Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

bnm portalda oturum acınca bu dersleride görünce 1. sınıftada var sandım umarım yoktur

arkadaşlar açık öğretim birinci sınıfın da kayıt yenileme ödemesi var mı sanırımm yarın da son gün.acil yardım edebilirmisinnniizzz....En Büyük TÜRKİYE

Arkadaşlar merhaba yarın sanırım aöf ikinci taksidin son günüymüş yarın vakiıfbankasına yatırınca işlem tamam mı oluyor yoksa yatırdıktan sonra büroya falan gitmek mi gerekiyor:KK50::KK50::KK50::KK50:

arkadaşlar yarın son gün ama ödeyemeseniz faiz işliyor 2-3 ayda olsa olsa 20 tl anca gelir

ha öderseniz büroya falan gitmenize gerek yok.sadece parayı yatırıyorsunuz o kadar

arakadaslar bende kamu yönetimini okuyorum 1 sınıftan 5 dersten kaldım kızım 4 aylıktı sınavlara girmedim ozaman şükür kızım büyüdü teyzelerine bırakabilirim rahatlıkla dün öğrendim kayıt zamanını geçirmisim.Ben birde bölümde değistirmek istiyorum kaldığım derslerden biride matematik bundan muaf olunabiliniyormu kamu yönetime devam edip 2 sınıfta geçiş oluyormu oluyorsa hangi bölümler bu konuda bilgi sahiplerine ihtiyacım var

sorumu cevaplayacak kimse yokmu?

merhaba annem aöfde aftan yararlandı kitaplarını vermiyorlar
aftan yararlananlara kitap ve kılavuz vermiyoruz demişler acaba her ilde aynı mı?
cevap verirseniz sevinirim

merhaba arkadaşlar ben üniv. 2010- 2011 de kayıt yaptırdım 1. dönem vizelere girdim ve evlendiğim için okulu bıraktım bölümüm öğretmenlikti..
açık öğretime geçiş ypabilirmiyim yoksa tekrar mı sınava girmeliyim en azından diplomam olsun istiyorum.. birde açık öğretimde ne gibi bölümler var faydalı.? yardımcı olursanız sevinirim..:KK69:

merhaba arkadaşlar ben üniv. 2010- 2011 de kayıt yaptırdım 1. dönem vizelere girdim ve evlendiğim için okulu bıraktım bölümüm öğretmenlikti..
açık öğretime geçiş ypabilirmiyim yoksa tekrar mı sınava girmeliyim en azından diplomam olsun istiyorum.. birde açık öğretimde ne gibi bölümler var faydalı.? yardımcı olursanız sevinirim..:KK69:

:KK25::KK43::KK76::KK17:

kıslar bn sınavlara dogru düzgün calısamadım kaydımı bu sene dondurak istiyorum ne yapabilirim 2. harcı ödemedim nasıl dondurlur.

Ben pazartesi (7 mart)gunu aksaray aöf şubesine giderek af kapsamında dilekcemi verdim...sonucları aöf sitesinden takip edin dediler...keşke daha erken olsa idi bu sene biterdi en azından ikinci seneyi baştanmı alacağız yoka sadece butunlememi var bilemiyorum yalnız....

X