Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

şimdi benim sorum şu ki,bu yıl halkla ilişkiler bitiyor inş.,ve sınavsız 3.sınıfa işletmeden devam etmek istiyorum ama hemen değil bu hakkım kayboluyor mu bunu bilmek istiyorum bilen varsa cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkür ettim

Benim sorum şu:
Simdi ben acıköğretimden Türk dili edebiyatı yada sosyoloji gibi bi bölüm okumak istiyorum
Bunun icinde acıköğretimin coğu bölümü gibi sadece barajı gecmek yeterli oluyomu yoksa belirli bi puanmı almak zorunlu

Bir de
En son Öss döneminde sınava girmistim ve simdi ygs lys sisteminde 2 yıllık veya 4 yıllık acıköğretim okumak icin 2sınavada girmek zorunlumu

Benim sorum şu:
Simdi ben acıköğretimden Türk dili edebiyatı yada sosyoloji gibi bi bölüm okumak istiyorum
Bunun icinde acıköğretimin coğu bölümü gibi sadece barajı gecmek yeterli oluyomu yoksa belirli bi puanmı almak zorunlu

Bir de
En son Öss döneminde sınava girmistim ve simdi ygs lys sisteminde 2 yıllık veya 4 yıllık acıköğretim okumak icin 2sınavada girmek zorunlumu

aöf okumak istiyorsanız ygs'den 140 ve üzeri alsanız yetiyor(değişmediyse tabi geçen sene böyleydi)
2.sınava girmenize gerek yok sadece ygs'ye girseniz yeterli

benim bir sorum olacak. ilk defa gircem aöf sınavına, diğer sınavlardada olduğu gibi bundada 4 yanlış 1 doğru mu götürüyor? kimileri yok dedi kimileri evet dedi, şaşırdım. doğru cevap nedir şimdi?

benim bir sorum olacak. ilk defa gircem aöf sınavına, diğer sınavlardada olduğu gibi bundada 4 yanlış 1 doğru mu götürüyor? kimileri yok dedi kimileri evet dedi, şaşırdım. doğru cevap nedir şimdi?

4 yanlış 1 doğruyu götürüyor uygulaması yok aöf sınavlarında
valla iyi de oluyor:KK52:

bulancak sana ozel mesaj atamadım:26:
kızlar benım kagıdım hala gelmedı.2taksıtı yatırmadım onla alakası yok dımı sınava gırebılcem:26:

bulancak sana ozel mesaj atamadım:26:
kızlar benım kagıdım hala gelmedı.2taksıtı yatırmadım onla alakası yok dımı sınava gırebılcem:26:

susu ben ö.m kapattım bazı nedenlerden dolayı.
burdan yazışabiliriz.hemen hemen her gün buraya bakıyorum ben
ya taksitle alakası yok sınav kağıtlarının,geçen hafta dağıtılmaya başladı kağıtlar
eğer gelmezse büro'ya gidip alırsın.:21:
sıkma canını sınava odaklan sen:KK16::KK16:

susu ben ö.m kapattım bazı nedenlerden dolayı.
burdan yazışabiliriz.hemen hemen her gün buraya bakıyorum ben
ya taksitle alakası yok sınav kağıtlarının,geçen hafta dağıtılmaya başladı kağıtlar
eğer gelmezse büro'ya gidip alırsın.:21:
sıkma canını sınava odaklan sen:KK16::KK16:

ayy ne bilim canım korktum olmaz falan diye:81:
sağol:KK16:

selam arkadaşlar :80: ben ygs'ye gırdım.açık öğretime kayıt yaptırmak ıstıyorum.bazı yerlerden kazanman gerek fılan gbı şeyler duydum da anlayamadım..şuan bı uni de okuyorum ama açık öğretim hakkında bılgım yok gırmek ıcın bı sınava grıyomuyuz ?teşekkur ederım :80:

selam arkadaşlar :80: ben ygs'ye gırdım.açık öğretime kayıt yaptırmak ıstıyorum.bazı yerlerden kazanman gerek fılan gbı şeyler duydum da anlayamadım..şuan bı uni de okuyorum ama açık öğretim hakkında bılgım yok gırmek ıcın bı sınava grıyomuyuz ?teşekkur ederım :80:

sadece aöf kontenjansız bölümlerini tercih etmek istiyorsanız ygs'ye girmeniz yeterli
tercih zamanı da aöf'ü tercih edersiniz direkt çıkar zaten
haa unutmadan puan türlerinden 140 puan barajını aşmanız gerekiyor.üniversite okuduğunuza göre yaparsınız zaten:)

Son düzenleme:
Bir soruda benden kpss vb. sınavlarda uygulanan kopya çekilmemesi için alınan güvenlik önlemleri aöf sınavları içinde geçerli mi? şimdiden teşekkürler herkese sınavda başarılar diliyorum..

sadece aöf kontenjansız bölümlerini tercih etmek istiyorsanız ygs'ye girmeniz yeterli
tercih zamanı da aöf'ü tercih edersiniz direkt çıkar zaten
haa unutmadan puan türlerinden 140 puan barajını aşmanız gerekiyor.üniversite okuduğunuza göre yaparsınız zaten:)

teşekkur ederım çok sağol :KK71: :KK61:

kızlarrrrrrrrrrrr bır sorum olcakkk belkı sacma gelebılır ama kafama takıldı
hanı kpss ve öss sınavlarında dısardan kalem dahi sokmak yasakdıya (canta takı dahıl)
neysee aöf de de boyle bır durum olacakmıı bılgınız varmı
kpss de kı gıbı bır rezıllık daha yasamak ıstemıyorumda

kızlarrrrrrrrrrrr bır sorum olcakkk belkı sacma gelebılır ama kafama takıldı
hanı kpss ve öss sınavlarında dısardan kalem dahi sokmak yasakdıya (canta takı dahıl)
neysee aöf de de boyle bır durum olacakmıı bılgınız varmı
kpss de kı gıbı bır rezıllık daha yasamak ıstemıyorumda

hayır canım bu sınavı anadolu üniversitesi yapıyor öyle bir sorun olmıycak:KK71:

merhaba kızlar ben açıköğretim üniversite için sınvalara girmeyi düşünüyorum önümüzde ki sene kısmet olursa. Elektrik enerjisi üretimi iletimi ve dağıtımı bölümü hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
X