Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesi veya bahçeci kliniğinde tüpbebek yaptıranlar

evet bende yeni gördüm ben toplamadayken çok kötü olmuştum bütün herkez yatıyor tam önlerinden soyunmuştum en son benim toplancaktı birde düünün komple soyundum anadan doğma badi feladna kalmadı allahtantarnsferde akıllanmıştım benim transferde bayılarak olduydu

bende ilkinde hande hanım son ikidir süleyman beydeyim...ama doktorlardan esra jozwiak belki soyadını yanlış yazdım arkadaşımda ondaydı...sanki o bana daha açıklayıcı ...destekleyici ...motive edici ...geldi ama zaten onlarınki ekip çalışması inşallah iyi haberlerinizi alırız...

Kızlar benim doktor Halit Erden.Kendim de Baküden geldiğim için alman hastanesinin hemen yanında Grand star otelde yerleşicem rezervazson falan yaptırdık yani.Şimdi acaba her bir şey almandamı yapılıcak yoksa nişantaşınamı göndericekler ...Yani bunu bilmem gerekli belki nişantaşı semtlerinde bir yere yerleşeyim ?...

33dav04.jpg

almanla nişantaşındaki yer uzak ama bence taksimde tut sen transferden sonra yakıncacık olur tedavi için taksiyle gidip gelirsin kliniğe valla canım yanına 6000 dolar al dicem ama dolarda düşükki istersen klinikle telde konuş hayatım bütün testlerinide al yanına..

esra hanımı sevmiyorum çok gıcık bi tip :) bebeğini kaybettiği sırada bi arkadaşımı fena haşlamıştı ark tedaviyi yarım bırakmıştı..
mustafa beye neden gitmedin peki canım

acık olan benim kapalı olan kuzenim
bizi hastanede gören laflamış olan transferde toplamada berbaer girdiğimiz çıktımız biri varsa tanışmak isterim ben

Bu da ben.birileriyle mutlaka tanışmam gerekli.Çünki tanıdığım kimse yok İstanbulda:KK43:

maşallah çok güzelsin enson geçen temmuz ordaydım ...etrafa dikkatli bakarım aslında ...çoğu kimseylede konuşurum..herkesin hikayesi farklı gelir bana...demkki aynı dönemde değilmiydik acaba...aslında bahçeciye niye gitmedim dersen zaten ona gitsemde takiplerimi o yapamıyack
bu ekip işi belli aralıklarla toplantı yapıp bizim dosyaları ona gösteriyolarmış....çünkü çok yoğun
ama denk gelirse tarnsfere girdiği olurmuş...bana denk gelmedi hiç

olurmu ya nası yani benim takibimi o yapacak ben varya ne kavgalar ettim benim gebelik şansım %80 idi soncuuma bakmadan beni ex dr tebrik etti ki ben sonucu hemşirelerin orda görmüştüm baygınlık gecirdim oracıkta düşün sonra mustafa beyle çok görüşmem oldu ağla krizleri ile gecirdim öncedende tarsnferimi mustafa bahceci yapacak diye ayzıdırp noterden onaylatmıştım mahkeme acarım demitim :)
9 kişinin transferi yapılıyordu mustafa bey sadece benimkini yapıp çıkmıştı ilk denememde :) çok yırttıktım benyaa
canım bende haziran 4 sonuc almıştım , temmuzdada ordaydım pskikologa geliyodum

gördüm senii , haber ver banada bende gelirim kliniğe orayı ikinci evim ilan etmiş bulunuyorumda :)

taksimde anlaşmalı otelleri var biz iki gece kalmıştık...çok lüks bi yer aramazsan idare eder
ama hazırlıklı gel...mesala ben terlik falan almamıştım yanıma zorlandım...benim otel hastaneye
50 metre var yada yoktu...tabi klinikteki takiplerime üsküdardan bi arkadaşımın evinden gidip geldim

benimde evim gaziosmanpaşada ben tarsnferden sonra eve 2 saatte döndüydüm yavaş yavaş şimdi bi otelde kalmayı düşünüyom ilk 4 gün :)

taksimde anlaşmalı otelleri var biz iki gece kalmıştık...çok lüks bi yer aramazsan idare eder
ama hazırlıklı gel...mesala ben terlik falan almamıştım yanıma zorlandım...benim otel hastaneye
50 metre var yada yoktu...tabi klinikteki takiplerime üsküdardan bi arkadaşımın evinden gidip geldim

Şimdi tam olarak kendimle ne getirmeliyim Baküden.Otelim hemen alman hastanesinin yanında.Grand Star otel.Gecelik fiyatı cift kişilik oda 110 dolar.30 gün kalırsam 3300 dolar otel masrfı:KK43:
Anlaşmalı dediğin hangi otel canım.Hiç olmazsa bir az kanaet ederiz paraya

canım ben ist oturuyom öyle bişi diyemem ama bak kendine büyük çamaşırlar almanı tavsiye ederim çünkü kasıklarda şişlik oluyo senin ilk denememiydi unuttum ama neyse babaanne donları derler ya geniş böyle pacalı macalı değil onlardan al kendine ,
bende ceyiz toplar gibi kendime yeni 2 takım pijema almak istiyorum
1 tanede eşofman :)
bana musatfa bey spor önerdi fitness plates ve yüzme verdi daha fazla hamile kalma olasılığı imiş ,
mayıs 9 klinikte tedavim başlıcak

Ayrıca bir şey daha sorayım kızlar.Benim bütün tetkikler rusca.Rusyada yaptırdım.Acaba rusca anlıycak birileri varmı hastanede...Sorun olurmu acaba?Yoksa yenidenmi yaprırırlar?
Ay ne kadar soru sordum ben ya

canım ben ist oturuyom öyle bişi diyemem ama bak kendine büyük çamaşırlar almanı tavsiye ederim çünkü kasıklarda şişlik oluyo senin ilk denememiydi unuttum ama neyse babaanne donları derler ya geniş böyle pacalı macalı değil onlardan al kendine ,
bende ceyiz toplar gibi kendime yeni 2 takım pijema almak istiyorum
1 tanede eşofman :)
bana musatfa bey spor önerdi fitness plates ve yüzme verdi daha fazla hamile kalma olasılığı imiş ,
mayıs 9 klinikte tedavim başlıcak
Hastanede gerekicek pijama dimi canım?Bende mart sonu başlıycam.İnşallah tanrım yüzümüzü güldürür canım ,kucagımızı ikizlerle doldurur inşallah..

ay hiç bilmiyom canım bişi dicem bahcecinin baküdede kliniği var neden buraya geliyon bacım

yok ya kız valla inanmıcan ama bi kadın gördüm toplamadan daracık kotla çıktı ben gene yol boyunca kustum durdum inek gibi:) ben yaz ayındaydım böyle şort giymiştim esofman kumaşından onla duruyodum pijema giyilmez gülerler adama :) yatarken transferden sonra giyersin diye dedim

X