70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

fazla kilosu yokmuş takıntı yapmış zayıflamaya karar vermiş 65den 55 düşmüş sonrası şok diyetler ypmış
bu şok diyetleri de saçma sapan akşama kadar bir yumurta başka bir zaman akşama kadar bir elma öyle bir şokmuş şok oldum:KK53:
sonrası beyin kendini zayıflamaya odaklamış
çok yemek yiyip pişman olup kusmalar başlamış felan filan işte
sonrası 33 kilo kalmış allah yardımcısı olsun ne diyelim

aa aaaa yazık olmuş ..

tarifini alayım dicektim senden ama diğer msjlarında cvp yazmışsın netten araştırıcam bende bakalım ,tek öğünde mi içiyorsun nasıl :44:

bencede şişko isen çirkinsindir ama bazı kişiler şişko oldukları halde yüzleri çok güzel yaa ,tabi ben onlardan değilim hoş kociş bu fikrime katılmıyor ama pek seviveriyor benim yüzümü :KK1::KK1::KK1:bende senin gibi yapıyorum ayna karşısına geçip bazen aslında bende güzelim ama şişmanım o zaman çirkinimdir diyorum ve zayıflamaya devam diyorum :KK34:ama zayıfladıkça kocişten pek bir iltifatlar duymaya başladım iyiki zayıflamaya kararr vermişim :13:

Allah'ım resmen o çayı içince dileğim kayısıdan bööö geldi bana aşırı kayısı kokusu var zor la içicem aradada onları, yoksa verilen paraya yazık valla :26:

boşver zayıf olunca sorun olmaz ama şişmanken birde neden böylesin deyiverir hadiii yenden başlarsın zayıflama serüvenine en iyisi zayıflamak ve kiloyu korumak sonrada hiç kilo almamak canım benim,en azından kendi sağlığın için yap hep herşeyi kocişler için yapmıyoruz ki, aynanın karşısına geçince kendini güzel hissetmek ,istediğin yerden istediğin elbiseyi almak gurur verici birşey bence:KK34:

öyle zaten ben de kendi kendime nasıl olsa seni gören herkes değişimi farkedip güzel olduğunu söyleyecek kocişte bu duruma kayıtsız kalamayacak diyorum...

Herkese Merhaba;

Ben guruba yeni katıldım kilolarımla başım dertte rejim yapmak istiyorum fakat ne yapmam gerektiği konusunda bir fikrim de yok açıkcası bana yardımcı olabilirmisiniz.

minecim bu benim pc cekmisdim fizigim güzeldir acik versem bomba olurumda ahhh o acik nasil gidecek
ben yine göremedim yaaaa :KK14:
Brida'ya biraz başlamıştım sonra bişi oldu bıraktım.
Nette yorumla hep iyi yönde.
Bilemedim ki :26:
almayayım ozaman canım
bıraktığına göre çokta sarmamıştır

hoşbulduk canım
evet hava süperdi
deniz buz gibi olmasına ragmen girdim
süper oldu benm için yedim içtim ama bitti doydum yemeye
şuan 73 çıktım sabah
ama çok şişim
su ve bitki çayı içicem bugün bolca
inş cumaya 71 olurum
oyyy öyle güzel anlatmışsınki canım istedi valla
önüme gelse benimde çeşit çeşit yemekler, börekler tatlılar
buaralar feci açık iştahım
sende verirsin canım kolay gider sıkma canını
tatil yaptın okadar olacak
kızlar el supurgesı alcm tawsıye ettıgınız marka war mı acaba
ben beko kullanıyorum çok memnunum
ilk aldığım zamanlar tüm evi alıyordu
şimdi gücü azaldı ama yinede iyi
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gönderelimmi minem şemsiye

yağmur dindi :KK1::KK1:
Çok kilolu kalp hastalarının ameliyattan önce çabuk olarak kilo vermeleri için hazırlanmış olup, programa uyulduğunda Lahana Çorbası ile mükemmel ve sağlıklı bir diyet yapabilirsiniz. Bu diyet hızlı bir yağ yakma diyetidir ve daha önce almış olduğunuz fazla kalori bu diyetle yakılır. Lahana Çorbası, vücudu zararlı maddelerden arındırıp, kendinizi daha sağlıklı hissetmenizi de sağlar. Vücuttaki yağları yakma amaçlı olduğundan Lahana Çorbası ile yaptığınız diyet süresince kesinlikle alkol alınmamalı alkol, diyet bittikten ancak 24 saat sonra alınabilir.
Kullanmakta olduğunuz ilaçlar varsa diyete engel değildir.
Yağ yakıcı çorba, bu diyetin anahtarıdır. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo verirsiniz.
Diyete tam olarak uyarsanız haftada 4,5 ila 8 kilo arasında kilo verirsiniz.
Diyet süresince sadece belirtilen günlerde önerilen yiyecekler yenecektir.
Bir haftada 6,5 – 7 kilo verirseniz diyete 2 gün ara veriniz. Daha sonra tekrar başlayabilirsiniz.
Diyette değilseniz çorbayı içmeyin.

canım sen bilirsin ama bence hiç sağlıklı değil
hızlı kilo vermek ben akılişi gelmiyor
yavaş yavaş vermek varken ne gerek var haftada 5-6 kilo vermeye
tamam hepimiz isteriz ama sağlık var işin ucunda
bide okadar uğraştıktan sonra o kiloların geri gelmesi var

ben yine göremedim yaaaa :KK14:

almayayım ozaman canım
bıraktığına göre çokta sarmamıştır

ben beko kullanıyorum çok memnunum
ilk aldığım zamanlar tüm evi alıyordu
şimdi gücü azaldı ama yinede iyi

yağmur dindi :KK1::KK1:

canım sen bilirsin ama bence hiç sağlıklı değil
hızlı kilo vermek ben akılişi gelmiyor
yavaş yavaş vermek varken ne gerek var haftada 5-6 kilo vermeye
tamam hepimiz isteriz ama sağlık var işin ucunda
bide okadar uğraştıktan sonra o kiloların geri gelmesi var
çabuk giden çabuk gellir hesabı olcaksa yapmıyım ozaman yavaş yavaş veriyim hiç uğramasınlar benden yana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ama lahana yemeğini yemek iyi gelir yinede dimi :44:

Herkese Merhaba;

Ben guruba yeni katıldım kilolarımla başım dertte rejim yapmak istiyorum fakat ne yapmam gerektiği konusunda bir fikrim de yok açıkcası bana yardımcı olabilirmisiniz.

Hoşgeldin:KK3:
Sabah klasik 2 dilim tahılı ekmekle kahvaltı, domates, salatalık, pynir, yeşillik, 1 haş. yumuırta.
Aralarda ceviz, badem, meyve yada.
Bi öğün et veya tavık bi öğün sebze + salata + yoğurt en ideali bence:KK34:

Seni tanımadan kesin yorum yapamayız.
Sağlıklı beslnmeyi savunuyoruz biz.

çabuk giden çabuk gellir hesabı olcaksa yapmıyım ozaman yavaş yavaş veriyim hiç uğramasınlar benden yana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ama lahana yemeğini yemek iyi gelir yinede dimi :44:

Mine'ye katılıyorum.:KK34:
Herkes istediği diyeti yapar ama bunun sonuçları bellidir.
Çabuk gittiği gibi hemen de alabilirsin.
Ve bu tür şeyler cidden diyetten soğutup sar başa yaptırabilir.:KK34:

o kadarda olacak dimi tatilin bedeli 4 kg oıldu
halbuki yavaş vermiştim ama
yine hızlı aldım
ama tabi resmen obur gibiydim :KK9:
veririm önemi yok ama mayıstada bi sürü düün var ben 5 mayısa kadar 65 olmak istiyordum ama şimdi çok zor görünüyor
darısı size böyle bi tatilin:KK34:

KizLar eski resimlerimi yükledim yeni çektirmedim azıcık daha vereyimkg o zaman eklerim yeni foto....ben şimdi kocama sarma sarcammmm kaçtım ben B'ye B'ye

merhaba çıtır adayları .....

bugün tartıda uzun zamandan beri görmediğim rakamı gördüm.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:..belki biraz sıkarsam kendimi 6 lı rakamları görebilirim.:KK52::KK52::KK52::KK52:hafta birincisi olamam ama 15.sıralardan üste yerleşebilirim.
ders kıtabında insani gelişmişlik endeksine göre günlük 2400 kalori yiyecek alamayan ınsanlar yoksul ınsan olarak adlandırılıyor.kendi adıma söylemek gerekirse 1-2 ay oncesıne kadar 3000-4000 kalori lik yemek ediğim bile olurdu.ne kadar yazık bırde işin insanı tarafı var..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:.yemicem yemicemmm.bunalımdayım hava kötü depres depres oldummm...:KK43::KK43::KK43::KK43:..yaz geldi kocam hafta sonu bön bön :KK53::KK53::KK53::KK53:bakıyordu ıncecık kızlara bıde dıyor kı hayatım sen boylde guzelsın.bende dedım kı ozaman yanımda öküzlük yapmaaaa.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:offfffffff aklımdan neler geçiyor bir bilseniz küfredesim var kocama ne kadar ya ınsan bakar bende bakıyorum guzel hatun gorunce ama bunu benım yanımda yapma barıııı.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:.yılın öküzü ödülünü kocama vermek istiyorum izninizle......:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:ama ona sinirlenip yemek yemicemmmmm yemicem bende güzelim bende hoşum bende cıtır olucammmm ama onun ıcın degıl kendım ıcın zayıflıcam gıycem şortlarımı oda kıskanclıktan catlasın dursun....ohhhh :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

bugünkü menüm

sabah

1 dilim peynir
1 domats
3 yeşil 3 siyah zeytin
1 bardak nescafe
1 dilim kmepek ekmeği
2 çatal nutella
1 çay kaşığı tereyağ

ara
1 form cayı
1 dilim peynir

öğle
5 yk.ıspanak
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

ara
1 elma

akşam

1 kase y.y sütlü nesfit

ara
1 elma

2 lt su,1 bardak nescafe..1 kupa yeşil çay,,:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Çok kilolu kalp hastalarının ameliyattan önce çabuk olarak kilo vermeleri için hazırlanmış olup, programa uyulduğunda Lahana Çorbası ile mükemmel ve sağlıklı bir diyet yapabilirsiniz. Bu diyet hızlı bir yağ yakma diyetidir ve daha önce almış olduğunuz fazla kalori bu diyetle yakılır. Lahana Çorbası, vücudu zararlı maddelerden arındırıp, kendinizi daha sağlıklı hissetmenizi de sağlar. Vücuttaki yağları yakma amaçlı olduğundan Lahana Çorbası ile yaptığınız diyet süresince kesinlikle alkol alınmamalı alkol, diyet bittikten ancak 24 saat sonra alınabilir.
Yağ yakıcı çorba, bu diyetin anahtarıdır. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo verirsiniz.
Bir haftada 6,5 � 7 kilo verirseniz diyete 2 gün ara veriniz. Daha sonra tekrar başlayabilirsiniz.
Lahana Çorbası İçin Gerekli Malzemeler:

1 orta boy lahana,
6 büyük soğan,
1-2 domates,
2 yeşil biber,
1 demet maydanoz.
Lahana Çorbasının Hazırlanışı
Sebzeleri küçük küçük kestikten sonra bir tencereye atın ve üstünü örtene kadar su ilave edin. Tuz, biber veya etsuyu tableti kullanabilirsiniz.
10 dakika hızlı ateşte kaynattıktan sonra, sebzeler iyice yumuşayıncaya kadar pişirin.
Bu çorba her acıktığınızda yenebilir. İstediğiniz kadar ve istediğiniz zaman yiyebilirsiniz. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo kaybedersiniz.
Çok uzun süre bu çorba yenirse beslenme bozukluğuna yol açar. Bu yüzden diyette belirtildiği gibi, diğer yiyeceklerle beraber yenmesi gerekir.
Diyet Uygulama Planı
1. Gün:
Çorba ve meyve günü:
Muz hariç her türlü meyveyi yiyebilirsiniz. Ancak unutmayınızki, kavun ve karpuz diğer meyvalardan daha kalorilidir.
İçecek olarak; tatlandırıcısız çay, kahve ve bol su için.
Çay ve kahveye süt ve şeker asla koymayınız.
2. Gün:
Çorba ve sebze günü:
Çorbanın yanında her türlü sebzeyi yiyebilirsiniz. Çiğ, haşlanmış veya konserve her türlü sebzeyi özellikle yapraklı sebzeleri yiyebilirsiniz.
Kuru fasulye, bezelye ve mısırdan uzak durun.
Akşam yemeğinde kendinize bir ödül olarak tereyağlı, haşlanmış veya fırınlanmış patates hazırlayın.
Bu gün hiç meyve yemeyiniz.
3. Gün:
Çorba, meyve ve sebze günü:
İstediğiniz kadar çorba, meyve ve sebze yiyebilirsiniz.
Üç gün boyunca diyete tam olarak uyup, kendinizi hiç aldatmadıysanız 2,5 � 3 kilo vermiş olmanız gerekmektedir.
4.Gün:
Çorba, meyve ve Sebze günü(muz ve yağsız süt dahil):
Muz ve yağsız süt bugün serbest.
Çorbayla beraber en çok 3 muz ve istediğiniz kadar yağsız süt içebilirsiniz.
Muz ve süt vücudunuza yüksek karbonhidrat sağlayacak. Tatlı ihtiyacınızı azaltmak için bugün vücudunuzun potasyum, karbonhidrat, protein ve kalsiyuma ihtiyacı olacak.
İstediğiniz kadar çorba, meyve, sebze yiyebilirsiniz. (Dikkat en fazla 3 muz)
5. Gün:
Et, Domates ve Çorba günü:
Bugün kırmızı et(sığır) yiyebilirsiniz. Gün boyunca 300-600 gram et (dört biftek) ve istediğiniz kadar domates yiyebilirsiniz.
Bugün vücudunuzun ürik asitten temizlemek için 6-8 bardak su içiniz.
Bugün çorbayı sadece bir kere içiniz.
6. Gün:

Et, yeşil yapraklı Sebze ve Çorba günü:
İstadiğiniz kadar et ve sebze yiyebilirsiniz.
2-3 parça et ve sebze yiyebilirsiniz.
Patates yok. Çorba en az bir kere içilecek.
7. Gün:
Kepekli Pirinç, Meyve suyu, Sebze ve Çorba günü:
Kepekli pirinç, tatlandırılmamış meyve suları ve istediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz. Pirinci çorbaya koyabilir veya sebzeye karıştırabilirsiniz.
Yedinci gün sonunda aldatmaca yapmadıysanız 4,5 ile 8 kilo arasında vermiş olacaksınız.
Lahana Çorbası Diyeti Ekstra Bilgilendirme
* Et, verilen günde mutlaka yenmeli çünkü vücudun yüksek proteine ihtiyacı var.
* Gazlı içecekler (maden suyu dahil) yasaktır.
* Bol bol su içiniz.
* Yağsız süt, sadece önerilen günde içilecek. Çay ve kahveye koymayınız.
* Yeşil yapraklı sebzeler-salata-lahana-ıspanak-brokoli çok yararlı.
* Greyfurt çok iyi.
* Patates gününde(2. gün) doğranmış soğan, domates, tereyağı, biber ve tuz ilave edebilirsiniz.
Diyetin en kötü günü 2.günüdür. Bundan sonra kilo vermeye başladığınızda motivasyonunuz artacaktır.
3.gün sonunda isterseniz diyeti bitirebilirsiniz.
Önemli Not: diyet 7 günlük yapıldıktan sonra 2-3 gün ara verilmeli. Ara verildiği günlerde yine hafif yiyecekler yenmeli aşırıya kaçılmamalıdır.

ben bu yazıyı buldum aamaa lahana diyetini uygulayanlar böylmi uyguladı kızçeler eğer böyleyse domates ,peynir falan yenmicekmiki bu diyette nasıl bişi kafam karıştı trendyyy sen yapıyorum yazmışsın nasıl yaptığını sabah öğle akşam olarak listeni yazarsan sevinirim :KK34:
ben o lahananın tamamını bir günde yerim ve yine doymam gibi:KK52::KK52::KK52:
slm kızlar nasılsınız ya sayfa saatlerdir açık ama okuyamadım bile yoğunluktan ne ettiniz ben yokken bakim :KK76:

merhaba çıtır adayları .....

bugün tartıda uzun zamandan beri görmediğim rakamı gördüm.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:..belki biraz sıkarsam kendimi 6 lı rakamları görebilirim.:KK52::KK52::KK52::KK52:hafta birincisi olamam ama 15.sıralardan üste yerleşebilirim.
ders kıtabında insani gelişmişlik endeksine göre günlük 2400 kalori yiyecek alamayan ınsanlar yoksul ınsan olarak adlandırılıyor.kendi adıma söylemek gerekirse 1-2 ay oncesıne kadar 3000-4000 kalori lik yemek ediğim bile olurdu.ne kadar yazık bırde işin insanı tarafı var..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:.yemicem yemicemmm.bunalımdayım hava kötü depres depres oldummm...:KK43::KK43::KK43::KK43:..yaz geldi kocam hafta sonu bön bön :KK53::KK53::KK53::KK53:bakıyordu ıncecık kızlara bıde dıyor kı hayatım sen boylde guzelsın.bende dedım kı ozaman yanımda öküzlük yapmaaaa.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:offfffffff aklımdan neler geçiyor bir bilseniz küfredesim var kocama ne kadar ya ınsan bakar bende bakıyorum guzel hatun gorunce ama bunu benım yanımda yapma barıııı.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:.yılın öküzü ödülünü kocama vermek istiyorum izninizle......:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:ama ona sinirlenip yemek yemicemmmmm yemicem bende güzelim bende hoşum bende cıtır olucammmm ama onun ıcın degıl kendım ıcın zayıflıcam gıycem şortlarımı oda kıskanclıktan catlasın dursun....ohhhh :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

bugünkü menüm

sabah

1 dilim peynir
1 domats
3 yeşil 3 siyah zeytin
1 bardak nescafe
1 dilim kmepek ekmeği
2 çatal nutella
1 çay kaşığı tereyağ

ara
1 form cayı
1 dilim peynir

öğle
5 yk.ıspanak
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

ara
1 elma

akşam

1 kase y.y sütlü nesfit

ara
1 elma

2 lt su,1 bardak nescafe..1 kupa yeşil çay,,:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Kepek ekmeği kansızlık yapıyor canım bide çabuk acıkmana sebep oluyor.
Tam tahıllı veya çavdar ekmeği tüket bence:KK34:

slm ben geldim :nazar:
çok acıktım ben ya kuru erik yedim o da kesmedi:KK37:

:KK1:
O da kesmediyse napcaz böyle:KK31:

08:00
3 ince dilim sucuk, biraz peynir, çavdar ekmeğiyle yapılmış yağsız tost

10:00
1 avuç çekirdekli kuru üzüm,
Ihlamur

13:00
1 dilim çavdar ekmeği,
4 yk ıspanak,
3 yk yoğurt,
1 tk keten tohumu

16:10
3 tane etiform,
Şekersiz Türk kahvesi

18:05
1 avuç beyaz leblebi

19:20
Çorba,
Salata,
1 kase yoğurt

Son düzenleme:
hava çokkkkk kötüüüüüü
resmen her yer karanlıkkk:KK52::KK52:
ne hayallerim vardı bugünnn benim
yürüyüş yapacaktım aylak aylak dolaşacaktımmmmmm:KK31::KK31:
offf çok bunaldımmmmmm:KK52:

bızım alt komsuda yapmıstı 1 haftada 8 kılo wermıstı bnde denedm ama yapamadım sewmedm kı corbanın tadını ıns sen basarablırsn cnm:nazar:
büyük ihtimal komşunun kilosu fazlaymıştır,çok kilolu olanlarda çabuk çokça gidiyomuş kilolar,ben gibi 2kilo fazlası olanlar,helede 20kilo veripte duraksamaya girmiş bünyeler:KK51:biraz zor verir gibi geliyo,ama bi haftada 3kilo versem garanti yapsam şu 55 işini çok iyi olur,fazlasında gözüm yok:KK14::KK16::KK16:
yalnız değilim ne güzel :KK66:)

ben niyetlenip sepete atıp çaktırmadan kaçıyorum :KK66:)

sepeti doldurup kaçanlardanız di mi?

ben de yaptım aynısını normalde kilomu kimseye söylemezdim haftasonu gelen arkadaşıma gururla listemi gösterdim 74 ten 64 e düştüm dedim hedefimize ulaşcaz inşallh...

süper menü bayıldım bugünkünü yazdın mı valla geçmişi okuyayım dedim ama çook uzun yazdıysan kaçırmış olabilirim.

ben geçen yıl aldım kenwood biraz gürültülü ama çok güçlü motoru var tavsiye ederim.

ya bu şok diyetler çook tehlikeli galiba sabah hem doktorum da hem gülben de zayıflama konusu vardı doktorum daki kadın 33 kiloydu çok fenaydı hali Allah korusun.bence dikkatli olmak lazım..o da şok diyetlerin kurbanı olmuş.
evet baktım doktoruma canım gördüm o kadını,yalnız dediğin gibi tek yumurtayla günboyu durmak bilmem ne gibi şok diyetlere hayatta girmem:KK19:ben bu diyetide tam lahana diyeti gibide uygulayamıyorum sonuçta eşim sabah evde ve kahvaltıyı 4-4lük yapıyorum,gerisi lahana ve yanında verilen sebze veya meyveler etlet vs..amacım 3kilo daha verip iddayı kazanmak haftasonuna kadar yapıcam çokta şok denemez benimkinee:KK9:çekirdeğimi çikomu bile yiyorum valla gündüzleri:KK39::KK53:
o zaman bu cumadan itibaren her akşam lahan çorbasu içicem :KK52:

Arada uğra len özletme :KK57:
:KK17::KK17:uğramaya çalışıcam işte napiyim hayat şartları:KK23::KK31:
valla gündüzleri boşverde akşamları lahana çorbasıyla geçirsen 1haftada baya kilo gider bence:KK23::KK34:ya zaten 1hafta bişey göz açıp kapayana kadargeçiyo:KK34:

Bir haftada 6,5 – 7 kilo verirseniz diyete 2 gün ara veriniz. Daha sonra tekrar başlayabilirsiniz.
Lahana Çorbası İçin Gerekli Malzemeler:

1 orta boy lahana,
6 büyük soğan,
1-2 domates,
2 yeşil biber,
1 demet maydanoz.
Lahana Çorbasının Hazırlanışı
Sebzeleri küçük küçük kestikten sonra bir tencereye atın ve üstünü örtene kadar su ilave edin. Tuz, biber veya etsuyu tableti kullanabilirsiniz.
10 dakika hızlı ateşte kaynattıktan sonra, sebzeler iyice yumuşayıncaya kadar pişirin.
Bu çorba her acıktığınızda yenebilir. İstediğiniz kadar ve istediğiniz zaman yiyebilirsiniz. Ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo kaybedersiniz.
Çok uzun süre bu çorba yenirse beslenme bozukluğuna yol açar. Bu yüzden diyette belirtildiği gibi, diğer yiyeceklerle beraber yenmesi gerekir.
Diyet Uygulama Planı
1. Gün:
Çorba ve meyve günü:
Muz hariç her türlü meyveyi yiyebilirsiniz. Ancak unutmayınızki, kavun ve karpuz diğer meyvalardan daha kalorilidir.
İçecek olarak; tatlandırıcısız çay, kahve ve bol su için.
Çay ve kahveye süt ve şeker asla koymayınız.
2. Gün:
Çorba ve sebze günü:
Çorbanın yanında her türlü sebzeyi yiyebilirsiniz. Çiğ, haşlanmış veya konserve her türlü sebzeyi özellikle yapraklı sebzeleri yiyebilirsiniz.
Kuru fasulye, bezelye ve mısırdan uzak durun.
Akşam yemeğinde kendinize bir ödül olarak tereyağlı, haşlanmış veya fırınlanmış patates hazırlayın.
Bu gün hiç meyve yemeyiniz.
3. Gün:
Çorba, meyve ve sebze günü:
İstediğiniz kadar çorba, meyve ve sebze yiyebilirsiniz.
Üç gün boyunca diyete tam olarak uyup, kendinizi hiç aldatmadıysanız 2,5 – 3 kilo vermiş olmanız gerekmektedir.
4.Gün:
Çorba, meyve ve Sebze günü(muz ve yağsız süt dahil):
Muz ve yağsız süt bugün serbest.
Çorbayla beraber en çok 3 muz ve istediğiniz kadar yağsız süt içebilirsiniz.
Muz ve süt vücudunuza yüksek karbonhidrat sağlayacak. Tatlı ihtiyacınızı azaltmak için bugün vücudunuzun potasyum, karbonhidrat, protein ve kalsiyuma ihtiyacı olacak.
İstediğiniz kadar çorba, meyve, sebze yiyebilirsiniz. (Dikkat en fazla 3 muz)
5. Gün:
Et, Domates ve Çorba günü:
Bugün kırmızı et(sığır) yiyebilirsiniz. Gün boyunca 300-600 gram et (dört biftek) ve istediğiniz kadar domates yiyebilirsiniz.
Bugün vücudunuzun ürik asitten temizlemek için 6-8 bardak su içiniz.
Bugün çorbayı sadece bir kere içiniz.
6. Gün:

Et, yeşil yapraklı Sebze ve Çorba günü:
İstadiğiniz kadar et ve sebze yiyebilirsiniz.
2-3 parça et ve sebze yiyebilirsiniz.
Patates yok. Çorba en az bir kere içilecek.
7. Gün:
Kepekli Pirinç, Meyve suyu, Sebze ve Çorba günü:
Kepekli pirinç, tatlandırılmamış meyve suları ve istediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz. Pirinci çorbaya koyabilir veya sebzeye karıştırabilirsiniz.
Yedinci gün sonunda aldatmaca yapmadıysanız 4,5 ile 8 kilo arasında vermiş olacaksınız.
Lahana Çorbası Diyeti Ekstra Bilgilendirme
* Et, verilen günde mutlaka yenmeli çünkü vücudun yüksek proteine ihtiyacı var.
* Gazlı içecekler (maden suyu dahil) yasaktır.
* Bol bol su içiniz.
* Yağsız süt, sadece önerilen günde içilecek. Çay ve kahveye koymayınız.
* Yeşil yapraklı sebzeler-salata-lahana-ıspanak-brokoli çok yararlı.
* Greyfurt çok iyi.
* Patates gününde(2. gün) doğranmış soğan, domates, tereyağı, biber ve tuz ilave edebilirsiniz.
Diyetin en kötü günü 2.günüdür. Bundan sonra kilo vermeye başladığınızda motivasyonunuz artacaktır.
3.gün sonunda isterseniz diyeti bitirebilirsiniz.
Önemli Not: diyet 7 günlük yapıldıktan sonra 2-3 gün ara verilmeli. Ara verildiği günlerde yine hafif yiyecekler yenmeli aşırıya kaçılmamalıdır.

ben bu yazıyı buldum aamaa lahana diyetini uygulayanlar böylmi uyguladı kızçeler eğer böyleyse domates ,peynir falan yenmicekmiki bu diyette nasıl bişi kafam karıştı trendyyy sen yapıyorum yazmışsın nasıl yaptığını sabah öğle akşam olarak listeni yazarsan sevinirim :KK34:

canım hemen cevap veriyim,
ben 1lahana orta boy,o bile acayip çok oldu,
yarım demet maydanoz
3 adet yeşil soğan(benim baktığım çoğu yerde yeşil soğan diyodu,bazı yerlerdede kuru soğan diyo bugünküne kuru katıcam yeşil soğan bitti:KK31:)
3domates
6yeşil biber
bitanede tavuk bulyon attım
düdüklüye koydum fıslamaya başlayınca 10-15dk kaynattım kısık ateşte, çıkarıp bi küçük tabak yemiştim gece tadına baktım güzel gibiydi,ama sabah eşimle kahvaltı yaparken bitabakta gizlice atıştırıyodum ama iğrenç bi tadı vardı allahın gücüne gitmesinde:KK37:zor yedim valla,,ama akşamüstü tekrar yiycekken blendıra attım normal hazır çorbalar olurya sebze çorbası o kıvamda oldu tadıda harikaydı şuan bile kocaman yarım ltlik bardağımda içiyorum azcık ısıttım bardağa koydum aldım burda içiyorum yudum yudum çok kolay yutuluyo böyle yavsiye ederim,yoksa dayanamazsın hayatta:KK19:
valla ben şok diyet yapmadığım için tam uymuyorum ,sabah 8.30da kalkıp elma sirkeli ballı suyumu içiyorum yarım saat sonra nesfitimi yiyorum,sonra azcık daha kestiriyorum eşimin yanında tvye bakarak:KK1:saat geliyo 11-12ye kalkıp kahvaltılık hazırlıyorum eşimle kahvaltıyı 4-4lük yapıyorum mecbur yani:KK23::KK56:sonra akşam üstü yine çorbamı içiyorum dün meyve yeme günümüzdü ilk gün,meyvede yedim,bugün sebze günü öğlen patates kaynamış yedim,kuru soğanla salata yapmıştım:KK56:
akşamda lahana çorbamı içtim yarım lt'lik bardağımla:nazar:başkada bişey yok,1bardakta yeşil çay içmiştim 8bardakta su içebildim günüm böylebitti,ve dün sabah başladığımda
58.4tüm ,1.günüm bitti ve ben 900gr vermişim,57.5 çıktım,ama 57.1 kg'nin altına inersem cidden lahana işe yarıyo diycem eğer inemezsem düğünde yediklerim akşam yemeklerinde fazla kaçırdıklarımdaki fazlalığı attım diycem,çünkü 57.1dim geçen hafta biliyosun oyüzden,yarın kaç olucam merakla bekliyorum napiyim:18::KK31::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Sabah:

2 dlm buğday ekmek
1 yaprak marul
2 dlm kaşar

Ara:

1 yeşil çay
10 leblebi

Öğlen:

1 paket eti form pirinç patlağı (134 kalori)

Ara:

1 yeşil elma

Akşam:

1 kase tarhana
1 kase salata
1 kase yoğurt

Toplamda 2lt su ve yarım saat yürüyüş

:KK16:

KizLar eski resimlerimi yükledim yeni çektirmedim azıcık daha vereyimkg o zaman eklerim yeni foto....ben şimdi kocama sarma sarcammmm kaçtım ben B'ye B'ye

göremiyorum ve meraktan çatlıyorum şu an siteye gir hemen arkadaşım ol döverim :KK52: :KK57:

Son düzenleme:
X