80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlarr,nerelerdesiniz...hadii kim ne yemiş görelim :))
sabah: beyaz peynirli tost,çay ( çayı zten senelerdir şekersiz içerim )
ara : 1 tane yeşil elma
öğlen : 1 kase yoğurtlu şehriye çorbası
şimdiye kadar bunları yedim...saat 4.30 gibi 1 tane portakal ,akşama da ıspanak,2 ince dilim ekmek ve yoğurt yemeyi düşünüyorum..tabii igün içinde içebildim kadar su:sm_cool:
hee bir de unutmadan,uzun zamandır her gece mutlaka % 50 yağlı süt içerim....metobalizmayı hızlandırıyoo (diyetisyen Selahattin Dönmez söylemişti)

Guide .....................86
hidennisko...............84
Ocean.....................85
aslan8141................82
pin@rim...................84
GAMZELİ................85
Güldemir.................81
fguler......................88.9
eylülce...................85
tinkimi....................87
Paresnamka...........86

kızlar benide ekleyin acilen kilo vermem lazım..2.bebişmi istiyom kilo vermem lazım..89 kiloyum..inşallah verecem ve buraya göğsümü gere gere yazıcam azmin zaferini...öptüm canlarııımm..haa bu arada neler yapıcaz...

Paresnamka...........86
raebzeh.................89

maşallah maşallah nazar değmesin grubumuzdaki herkes çok tatlı.
kızlar cumaları mı tartı günümüz.ona göre başlayalım sıkıca.ben gündüz az yiyorum okulda ama akşamları aşure geliyor eve bu aralar bir de uzun kış geceleri ne yapacağım bilmiyorum .umarım bu yeni grup uğurlu gelir

ben bugün neler yedim;

sabah: 2 dilim çavdar ekmeği, peynir, 3 zeytin
öğle: 5 yemek kaşığı kıymalı karnabahar yemeği
ikindi: 1 paket kepekli bisküvi

akşam salata ve haşlanmış yumurta yemeği düşünüyorum belki meyve

herkes yazsın mönüsünü fikir olur

herkese kolay gelsin

kızlar...beni de listeye ekler misiniz?kilom 88.ayrıca aranızda hoodia kullanan var mı?lütfen bilgilendirin beni...

Oooo kızlar ben gelmeyeli 13 kişi olmuşuz maşallah..hepimiz vereceğiz birbirimizinde desteğiyle..bugünden başlayıp liste yazanlar var...ben bugün ne yediğimi yazmıyorum ama yarın söz...herkez hareket,yürüyüş,jimnastik vs. yapıyor mu bakalım ?hadi konuşun yapmayan varsa hemen başlıyor ona göre hareketsiz başaramayız...
ilk önce belki yapmak isteyenler olur:sabah 10:15 tv8 ebru şallı ile plates..hareketler harika..her gün değilse bile günaşırı yapın faydasını görürsünüz,yürüyüş yapabilenler yapsın,ben lahana kürü uyguluyorum 2. haftadayım ama boğazdan kesmeden biişe yarayacağı yok,
şimdilik bu kadar öptüümmm.....

Paresnamka...........86
raebzeh.................89
periza....................88

perizacım ve ecrincim sizide ben ekledim canım
izin verirseniz listeyi alfabetik olarak tekrar düzenliyorum

aslan8141.....82
ecrin...........85
eylülce..........85
fguler............88.9
gamzeli.........85
guide.............86
güldemir.........81
hidennisko......84
ocean.............85
paresnamka....86
periza.............88
pinarim...........84
raebzeh..........89
tinkimi............87

Son düzenleme:
kızlar 6,takımda 2 kişilik yerimiz var yeni dostluklara taze kana ihtiyaç yani ecrin ve enesin annesi arkadasımıza yazdım dahada kim katılmak isterse deneme haftasına başlayabilir ve zayıflama yolunda hep destek tam destek yolumuza devam ederiz :KK66:

Merhaba benide alirmisiniz agustosa kadar vermem lazim kilolarimi.Ben evlendigimde 60 kiloydum 2-3 sene almadim sonra birden 20 kilo aldim dogum vesayre derken 84 oldum ve uzun zamandir vermeye calisiyorum ama yok insallah hep beraber verecegiz fazlaliklari.

evet canım hedefim büyük ama vermem gereken kilo bu zaten sen nasıl verdin anlatsana bana biraz hihoyyyt

canım benim ben kendime gelip kilo verrmem gerektiğine inandığımda çok geçti ama yılmadım 98 hatta 99.5 u gördüm..slim cream diye bişey duydunuz mu ben 3 paket kullandım ve onunla her istediğimden azar azar yiyerek ve tabiki düzenli spor yaparak 14.5 kilo verdim,şimdide bir al bir ver buralardayım şekerim....:eek:

aslan8141.....82
ecrin...........85
eylülce..........85
fguler............88.9
gamzeli.........85
guide.............86
güldemir.........81
hidennisko......84
ocean.............85
paresnamka....86
periza.............88
pinarim...........84
raebzeh..........89
tinkimi............87
yayla güzeli.....84:hooray::dance::teytey::enbuyukkk:

merhabalar ben özge bende aranıza katılmak istiyorum tartıda en son 82 yi görmüştüm ne sinir bozucu değil mi haydi hanımlar yaza formda girelim :)

kızlar ben bugün elma sirkesine başladım sabah açkarnına..iştrahımı kesti biraz..inşallah haftaya cuma tartıya çıktığımda kilo vermiş olurum..sizlerle el ele yaza zayıf girecez.istediğimiz elbiseleri giyecez inşallah..eşim 75 kiloya inersem istediğim kıyafeti alacağına söz verdi..sabırsızlıkla kilo vereceğim günü bekliyorum...öptüm canlarııımm..

kızlar valla dün sabah aç karnına tartıldığımda 85.8 kilo geldim.lahana çorbası içiyorum iki gündür önce şu yerleşmemiş fazlalıklardan kurtulmak lazım dimi..sonra dengeli beslenmeye geçicem..cuma sabahı kilomu yazıcam bakalım....spor falan yapamıyorum ama işyerinde günde elli kere merdivenleri inip çıkıyorum yeter mi acaba...:)

kızlar valla dün sabah aç karnına tartıldığımda 85.8 kilo geldim.lahana çorbası içiyorum iki gündür önce şu yerleşmemiş fazlalıklardan kurtulmak lazım dimi..sonra dengeli beslenmeye geçicem..cuma sabahı kilomu yazıcam bakalım....spor falan yapamıyorum ama işyerinde günde elli kere merdivenleri inip çıkıyorum yeter mi acaba...:)

sana tavsiyem spor canım,hergün yaptığın hareketlere vucudun alıştığı için spordan sayılmıyor ama hareketliysen oda iyi tabii metabolizmanı tetikler,ama sporsuz olmaz....

herkese merhaba şu ana kadar kaçamak yapmadan geldim eee sizler neler yediniz???
yeni gelen tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum ve evet cuma günleri öğleye kadar kilo bildirimi yapalım ve öğleden sonra yeni listeyi oluşturalım bence

X