Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

Kızlar bu siparişimde kendime makyaj numune setide istemiştim.rujları için.13 tane ruj numunesi var sadece ve renkleri hemen hemen birbirine çok yakın.sinir oldum yaaa.daha önce alan varmı o numune setinden herkesemi öyle geliyo acaba

ben başlangıç seti almıştım 12 tl ye.36 parfüm,20 ruj,14 tane de cilt bakımı gelmişti canım.ama baktım şimdi sırf makyaj numunesi alsak 20 tane ruj olması gerek.niye 13 geldiki?ve benim rujların hepsi birbirinden farklı renkte.açıklı koyulu,simli renk renk yani...

tul nerdesin canım,bende giremedim bu aralar çocuk yeni iyileşti de,yeni arkadaşlarda gelmiş ne güzel.kaydirigubbakcemile5

slm kızlar katalog 5 eline gecen varsa neler indirimde azıcık bilgi verebılır mı

simli göz kalemler 8.9
dudak kalemi-dudak parlatıcısı-ruj 3 ü bütün 12.5
oje 6.2
bubble banyo köpüğü 2.5 litre 18.6
active roll-on 3.7
anew tüm yaşlar,40 üstü serisi
solıtıons kremler 10 12 14 değişiyor
far away dreams vanilyalı yeni +saat 42.5
celebre edt+deo+rol-on 43
little black dress+deo+roll-on 43
soft muskopuyorumnanaktan deo+pudra 35
clearskinler
gliserinli el kremi+pırıltılı vücut losyonu+dudak balmı 14
chic deo lar 8.2
rare gold,
rare pearls 33.4
bond gırl 38.2
make me renkli parfümler 13
full speed + roll-on+deo 43
altın fırsat percieve erkek 34.5
3 adımlı maskara 17.7
arabian glowlar
color tren de ikili teklif vr ruj far eyeliner 12.4
naturals şampuanlar indirimde
:teytey:

KET... burayı oku derim ,bu işte bi karışıklık var bak...

Sesli Yanıt Sistemi'ne Hangi Numaradan Ulaşabilirim?
Müşteri İletişim Merkezi Yetkililerimize (0212) 473 11 11 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 07:45-20:00 saatleri arasında ulaşabilir veya Sesli Yanıt Sistemimizden 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemi'nde Neler Yapabilirim?
Sesli Yanıt Sistemimizi kullanarak; cari hesabınıza ve iade ürünlerinize ait bilgilerinize ulaşabilir, kolilerinizin sevkiyatı hakkında bilgi alabilir, ödeme talimatı verebilir, Temsilci Programı ve Yıldızlar Kulübü bilgilerine ulaşabilir, ürün stokları hakkında bilgi alabilir, şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bağlı bulunduğunuz yönetici bilgisine ulaşabilir veya Müşteri İletişim Merkezi Yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Sipariş Girişi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?
1. Ürün kodlarını tiresiz 5 hane olarak ve ürün adetlerini tuşlamanız istenecektir. Her tuşlamadan sonra hangi üründen kaç adet sipariş ettiğinizi onaylamanız gerekmektedir.
2. Sesli Yanıt Sistemi'ni kullanarak verdiğiniz siparişler için promosyon bilgisi verilememektedir. Bu nedenle seçmeniz gereken hediyelerin kodunu da tuşlamanız gerekmektedir. Sipariş listeniz tamamlandığında sipariş girişini bitirmek için * tuşlamanız yeterli olacaktır. Sipariş sonlandığında sistem, siparişin tamamını dinleme, değişiklik yapma ya da iptal etme olanağı tanıyacaktır.

3. Bu sistemle verdiğiniz siparişler yalnızca kuruluşumuzda kayıtlı sürekli teslimat adresinize gönderilebilmekte, geçici adres bilgisi kabul edilememektedir.

4. Siparişi saat 16:00'dan sonra vermeniz durumunda faturalama, 1 ertesi iş günü yapılacaktır

3 NUMARADA NE YAZIYOR BAK:uhm:

:gitme: ket bunu okumadan gitmedin inşaallah canım...

:icecream:kızlar merabalar şu 3lü,kalem ruj ve parlatıcılar nasıllar ...baya bi sipariş alım,rezil olmayalım da

çok sağol tulcum.aslında bütün rujların numuneleri olsaydı ne güzel olurdu :)))))

bende aldım o numune çantasından en altta ki büyük göz ve onunu üstünde ki 2 ufak göz ruj dolu ..hepsinden var alla alla...

bu arada kızlar çok mutluyum ferahım neşeliyim takım önülüğünden kurtuldum bugün kadına saydım saydım saydım....hala kaydını alamam diyor iyi alma o zaman hiç biriyle ilgilenmiyoprum dedim..ben sadee satış temsilisiyim dedim.
hesabımda paraları görüne konuşuruz bunu dedi..
öf dedim kapadım oh be rahatladım...

bu arada k4 den 1 sipariş geldi ama tek sipariş takı varya kolye uu değişiyor kolyeler var sayfasını bilmiyorum ondan sipariş geldi bugün aaba k5 ile birlikte verebilirmiyim ki olmaz dimi k5 de o kolye yok...

bu ayki satışım 425 benimde hediyem gelebilir emin değilim bakalım...
neymiş oı ya takım önüsüymüş öf beh ...resmen bunalmıştım..edaığım saol çanım...

ben başlangıç seti almıştım 12 tl ye.36 parfüm,20 ruj,14 tane de cilt bakımı gelmişti canım.ama baktım şimdi sırf makyaj numunesi alsak 20 tane ruj olması gerek.niye 13 geldiki?ve benim rujların hepsi birbirinden farklı renkte.açıklı koyulu,simli renk renk yani...

bende ilk başladığımda almıştım başlangıç seti diye hemen hemen tüm parfüm numuneleri-40 kusur ruj-bi o kadar fondöten -solitions-anew- numunesi vardı...en mantıklısı öyle almak...eksik olan bikaç taneyi de takım öncümden tamamladım.

X