Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Offf kötü oldu bu ya tam listeye girecekken ama haftaya çok güzel bir eksi gelir regli haftasını iyi değerlendirirsen

Tebrik ederim :KK9:
Ya regl olsam yeter suan tugceden dolayi korkuyorum aertik hamile fln kalirim diye bidr arada midem bulaniyo cok korkuyorummm :)
Canım ben unuttum onu ya kusura bakma hemmen bugunden itibaren bakıyorum aksam herkeşler paylasmısmı sayılarını dşye

Kaptancım menün cok guzel iki gunde kacamak macamak yok masallah

Allah allah uc gunde 1 kilo masıl olmuskiya kesin regldendir bukadar siskinlik

Masallah bitanem cok guzelll :)
Siskinlik cnm cnku o menulerle 1 kilo almam olanaksiz yarina kadar gecer insallah. Kekik suyu fln icocem bakalim
Kızlar ya bende zayıfladım diye sevinşyorum bugun bi markanın netten kıyafetlerine bakıyordum buyuk beden kategorisinde 44 beden vardı valla 44 mürtdört kesmez bizi 38 beden olmak lazım galiba iyi birşekilde giyinmek icin cok uzuldum böyle görünce :KK43:
Kiz sen 44 mu giyyosun :eek:
Bende 06:25'te ılık limonlu suyumu içtim, esperenzaa esperenzaa nın taktiği;
'Bir bıçak, bir limon mutfağa koy'
Tastiklendi, onaylandı işe yarıyor :-)
ne taktigymis o :)

Ben haftaya cuma mı kilo bildirimi yapıcam şu an 66.900 ama çocuklardan dolayı her zaman kendime özel bişey pişirmiyorum ben sporda çok zor ama bol bol mekik yapabilirim en rahat onu yapabiliyorum bide havalar biraz daha düzelsin bebek arabasını alıp doğru sokağa çıkacam inş bir de evde çocuklarla oynamayı çok seviyoruz müzik açıp mezdeke oynasam onun puanlaması var mı
Cocuklar kac yasinda cnm. Benimde 2 tane var biri 3 biri 1 yasinda. Kendime ozel bise pisirmiyorum ama gebelde saglikli seyler sectigimden diyetede uygun oluyo. Karnabahar ispanak pirasa vs :) sporuda leslie yada youtubede bolgesel hareketler var onlardan yapabilirsin. Mekik cekebiliyosan ne mutlu sana :) bugun sabah tartildin mi tartilmadiysan yarin ac karnina tartilip kilonu bildir onu baslangic kilosu alalim. Cuma gunu de herkes gibi bildirimini yaparsin. Tabi bu arada burda olman lazim ki motive olabilesin :)
Bol bol salatalık yeşillik doldur zaten koskocaman olur tabağın :KK70:

''Her yanım şiş şiş'' Cem Yılmaz :-)
Kaptanım olur öyle bol bol maydanozlu su iç, çok iyi oluyooor

Arkadaşım süpeeersiiinn :KK73:

Dün akşam yemeğinde 2 dilim ekmek + 2 tatlı kaşığı yağ + 2 köfte yemişsin canım :super:

Kuzucum sen nasıl 44 giyiyorsun yaa ben şok :skandal:
Hiç öyle göstermiyoorrsun :KK36:

Oyun havasının puanlaması yok ama aslında zumba ile aynı kefeye koyabiliriz diye düşünüyorum, tabi son sözü kaptan Kanguru_ Kanguru_ söyler :KK73:
(+10)
bende oyle dusunmustum :)

C.tesi menum
Sabah
Klasik kahvalti

Ogle
Yok

Aksam
1 parca haslanmis tavuk
Yogurt bi kase
1 kase corba

Su 2 lt
Spor yok

Pazar menum
Sabah 12.00
2 ymuumrta
2 3 patates kiArtmasi
Peynir
Zeytin
2 ceviz
Cay

Ogle yok

Aksam
18.00
4 yk ymuurtali ispanak
2 baharatli kabak
Yogurt

Su 1.5 lt
Spor yok
Afiyet olsun güzel menün.2-3 patates kızartmasını da görmedik:63:
Kızlar ya bende zayıfladım diye sevinşyorum bugun bi markanın netten kıyafetlerine bakıyordum buyuk beden kategorisinde 44 beden vardı valla 44 mürtdört kesmez bizi 38 beden olmak lazım galiba iyi birşekilde giyinmek icin cok uzuldum böyle görünce :KK43:
canım zayıflamak böyle bi şey insanın devam edesi geliyor.Ben önce 40 beden olayım yeter diyordum şimdi 38 oldum 36 olayım olmuşken diyorum.:KK70:
Hiç üzülme motivasyon olsun sana canım.
Bende 06:25'te ılık limonlu suyumu içtim, esperenzaa esperenzaa nın taktiği;
'Bir bıçak, bir limon mutfağa koy'
Tastiklendi, onaylandı işe yarıyor :-)
Afiyet olsun,taktik işe yaradı ise çok iyi.Ben de hep unuturdum böyle yapınca hiç unutmaz oldum.

Ya regl olsam yeter suan tugceden dolayi korkuyorum aertik hamile fln kalirim diye bidr arada midem bulaniyo cok korkuyorummm :)

Siskinlik cnm cnku o menulerle 1 kilo almam olanaksiz yarina kadar gecer insallah. Kekik suyu fln icocem bakalim

Cocuklar kac yasinda cnm. Benimde 2 tane var biri 3 biri 1 yasinda. Kendime ozel bise pisirmiyorum ama gebelde saglikli seyler sectigimden diyetede uygun oluyo. Karnabahar ispanak pirasa vs :) sporuda leslie yada youtubede bolgesel hareketler var onlardan yapabilirsin. Mekik cekebiliyosan ne mutlu sana :) bugun sabah tartildin mi tartilmadiysan yarin ac karnina tartilip kilonu bildir onu baslangic kilosu alalim. Cuma gunu de herkes gibi bildirimini yaparsin. Tabi bu arada burda olman lazim ki motive olabilesin :)
Kız tuğçe korunmuyomuş ki çocuk olmasın diye bi önlem yokmuş ama senin var korkma :KK70: ona rağmen olursa vardır bi hayır dersin

Canımm,sabahları limonlu su içmeyi unutuyorum demişti herderdedeva ben de geceden mutfak tezgahına bi limon bıçak ve bi bardak koy hatırlarsın demiştim.Unutmama taktiği yani:KK66:

Kız tuğçe korunmuyomuş ki çocuk olmasın diye bi önlem yokmuş ama senin var korkma :KK70: ona rağmen olursa vardır bi hayır dersin
Oyle tabi gelirse vardir bi hayir derim ama suan gelmesin gelecegi varaada ben 70 olana kadar beklesin :KK70:
Canımm,sabahları limonlu su içmeyi unutuyorum demişti herderdedeva ben de geceden mutfak tezgahına bi limon bıçak ve bi bardak koy hatırlarsın demiştim.Unutmama taktiği yani:KK66:
aa vende hep unutuyorum oyle yapayim bari :KK70:

Oyle tabi gelirse vardir bi hayir derim ama suan gelmesin gelecegi varaada ben 70 olana kadar beklesin :KK70:
aa vende hep unutuyorum oyle yapayim bari :KK70:
Sonra yine başa sarcan 70 boşa gitcek :KK70:
Tam ben yazacaktım canım sen yazmışsın.
Kanguru_ Kanguru_ korku belasına eşlerimizi kilitleyeneceğimize göre ve korunuyor olduğuna göre korkmayın anacım şaaapın:KK70:
Komşunun hesabı tutmazda ip atlarken spiral kaymazsa olmaz dimi :KK70:

:KK70: cocuklar yuzunden esimin yuzunu zor goruyorum valla :KK70: bu sıklikla olmaz zaten :KK70:

Ben de oğlumu uyutana kadar bir bakıyorum anaaam eşim uyumuş.:KK70:Artık randevu veriyorum hahaha:KK31::KK70: maksat spor olsun,kalori yansın başka niyetim yok bak:confused::rolleyes::KK70:
Ayy töbe est :KK45:
Olsun simdi hamile kalsam 90 i gecer ama 70 de kalsam suanki kilomda doguma girerim :KK66:

Ay sus o komsunun Allah cezasinj versin ipren spguttu beni
Yok kız olmaz olmaz korkma :KK70: ( 10 tane çocuk yapmışım gibi :KK70: )

1 buçuk yaşındalar iki erkek o kadar aktifler ki hep koşuşturmaca zaten o kadar harekete gene de bir fark Yok sporsuz olmaz tabi ben başlıyım spora inş

X