80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hııı.. deeryacımm.. eskilerden kimler kaldı kızz? selma... serra... aylin... ve diğer arkadaşlar.. hangileri devam ediyolar?

ortimmm innşş bis birinci olurus yaaa
ama beni şo sıkıntılarım çözülmeden zor birazzzz

sabahtan beri yoruldum valla
bamya ,çorba ve mantor sote yaptım
çocuklara kahvaltı yaptdım
sonra kociş kabvaltı yatıııı derk

kızlar bu arada diyetisyenime dün folik asitin iştahımı açtığını ve kendimi tutamadığımı söyledimm,eğer hamile kalma riskim olmasaydı bana KROM TABLETİ verecekti ama vermedi..aklınızda olsun solgarın krom tableti iştahı kapamaya yardımcı oluyormuş,ama onu içip hiç yememeyi beklemeyin sadece yardımcı!!!

hımmmm saol canım bilgi için, soran olursa iştah için önerebilirim CADIARZU

[ı]teşekkürler melocummmmm.[/ı]

[ı]biliyormusun hamileliğin ilk aylarında insan mide bulantısından yine kilo veriyor..ben o kadar zor bir hamilelik geçirdim ki
77 kiloda hamile kaldım hamileliğin 4. Ayında 68 kiloydum.9 kilo verdimm.
Doktor bile hayret etti..ama hiçbişey yemediğim günleri hatırlıyordum.mide b ulantısından.sonra 4. Aydan sonra kilo almaya başladım.bunları seni korkutmak için yazmadım sadece paylaşabilmek için yazdım canım.bu bünyeden bünyeye değişir....
[/ı]

benim çok rahat bir hamileliğim vardı 3.aydan sonra mide saç dökülmesi hepsi bitti hattaa normalden çok çok sağlıklı süperdim küllerimden yeniden doğmuştum 6 ayda 5 kilo almış olarak ne güzel gidiyordum 6.aydan sonra 3er 3er almaya başladım 95kiloda doğuma girdim :emir_bebek: doğumdan 3gün sonra 86 kiloydum çok ödem yapmıştı bende :1closedeyes:

derya aslında şu bildirim işine kural koysak ne bleyim ya dışardan biri ışık hızıyla geliyor birinci oluyor sonra basıp gidiyor mesela
3 hafta üstüste bildirim yapanlardan falan mı seçsek :uhm:

eewwwwwwweeeeeetttttttttttttt bende çok sevinirim sinirim bozuluyor çünkü, daha önce yazmıştım bende ama arada kaynadı okunmadı sanırım, ilk hafta 3 kilo veriyor vücut suyu atıyor sanki 1 senedir diyet yapıyor gibi bizi üzülme sende verirsin diyor allah allah ve yazdığı mesaj sayısı 2 :kızgın: gıcık olmuştum geçen haftalarda :dilcikar: 3hafta paylaşımda bulunan ve kilo bildirimi yapan listeye girebilsin yol geçen hanımı burası yahuu kötükedihüso

ortimmm innşş bis birinci olurus yaaa
ama beni şo sıkıntılarım çözülmeden zor birazzzz

sabahtan beri yoruldum valla
bamya ,çorba ve mantor sote yaptım
çocuklara kahvaltı yaptdım
sonra kociş kabvaltı yatıııı derk

kız senin yazış şeklinede bitiyorum, bazen ne yazdığını çözebilmek için bayaa bi uğraşıyorum çok karışık yazıyorsun harfleri naniknanik naniknanik naniknanik

kızlar şekerim düştü elim ayağım titredi....3 tane şekerpare-2 gofret yedim bu aralar kendimi tanıyamıyorum ne oldu bana anlamıyorum...
acaba hamile kaldım da vücut bölünmeden dolayı çok enerjiye mi ihtiyaç duyuyor ya...inşallah öyledir.eğer hamile değilsem çok kötüüü..
adetim 24 martta kızlar

kızlar şekerim düştü elim ayağım titredi....3 tane şekerpare-2 gofret yedim bu aralar kendimi tanıyamıyorum ne oldu bana anlamıyorum...
acaba hamile kaldım da vücut bölünmeden dolayı çok enerjiye mi ihtiyaç duyuyor ya...inşallah öyledir.eğer hamile değilsem çok kötüüü..
adetim 24 martta kızlar

sen istiyomudun bebis:ecrin_bebek::emir_bebek:

adetim 24 martta kızlar

ayyy canım benim yaa, kan tahlilinde çok erken çıkıyor sonuç, ben hamileliğimi tam 9 haftalıkken öğrendim, nedeni de idrar testleri hep negatif gösteriyordu, bazı kişilerde hamilelik hormonu düşük kalır idrar testine yansımazmış aklında bulunsun canımm kaydirigubbakcemile5

istiyorrrrrr sositososito

kız neslişşş bu haftada 2 kilo verirsen hataya taşınıcam haa delikafadulden

bu ne la bölee :jeyyar: düzenli sporda yamıyorsun az yiyiyorsun ama vücudun korumayada geçmiyor ver allahım ver ver allahım ver :dilcikar: kaç beden küçüldün bacummm
38 oldun mu :sm_cool:

ayyy canım benim yaa, kan tahlilinde çok erken çıkıyor sonuç, ben hamileliğimi tam 9 haftalıkken öğrendim, nedeni de idrar testleri hep negatif gösteriyordu, bazı kişilerde hamilelik hormonu düşük kalır idrar testine yansımazmış aklında bulunsun canımm kaydirigubbakcemile5

istiyorrrrrr sositososito

izlemçıkacağını bilsem hemen yaptırırım.
ama çtlatma iğnesi vuruldum ya o kandan pzitif sonuç verdirdiği için beklemek zorundayım 12 gün sonra tükeniyormuş kanda...eyvahedigeldismile

bu ne la bölee :jeyyar: düzenli sporda yamıyorsun az yiyiyorsun ama vücudun korumayada geçmiyor ver allahım ver ver allahım ver :dilcikar: kaç beden küçüldün bacummm
onun metabolizması aynı benimki ben de hep 2 ya da 1.5 verdim ama sonra fena çakıldım..neyse bunada şükür inşallah öyle olmaz yerimseniben

şekerim 2 haftadır çalışıyoruz :jeyyar: :jeyyar:

yok kız nereye taşınacan????sensiz olurmu bacum...
canım benim boyum kısa 1.58 boyundayım o yüzden daha 42 bedendeyim aslında benim ideal kilom 55.. inşallah o nuda görürüm....

spor olarak yazmıştım canım nerdeyse sabahtan akşama kadar ev işleriyle uğraştığım için baya yoruluyorum.inan spor yapsam bu kadar ağır gelmezdi..titiz oluşumun faydaları.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

onun metabolizması aynı benimki ben de hep 2 ya da 1.5 verdim ama sonra fena çakıldım..neyse bunada şükür inşallah öyle olmaz yerimseniben

şekerim 2 haftadır çalışıyoruz :jeyyar: :jeyyar:

allah gönlüne görür verin insallah. bizde 1 yildir calisiyoruz ama tik yok. allah insallah hayirli zamanda yani zamani gelince nasip eder insallah

kız nesliş espriyi anlamadın sanırım sen hatayda oturmuyormusun bacumm havasındanmıdır nedir her hafta 2 kilo veriyosun onun için espri yapmuştummm bende hataya taşunucam diye sende taşınma nereye gidiyosun diyorsun kaydirigubbakcemile3

melomm kızım sen zaten çırpı gibi kaldın benim metebolizmamda seninki gibi olsada keşke 68de tıkansam boshayallersmile offff offfff
:nazar: :içelim:

kız nesliş espriyi anlamadın sanırım sen hatayda oturmuyormusun bacumm havasındanmıdır nedir her hafta 2 kilo veriyosun onun için espri yapmuştummm bende hataya taşunucam diye sende taşınma nereye gidiyosun diyorsun kaydirigubbakcemile3

melomm kızım sen zaten çırpı gibi kaldın benim metebolizmamda seninki gibi olsada keşke 68de tıkansam boshayallersmile offff offfff
:nazar: :içelim:

hiii ben de neslihan gibi anladim. hataya yazmissin ya herhalde dedim ara f yi yazmayi unutmus haftaya dir dedim. bence nesli de öyle anladikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hiii ben de neslihan gibi anladim. hataya yazmissin ya herhalde dedim ara f yi yazmayi unutmus haftaya dir dedim. bence nesli de öyle anladikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hehehhee harbiden yaa nasıl denk gelmiş o harf ölee kaydirigubbakcemile3

selam kızlar benimde acil kilo vermem lazım lütfen bana yardımcı olun .Boyum 162 sizin anlayacağınız üzere top gibi birşeyim.

Handerya abla ellerine saglikk, ama hedefimi 75 yapmamissin, mart hedefim 87 dogru.
Bitanem evet schilddrüsenwerte.
SELMA niye bildirim yapmadin ya:KK43:(( kac kg verdin?
bebeg ablamm hosgeldin, tabiki yine aliriz senii, senin iradenide bilyiorz, örnek de aliodum ESKIDEN :KK66: bebis nasil karninda?
baharnaz gecmis olsunn

kizlar sizlerle paylasmak istedimm

askim dün bize geldi babamla tanistilar :)))
konustular ettiler, hafta sonu cumartesi ailesiyle tanismaya gelicek cok heycanliyimmm
bugün kayinvalidemle pazara gittik, bana söz tepsileri aldi :)) havlu aldii bir kac sey daha, cok sevindim...
öyle güzel sandiklar varkiii cok beyeniyorum bunlari dedim inadina bohcami onun icine yapsin hihi az degilim demi :)))

acillllllllllll 5 kg gitmesi lazimm SÖZ ELBISEMI giymedennn
onlar bize geliyor haftaya, 2 hafta sonrada biz giderizz, bidahaki gelislerinde dee söz kesilirr, ay ne cabukk.....
en az 1 ay vaktim var offffffffffff, 85 olmam lazimmm :KK43:((((

Son düzenleme:
X