Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Günaydın güzeller :KK200:
Gunaydın canımmm
Kızçeler günaydıııınnnn. Güzel bir hafta olsun bizler için.
gunaydın canım nasılsın bugun

zay%C4%B1flamak-icin-spor-yakma-karikatur.jpg

4 haftada bedenindeki değişimi kendin görürsün.
8 haftada arkadaşların ve ailen fark eder.
12 haftada da kalan herkes...

Başarıdan 12 hafta uzaksın.
Devam et.
Yeni baştan başlamak, devam etmekten daha zordur.
Pes etme, devam et.
Başaracaksın.
Fit vücut, %100 irade işidir.
Zihnin vücudunu kontrol etmezse,
Vücudunu zorlamazsan,
vücudun olması gereken yere ulaşamaz.
Disiplinin kas ağrısı, pişmanlığın acısına yeğdir. Hangi acı ile baş edeceğini sen seç!

Şu an imkansız gördüğün hareketler, bir gün senin ısınma egzersizin olacak.
Pes etmek üzereysen, neden bu yola girdiğini hatırla.
Neden sağlıklı yaşamı seçtiğini anımsa.
Ne kadar yavaş ilerlersen ilerle, koltuğuna çöküp televizyon izleyenlerden hızlı ve öndesin.
Başarı bir gecede gerçekleşmez. Gözünü ödülünden ayırma, amacına odaklan.
Unutma, gelecek yılki bedenin "spora keşke geçen yıl başlasaydım" diyecek.
Bir sene sonra, spora bugün başlamış olmayı dileyeceksin.
Onun yerine bugün başla!
Bugün!
Yarın değil, erteleme yok. Şimdi!

Spor ve sağlıklı yaşama alışırken; başta hiçbir şey değişmiyor gibi hissedecek, olduğun yerde sayıyormuş gibi düşüneceksin. İşte tam gerçek değişim o anda başlar. Sabret, devam et.

Acıyacak mı? Evet.
Ağrıyacak mı? Evet.
Zor mu olacak? Fazlasıyla.
Değecek mi tüm bu çileye? Kesinlikle!

Her gün amacına bir adım daha yakınlaşacaksın. Sakın bugün pes etme.
Devam ettikçe pişmanlık yaşamayacaksın. Bıraktığın anda pişman olacaksın.

Eğer senin için önemliyse, bir yol bulursun.
Eğer değilse, bir mazeret bulursun.

Kendini kandırma. Yapabilirsin.
Yapacaksın!

Yaz için değil, güzel görünmek için değil, eski sevgilin ya da zayıf arkadaşını çatlatmak için değil.
Kendin, sağlığın ve bedenin için yap!

Mutlu olacaksın. Sağlıklı olacaksın. Güzel hissedeceksin. Hastalanmayacak, bitkin düşmeyeceksin. Enerjik olacağın sabahları ve mutlu, olumlu, neşeli bir ömrü seç!

Herkes başarmak ister; ama sadece bunu gerçekten isteyenler, bu meydan okumada aşacağı engellerin zorluklarından haberdardır ve sadece bunu gerçekten isteyenler, mücadele edip başarıya ulaşır.

İstediğini almak için tek yapman gereken, ödemen gereken bedeli çalışarak ve vazgeçmeyerek ödemektir.
Buna hazır mısın?
Gerçekten bunu istiyor musun?
Yapman gerekeni biliyorsun. Asla durmamak, başaramayacağını söyleyenlere inat devam etmek ve başarabileceğini kanıtlamak!
Başkalarına değil,
kendine.
Waaaw sabah sabah guzrl motive oldumm :)

Devam et.
Pes etme, devam et.
Başaracaksın.
Vücudunu zorlamazsan,
Disiplinin kas ağrısı, pişmanlığın acısına yeğdir. Hangi acı ile baş edeceğini sen seç!

Ne kadar yavaş ilerlersen ilerle, koltuğuna çöküp televizyon izleyenlerden hızlı ve öndesin.
Onun yerine bugün başla!
Bugün!

Spor ve sağlıklı yaşama alışırken; başta hiçbir şey değişmiyor gibi hissedecek, olduğun yerde sayıyormuş gibi düşüneceksin. İşte tam gerçek değişim o anda başlar. Sabret, devam et.

Acıyacak mı? Evet.
Ağrıyacak mı? Evet.

Yapacaksın!

Yaz için değil, güzel görünmek için değil, eski sevgilin ya da zayıf arkadaşını çatlatmak için değil.

Mutlu olacaksın. Sağlıklı olacaksın. Güzel hissedeceksin. Hastalanmayacak, bitkin düşmeyeceksin. Enerjik olacağın sabahları ve mutlu, olumlu, neşeli bir ömrü seç!

Herkes başarmak ister; ama sadece bunu gerçekten isteyenler, bu meydan okumada aşacağı engellerin zorluklarından haberdardır ve sadece bunu gerçekten isteyenler, mücadele edip başarıya ulaşır.

İstediğini almak için tek yapman gereken, ödemen gereken bedeli çalışarak ve vazgeçmeyerek ödemektir.
Buna hazır mısın?
Yapman gerekeni biliyorsun. Asla durmamak, başaramayacağını söyleyenlere inat devam etmek ve başarabileceğini kanıtlamak!
Başkalarına değil,
kendine.
Bugün yeniden başlamışken bu çok iyi geldi :KK36:

Pazartesi bildirimi:
Cuma:68,7
Pazartesi: 68,800
Yüz gram artıdayım
Aaaa senden hiç beklemezdim :sinirli:

Kızlar çeyrek limon ve 1 çk rendelenmiş zencefili 1 bardak suya koyup sabaha kadar bekletip sabah içiyorum.Sizede tavsiye ederim.

Zencefil biraz serttir, içimi nasıl oluyor canım? Bir de neye iyi geliyor bu kür

Yaş 24 6 yıllık evliyim ikizlerim var 1 buçuk yaşında 67 kilo 1.55 boy evlendiğimde 53 kiloydum o kiloma geri dönmek istiyorum ama o kadar uzun zamandır hiç doğru düzgün kilo veremediğim için şuna imkansız gb geliyor inş bu sefer başarılı olurum uzun süre çocuk tedavisi gördüm ve Doğumdan önce ünsilin direnci sıkıntım vardı şimdi kilo vermek istediğim için testlerimi yaptrdım çok şükür artık direnç Yok ama irademle alakalı büyük sıkıntım var

Canım hoşgeldin, çok genç anne olmuşsun ne güzel :anne:

Hanımlar,

İzninizle ufak bir ricam olacak sizlerden. Bildiğiniz üzere artık spor takibini ben yapıyorum. Aşağıdaki gibi bir tablo hazırladım. Menülerinizi ve sporunuzu yazarken beni etiketlemenize gerek yok. Ama lütfen puanlarınızı yazın. Yani yürüyüş, ip atlamayı hadi hesaplarım ama direnç egzersizlerinizi hesaplayamam. Neticede hangi hareketten kaç tane yaptığınızı bilemem. Spor yapmadıysanız da spor yok diye belirtmeniz yeterli. Çünkü siz menüde spor yazmayınca bende unuttu heralde deyip yaptın mı diye sorarak sizi rahatsız ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim S smygnc @Rzgrece herderdedeva herderdedeva Huzurvermeyolunda Huzurvermeyolunda fattylamb94 fattylamb94 @NGY esperenzaa esperenzaa @AhSen_yarim Tugceilker Tugceilker @belcimim (Puan yazanlar üzerine alınmasın. Hatırlatma amaçlıdır)

Eki Görüntüle 2128718

Alındım hemen üstüme kuzucum dikkat edeceğim bundan sonra :KK60:

Devam et.
Pes etme, devam et.
Başaracaksın.
Vücudunu zorlamazsan,

Onun yerine bugün başla!
Bugün!

Acıyacak mı? Evet.
Ağrıyacak mı? Evet.

Yapacaksın!

Buna hazır mısın?
Başkalarına değil,
kendine.

Acı yook Rockyyyyy diye bağırmak geldi içimden :-)
Allahı güzel geldi bu yazı sabah sabah , ne iyi ettin de paylaştın:KK9:

Ben de kendimden hiç beklemezdim canım:deli:Tek bir kaçamak yok,regl yok,spor da azbuçuk yapıyorum ne iş anlamadım.
Vücudum yada tartım benimle dalga geçiyor herhalde:KK70:

Kuzucum tuz yedin mi fazla belki su toplamışsındır, olabiliyor arada öyle

Günaydın canım bu hafta ciddi ciddi 2li sayılar geliyor :KK73:

Bu hafta gelmez de haftaya olacak gibii canımmm :KK73::KK73:

Alındım hemen üstüme kuzucum dikkat edeceğim bundan sonra :KK60:

Acı yook Rockyyyyy diye bağırmak geldi içimden :-)
Allahı güzel geldi bu yazı sabah sabah , ne iyi ettin de paylaştın:KK9:

Ya yavruşum kusura bakma vallaha. Dediğim gibi hesaplamaya gocunmam ama dirençte ne yaptığınızı bilmediğim için yapamam. Ondan dedim.

Bende yazıyla gaza gelmedim değil :)

Sen nasılsın kuzu?
Bugün minik minik de olsa spora başlayacaktın değil mi:KK71::KK31:
Ben bomba gibiyim :KK71: bugün diyetisyenimin verdiği listeye döndüm sabah erkenden kalkıp yumurtamı yedim limonlu suyumu içtim. Öğlende 45 dk tempolu yürüyüş akşam kendimi çok zorlamadan eliptiğe başlayayım diyorum 20 dk bile yapsam kârdır ve görevim gereği bölgesel hareketler denicem :KK49::KK49:

Ben bomba gibiyim :KK71: bugün diyetisyenimin verdiği listeye döndüm sabah erkenden kalkıp yumurtamı yedim limonlu suyumu içtim. Öğlende 45 dk tempolu yürüyüş akşam kendimi çok zorlamadan eliptiğe başlayayım diyorum 20 dk bile yapsam kârdır ve görevim gereği bölgesel hareketler denicem :KK49::KK49:

Huhu fatty sahalara geri döndüüü. Hemde bir döndü pir döndü. Bu gazla devam kuzucum :)

X