5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

neyse bakalım yarında meyve günü oh oh çok mutluyum.şeker ihtiyacımı karşılayacağım..
çok severim meyveyi
yalnız ben hiç wc ye çıkmadım napçam yaa..

a.s.tamam canım. daha önce alıntı demeden kopyalamıştım. tekrar düzelttim ve denedim. ooooooolmmuşşşş.:lepi: yani teknoloji özürlü olabilirim:kedi:ama inanın klavyeyi benden daha hızlı yazabilen yok iş yerinde.....:sm_cool:

merhaba benikinci günümü sadece alatalı domates yiyerek bitirmek üzereyim
yarın et günüm bir şey soracam yarın meyve günü yapsam da cumayı et günü yapsam olur mu
yazarsaı sevinirmmmm

neyse bakalım yarında meyve günü oh oh çok mutluyum.şeker ihtiyacımı karşılayacağım..
çok severim meyveyi

canım merhaba
alşam yatmadan önce sıcağa yakın ılık bir bardak suya bir tane kayısı ile bir cevizi at bir saat beklet snra yatarken iç cevizle kayısıyıda yiyebilirsen ye hem sağlıklı hemde işe yarıyoo olumunekankayizsmile

canım merhaba
alşam yatmadan önce sıcağa yakın ılık bir bardak suya bir tane kayısı ile bir cevizi at bir saat beklet snra yatarken iç cevizle kayısıyıda yiyebilirsen ye hem sağlıklı hemde işe yarıyoo olumunekankayizsmile

deneyeyim bakayım annemde elma sirkeli ılık su çok iyi geliyor dedi..

canım hang günündeysen o yiyeceğini yanında götür bence
insanlar ısrar edr anlamazlar çünki ama sen yemeee sonra çok pişman olursunnn:eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

karar verdim ya yanımda götüreceğim hem elim boş gitmemiş olrum ya da hiççç gitmeyeyim ama gitmeyi çok istiyorum tabu oynayacağız çünküü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ya yaptığım diyetler yüzünden asosyal biri oldm çıktım gitmiyorum diye darılıyorlar bana ama ne yapayım onlar pasta börek ben meyve kemircem gelen arkadaşlar da zayıflıktan ölen herşeyi götüren cinsten offffffffff ne zor bu kilo işleri

merhaba kızlar
maşallah ne kadar çok yazıyorsunuz oku oku bitmiyor
çok yorgun olduğum için yazamıyordum
kilo veren arkadaşları tebrik ederim valla bende verdim ama malesef adet dönemine girdim umarım diyeti olumsuz etkilemez
yarın meyve günü olduğu için çok mutluyum muz kivi ve bol elmalı bir gün planlıyorum

çok severim meyveyi

canım bende de aynı problem vardı
ama az önce yeşil cayımın içine 5-6 yaprak sinemeki yaprağı attım öyle içtim umarım işe yarar

tamam cnm degistiririm hemen
tarihte degisiklik yok demi bugün basladin???

evet canım başladım ama ne kötü o patates ya :KK43:( bu diyette neden hızlı kilo verildiğini ilk günden anladım tatsız tuzsuz olduğu için insanın içinden yemek gelmiyor:)))

bende 8-9 tane haşladım 3 tane yedim belki 1 tane daha yerim geri kalanları eşim için kavurdum:)) ama tek çatal almadım çok aç ama hırslıyım:))

benim tartı benimle dalga geçiyo galiba,şimdi de fazla tartıyo.ben dayanamam dakkada bir tartılırım ama buraya yazmıcam ctsye kadar bi daha.ya bi de o kadar kilo farkını görünce herkese duyurdum bu dieti hemen başlayın diye,şimdi fazla tartıyo.Allahım utandırma beni bolur

ay benimkide mi öyle şaşkolozlaştı yoksa .....

evet canım başladım ama ne kötü o patates ya :KK43:( bu diyette neden hızlı kilo verildiğini ilk günden anladım tatsız tuzsuz olduğu için insanın içinden yemek gelmiyor:)))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yaaaa demistim ben sositososito sebze gününde öyle gecer gibime geliyo kaydirigubbakcemile3
ama et günü cok rahat kaydirigubbakcemile2 bakalim diger günler nasil olcak

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yaaaa demistim ben sositososito sebze gününde öyle gecer gibime geliyo kaydirigubbakcemile3
ama et günü cok rahat kaydirigubbakcemile2 bakalim diger günler nasil olcak

ben sebzeleri fırınlayacağım domates ve biber normalde severim ama adı diyet olunca uzaklştırıyor işte namussuz:)))

X