80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

menümü yazayım kızlar
1 kupa form çayı
kahvaltı
tost makinasında iyice kurutulmuş 1 dlim kepek ekmeği,
salatalık domates 1dilim peynir

1tane elma

1tane türk kahvesi az şekerli

3yemek kaşığı kadar yoğurtlu ıspanak (ege'den artan)

biraz öncede çok az, domatesli makarna
ve yağsız limonlu salata

ilk defa tabağımda yemek bırakmak için kendimle cebelleştim ve makarnanın yarısından fazlasını tabağımda bıraktım ve yemedim 9gibi bi meyve yerim heralde off gözüm makarnada yanlız :umursamaz:

Bebegcim yaaaa seninle hep böyle oluyor 2 gün önce geçmiş sayfalara baktım bişey arıyordum senin msjlarını gördüm baktım oğluş büyümüş iyice doğmak üzere,sana bi msj atıyım diyordum unuttum yine..
ama sen bizi unutmamışsın..bak tembel,iradesiz arkadaşın hala buralarda aynı yerlerde iki ileri bir geri takılıyor..
doğumdan sonra tabiki yerin hazır ,zaten çok güzel azıcık kilo almışsın vermesi de kolay olur emin ol!

Şimdiden hayırlı doğumlar tatlım ,bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah!..

Aylincim ne güzel telaşeler,heyecanlar..altta kalma kıs ne istiyosan söyle içinde kalmasın :))
hadi bakalım söze kadar sen verirsin kasarsan ben biliyorum..

Nihalim face den kutladım ama burdan da kutlayım nice senelere tatlım..bu sene herşey çok güzel olsun senin adına kilolar gitcek,bebiş gelcek vs..senin yılın 2010 emin ol!a.s.

ızlemcim az değilmi menün? ben yapamıyorum o kadar az sonra gece acıkıyorum..

kızlar bu haftada hergün 1 sat sporumu yapcam,dietime uycam ama yine gitmezse kendimi hastanede bulcam baktırcam şu tiroidime yaaa bu kadar da inat olmz ya bu bünye hergün spor var arada kaçırıyorum ama artışa geçecek kadar değil psikolojikmi durdu yoksa bu metabolizma:))

hala da emziriyorum lafta emziren kişinin ek olarak 500kalori falan gittiğini söylerle koca bir yalan valla bende olmuyor..günde en az 8 kez emiyor sıpa yapışıyor memelere ama kilolar hala yerinde :KK43:

offf haftasonu kimseler yok bende bula bula bu saati bulmuşum :) neyse gidiyim oğlumla oynayım..

selam hanimlar kimsecikler yok:umursamaz:

menümü yazayim bende

sabah: 1 yumurta 2 puan
ekmek 75g 3puan
cay sekerli 1 puan
az yag/az recel 1puan
ara: havuc 0 puan kuru kaysi 0 puan, 1 bardak latte machiato 2 puan

ögle: 3 tane kanat derisini cikardim 2 puan
ekmek 2,5 puan
firinda padades 1.5 puan
baharatli ketcap 1,5 puan
ara: kuru kaysi 0 puan

aksam: bir barak yani 250ml süt 2puan

toplam: 18.5 puan

yani yarin yarin 17,5 yemem lazim ki esit olsunyerimseniben

ızlemcim az değilmi menün? ben yapamıyorum o kadar az sonra gece acıkıyorum..

bilemiyoorum tatlım yaa bende mi baktırsam troidlerime acaba belirtileri ney kii normalde benim çok kilo vermem lazım bu kadar yemeye, nesliş nasıl veriyor bananeee bananeeeeee :)), bu hafta devam ettirebilirsem akşam yemeklerini azaltıp bi meyve koycam araya ama çok yemiyordum ki yaaaaa ufffff :kedi:

offf haftasonu kimseler yok bende bula bula bu saati bulmuşum :) neyse gidiyim oğlumla oynayım..

lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

Son düzenleme:
hayırlı olsun aylin, ama sana tavsiyem stres yapma sakın, yaparsa kilo veremessin

yok ablam stres yapmiyorum hehe
tsk ederim cnmm

Aylincim ne güzel telaşeler,heyecanlar..altta kalma kıs ne istiyosan söyle içinde kalmasın :))
hadi bakalım söze kadar sen verirsin kasarsan ben biliyorum..

ah insallah ablammm, acele ediyolarr... haftaya onlar geliyor öbür hafta biz gidiyoruz eee ne kaldi söze? nisan da sözleniyorum desenize eyvahedigeldismile
1 ayda 5 kg gitmesi lazimm

selam hanimlar kimsecikler yok:umursamaz:

menümü yazayim bende

sabah: 1 yumurta 2 puan
ekmek 75g 3puan
cay sekerli 1 puan
az yag/az recel 1puan
ara: havuc 0 puan kuru kaysi 0 puan, 1 bardak latte machiato 2 puan

ögle: 3 tane kanat derisini cikardim 2 puan
ekmek 2,5 puan
firinda padades 1.5 puan
baharatli ketcap 1,5 puan
ara: kuru kaysi 0 puan

aksam: bir barak yani 250ml süt 2puan

toplam: 18.5 puan

yani yarin yarin 17,5 yemem lazim ki esit olsunyerimseniben

hosuma gitti gut gut olumunekankayizsmile

selma ablam nerde yaaa`??????? birakti gitti beni :KK43:(((((
bana baska orti lazim :KK43:((( beni gaza getiren, yardimci olun sözüm olacak nolurr

selma abla alinirmisin bilmiyorum lütfen alinma kizma bana...
cok azimli kilo veren biri lazim bana :KK43:((((( gelmiyorsun ki buraya :KK43:( kilo bildirimide yapmamissin gördügüm kadariyla ins dogru görmüsümdür

selan izlemcim spora başlamışsın kıs hayırlı olsun darısı başıma artık
yaw neçok kaynatınıyosunuz gün boyunca ara ara girip geçmişi okudum anca bitti sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
geçmişten aklımda kalanlar
baharnazcımcgeçmiş olsun canım babana acil şifalar
tülaycım senin oğluşuna da geçmiş olsun canım önemli bişayi olmadığına sevindim. bir de yürümesine çok takılma canım genetiktir benim sıpa da 1,5 da ancak yürüdü 2,5 a kadar da konuşmadı hepsi vakti gelince oluyoseni çok iyi anlıyorum bende stres yapmıştım hiç gerek yokmuş :)
aylincim hayırlı olsun canım güzel telaşlar bunlar ben sana güveniyorum bir kere yaptın yeniden yapabilirsin güzelim azmin elinden hiç birşey kurtulmaz guclubacismile
deryacım liste için ellerine sağlık güzelim
melocum iştehının nedeni bebiştir kıs belkide hadi bakalım hayırlısı
arada haturladıkça yazcam unuttuklarım kusura bakmasınlar çoktu anacım

Son düzenleme:
ewet minecim 1 martta başladım haftada 3 gün 1rer saat 1saattede yürüyerek gidip geliyorum kaydirigubbakcemile2

ewet minecim 1 martta başladım haftada 3 gün 1rer saat 1saattede yürüyerek gidip geliyorum kaydirigubbakcemile2

çok iyi yapmışsın canım aslında yazdan beri ha başladım ha başlıycam hep bi bahane buluyorum zaten işten pelte gibi geliyorum eve bir de oğluşuma haksızlık edermişim gibi geliyo akşama kadar annesini görmüyo zaten diye eşim destek oluyo aslında bana gereksiz fedakarlık yapıyosun diyo

ben geldimmm
nasılsınız kıslarrr herşey yolundadır inşşşş

izlemmmmm cnm ya benim klavye bozuk arada takılıyor
terzi sökügünü dikemezmiş ya bizde o hesap eşim bilgisayar firmasında ama klavye bozukkaydirigubbakcemile3

bak birde ne diycem sana ben diyete başladıgımda bütün hormıonlarıma baktırıdm hepsi tıkır tıkır işliyorrrr ama gel görki kiloda tık yok

melocummm oritm inşş en kısa zmanda kavuşursun bebişineee
iştah konusudna bişiy demiycme ben dahada beterimmm

kıslar bende kendimi tutamıyorumm ya iştahım nasıl açıldı sürekli atıştırmak istiyorummmm yedikleirmi yazayım

sabah sirkeli su
1 peynir
2 ekmek
salatalık maydanoz

ara süt ve yarım elma

öglen
salata
küçük bir but
çorba

sonrası fenaa

6 kaşık kumpir
macdanıls dondurma