Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

arakadaslar bende kamu yönetimini okuyorum 1 sınıftan 5 dersten kaldım kızım 4 aylıktı sınavlara girmedim ozaman şükür kızım büyüdü teyzelerine bırakabilirim rahatlıkla dün öğrendim kayıt zamanını geçirmisim.Ben birde bölümde değistirmek istiyorum kaldığım derslerden biride matematik bundan nuaf olunabiliniyormu kamu yönetime devam edip 2 sınıfta geçiş oluyormu oluyorsa hangi bölümler bu konuda bilgi sahiplerine ihtiyacım var

kıslar bu türk dili ve inkilsp tarihidemi sınava dahil peki neden a kitapları alırken onların kitaplarınıda vermiyrlar.ögrenme portalaına bakmasam bilemicem bu derslerinde oldugunu

kıslar bu türk dili ve inkilsp tarihidemi sınava dahil peki neden a kitapları alırken onların kitaplarınıda vermiyrlar.ögrenme portalaına bakmasam bilemicem bu derslerinde oldugunu

evet o dersler sınava dahil ama kitapları vermeleri lazım.bana verdiler 2 dersin kitaplarını
ınkılap tarihi 2 cilt ve Türk dili 1 cilt olarak
bence isteyin bürodan çünkü vermeleri lazım...

evet o dersler sınava dahil ama kitapları vermeleri lazım.bana verdiler 2 dersin kitaplarını
ınkılap tarihi 2 cilt ve Türk dili 1 cilt olarak
bence isteyin bürodan çünkü vermeleri lazım...

öylemi yok bna vermediler.ayrıyetten hani su verdikleri ögrenci kılavuzundada sorumlu oldugumuz derslerin üniteleri yazıyorya ordada yok.allahtan ögrenme protalında bu derslerin e-kitabı var peki birinci sinavda iki dersinde sonuna kadarmı sorumluyuz yani tüm konular mı

off birde derslere basladıgımgda hiç cnm calısamk istemiyor cok sıkıcı kolay br yöntemi varmı

öylemi yok bna vermediler.ayrıyetten hani su verdikleri ögrenci kılavuzundada sorumlu oldugumuz derslerin üniteleri yazıyorya ordada yok.allahtan ögrenme protalında bu derslerin e-kitabı var peki birinci sinavda iki dersinde sonuna kadarmı sorumluyuz yani tüm konular mı

siz ne okuyorsunuz acaba ve kaçıncı sınıfsınız ona göre yorum yapayım:KK16:

ders çalışma yöntemi olarak da her gün 1 ünite bitirmeye çalışın
çalışmadan olmuyor çünkü..:)

ya derslerim zevkli fakat iktisat ve hukuk sıkıcı.fakat bir türlü baslıyamıyorm bölümüm radyo ve televizyon programcılıgı

yalnız hergün 1 konu bitirsem zaten hayatta yetişmez en az 3 konu

Son düzenleme:
ya derslerim zevkli fakat iktisat ve hukuk sıkıcı.fakat bir türlü baslıyamıyorm bölümüm radyo ve televizyon programcılıgı

yalnız hergün 1 konu bitirsem zaten hayatta yetişmez en az 3 konu

hukuk,iktisat dediğinize göre siz 1.sınıfsınız
2.sınıfta var Türk dili ve ınkılap tarihi dersleri
ama işte çalışmadan da olmuyor maalesef,çıkmış sorulara bakın o zaman ne diyeyim

hukuk,iktisat dediğinize göre siz 1.sınıfsınız
2.sınıfta var Türk dili ve ınkılap tarihi dersleri
ama işte çalışmadan da olmuyor maalesef,çıkmış sorulara bakın o zaman ne diyeyim

Yani 1. sınıfta yokmu sadece 2. sınıftamı var....????????????????????yoksa iki yıldada mı var

Yani 1. sınıfta yokmu sadece 2. sınıftamı var....????????????????????yoksa iki yıldada mı var

bakın sizin 1.sınıf dersleriniz

GENEL İŞLETME
DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ
İKTİSADA GİRİŞ
HUKUKA GİRİŞ
İLETİŞİM BİLGİSİ
HABERCİLİĞİN TEMEL KAVRAMLARI
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
YABANCI DİL

2.Sınıf Dersleriniz

RADYO TELEVİZYON HABERCİLİĞİ
HABER SUNUM TEKNİKLERİ
RADYO TELEVİZYON TEKNİĞİ
RADYO TELEVİZYON YAYINCILIĞI
RADYO TELEVİZYONDA PROGRAM YAPIMI
İLETİŞİM HUKUKU
TÜRK DİLİ
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

böyle

Son düzenleme:
peki ögrenme portalına girdigimde orda neden var gösteriyor yani calısırken bu dersleride gösteriyor acaba 1-2 sınıfın tüm derslerini mi orda veriyor

bnm portalda oturum acınca bu dersleride görünce 1. sınıftada var sandım umarım yoktur

bakın 2 yıllık bölüm okuyorsanız 1.2.sınıfın bütün dersleri görünür
4 yıllık okusaydınız 4 yılın bütün dersleri çıkardı

X