çok kasilmam var karnm çok sertleşiyor sürekli sizde bu varmı geçiyor bir saat ddoluyo birdaha aciyo çok ya normalse sknti yok ama ara ara gelmesi korkutyo

İlk gebeliğinde etkisi var kuzucum 🫠
Evde bir çocuğun daha olması işe gitmek ikinci gebelik deformasyonu hepsi etken.
İlk gebeliğimde 35. Haftama kadar çalışmama rağmen kuş gibiydim. Ben 39. Haftada gece 4te eve giriyodum sahiller çaylar kahveler gezmeler. Şuan bambaşka bir süreç geçiriyorum 🥲
Allah hepimize güç kuvvet versin 💙
Çok haklısın kuzum helal olsun hem çalışmak hem bir cocugun daha olması zor. Allah güç kuvvet versin 🙏🙏

Kızlar erken doğum şüphesiyle hastaneye yatırıldım. Kasılmaları durdurucu iğne, bebeğin ciğerlerini geliştirecek iğne filan yapıldı. Sıvı takıldı yatıyorum bakalım.
A aaa çok geçmiş olsun 🤦‍♀️🤦‍♀️ hayırlısıyla doğurabilsek inşallah taburcu olmuşsunuz okudum aman aman biraz daha beklesin minnoş

Kızlar bnim çok kasilmam var karnm çok sertleşiyor sürekli sizde bu varmı geçiyor bir saat ddoluyo birdaha aciyo çok ya normalse sknti yok ama ara ara gelmesi korkutyo
Ben kasılma sancı ne ayırt edemiyorum :KK43: tek bildiğim kalçamda bir acı bacağıma vuran akşamları yürütmüyor o kdr. Karnım sertleşiyo ara ara ama kasılma olsa herhlde bi his olurdu

Şaka gibi ama ya doğumdan sonra sürpriz faturayla karşılaşıcaz o zaman 😂
Onu yapamazlar girişte anlaştığın ücreti not alıyolar doktordan doktora da değiştiği için 😬
Medipol 20 bin demişlerdi burdan birine sorucam bakayım bu gittiğimde ne kadar diyecekler

Düzenli gelmemesi önemli yalancı sancılardır diye düşünüyorum sıklaşırsa doktora gitmek önemli tabi 🙏🏼

X