70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

menümüde yaziim

sabah
yarım dilim tam buğday ekmeği
3 zeytin, 3 zar büyüklüğünde beyaz peynir

yeşil çay içtim arada

öğlen
marul,maydonoz,kırmızı lahana
2 hazır kasap köfte
2 y.k yoğurt

süper menü bayıldım bugünkünü yazdın mı valla geçmişi okuyayım dedim ama çook uzun yazdıysan kaçırmış olabilirim.

Yok şeker yazmadım akşam ne yiyeceğim meçhul:KK9::KK9::KK9:

kızlar böyle dan diye sorcam ama geçmişi okuyamadım elektrikler gitti
ya kabızlık için ne iyi geliyodu :26:
kayısılı form çayımı içiyodunuz, sabhalrı açken kayısı yiyom ama tık yok ya :KK43:
şu yoğurtlar nası biliyomusunuz

Kayısılı form çayı var doğuşun ondan alabilirsin.
Activialar bende pek işe yaramamıştı.

ahaha :KK9::KK9::KK9:
ben de şişkoysam da güzeliim :KK60::KK60::KK60::KK64::KK64::KK64:

ne olursa olsunn çıtır olmaya azz kaldıı :KK9: :KK34:
görsün bakalım o zaman zayıf olup yüzü meğmenetsiz kızlar karşımıza geçip kilo versene sen şişkosun demeyii :KK52::KK52::KK52:
hem zayıfff hem güzel hem akıllı kadın nasıl oluyormuuşş :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

ben kendimi motive etmek için kullanıyorum o sloganı
yoksa 73 kiloyla da kendimi güzel buluyordum:KK53:

vuvvv aynen hem güzel, hem AKILLI, hem zayıf evet evet bennnnn:KK66::KK66:

Bugunku menumu yazip kacicam kizlar
Karbonhidrat diyeti uyguluyorum

Sabah:
3 dilim salam
2 dilim kasar 2 kk beyaz peynirden omlet yaptim
Ustune maydonoz dogradim ve kahvaltimi tamamladim oglusla ihlamur keyfi yaptik:)

Ara: 1.5 kivi

Oglen:
1 yesil sogan
Biraz yesillik maydonoz roka
5 siyah zeytin
Elma sirkesi
Beyaz yumusak peynir 2 kk kadr
2 yemek kasigi yesil fasulye yemegi domatesli zeytnyagli

1.5 kupa sut
1 tatli kasigi mescafe

Aksam cok dusuk degerli biseyler atistiririm
Salata olabilir

Kocisim delirtti beni iki hundur o yuzden sizleri de germemel icin kaciyorum.

Yarin iki gun ya da bi gun odem atmak icin pirinc lapasi diyeti yapmayi dusunuyorum.

Akabindeki 1 hata kalori diyeti yapmayi fusunuyorum.

Allah yardimcimiz olsun boncuklar opuyorum hepinizi

Planlar yapılmış yediklerinde güzelmiş.:KK34:

menümüde yaziim

sabah
yarım dilim tam buğday ekmeği
3 zeytin, 3 zar büyüklüğünde beyaz peynir

yeşil çay içtim arada

öğlen
marul,maydonoz,kırmızı lahana
2 hazır kasap köfte
2 y.k yoğurt

sabah istediğin kadar yeşillik yiyebilrisin kabızlık sorununda olmaz hem.:26:

ben geldiim kızlar,beni soran oldumu bilmem ama malum düğün sebebiyle çok yoğunduk bu aralar,3gündürde kafamı denklemeye çalışıyorum,:KK14:
iddaa zamanını, düğünü ve akşam yemeklerini bahane ederek uzattırdım:KK23::KK76: zaten uzatmalara gidiliceği ta başlardan belliydi,eşim pek kabul etmesede,onun yüzünden hem akşamları yemek yiyerek hemde düğüne gittiğimiz 3gün zarfında epey çozuttuğumunda farkında olduğu için,heleki ben yemiycem dedimde düğün evinde ve salonunda yeye düşünme kiloyu şimdi demişti,dünde yatarken doğum gününe kadar süre veriyorum sana demesimi,(18.05.2012):KK53:
bende sabah yemekte tekrarladım doğum günüme kadar zaman verdinya ama ben 55igörür görmez kazanmış olurum 1hafta yeter falan dedim,oda ben sana boşuna zamanmı veriyorum tam o tarihte 55 göstercen dedi,bende 1aydaha streste yaşayamam ben dedim,sen bu hafta akşamları evde değilsin 1de geliyosunya bu hafta yeter bana dedim,bide acındırdım kendimi,senin yüzünde başladığım kilodayım nasıl vercem bilmem dedim:KK53:

ama dün lahana diyetine başladım:KK56:ve dün sabah 58.4 geliyodum,akşam yatmadan önce tartıldım 57.9 olmasınmı:KK52::KK52:nasıl sevindim dedim lahana ne mübareksin sen:KK76::KK16:
bu sabahta 57.5geldim yani bi günde 900gr:KK9::KK9:
lahana diyetini baya bi araştırdım 1haftada 8kilo verdiriyomuş,ben tam olarak uyamıycam en azından kahvaltıda baya bi yiyorum ,eşim olduğu için:KK31:
ama sonrası devamlı lahana çorbası:KK23:,bakalım bu akşam kaç çıkıcam:KK24:dün çok su içemedim(8bardak su falan) 1bardakta yeşil çay içebildim,ama bugün bol su içicem bu diyette önemli olan bu zaten:nazar:bakalım bu hafta sonuna kadar görürüm umarım,çocuklardan pek fırsat kalmıyo pek girmeye kusura bakmayın,hergün en azından bi sefer girmeye çalışırım:KK54::KK54:

o zaman bu cumadan itibaren her akşam lahan çorbasu içicem :KK52:

Arada uğra len özletme :KK57:

2ee canım kabızlığa tarçınlı su birebir
kesinlikle tavsiye ederim..
bir tane çubuk tarçını 1 bardak suyla kaynat
sonra su biraz ılıyınca 1 çay kaşığı bal koy
sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce iç
çok iyi gelecek:KK34:

niyeti çok fena bozmuştum da Allahtan evde malzeme yokmuş kendime eziyet ediyor yemek programları izliyorum.sabah çatal yaptılar bir programda kafaya koydum yemeyecektim ama yapacaktım neyse ki mahlep yok evde artık haftasonu yaparım yarım yer kalanı dolaba atarım evde bulunsun hem.reglm ya habire yiyesim var ama tutuyorum kendimi vicdansız kocişte 2 gündür pizza sayıklıyor dolapta var yiyelim diye tutturuyor hem de yemekten sonra!!!yermiyim yemem!!!

yaa 10 kilo verdim zannediyordum ki kocam bana yeniden aşık olcak birden çarpılcak falan filan..ama anladım ki 10 kilo daha versem hatta 50 kilo bile olsam kocamın tavrı hiç değişmeyecek.kötü mü davranıyor asla süper bir adamdır sesi hiç yükselmez hiç kızmaz ne yaparsan yap ne söylersen söyle sana kızmaz...ama ben böyle üzerime düşecek güller çiçekler şarkılar danslar iltifatlar dolu bir hayat başlıycak sanıyordum ama olmadı:KK43:(böyle söyleyince de ''ben seni seviyorum 80 kilo da olsan 50 kilo birşey değişmez''diyor.hem çok mutlu oluyorum hem de ben boşuna mı uğraşıyorum diyorum...

niyeti çok fena bozmuştum da Allahtan evde malzeme yokmuş kendime eziyet ediyor yemek programları izliyorum.sabah çatal yaptılar bir programda kafaya koydum yemeyecektim ama yapacaktım neyse ki mahlep yok evde artık haftasonu yaparım yarım yer kalanı dolaba atarım evde bulunsun hem.reglm ya habire yiyesim var ama tutuyorum kendimi vicdansız kocişte 2 gündür pizza sayıklıyor dolapta var yiyelim diye tutturuyor hem de yemekten sonra!!!yermiyim yemem!!!

yaa 10 kilo verdim zannediyordum ki kocam bana yeniden aşık olcak birden çarpılcak falan filan..ama anladım ki 10 kilo daha versem hatta 50 kilo bile olsam kocamın tavrı hiç değişmeyecek.kötü mü davranıyor asla süper bir adamdır sesi hiç yükselmez hiç kızmaz ne yaparsan yap ne söylersen söyle sana kızmaz...ama ben böyle üzerime düşecek güller çiçekler şarkılar danslar iltifatlar dolu bir hayat başlıycak sanıyordum ama olmadı:KK43:(böyle söyleyince de ''ben seni seviyorum 80 kilo da olsan 50 kilo birşey değişmez''diyor.hem çok mutlu oluyorum hem de ben boşuna mı uğraşıyorum diyorum...

Kilo versekte değişmeyecek şeyler var.
Sen kiloyu çok zor veriyorsun ama kilosu normal - diyetle ilgilenmemiş bi kişi - bunu anlamaz.
Sen kendin için ver kiloyu bi kere sağlık sorunu en basiti.
Üzülme bence bi güneş açsın istediklerini giyebilmenin hazzını yaşa bu yaşadıklarını gülerek hatırlarsın.

bızım alt komsuda yapmıstı 1 haftada 8 kılo wermıstı bnde denedm ama yapamadım sewmedm kı corbanın tadını ıns sen basarablırsn cnm:nazar:
tarifini alayım dicektim senden ama diğer msjlarında cvp yazmışsın netten araştırıcam bende bakalım ,tek öğünde mi içiyorsun nasıl :44:

ooo cidden çok sert:KK9::KK9:

kendine güven konusunda sorunum yok canım:KK53:
ama işte kilo verdikçe fazlasını istiyor insan:KK31:

bir de benim bi sloganım var 'şişkoysan çirkinsin' deyip duruyorum:KK60::KK60:
hatta kendime bakıp güzel bulup hatta övüp en sonunda şişkoysan çirkinsin diyorummm:KK60::KK60:
bencede şişko isen çirkinsindir ama bazı kişiler şişko oldukları halde yüzleri çok güzel yaa ,tabi ben onlardan değilim hoş kociş bu fikrime katılmıyor ama pek seviveriyor benim yüzümü :KK1::KK1::KK1:bende senin gibi yapıyorum ayna karşısına geçip bazen aslında bende güzelim ama şişmanım o zaman çirkinimdir diyorum ve zayıflamaya devam diyorum :KK34:ama zayıfladıkça kocişten pek bir iltifatlar duymaya başladım iyiki zayıflamaya kararr vermişim :13:

Yok şeker yazmadım akşam ne yiyeceğim meçhul:KK9::KK9::KK9:

Kayısılı form çayı var doğuşun ondan alabilirsin.
Activialar bende pek işe yaramamıştı.
Allah'ım resmen o çayı içince dileğim kayısıdan bööö geldi bana aşırı kayısı kokusu var zor la içicem aradada onları, yoksa verilen paraya yazık valla :26:

boşver zayıf olunca sorun olmaz ama şişmanken birde neden böylesin deyiverir hadiii yenden başlarsın zayıflama serüvenine en iyisi zayıflamak ve kiloyu korumak sonrada hiç kilo almamak canım benim,en azından kendi sağlığın için yap hep herşeyi kocişler için yapmıyoruz ki, aynanın karşısına geçince kendini güzel hissetmek ,istediğin yerden istediğin elbiseyi almak gurur verici birşey bence:KK34:

Kilo versekte değişmeyecek şeyler var.
Sen kiloyu çok zor veriyorsun ama kilosu normal - diyetle ilgilenmemiş bi kişi - bunu anlamaz.
Sen kendin için ver kiloyu bi kere sağlık sorunu en basiti.
Üzülme bence bi güneş açsın istediklerini giyebilmenin hazzını yaşa bu yaşadıklarını gülerek hatırlarsın.

evet canım doğru söylüyorsun.tabi ki kendim için yapıyorum esasen diyeti ama motivasyon için övülmeye ihtiyaç duyarız ya..dediğin gibi beden ölçülerimiz değişiyor ama kişilk özellikleri değişmiyor...üzülmüyorum yaaa sadece daha mutlu olabilirim diyorum..

2ee canım kabızlığa tarçınlı su birebir
kesinlikle tavsiye ederim..
bir tane çubuk tarçını 1 bardak suyla kaynat
sonra su biraz ılıyınca 1 çay kaşığı bal koy
sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce iç
çok iyi gelecek:KK34:

oyyy tatlım benim çook teşekkür ederim denicem inşallah :KK54:

hiiii of yazık yaaa en korktuğum şey o valla kaç kiloymuş ki diyet yaparak mı böyle olmuş kuzu ??
fazla kilosu yokmuş takıntı yapmış zayıflamaya karar vermiş 65den 55 düşmüş sonrası şok diyetler ypmış
bu şok diyetleri de saçma sapan akşama kadar bir yumurta başka bir zaman akşama kadar bir elma öyle bir şokmuş şok oldum:KK53:
sonrası beyin kendini zayıflamaya odaklamış
çok yemek yiyip pişman olup kusmalar başlamış felan filan işte
sonrası 33 kilo kalmış allah yardımcısı olsun ne diyelim

Çok doğru söylemiş valla az az yedikten sonra sorun yok ki bide yiyip yatmıcaksın tabi.
Dr da bana bi çikolatada en az 200 kalori var sen bunu alıp hemen yatarsan enerji sana kilo olarak geri döner demişti.

Ayrıntıları merak ediyorumm benn.:KK52:

Hadi leynnnnnnnnnnn:KK57:

Görürsün şeker zamanla ben bile inanamıyorum hâlâ :KK16:
görenler şaşırdı pötüşüm sen ne olmuşsun böle diye gözlerine inanamadılar
bazı arkadaşlarımda sesini ble çıkarmadılar yan gözle gördüğüm kadarıyla süzüm süzüm süzdüler
bende içimden maşallah dedim ..... kaşıdım:KK1: biraz buruk ayrıldım özel sorunlardan dolayı tatlım görümceklik hiç yapamam bilmemde
ama işte bizim gelin fena bişey fesat kıskanç hep kendi tarafını düşünen biri abimide hep yönlendiriyor öyle canım sıkıldı işte
genel anlammda güzeldü işte pötüşüm napalım herkes yerinde iyi olsunda gerisi boşşş aman :KK14::KK14::KK14:

slm kızlar :KK3::KK3:ben geldim
tatil bitti
nabersinz kilocuklar verdinizmi
ben kilo aldım
10 günde 3 küsür kilo aldım büyük başarı:KK9:
hoşgeldin canım üzülme çabuk gider dikkat edince
yağmur başladı yaaaa
ince hırkayla çıktım geldim
ayakta babet
şemsiye yok :KK14:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gönderelimmi minem şemsiye
selam şekerlerrr:80::80:
ben geldimmmmm:119:
hoşgeldin canım:KK3:

canım benim erkeklerden bazen çook şey bekliyoruz ama hep bekliyoruz galiba. erkek ya adı üstünde yani bayanlar kadar ince düşünemiyolar büyük bi ihtimal. sen hiç canını sıkma bence we kendin için kilo wer kesinlikle. sen kendini mutlu hissediceksin çünkü kilo weerdikçe, oda eşine yansıcak :KK34: sen dewam et asla kimse canını sıkmasın

görenler şaşırdı pötüşüm sen ne olmuşsun böle diye gözlerine inanamadılar
bazı arkadaşlarımda sesini ble çıkarmadılar yan gözle gördüğüm kadarıyla süzüm süzüm süzdüler
bende içimden maşallah dedim ..... kaşıdım:KK1: biraz buruk ayrıldım özel sorunlardan dolayı tatlım görümceklik hiç yapamam bilmemde
ama işte bizim gelin fena bişey fesat kıskanç hep kendi tarafını düşünen biri abimide hep yönlendiriyor öyle canım sıkıldı işte
genel anlammda güzeldü işte pötüşüm napalım herkes yerinde iyi olsunda gerisi boşşş aman :KK14::KK14::KK14:

Güzel geçmesine sevindim canım.:KK53:
Kaşımanda iyi olmuş kem gözler çok.:KK52::KK52:
Aynen dediği gibi herkes iyi olsun napcan bazı kişilere de katlanacaksın.:KK34:

Çok kilolu kalp hastalarının ameliyattan önce çabuk olarak kilo vermeleri için hazırlanmış olup, programa uyulduğunda Lahana Çorbası ile mükemmel ve sağlıklı bir diyet yapabilirsiniz. Bu diyet hızlı bir yağ yakma diyetidir ve daha önce almış olduğunuz fazla kalori bu diyetle yakılır. Lahana Çorbası, vücudu zararlı maddelerden arındırıp, kendinizi daha sağlıklı hissetmenizi de sağlar. Vücuttaki yağları yakma amaçlı olduğundan Lahana Çorbası ile yaptığınız diyet süresince kesinlikle alkol alınmamalı alkol, diyet bittikten ancak 24 saat sonra alınabilir.
Kullanmakta olduğunuz ilaçlar varsa diyete engel değildir.
Yağ yakıcı çorba, bu diyetin anahtarıdır. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo verirsiniz.
Diyete tam olarak uyarsanız haftada 4,5 ila 8 kilo arasında kilo verirsiniz.
Diyet süresince sadece belirtilen günlerde önerilen yiyecekler yenecektir.
Bir haftada 6,5 – 7 kilo verirseniz diyete 2 gün ara veriniz. Daha sonra tekrar başlayabilirsiniz.
Diyette değilseniz çorbayı içmeyin.
Lahana Çorbası İçin Gerekli Malzemeler:

1 orta boy lahana,
6 büyük soğan,
1-2 domates,
2 yeşil biber,
1 demet maydanoz.
Lahana Çorbasının Hazırlanışı
Sebzeleri küçük küçük kestikten sonra bir tencereye atın ve üstünü örtene kadar su ilave edin. Tuz, biber veya etsuyu tableti kullanabilirsiniz.
10 dakika hızlı ateşte kaynattıktan sonra, sebzeler iyice yumuşayıncaya kadar pişirin.
Bu çorba her acıktığınızda yenebilir. İstediğiniz kadar ve istediğiniz zaman yiyebilirsiniz. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo kaybedersiniz.
Çok uzun süre bu çorba yenirse beslenme bozukluğuna yol açar. Bu yüzden diyette belirtildiği gibi, diğer yiyeceklerle beraber yenmesi gerekir.
Diyet Uygulama Planı
1. Gün:
Çorba ve meyve günü:
Muz hariç her türlü meyveyi yiyebilirsiniz. Ancak unutmayınızki, kavun ve karpuz diğer meyvalardan daha kalorilidir.
İçecek olarak; tatlandırıcısız çay, kahve ve bol su için.
Çay ve kahveye süt ve şeker asla koymayınız.
2. Gün:
Çorba ve sebze günü:
Çorbanın yanında her türlü sebzeyi yiyebilirsiniz. Çiğ, haşlanmış veya konserve her türlü sebzeyi özellikle yapraklı sebzeleri yiyebilirsiniz.
Kuru fasulye, bezelye ve mısırdan uzak durun.
Akşam yemeğinde kendinize bir ödül olarak tereyağlı, haşlanmış veya fırınlanmış patates hazırlayın.
Bu gün hiç meyve yemeyiniz.
3. Gün:
Çorba, meyve ve sebze günü:
İstediğiniz kadar çorba, meyve ve sebze yiyebilirsiniz.
Üç gün boyunca diyete tam olarak uyup, kendinizi hiç aldatmadıysanız 2,5 – 3 kilo vermiş olmanız gerekmektedir.
4.Gün:
Çorba, meyve ve Sebze günü(muz ve yağsız süt dahil):
Muz ve yağsız süt bugün serbest.
Çorbayla beraber en çok 3 muz ve istediğiniz kadar yağsız süt içebilirsiniz.
Muz ve süt vücudunuza yüksek karbonhidrat sağlayacak. Tatlı ihtiyacınızı azaltmak için bugün vücudunuzun potasyum, karbonhidrat, protein ve kalsiyuma ihtiyacı olacak.
İstediğiniz kadar çorba, meyve, sebze yiyebilirsiniz. (Dikkat en fazla 3 muz)
5. Gün:
Et, Domates ve Çorba günü:
Bugün kırmızı et(sığır) yiyebilirsiniz. Gün boyunca 300-600 gram et (dört biftek) ve istediğiniz kadar domates yiyebilirsiniz.
Bugün vücudunuzun ürik asitten temizlemek için 6-8 bardak su içiniz.
Bugün çorbayı sadece bir kere içiniz.
6. Gün:

Et, yeşil yapraklı Sebze ve Çorba günü:
İstadiğiniz kadar et ve sebze yiyebilirsiniz.
2-3 parça et ve sebze yiyebilirsiniz.
Patates yok. Çorba en az bir kere içilecek.
7. Gün:
Kepekli Pirinç, Meyve suyu, Sebze ve Çorba günü:
Kepekli pirinç, tatlandırılmamış meyve suları ve istediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz. Pirinci çorbaya koyabilir veya sebzeye karıştırabilirsiniz.
Yedinci gün sonunda aldatmaca yapmadıysanız 4,5 ile 8 kilo arasında vermiş olacaksınız.
Lahana Çorbası Diyeti Ekstra Bilgilendirme
* Et, verilen günde mutlaka yenmeli çünkü vücudun yüksek proteine ihtiyacı var.
* Gazlı içecekler (maden suyu dahil) yasaktır.
* Bol bol su içiniz.
* Yağsız süt, sadece önerilen günde içilecek. Çay ve kahveye koymayınız.
* Yeşil yapraklı sebzeler-salata-lahana-ıspanak-brokoli çok yararlı.
* Greyfurt çok iyi.
* Patates gününde(2. gün) doğranmış soğan, domates, tereyağı, biber ve tuz ilave edebilirsiniz.
Diyetin en kötü günü 2.günüdür. Bundan sonra kilo vermeye başladığınızda motivasyonunuz artacaktır.
3.gün sonunda isterseniz diyeti bitirebilirsiniz.
Önemli Not: diyet 7 günlük yapıldıktan sonra 2-3 gün ara verilmeli. Ara verildiği günlerde yine hafif yiyecekler yenmeli aşırıya kaçılmamalıdır.

ben bu yazıyı buldum aamaa lahana diyetini uygulayanlar böylmi uyguladı kızçeler eğer böyleyse domates ,peynir falan yenmicekmiki bu diyette nasıl bişi kafam karıştı trendyyy sen yapıyorum yazmışsın nasıl yaptığını sabah öğle akşam olarak listeni yazarsan sevinirim :KK34:

X