Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Yediklerimi hiç anlatmasam daha iyi :KK70:
Dur anlatayım baştan :KK70: sabah gittim otogara sevdiceğimin yanına bi güzel sarıldık özlem giderdik :KK60: sonra bana doğum günü hediyesi almış onu verdi romantik bi konuşma :KK36: falan derken saat 1 olmuş ben bir lokma bişey yememişim açlıktan ölüyorum sandım ve orda en masum gelen şey simit sarayına oturalım dedik 1 simit ve yanına krem peynir yedim. Hava çok kötüydü biraz soğuk ve yağmurlu. Bizde açık hava bi yer var orda gezeriz diye plan yapmıştık bu havaya rağmen oraya gittik. Önce hayvanat bahçesine girdik 2 saat falan dolaştık sonra ikili bisiklet kiraladık yağmurlu havada tam 1 saat bisiklet sürdük 3 kere ayağım sıkıştı :mad: saat 7 falan oldu sevdiceğime ayıptır söylemesi bi iskender ısmarladım. Bende 1 porsiyon yedim ama birazı arttı tamamını bitiremedim. Sonra yine bi cafeye gittik çay kahve sohbet muhabbet derken ayrılık vakti geldi :KK61: kardeşimide çağırdım arabayla bizi otogara bıraktı yolcu ettik geldik işte :KK43: ama çoook güzel ve hareketli bir gündü bütün stresimi attım :KK73: ahada hem yediģimi içtiğimi hem gördüğümü bir arada anlattım :KK70:
Ohhh masallah ne guzel gecirmissiniz gununuzu :)
Çok güzeldi huzurcum :KK36:

Kız gözündende bişey kaçmıyo he :KK70:
Kacmaz :KK70: mesela suan menulerini paylasmayanlara napsam diye dusunuyorum :KK70:
Günaydın hanımlar. Güzel bir gün geçirmenizi dilerimm.
Kanguru_ Kanguru_
Kahvaltı
1 kase düğü çorbası salçalı

Ara
1 muz

Öğlen
Yarım tabak patates yemeği
Yarım kase yoğurt

Ara
Elma

Akşam
Ton balıklı bol salata
3 ceviz

Su 1.5 lt

Spor
1 bçk saat yürüyüş 225 puan
Huzurvermeyolunda Huzurvermeyolunda Allonsy Allonsy

Sabah
1 haslanmıs yumurta
2 ceviz
7 zeytin
1 avuc kadar peynir
Domates salatalık

Aksam
Sebzeli pulbiberli yogurt
2 kucuk kanat boyutunda baget (delerimyenmedi ve közde :KK66:

Kanguru_ Kanguru_ esperenzaa esperenzaa

Ben bugün sevgilimle beni üzen yeğenine gittik.Geçmiş olsun ziyaretine.En azından onunla olan sorun bir nevi çözülmüş oldu.
Biraz orada diyet listemin dışına çıktım.

Menüm
Sabah (10.00)
1 haşlanmış yumurta
1 dlm peynir
5 zeytin
1 çatal arnavut ciğeri
1 dlm ekmek

Öğlen (15.00)
1 dlm ekmek üzerinde 2 dlm sucuk,kaşar ve mısır
2 yk sosisli yumurta
1 yk k.biber sos
Çay

Ara (17,45)
Sade T.kahvesi

Akşam(18.45)
6 yk Tavuklu bezelye

Sıvılar: 1.5 lt su,y.çay,T.kahvesi

İyi geceler menümü iliştireyim şuraya
09:30 Limonlu Su
10:30 Haşlanmış 2 yumurta,3 ceviz,domates, salatalık,5 zeytin, süzme ve burgu peynir,3 bardak siyah çay
13:00 Şekersiz duble türk kahvesi
16:00 bir bardak ayran
17:30 Yeşil çay
19:00 6 köfte( küçüklerdi) salata yoğurt
Su :2,5 lt
Kanguru_ Kanguru_
Spor: 3 mil Leslie 135 puan, 30 dk tempolu yürüyüş 75 puan,toplam: 210 puan
Allonsy Allonsy

Kanguru_ Kanguru_ naber canımmmm hiç bize gelmiyorsun artık:110:
Buraya bile ugramadim dun :KK70: tatil yaptim :KK70: ugrarim canim ❤❤
Rzgrece bugün bize bile gelemedi:KK70: Ya çok meşgul yada çok pis hüpletiyor:KK70:
Hicte bilem:63: bi gun tatil yapayim dedim :)
25 mart menü

10:30
1 dilim ekmek
1kk peynir
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta

12:30

Sade Türk kahvesi
5 çiğ badem

16:30

4 yk ıspanak
1 kase yoğurt

19:30

3 köfte kadar haşlanmış et
Salata

Su; 2,5 litre
Kanguru_ Kanguru_
Spor: 1 saat tempolu yürüyüş
45 dk direnç hareketleri
Allonsy Allonsy

Yaş 24 6 yıllık evliyim ikizlerim var 1 buçuk yaşında 67 kilo 1.55 boy evlendiğimde 53 kiloydum o kiloma geri dönmek istiyorum ama o kadar uzun zamandır hiç doğru düzgün kilo veremediğim için şuna imkansız gb geliyor inş bu sefer başarılı olurum uzun süre çocuk tedavisi gördüm ve Doğumdan önce ünsilin direnci sıkıntım vardı şimdi kilo vermek istediğim için testlerimi yaptrdım çok şükür artık direnç Yok ama irademle alakalı büyük sıkıntım var
Hosgeldin canim motivasyon icin dpgru yerdesin :KK70:
Pazartesi bildirimi:
Cuma:68,7
Pazartesi: 68,800
Yüz gram artıdayım

Günaydınlaaar musmutlu bir hafta olsuuun :KK68:
Cuma:101,8
Bugün:101,5
Fark:-300 gr
:rolleyes:

Günaydın kızlar
Hamiş kalmadan önceki kilo 57.3
Pzrtesi 57.0
Fark -300 gr

Kanguru_ Kanguru_

Cuma 66.9
Pztesi 66.3

Alacagıma veriyorum ben ya :confused:

Cumartesi & pazar menulerini paylasmayanlar paylassin :sinirli:

Huzurvermeyolunda Huzurvermeyolunda sen mesaj sayilarini takip ediyomusun cnm ben kimsenin mesaj sayilarini yazdigini gormedim

fattylamb94 fattylamb94 spor hareketleri nerde ?

Kilo bildirimleri nerde???????:KK34: kahvalti yapip geliyorum. Kilo bildirimi yapmayanlara & 2 gunun menusunu paylasmayanlara sari kart gelcek:KK67:

C.tesi menum
Sabah
Klasik kahvalti

Ogle
Yok

Aksam
1 parca haslanmis tavuk
Yogurt bi kase
1 kase corba

Su 2 lt
Spor yok

Pazar menum
Sabah 12.00
2 ymuumrta
2 3 patates kiArtmasi
Peynir
Zeytin
2 ceviz
Cay

Ogle yok

Aksam
18.00
4 yk ymuurtali ispanak
2 baharatli kabak
Yogurt

Su 1.5 lt
Spor yok

Huzurvermeyolunda Huzurvermeyolunda sen mesaj sayilarini takip ediyomusun cnm ben kimsenin mesaj sayilarini yazdigini gormedim

Kilo bildirimleri nerde???????:KK34: kahvalti yapip geliyorum. Kilo bildirimi yapmayanlara & 2 gunun menusunu paylasmayanlara sari kart gelcek:KK67:
Ay sinirlenme kaptanım ben araştırıyorum güzel hareketler bulmak üzereyim ve hepimizi spora teşvik edicem inşallah.

Dün ki menümüde yazayım

10.00
1 dilim peynir
4 dilim ısıl işlem görmemiş sucuk
1 yumurta
3 zeytin
Şeytan dürtmüştü ekmek yicektim ama ekmek kalmamış evde şansıma :KK70:

16.00
2 tane içli köfte
Ayran

Spor yok dün sabah 8.30dan akşam 23.30a kadar bi yemek yemek için oturdum heralde

Canım ben unuttum onu ya kusura bakma hemmen bugunden itibaren bakıyorum aksam herkeşler paylasmısmı sayılarını dşye

C.tesi menum
Sabah
Klasik kahvalti

Ogle
Yok

Aksam
1 parca haslanmis tavuk
Yogurt bi kase
1 kase corba

Su 2 lt
Spor yok

Pazar menum
Sabah 12.00
2 ymuumrta
2 3 patates kiArtmasi
Peynir
Zeytin
2 ceviz
Cay

Ogle yok

Aksam
18.00
4 yk ymuurtali ispanak
2 baharatli kabak
Yogurt

Su 1.5 lt
Spor yok
Kaptancım menün cok guzel iki gunde kacamak macamak yok masallah

Kilo bildirimi
Cuma 82
Bugun 83
Regl olcam :KK43:
Allah allah uc gunde 1 kilo masıl olmuskiya kesin regldendir bukadar siskinlik

Gunaydinlar
Cuma 63.7
Bugun 63.1 :)
Masallah bitanem cok guzelll :)

Kızlar ya bende zayıfladım diye sevinşyorum bugun bi markanın netten kıyafetlerine bakıyordum buyuk beden kategorisinde 44 beden vardı valla 44 mürtdört kesmez bizi 38 beden olmak lazım galiba iyi birşekilde giyinmek icin cok uzuldum böyle görünce :KK43:

valla canım ben sadece ac karna ılık limonsu aralarda sade turk kahbesi ip atlama ha bşrde dun iki öğün yaotım o da etkilimidir bilemşyorum :)

Bende 06:25'te ılık limonlu suyumu içtim, esperenzaa esperenzaa nın taktiği;
'Bir bıçak, bir limon mutfağa koy'
Tastiklendi, onaylandı işe yarıyor :-)

Ben haftaya cuma mı kilo bildirimi yapıcam şu an 66.900 ama çocuklardan dolayı her zaman kendime özel bişey pişirmiyorum ben sporda çok zor ama bol bol mekik yapabilirim en rahat onu yapabiliyorum bide havalar biraz daha düzelsin bebek arabasını alıp doğru sokağa çıkacam inş bir de evde çocuklarla oynamayı çok seviyoruz müzik açıp mezdeke oynasam onun puanlaması var mı

Teşekkür ederim canım inşallah güveninizi boşa çıkarmam. Kahvaltıda bir sürü şey oluyo ya aslında farketmeyebilirler tabağıma ne aldığımı :KK70:

Bol bol salatalık yeşillik doldur zaten koskocaman olur tabağın :KK70:

Kilo bildirimi
Cuma 82
Bugun 83
Regl olcam :KK43:

''Her yanım şiş şiş'' Cem Yılmaz :-)
Kaptanım olur öyle bol bol maydanozlu su iç, çok iyi oluyooor

Gunaydinlar
Cuma 63.7
Bugun 63.1 :)

Arkadaşım süpeeersiiinn :KK73:

Ay sinirlenme kaptanım ben araştırıyorum güzel hareketler bulmak üzereyim ve hepimizi spora teşvik edicem inşallah.

Dün ki menümüde yazayım

10.00
1 dilim peynir
4 dilim ısıl işlem görmemiş sucuk
1 yumurta
3 zeytin
Şeytan dürtmüştü ekmek yicektim ama ekmek kalmamış evde şansıma :KK70:

16.00
2 tane içli köfte
Ayran

Spor yok dün sabah 8.30dan akşam 23.30a kadar bi yemek yemek için oturdum heralde

Dün akşam yemeğinde 2 dilim ekmek + 2 tatlı kaşığı yağ + 2 köfte yemişsin canım :super:

Kızlar ya bende zayıfladım diye sevinşyorum bugun bi markanın netten kıyafetlerine bakıyordum buyuk beden kategorisinde 44 beden vardı valla 44 mürtdört kesmez bizi 38 beden olmak lazım galiba iyi birşekilde giyinmek icin cok uzuldum böyle görünce :KK43:

Kuzucum sen nasıl 44 giyiyorsun yaa ben şok :skandal:
Hiç öyle göstermiyoorrsun :KK36:

Ben haftaya cuma mı kilo bildirimi yapıcam şu an 66.900 ama çocuklardan dolayı her zaman kendime özel bişey pişirmiyorum ben sporda çok zor ama bol bol mekik yapabilirim en rahat onu yapabiliyorum bide havalar biraz daha düzelsin bebek arabasını alıp doğru sokağa çıkacam inş bir de evde çocuklarla oynamayı çok seviyoruz müzik açıp mezdeke oynasam onun puanlaması var mı

Oyun havasının puanlaması yok ama aslında zumba ile aynı kefeye koyabiliriz diye düşünüyorum, tabi son sözü kaptan Kanguru_ Kanguru_ söyler :KK73:
(+10)

Sen şuan deneme süresindesin bugün pazartesi istersen tartıl kendini daha iyi takip edersin. Evde de spor yapabilirsin aslında

Bol bol salatalık yeşillik doldur zaten koskocaman olur tabağın :KK70:

''Her yanım şiş şiş'' Cem Yılmaz :-)
Kaptanım olur öyle bol bol maydanozlu su iç, çok iyi oluyooor

Arkadaşım süpeeersiiinn :KK73:

Dün akşam yemeğinde 2 dilim ekmek + 2 tatlı kaşığı yağ + 2 köfte yemişsin canım :super:

Kuzucum sen nasıl 44 giyiyorsun yaa ben şok :skandal:
Hiç öyle göstermiyoorrsun :KK36:

Oyun havasının puanlaması yok ama aslında zumba ile aynı kefeye koyabiliriz diye düşünüyorum, tabi son sözü kaptan Kanguru_ Kanguru_ söyler :KK73:
Diyetsiz son günümde kendime izin verdim patlayana kadar yedim :KK70:

Ben bomba gibiyim :KK71: bugün diyetisyenimin verdiği listeye döndüm sabah erkenden kalkıp yumurtamı yedim limonlu suyumu içtim. Öğlende 45 dk tempolu yürüyüş akşam kendimi çok zorlamadan eliptiğe başlayayım diyorum 20 dk bile yapsam kârdır ve görevim gereği bölgesel hareketler denicem :KK49::KK49:
Maşallah:nazar: Fazladan attığın adım bile kar canım.
Günaydın kızlar
Hamiş kalmadan önceki kilo 57.3
Pzrtesi 57.0
Fark -300 gr

Kanguru_ Kanguru_
tabrikler kuzum:KK36:
Bi toplayaym da bende başlaycm cnm
yavaş yavaş başlarsın canım zorlama kendini.
Doğru diyosn arkadşm öyle yapıyorm bende. Her sbah yürüyorm ormanın içinde..
En iyi spor açık havada bol oksijen alarak yapılan canım.çek oksijeni dolsun ciğerlerin yansın kaloriler.:KK70:

Bu hafta sonu yakın arkadaşımın nişanı var başka bir ilde. O yüzden erkek arkadaşımın yanına gitcem önce ailesiyle bi kahvaltı yada öğlen yemeği yeriz sonra nişana gideriz. Aslında bu ay tehlikeli benim için sonraki haftada vizelerim var öğrenci evinde kalıcam yemek çok büyük sıkıntı tek dileğim sınavları aynı güne koymaları ve sonraki haftasonu en yakın arkadaşımın düğünü var istanbulda. Birkaç gün önceden gidip üniversiteden arkadaşımın evinde kalcam ordada yemek sorun. Zaten bunlar için izin aldım bu ay ama yenilmicem motivasyonum çok yüksek bu ara :nazar:
İşte bize bunlarla gel rocky:KK45:
Sebebin cok valla esracım Allah yardımcın olsun ama ben inanıyprum gereken mucadeleyi verecegine en basit kendşne salata malzemeleri vs al icine kat peyniri cevizi bir öğün olur sana öğrenci evinde bırak o kızlar pis pis hamburger pizza yesinler sen fıstık olucakson :KK66:
Tavsiyelerin aynısını yazacaktım bir baktın ki yazılmışı var.Esra huzurun dediklerine aynen katılıyorum bol bol da ayran iç:rapci:

Arkadaşlar motivasyonumuz için bi taktik gördğm nette dolanırken. İsteyen yapablir.

-Geçmişteki sen

-Gelecekteki sen

Konu başlığımız bunlar. Hikayenizi yazdıktan sonra gelecekteki sen'i 2 kere okuyn :)

İlk ben başlayayım bari..

Geçmişteki ben : en sevdiğim balık elbiseme giremiyorum, sağlıksz beslendiğim içn cildimin sivilcesi eksik olmuyo, 36 beden kot giyemiyorum, aynaya baktığımda istedğm ben değilm, eşime karşı çirkin hissedyrm, eşimle sahildr güneşlenirken ortalıkta 36 beden hatunların cirit atması, istediğim deri pantolonumu giyemiyorum

Gelecektekş ben: 36 beden kot giyiyorum, hafif kaslı ve düz bir karına sahibim, sahilde cirit atıyorum oğluşumla fit anne olaraktaan. İstediğim kombini giyebiliyorum. Aldığm pantolonu terziye götrmk zorunda kalmıyorum. Sağlıklı besleniyorum buda cildime yansımış oluyor. Akrabalarım ağzı açık bana bakıyor :KK70: . Oğluma spoe sevgisi aşılayan fit bir anne oluyorum :)

Wuhuuuu! :KK54:
Harikaaaa bi yazı olmuş canım.

X