80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kalan 3.5 puanimi da yemis bulunmaktayim 4 dilim ekmek 75g 3 puan 1 kücük dilim peynirle sandivic yaptim bol 0 puanli domates ve marulla

artik acikirsam 0 puanli portakal yada erik falan var evde onlardan yerimkaydirigubbakcemile3

kizlar slm, amannnn fear factor a bakiyordum ben de ya nasil birsey bu boyle yesil yilanlari toplayacaklar diye kalpten gidecekler

butterfly canim bebisinin onemli birseyi olmamasina sevindim

melocum haftaya guzel bir haber vereceksin gibime geliyor

izlem nerelerde yaaaaaa

masummm verdigin kg.mi dusun canim,ustune almaktan sa -6 kalmak iyidir degil mi ama

o kadar acim ki size anlatamam ne yesem diye actim buzdolabinin kapagini sonra geri kapattim ama feci acim,ne yesem de yatistirsam midemi

Masumcum bencede git ve kilo veremediğini falan tüm derdini anlat .ben ayda değil her hafta gelmek istiyorum de .veya 15 te olur ama ay çok uzun
tahlil falan istedimi bilmiyorum ama onlarıda hatırlat bence .Bu kadar emek veriyorsun ,mutlaka vardır karşılık alamamanın bir sebebi ihmal etme canım..

Bitanem almamanda güzel haftaya inş daha iyi olur .

narinim aklinialirimsmile

Sabahki neşem kalmadı yaa oğlum dün tutunarak yürürken düştü dün bişey olmadı sandım ama sanırım incitmiş bileğini üzerine hiç basmak istemiyor . elinden tutup yürütmeye çalışıyorum ağlıyor yürümemek için . saat 4 den sonraya randevu aldım hemen ortapediden getiricem bakalım bi .Tamda yürümeye başlamıştı yaa şimdi korkkup bi süre daha yürümemesinden korkuyorum eyvahedigeldismile
çok geçmiş olsun hemşerim...ayağında bişey olmamasına çok sevindim..geç yürüyecek diye üzülme her çocuk bir olmaz benim sıpa da geç yürüdü ve geç konuştu..sonra susmak bilmiyorlar..)) sıpa dediğim 20 yaşında...))
geçen ay benim kız ayagını burktu şişti yumuşak doku zedelenmesi oldu.neyse bikaç gün ayagının üzerine basmıyor oturmaktanda nefret ettiği için heryere seke seke yetişiyor.maşallah çok hareketlidir. akannehir .ilaç falan yok birtürlü basmıyor.alt katta çok samimi bir arkadaşım var kızıyla aynı yaşta kızımda.onlara gitti canı sıkıldı.demişki arkadaşım canım artık basabilirsin bence yavaş yavaş demiş benim kızıma.benim kız ne dese begenirsiniz hee basıyımda annem beni okula göndersin demiş :nazar: daha bu çocuk 5 yaşında düşünün.neyse arkadaşımda annen istesede seni okula gönderemez demiş çünkü okullar tatile girdi temizlik yapılacakmış okullarda bikaç gün falan demiş.kızım o dakika ayagının üzerine basmak ne kelime koşmaya başladı dört nala :eek: şimdiki çocuklar resmen karnımızdan üniversite mezunu çıkayorlar mübarek yaaa sempatiksalakcinni çook işim var benim bu kızla çoookkkkk eyvahedigeldismile
maşallah canım şimdikiler laf ebesi kulakları çınlasın babam yeğenlerim öyle bilmiş konuşunca dil boğaz köprüsü der..))
SLM KIZLAR BUGÜNKÜ MENÜMÜ YAZIYIM SİZLERE....

SABAH:
1 haşlama yumurta,peynir,zeytin,1 dilim ekmek

ARA:
1 türk kahvesi

ÖĞLE:
meyve salatası

ARA:
1 neskafe,

AKŞAM:
zeytinyağlı barbunya,kekik salatası

ARA:
1 elma,1 portakal

spor olarak 5 saat boyunca cam silme,balkon yıkama,ev temizleme....((nasıl spor ama)))
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
iyi günlerde kirlet canım ohhh misler gibi olmuştur...yarında ben yapacam allah nasip ederse...menün çok az geldi bana...))
kizlar slm, amannnn fear factor a bakiyordum ben de ya nasil birsey bu boyle yesil yilanlari toplayacaklar diye kalpten gidecekler

butterfly canim bebisinin onemli birseyi olmamasina sevindim

melocum haftaya guzel bir haber vereceksin gibime geliyor

izlem nerelerde yaaaaaa

masummm verdigin kg.mi dusun canim,ustune almaktan sa -6 kalmak iyidir degil mi ama

ayy sorma aydacım bende baktım ama bu tip enteresan şeyleri helede içinde yılan çıyan varsa sevenine yakın benden uzak olsun...))

selam ortii sen bana kizdin dimi:sinifsinif:

söz bu hafta insallah vercemyerimseniben

kızdım orti...kötükedihüso

ayrıca az önce 4 dilim ekmek mi yedin pes doğrusu....bu puanlı diyet sana aksine kilo aldıracak kız saat 10 da 4 dilim ekmek mi ye
nir.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızdım orti...kötükedihüso

ayrıca az önce 4 dilim ekmek mi yedin pes doğrusu....bu puanlı diyet sana aksine kilo aldıracak kız saat 10 da 4 dilim ekmek mi ye
nir.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saat burda dokuzdu neyse gine cok erken degildi

bak gör eger 18 puanimi gercekten gecirmessen zayiflarim insallah daha önce yapmistim 15 kilo vermistim hic spor yapmadan

sen beni teftis etkaydirigubbakcemile CADIARZU18 i gecirmemem icinyerimseniben

saat burda dokuzdu neyse gine cok erken degildi

bak gör eger 18 puanimi gercekten gecirmessen zayiflarim insallah daha önce yapmistim 15 kilo vermistim hic spor yapmadan

sen beni teftis etkaydirigubbakcemile CADIARZU18 i gecirmemem icinyerimseniben

teftiş edecem sana tavsiyem ekmek fazla yeme ekmek yerine sebze ye.sempatiksalakcinni

iyi akşamlar kızlar 2ay 3haftadır ilk defa geç bildirim yapıyorum haftaya tam 3 ayımı doldurucam.

bugün spora gittim geldim biliyorsunuz regl olmuştum dün akşam doğumdan sonra ilk defa karnım ağrıdı feci sabahta ağrıyordu ama genede gittim sporda bayaa bir zorlandım, ewe geldim temizlik yaptım biraz sonra çok kötü oldum bebekle uyuduk biraz amcam geldi bizi almaya apar topar hazırlandım misafirliğe gittik o yüzden erken bildirim yapamadım bu saate kaldık yaniii herkes bomba bekliyor aama yok bomba filan malesef :nazar:

başlangıç 89
geçen hafta 77.7
bu hafta 76.900

regl haftam olmasaydım 3 kilo verirdim heralde naniknanik

tülayım tebrik ederim süpersin gelmiş geçmiş olsun bu arada valla korktum bende okuyumca
adacuğumm senide tebrik ederim
nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :mymeka: haftayada 2kilo verirsen :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:
melom kız çırpı gibi bacakların kalmışşş hala kilo veremedim diye üzülüyosun :icecream:
alperenim sen eskiden ne güzel sık sık gelirdin artık uğramıyosun kötükedihüso
banuuuuuummmmmmmmm kızım yaz geliyor vazgeçicek zaman mı :lepi:
narin kuzucuğuna maşallah güldürdü beni gece gece
veeee ortağımm bende çok veremedim bu hafta gene haftaya bakıcaz artık şu 37 günlük regl faciasını bir atlatayımda alahın izniyle :Saruboceq: sende haftaya full spor tamam mııı sositososito

mart hedefimi tuttururum sanırımm 74 mersine sülün gibi gidemmmmm :eek: kaydirigubbakcemile3

X