80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ohhh..be tülaycım merak etmiştimm.
Sağol melocum yaa bugün baya canım sıkılmıştı ama çok şükür iyiyiz şimdi . hihoyyyt

butterfly cim cok sükür oglunda önemli birsey yokmus sevindim:emir_bebek:
Teşekkürler Bitanem opuyorumnanaktan

yiyecek puanlarını yazsana belki yapmak isteen olur
Bende merak saldım bu diyete araştırma safasındayım sen ne düşünüyorsun canım bilmiyorumkismile

kalan 3.5 puanimi da yemis bulunmaktayim 4 dilim ekmek 75g 3 puan 1 kücük dilim peynirle sandivic yaptim bol 0 puanli domates ve marulla

artik acikirsam 0 puanli portakal yada erik falan var evde onlardan yerimkaydirigubbakcemile3

-tatlicadiarzu-
Kız o kadar ekmek ben normalde bile yiyemem ne yaptın sen akannehir

takipteyim haftaya cuma senin durumuna göre bende puanlamaya başlıyorum haberin olsun aklinialirimsmile

butterfly canim bebisinin onemli birseyi olmamasina sevindim
Sağol adacım ..Bende senn 500 grm yargını aşmış olmana çok sevindim opuyorumnanaktan

o kadar acim ki size anlatamam ne yesem diye actim buzdolabinin kapagini sonra geri kapattim ama feci acim,ne yesem de yatistirsam midemi
melocumda demiş zaten ..Bende birazdan limonlu form çay içicem ..kabızlık çekenlere tavsiye ederim iyi geliyor gerçekten ..
ben geldimmmm kaçar kilo verdiniz bakam hemen geçmişi okumaya gidiyorummmm

kız yaz hele sende ne var ne yok nereye hemen ohaoldumsmile çatladık yahuu sempatiksalakcinni

çok geçmiş olsun hemşerim...ayağında bişey olmamasına çok sevindim..geç yürüyecek diye üzülme her çocuk bir olmaz benim sıpa da geç yürüdü ve geç konuştu..sonra susmak bilmiyorlar..)) sıpa dediğim 20 yaşında...))

Sağol canım zaten bende artık takmıcam yaa sağlıklı olsunda :))

hahayy senin sıpanın maşallahı varmış benimle yaşıt nerdeyse kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

selam kizlar biraz gec oldu kusura bakma kaptancim ne oldugunu anlamadim ama 500 gramcik gitmis
valla bende bunaliyorum ara sira ama bir ver bir al yani 80 500 um insaalah haftaya daha cok veririm ama bakalim benimkarboksipunktur oldugu icin tartida cok belli olmuyor ama kuculuyorum giden de yagdan gidiyor artik tartida da gormek istiyorum hafifledigimi

izlemcim bugün senin yaptıgın gibi misafrliğe gidince fırsat olmuyor topiğe girip muhabbt etmeye.bazende ilk fırsatta girip geçmişi okuyorum.zaten çok birikiyor.1 saat geçmş okudugmu biliyorum.o zamanda yorulup ta birşey yazamıyorum.zaten benm oglanlardan fazla da fırsat olmuyor.

tülaycım oglunun ii olduguna sevindim.:emir_bebek:

narincim maaşallh kızında çok akıllymış:nazar:

iyi akşamlar kızlar 2ay 3haftadır ilk defa geç bildirim yapıyorum haftaya tam 3 ayımı doldurucam.

bugün spora gittim geldim biliyorsunuz regl olmuştum dün akşam doğumdan sonra ilk defa karnım ağrıdı feci sabahta ağrıyordu ama genede gittim sporda bayaa bir zorlandım, ewe geldim temizlik yaptım biraz sonra çok kötü oldum bebekle uyuduk biraz amcam geldi bizi almaya apar topar hazırlandım misafirliğe gittik o yüzden erken bildirim yapamadım bu saate kaldık yaniii herkes bomba bekliyor aama yok bomba filan malesef :nazar:

başlangıç 89
geçen hafta 77.7
bu hafta 76.900

regl haftam olmasaydım 3 kilo verirdim heralde naniknanik

tülayım tebrik ederim süpersin gelmiş geçmiş olsun bu arada valla korktum bende okuyumca
adacuğumm senide tebrik ederim
nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :mymeka: haftayada 2kilo verirsen :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:
melom kız çırpı gibi bacakların kalmışşş hala kilo veremedim diye üzülüyosun :icecream:
alperenim sen eskiden ne güzel sık sık gelirdin artık uğramıyosun kötükedihüso
banuuuuuummmmmmmmm kızım yaz geliyor vazgeçicek zaman mı :lepi:
narin kuzucuğuna maşallah güldürdü beni gece gece
veeee ortağımm bende çok veremedim bu hafta gene haftaya bakıcaz artık şu 37 günlük regl faciasını bir atlatayımda alahın izniyle :Saruboceq: sende haftaya full spor tamam mııı sositososito

mart hedefimi tuttururum sanırımm 74 mersine sülün gibi gidemmmmm :eek: kaydirigubbakcemile3

Nihayet izlemcim .. Kız süpersin valla hemde regly haftasında Nazar değmesin maşallah sana nisan ortasındaki nikah için 72 - 73 olmayı planlıyorum bende yeter herelde aklinialirimsmile başarıcaz dimi izlemcim :eek:

Bu spor benimde tüm kaslarımı acıttı valla ama yılmak yok ölçüler yeni kıvama girmeye başladı kaydirigubbakcemile2

Güldal ablacım inş vericeksin fazlalarınıda sıkma canını sen .ıSt a gelince millet tanımıcak valla opuyorumnanaktan

Alperenim sağol canım Allah korusun yavrularımızı

Sağol melocum yaa bugün baya canım sıkılmıştı ama çok şükür iyiyiz şimdi . hihoyyyt

Teşekkürler Bitanem opuyorumnanaktan

Bende merak saldım bu diyete araştırma safasındayım sen ne düşünüyorsun canım bilmiyorumkismile

-tatlicadiarzu-
Kız o kadar ekmek ben normalde bile yiyemem ne yaptın sen akannehir

takipteyim haftaya cuma senin durumuna göre bende puanlamaya başlıyorum haberin olsun aklinialirimsmile

Sağol adacım ..Bende senn 500 grm yargını aşmış olmana çok sevindim opuyorumnanaktan

melocumda demiş zaten ..Bende birazdan limonlu form çay içicem ..kabızlık çekenlere tavsiye ederim iyi geliyor gerçekten ..

kız yaz hele sende ne var ne yok nereye hemen ohaoldumsmile çatladık yahuu sempatiksalakcinni

Sağol canım zaten bende artık takmıcam yaa sağlıklı olsunda :))

hahayy senin sıpanın maşallahı varmış benimle yaşıt nerdeyse kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

tamam beklerim ama benim puanlarimla senin bulduklarinla degil.yerimseniben
ama bu cumaya kadar regl olabilirim belki oynama yaomaz. ama sonraki hafta iki haftanin birden gidiyo. daha önce yaptigimdada öyleydi.zemuszemuszemuszemus

dilimde tüg bitti söyleye söyleye

bundan önce ben cok diyet denedim hicbirinde veremedim, yada yarida birakmak zorunda kaldim bünyem kaldirmamisti. bunda yasak yok istedigini ye ama puanini gecmeohaoldumsmile

tamam beklerim ama benim puanlarimla senin bulduklarinla degil.yerimseniben
ama bu cumaya kadar regl olabilirim belki oynama yaomaz. ama sonraki hafta iki haftanin birden gidiyo. daha önce yaptigimdada öyleydi.zemuszemuszemuszemus

dilimde tüg bitti söyleye söyleye

bundan önce ben cok diyet denedim hicbirinde veremedim, yada yarida birakmak zorunda kaldim bünyem kaldirmamisti. bunda yasak yok istedigini ye ama puanini gecmeohaoldumsmile

Kızma canım ilk defa duyduğum için çok enterasan geldi .. Diyorum aklıma yattı ama neden olmasın yani aklinialirimsmile

alperenim söylediğim şeye kızdın sanırım buraya geleli ikimiznde hemen hemen 3 ay filan oluyor daha önce hep buralarda oluyordun muhabbet daha çok ediyorduk hatta rakibe bilem olmuştuk o yüzden dedim yani yoksa herkesin girip girmemesine ben karışamam kii olumunekankayizsmile

tülaycım inşallah haftaya net 76 olurum yaa ama çok rahatladım çu regl olayı yüzünden şu anda tam hamile kaldığım kilomdayım zemuszemus bundan sonrası kalıcı daha önceki kilolar yanii sositososito

bitanem16 canım bu puanlama olayında tamam kilo veriliyor diyorsunda uzun vadede mi yoksa normal olarakmı veriliyor hani ekmeği birazcık azaltarak senede 10 kilo veriyorlar ya öyle ise benim acelem var şekerim yaza 65kilo olarak girmeliyim birilerinin gözüne sokucam bu kiloyu kaydirigubbakcemile3

yediklerimi yazım yatıcam ağrım var biraz

sabah haşlanmış yumurta salatalık domates 1dilim peynir 1 dilim kepek ekmeği
form çay

keten tohumlu yoğurt

1 elma 1 portakal

1 porsiyon bulgur pilavı ve yoğurt çok az turşu

2 parça haşlanmış tavuk 2 dilim sucuk yoğurt ekmek yemedim...

4 bardak şekersiz çay 1 nescafe 1 akide şekeri(bayılırım )

2lt su 1 saat aurobic 1:30 saat tempolu yokuşlu yürüyüş :))

çok kaçamak olmadığını düşünüyorum kızlar ekmek haklarımı bulgur pilavı olarak yedim
bugün sebze yoktu yarın bol yerim olur biter aklinialirimsmile

ne düşünüyorsunuzz :jeyyar:

Kızma canım ilk defa duyduğum için çok enterasan geldi .. Diyorum aklıma yattı ama neden olmasın yani aklinialirimsmile
yok hayatim niye kizim sende aaaaaa

alperenim söylediğim şeye kızdın sanırım buraya geleli ikimiznde hemen hemen 3 ay filan oluyor daha önce hep buralarda oluyordun muhabbet daha çok ediyorduk hatta rakibe bilem olmuştuk o yüzden dedim yani yoksa herkesin girip girmemesine ben karışamam kii olumunekankayizsmile

tülaycım inşallah haftaya net 76 olurum yaa ama çok rahatladım çu regl olayı yüzünden şu anda tam hamile kaldığım kilomdayım zemuszemus bundan sonrası kalıcı daha önceki kilolar yanii sositososito

bitanem16 canım bu puanlama olayında tamam kilo veriliyor diyorsunda uzun vadede mi yoksa normal olarakmı veriliyor hani ekmeği birazcık azaltarak senede 10 kilo veriyorlar ya öyle ise benim acelem var şekerim yaza 65kilo olarak girmeliyim birilerinin gözüne sokucam bu kiloyu kaydirigubbakcemile3

ben daha önce 7 ayda 15 kilo verdim ama hic spor yapmadan deyim yerindeyse kicimi bile oynatmadan. sen sporda yapiyosan 15 kiloyu 7 ayda degil belkide 4 5 ayda verirsin. ama durun ben bi zayiflayayim daha inadirici olur. ben deki sorun disiplinsizlik. ama bu sefer olur insallah sizlerinde destegi ilezemuszemus

İyi gecelerrrrrr..
listeci geldi hanımmmmmmm!:))

herkes geldi sanırım yoklama tamam,listeye başlayabilirim...

tülaycım geçmiş olsun bu arada ,iyi olmanıza sevindim canım..

izlemcim bende senin gibi düşünüyorum bu kiloları birilerinin gözüne bende sokacam....
bende senin hamile kaldığın kiloda ayneenn bende kaldım..
Çok üzgünüm çoook

yağmurgözlü-darkolive = 800gr

evrel-handerya = + 400gr

elimphia-sunshine = + 1300gr

narin-butterfly = 1800gr

nalcy-bitanem = 1500gr

niloss-güldal= 800gr

aylin-selma =400gr

masumm - melocum= 0gr

adaer - zilan= 1500gr

burcu - huri= 1000gr

obilen -applecherry= 1100gr

alperenim - ? = 0gr

yaniiiiii haftanın grubu Narin -Butterfly:lepi::lepi:
:içelim: kaydirigubbakcemile5

günaydın kıslar
izlemm cnm en azındna vermişsin azda olsa güsellll

gece uyandım deidm aç banu dolabı miden kazınıyor
eskiden çok yapardım
açıp açmamakla kararsız kaldım
resmen savaştım kendimle yaaa
dolabı açmasamda deidm 3 tane büskivi yiyim

ama çok şükür ki yenilmedimmmm

teftiş edecem sana tavsiyem ekmek fazla yeme ekmek yerine sebze ye.sempatiksalakcinni
neslim süpersin vallah ne diyeyim ki sana...
ben geldimmmm kaçar kilo verdiniz bakam hemen geçmişi okumaya gidiyorummmm
iyi akşamlar kızlar 2ay 3haftadır ilk defa geç bildirim yapıyorum haftaya tam 3 ayımı doldurucam.
başlangıç 89
geçen hafta 77.7
bu hafta 76.900

regl haftam olmasaydım 3 kilo verirdim heralde naniknanik

yediklerimi yazım yatıcam ağrım var biraz

sabah haşlanmış yumurta salatalık domates 1dilim peynir 1 dilim kepek ekmeği
form çay

keten tohumlu yoğurt

1 elma 1 portakal

1 porsiyon bulgur pilavı ve yoğurt çok az turşu

2 parça haşlanmış tavuk 2 dilim sucuk yoğurt ekmek yemedim...

4 bardak şekersiz çay 1 nescafe 1 akide şekeri(bayılırım )

2lt su 1 saat aurobic 1:30 saat tempolu yokuşlu yürüyüş :))

çok kaçamak olmadığını düşünüyorum kızlar ekmek haklarımı bulgur pilavı olarak yedim
bugün sebze yoktu yarın bol yerim olur biter aklinialirimsmile

ne düşünüyorsunuzz :jeyyar:
canım tebrik ederim artık spora alıştı vücut gitmeye başldı bence haftaya adet de bitmiş olacak epey farkedecek özellikle ölçülerinde ...ölçülerde farklılık var mı bu hafta..
listen protein ağırlıklı olmuş salata falan eklesedydin telafi ederdi aslında lsun sen bilirsin işini

günaydın kıslar
izlemm cnm en azındna vermişsin azda olsa güsellll

gece uyandım deidm aç banu dolabı miden kazınıyor
eskiden çok yapardım
açıp açmamakla kararsız kaldım
resmen savaştım kendimle yaaa
dolabı açmasamda deidm 3 tane büskivi yiyim

ama çok şükür ki yenilmedimmmm

süpersin ortim tebrik ederim...şu senin dirayetin var ya en son sana öyle bi kazandıracak kiii..ben çok inanıyorum

:lepi: :lepi: ve neslim tebrikler..kıslarrrrr :lepi: :lepi:

:dilcikar: :dilcikar: hey şampiyon ortiler kıskandık siziiiii.... :dilcikar: :dilcikar:
banu kısss haftaya şampiyon biss olalım tımam mı? kaydirigubbakcemile5

kızlar bu arada diyetisyenime dün folik asitin iştahımı açtığını ve kendimi tutamadığımı söyledimm,eğer hamile kalma riskim olmasaydı bana KROM TABLETı verecekti ama vermedi..aklınızda olsun solgarın krom tableti iştahı kapamaya yardımcı oluyormuş,ama onu içip hiç yememeyi beklemeyin sadece yardımcı!!!

Son düzenleme:
menümü yazayım
sabah
2 ekmek
lorlu yumurta
çemen
1 çay kaşığı tahin pekmez

ara
2 havuç

öğle
domates ve kekik soslu
100g tavuklu 4kaşık makarna
salata+cacık

ara
elma

ara
leblebi

akşam
1 tabak sebze türlüsü(kabak+havuç+patates+biber)
cacık+salata

Son düzenleme:
:lepi: :lepi: Ve neslim tebrikler..kıslarrrrr :lepi: :lepi:

:dilcikar: :dilcikar: Hey şampiyon ortiler kıskandık siziiiii.... :dilcikar: :dilcikar:
Banu kısss haftaya şampiyon biss olalım tımam mı? Kaydirigubbakcemile5

[ı]teşekkürler melocummmmm.[/ı]

[ı]biliyormusun hamileliğin ilk aylarında insan mide bulantısından yine kilo veriyor..ben o kadar zor bir hamilelik geçirdim ki
77 kiloda hamile kaldım hamileliğin 4. Ayında 68 kiloydum.9 kilo verdimm.
Doktor bile hayret etti..ama hiçbişey yemediğim günleri hatırlıyordum.mide b ulantısından.sonra 4. Aydan sonra kilo almaya başladım.bunları seni korkutmak için yazmadım sadece paylaşabilmek için yazdım canım.bu bünyeden bünyeye değişir....
[/ı]

X