Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesi veya bahçeci kliniğinde tüpbebek yaptıranlar

ay hiç bilmiyom canım bişi dicem bahcecinin baküdede kliniği var neden buraya geliyon bacım

İnternette araştırdım canım.Baktım en reytinklisi bu.Yani her kes beğeniyor o yüzden burayı tercih ettim.Önce memorialı seçtim sonra burayı.Bilmiyorum işte allahtan hayırlısı canım..

yok ya kız valla inanmıcan ama bi kadın gördüm toplamadan daracık kotla çıktı ben gene yol boyunca kustum durdum inek gibi:) ben yaz ayındaydım böyle şort giymiştim esofman kumaşından onla duruyodum pijema giyilmez gülerler adama :) yatarken transferden sonra giyersin diye dedim

Anlıyorum canım.ben sadece belki bilmediğim bir şeyler var yani hastanede gereken bir şeyler.Hastanede gereken ne getireyim diye sormuştumn canımcım

senin dediğin oteli biliyorum orası benim gittiğim yere göre baya lüks duruyo...sonucu burda beklemek zorunda değilsinki niye otuz gün kalıyorsun...anlaşmalı otellerin listesi klinikten iste verirler hatta hasta bekleme salonundaki reklam broşürlerinde var...bizimki gelik 60 dolardı....
kahvaltı dahil zaten ben transferden sonra iki gün kaldım eşim yemeğimizi meyvemizi dışardan alıp geliyordu hertaraf markwt dolu sıkıntı olmaz ben eskişehirde oturuyorum orda olsam gelirdim valla bende diğer arkadaşım gibi...
gülencim ben senin gibi değilim çok yoruldum verilene razı oluyorum...son denememde doktorum süleyman bey bile tatildeydi sadece transfere yetişti...sinir olup kendimi yediğim yanıma kar kaldı...çok kalabalık olmadan siz işinizi halledin...yazada ben belki siz gebilik takibini yaptırırken karşılaşırız

inşalalh canım
ama bak onları parayla tutunu düşün istemek hakkın canım bu sefer bi dene transferi mustafa beyin yapmasını istiyorum de benimde tek korkum benim denememi yapacağım ay mustafa beyin yurt dışında olması yıkarım artık herhalde

senin dediğin oteli biliyorum orası benim gittiğim yere göre baya lüks duruyo...sonucu burda beklemek zorunda değilsinki niye otuz gün kalıyorsun...anlaşmalı otellerin listesi klinikten iste verirler hatta hasta bekleme salonundaki reklam broşürlerinde var...bizimki gelik 60 dolardı....
kahvaltı dahil zaten ben transferden sonra iki gün kaldım eşim yemeğimizi meyvemizi dışardan alıp geliyordu hertaraf markwt dolu sıkıntı olmaz ben eskişehirde oturuyorum orda olsam gelirdim valla bende diğer arkadaşım gibi...
gülencim ben senin gibi değilim çok yoruldum verilene razı oluyorum...son denememde doktorum süleyman bey bile tatildeydi sadece transfere yetişti...sinir olup kendimi yediğim yanıma kar kaldı...çok kalabalık olmadan siz işinizi halledin...yazada ben belki siz gebilik takibini yaptırırken karşılaşırız
Mesela adet günü gelirsem oraya 20 gün sonra her şeyi bitirip de döne bilirmiyim ben baküye canımcım?

doktor hanım tedavi süreci içinde rahat şeylerle git gel...günlük ne giyiyorsan o...otel içinde terlik pijama kişisel bakım eşyaların vesaire havluları bile günlük değişiyolar bana gerek olmadı

pijemadamı otelden loo :)

nilen sizin sorununuz ney canım ?

adetin ikinci günü gel tedavin yaklaşık 17 gün duruma göre 2. veya3.gün veya 5. gün transfer
işi riske atmamak içinde transferden sonra bi kaç gün kal yeter...türkiyede bu iş abartılıyo
avrupada insanlar transfer yapınca işine dönüyomuş...düşünün yani

Çok teşekkür ederim kızlar.Yüce tanrım isteyen hepimizin kucagını boş bırakmasın.
Kusura bakmayı çok soru sordum...

yok canım pjama otelden olur mu bilsayarım iyi değil size yetişeyim derken öyle oluyor siz anlayıverin bacılar

ben 12 gün yattıydım banyo bile olmadıydım kokmuştum bütün :)

nilen canımm

tamam canımm :) senin transferlerin kacıncı günde edildi canım

benim hikayem çok uzun bi ara yazarım beni habersiz bırakmayın can dostlar...öptüm kaçıyom ben

tamam canım yarın görüşmek üzre mutlaka gell iyi akşamlar

benim yazın 6. denemem olacak ..gözünüz korkmasın herkesin bir kaç denemede oluyor ben istisna transferlerim ise hep üçüncü gün sonuncusu 5. gündü...işte ozaman benim hikayem başladı...çünkü 5. günden sonra embriyo gelişiminin durduğu söylendi..şimdi murat berksoya gidiyorum klinikte bilirsiniz...spor zayıflama falan anca yazın hazır olurum heralde..bide öğretmenim okuluda birakamam şimdi

pcoslular kolay aslında.. inş hemencik olur..
canım 6. denemeye kadar uzuyormu cidden ya canım

5.gün trasnfseri edilemedi sanırım.. anlatırısn bi ara bende murat beye gititm ama bıraktım ben o dönem 49 kilo idim engel olacak bi durum yok dedi ama beslenme düzenimi değiştişrmemi istedi 2 kilo daha verdim eridim bittim bende bıraktım şuan mustafa bey bana spor önerdi murat beyle görüşürecek ama filkir mıstık beyden çıktı normalde ben haftaya başlıcaktım

X