5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar iki gün kaldı başlamamıza:)))) ama kızlar 5ten az versek bile bırakmayalım vücudumuz direniyorsa biz daha çok direnelim ve zafer bizim olsun:lepi: hep destek tam destek bekliyorum:içelim:

şekerlemeeeee benide eklemeyi unutma lütfen bakalım bide böyle takım halinde yapalım yoksa kendi kendimize kaçamak yapmak kolay oluyor

günaydın arkadaslar ben bu gün sıvı detoksu yapacağım dün çok ağır yedim o yüzden bu gün bi vucudum dinlensin.. çignemeden bi gün gecireceğim yani:) yeşil çay biberiye çayı rezene çayı içeceğim... domates ve maydonozdanda bi domates çorbası yapacağım yağsız sonrada gün boyu onu ve yeşil elma kompostosu içeceğim... yarında bu diyete başlıyorum:) bu ay sonu düz hesap kaç kilo olacağım bakalım:)

kızlar iki gün kaldı başlamamıza:)))) ama kızlar 5ten az versek bile bırakmayalım vücudumuz direniyorsa biz daha çok direnelim ve zafer bizim olsun:lepi: hep destek tam destek bekliyorum:içelim:

ben asla ve asla 1 haftada 5 kilo verebileceğime inanmıyorum.3 kilo versem bile sevinçten uçarım valla:sm_cool:

:dance:58 ile başalyıp kaçamaksız denicem yanındada 1 saat spor yapıcam bakalım neler olacak.eğer 55 olursam bile konuyu açan arkadaşa minettar kalırım hele 53 olsam oooo göbek atarım valla

kızlar beni de yazın fena gaza geldim guclubacismile
benim 10 kg vermem gerek hazirana kadar
göbek mide aldı başını gitti hiç bir kıyafetimin içine giremiyorum
kendime hedef koydum nişan elbisemin içine gireceğim diye e onun içinde nişanlandığım zamanki kiloma dönmem lazım
şu an 60 kgım tam tamına 60 akannehir
49 - 50 olmam lazım nişan elbisemi giyebilmem için
bende yarın başlıyorum patates haşlayıp yiyeceğim bütün gün
bir haftada 5 kilo benim için bir hayal umarım hayalim gerçek olur :Saruboceq:
Bir hafta sonra 55 kg ondan sonraki hafta 50 kg olursam eğer incilideniz dile benden neeee dilersen çok samimiyim :sm_cool:

pasaklıminiktanrıça seninle hemen hemen aynı durumdayız.bende evlendiğimde 48 kiloydum doğum yaptım şimdi ise 58:KK43: 50 olsam yeter ama.bende hayal diyorum yinede denicem.istersen sende pazartesi başla.ortalama yakın kilolarda olduğumuz için karşılastırabiliriz hem tatil günlerinin hafta sonuna gelmesi daha iyi olur

pasaklıminiktanrıça seninle hemen hemen aynı durumdayız.bende evlendiğimde 48 kiloydum doğum yaptım şimdi ise 58:KK43: 50 olsam yeter ama.bende hayal diyorum yinede denicem.istersen sende pazartesi başla.ortalama yakın kilolarda olduğumuz için karşılastırabiliriz hem tatil günlerinin hafta sonuna gelmesi daha iyi olur

mavişcim sen yine doğum yapmışsında almışsın o kiloyu o kadar olacak
ben homini gırtlak agopun gazı gibi yemekten aldım :gitme:

şeyy kem küüüm ben özellikle tatil günlerini haftasonuna getirmemeye çalışmıştım :kedi:
haftasonu misafirliklere falanda gidiyoruz boğazıma hakim olamıyorum :kedi:
ipin ucunu kaçırırım diye korkuyorum hafta sonu başlasam süper olur
ctesi zaten işteyim yarım gün haşlanmış pattiz kolay olur benim için
pazar günü de bol bol domtis salatalık gibi şeyler yerdim iyi olurdu :kedi:

Son düzenleme:
peki tatlım o zaman 1 hafta sonra kaç kilo verdiğini mutlaka yaz olurmu çünkü bana yakın kilodaki arkadaşların kaç kilo verdiğini merak ediyorum.

benim bugün 3. günüm yani et günü. Ama mutsuzummmm niye derseniz ilk gün vermistim 300 gram ama bugün tartildim 500 gram almisim ya hemde sebze gününde olamaz cünki icim almayarak yemistim o yagsiz tuzsuz seyleri. Hergün tartilmanin zararlari ama en azindan son gün soke olmam. Üc gündür callanetics yapiyorum günde 1 saat cok etkili hissediyorumda etkilesim oldugunu hatta birazda toparlanma var acaba kasmi yaptim?

peki tatlım o zaman 1 hafta sonra kaç kilo verdiğini mutlaka yaz olurmu çünkü bana yakın kilodaki arkadaşların kaç kilo verdiğini merak ediyorum.

tamamdır kuzu vereliniortak
bende merak ediyorum acaba bu 5 kilo, kilosu belli bir oranın üzerinde olanlar için mi geçerli yoksa herkes için mi merak ediyorum

benim bugün 3. günüm yani et günü. Ama mutsuzummmm niye derseniz ilk gün vermistim 300 gram ama bugün tartildim 500 gram almisim ya hemde sebze gününde olamaz cünki icim almayarak yemistim o yagsiz tuzsuz seyleri. Hergün tartilmanin zararlari ama en azindan son gün soke olmam. Üc gündür callanetics yapiyorum günde 1 saat cok etkili hissediyorumda etkilesim oldugunu hatta birazda toparlanma var acaba kasmi yaptim?

Tabii ki tercih senin ama bence diyet yaparken hafta arasında tartıdan uzak durmaya çalış, bu aradaki oynamalar insanın motivesini bozuyor yerimseniben

moonshınee
sebzeyı nesekılde yedın onuda soylemısın bıze
bıde sıvı tuketımın nasılsı
sporada basladıgın ıcın vucudun dırenıyo olabılır
benım dıyetısyenım ılk 2 hafta spor vermıyodu

4 cesit sebze yaptim bikkinlik veriyor yoksa. Mantari tavada kendi suyuyla kavurdum pul biber vs . ispanak dondurulmus yine yagsiz soganla kavurdum. sonra renkli biberler ve üzerine domates kavurdum. gün boyu sirayla bunlardi. aksamada pirasayi cokcok az siviyagla soganla beraber corba haline getirdim yani bol sulu. Cokta yiyemedim hepsinden biraz biraz icim almadi.

Son düzenleme:
X