Aldatıldım ne yapmalıyım?

ALLAH kimseyi büyük konuşturmasın rabbim..ben inanmıyorum o tür konuşmalara yok arkadaşız yok abi kardeşiz bilmem ne..ee sevgilisi varsa onla paylaşsın..sizin huzurunuzu bozmaya ne hakkı var..ben olsam heran için tetikte olurdum..

benim eşim aramış bide kızı..yemin biçiyo napım ki:KK43:

konu aldatılmak oldugu ıcın yazdım arkadasım..herkez kendınden biseyler buluyor..insanlar hayatta tek olmadıgını hıssetsın die..

Anladım. Ben de yardım istiyorum dediğin icin yönlendirdim seni :)

Son düzenleme:
herkese merhabalar başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum 9 yıllık evliyim ve çok mutlu bir evliligim vardı halada güzel gidiyor ama eşimin beni aldattıgını ögrenince yıkıldım asla ayrılmayı düşünmüyorum eşimi çok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum eşimde beni asla bırakmaz biliyorum 2 tanede çocugumuz var mutluyuz eşime sordum neden yaptın diye cevabı ben seni sevmedigimden yada sana olan aşkımın bittiginden degil diyiyor bende bunu biliyorum bana olan aşkı bitemez eşimin çünkü gerçekten çok mutluyuz bitseydi şimdiye kadar hiçmi belli etmezdi ama gelin görünki ben bunu unutamıyorum hala acı çekiyorum acaba zamanmı gerekiyor bilmiyorum ha aldatmasının ölçüsüde asla yataga kadar gitmedigini söylüyor ona inaıyorum çükü çocuklarının üzerine yemin etti şimdi ona hiç birşey sormuyorum biliyorumki uzattıgım zaman daha mutsuz olucam şimdi çok iyiz sevgimizden aşkımızdan hiç birşey degişmedi hayatımıza devam ediyoruz arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim

eşine bir daha yaparsa seni kaybetcegini hisstirmelisin..erkekler genelde karılarının özellikle cocuk olduktan sonra böyle birsey yapcaklarını düşünemıyorlar..malesef:KK43:

sanırım yanlış anlaşıldım..
o yüzden açıklama yapayım..:KK74:
beni bilenler eşime bağımlılık derecesinde bağlı olduğumu bilir.
ruh hastası bile sayılabilirim bu konuda yani:KK9:

konu sahibi cinsel birliktelik olmadığı için eşinin sevgisinden emin ve hafifletici unsur saymış ya,
benim demek istediğim buydu...
benim için duygusal aldatma çok daha ağırdır demek istedim..
Eşimin benden başka bir kişi ile hayata bakışını paylaşması, gülmesi, üzülmesi çok daha ağır gelir demek istedim.

Her ikisinde de ardıma bakmadan çeker giderim.
Çünkü zaten saygı-güven-sevgi bitmiş demektir işin içine aldatma girmiş ise.
Bu üçünden biri biterse benim için o evlilik de biter.

bende aynı şeyleri düşünüyom yanlış anlaşılmadınız..:KK71::KK71:

arkadaşlar gözümle görmedim kendide anlatmadı ben yakaladım netteki msj ları yakaladım 2 -3 tane mesaj sadece sordugumdada inkar etmedi benim sizden istedigim bana sadece siz olsaydınız ne yapardınız eşinizi seviyorum deyip otururmuydunuz yoksa affetmezmiydiniz

beni sevmeyeni sevmezdim arkadasım :KK19:

arkadaşlar gözümle görmedim kendide anlatmadı ben yakaladım netteki msj ları yakaladım 2 -3 tane mesaj sadece sordugumdada inkar etmedi benim sizden istedigim bana sadece siz olsaydınız ne yapardınız eşinizi seviyorum deyip otururmuydunuz yoksa affetmezmiydiniz

2-3 tane mesaj sadece aman canım bişiy değilmiş bende günlerce konustuklarını sandım!!!!

ya arkadasım öyle saçma iş mi olur sen seviyosun o seni seviyo mu peki seven insan sanal aşka yelken açarmı ?? sen şansını affetmekten yana kullanmıssın ama burda kımse sana aaa aferım iiki affetmişsin demicek demez de cocukların var orası apayrı bir durum eğer maddi durumun ii değilse ve ekonomik özgürlüğün yoksa oturcaksın mecbur sende haklısın

Toplam 29 kullanıcı konuyu okuyor. (25 üye ve 4 ziyaretçi)

KUBI,reneta80,umutefe,EreninAnnesi,tiny88,ulusilis,radyologg,kuzynep,gzm__,sedefnaz30,aldente,mavi_35,ParadiesAngel,izmrli,butterflys73,AZE,esrasofo,denizyosunu,daisyc,ordinaryday,bebishim,fitsema,magdu,nisanur_2007,monalya,

mahşallah hepimiz burdayız :KK1::KK1::KK1:

bu erkekler hepimizi feminist yaptı ama......eleştirilerimizin odagında yine x bir bayan var kadının en büyük düşmanı yine kadın ne acııı ya

2-3 tane mesaj sadece aman canım bişiy değilmiş bende günlerce konustuklarını sandım!!!!

ya arkadasım öyle saçma iş mi olur sen seviyosun o seni seviyo mu peki seven insan sanal aşka yelken açarmı ?? sen şansını affetmekten yana kullanmıssın ama burda kımse sana aaa aferım iiki affetmişsin demicek demez de cocukların var orası apayrı bir durum eğer maddi durumun ii değilse ve ekonomik özgürlüğün yoksa oturcaksın mecbur sende haklısın

kahretsin ya.. kadınları bu şekilde mecbur olmalarından nefret ediyorum.. erkek ne yaparsa yapsın kadın eli kolu bağlı çekiyor malesef:KK59:

bakın arkadaşlar affetmek kolay degil biliyorum ama eşini gerçekten seven insan affeder diye düşünüyorum ne yapayım 9 yıllık evliligi 1 kalemde silip atayımmı sizin anlayışınız bumu kusura bakmayın ama evliligi kurarken nasıl çaba sarfediliyorsa bozulurkende verdigin çabaları 1 kalemde silip atamazsın ha ben tabiki eşime karşı tavır aldım onu en hassas noktasından vurdum size gerçekten garip gelebilir ama eşimi seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum buna inanmamakta serbestsiniz görüyorumki herkes aynı fikirde üzüldüm açıkcası neden diyecek soorarsanız çünkü aldatmayan erkek asla yok malesef

bakın arkadaşlar affetmek kolay degil biliyorum ama eşini gerçekten seven insan affeder diye düşünüyorum ne yapayım 9 yıllık evliligi 1 kalemde silip atayımmı sizin anlayışınız bumu kusura bakmayın ama evliligi kurarken nasıl çaba sarfediliyorsa bozulurkende verdigin çabaları 1 kalemde silip atamazsın ha ben tabiki eşime karşı tavır aldım onu en hassas noktasından vurdum size gerçekten garip gelebilir ama eşimi seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum buna inanmamakta serbestsiniz görüyorumki herkes aynı fikirde üzüldüm açıkcası neden diyecek soorarsanız çünkü aldatmayan erkek asla yok malesef

seçim tabi senin....affetmişsin madem inşallah bir daha yaşamazsın...

ama aldatmayan erkek yoktur diyerek eşini temize mi çekmeye çalışıyorsunuz anlamadım???

aldatmayan erkek yoktur mantığıyla yaşarsak o hoooooooo geçmişler ola kadın milleti.....

doğru diyorsunuz.. :KK53:ee ne dememiz gerekiyor.. boşverin o zaman aldatsın gelsin sizde her seferinde donunu gömleğini yıkayın hizmetini kusursuz yapın.. siz birbirinizi çok seviyorsunuz ya.. nasılsa her erkekte aldatıyor
ne mutlu bir evlilik.. yalnız yuva kolay yıkılmaz tabi ama çekilecek şey var çekilmeyecek şey var..

Canım, ben sevemezdim..
Bana bu kadar büyük bir acıyı reva görmüş, gururumu hiçe saymış olan birini sevemezdim..
Uğraşamazdım affetmek için, yeniden güvenmek için..
"mecburiyetten benimle birlikte olduğunu" ve aklının başka bir kadında olduğunu düşünürdüm..
Benimle sevişirken onu hayal ediyor mu veya hiç etmiş midir acaba derdim..
"HEr erkek aldatır" gibi klişelerle kendimi teselli de edemezdim..
Evet 9 yıllık evlilik ve 2 çocuk var, kabul..
Ama çocuklar sadece senin değil, onun da çocuklarıydı aldatırken..
Neyse, madem affettin, bence pek fikir sorma etrafına..Zihnini bulandırma. Evliliğine, çocuklarına konsantre ol..

[/COLOR]

kahretsin ya.. kadınları bu şekilde mecbur olmalarından nefret ediyorum.. erkek ne yaparsa yapsın kadın eli kolu bağlı çekiyor malesef:KK59:

malesef kız ccuklarının okumasıu işte bu yüzden önemli!!!!!

senin seçimin senin tercihin ama bu hatanın birdaha tekrarlanmayacagı garantin var mı nasılsa affedıyo yine yaparım diyecek olursa o zaman senın halın ne olur burda kı herkes bir kadın olarak seni düşünüyo aldatmayan erkek yok bu kanıya nasıl vardın babanda erkek sonucta oda annenı aldatmıs olabılrmı ?bence genelleme yapma....

seçim tabi senin....affetmişsin madem inşallah bir daha yaşamazsın...

ama aldatmayan erkek yoktur diyerek eşini temize mi çekmeye çalışıyorsunuz anlamadım???

aldatmayan erkek yoktur mantığıyla yaşarsak o hoooooooo geçmişler ola kadın milleti.....

aynen katılıyorum canım

hmmm....
yani diyorsunuz ki...
burda atıp tutuyorsunuz ama her birinizi eşleri/sevgilileri sizi aldatıyor. farkında değilsiniz.
ve başınıza gelince de aynen benim gibi affedeceksiniz.

bakın ne güzel demişsiniz

evliligi kurarken nasıl çaba sarfediliyorsa bozulurkende verdigin çabaları 1 kalemde silip atamazsın
diye...

ben diyorum ki eşim beni aldatıyor olabilir, büyük konuşmak en son yapmak isteyeceğim şey.
henüz yakalamadım, şüphelenmedim bile hatta.
ama gün olur da bunu öğrenir isem,
verdiğim çabaların hepsine haram olsun der,
arkama dönmeden çeker giderim.

deliler gibi sevsem de giderim.
çünkü yediremem bunu, hazmedemem.
benden başkasına msaj atmasını, özelini paylaşmasını, tenine dokunmasını kabullenemem.

ya da şöyle diyeyim..
siz başkasına 2-3 msj atsa idiniz.
acaba eşiniz sizin kadar rahat kabul edebilirmiydi bu durumu???

not: bir de seven insan affeder yorumunuz var ki.. buna söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. siz kafanızda herşeyi oturtmuş, çözmüşsünüz zaten. bence bize söylenecek tek bir söz bile kalmamış....

Son düzenleme:
aldatmadıgına gercekten arkadas olarak görüştüklerine..

ya nasıl anlatayım şimdi..bana ters o tür konuşmalar yok arkadaşız yok kardeşiz..sonuçta o insanın niyetini bilemzsin eşini tanırsın ama o insanın ne niyetle konuştuğunu bilemezsin...ne şekilde konuşursa konuşsun bana ters..

aldatın eşinizi de görün bakalım 1 kalemde nasıl siliniyorsunuz :KK37:

X