Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

tul nerdesin canım,bende giremedim bu aralar çocuk yeni iyileşti de,yeni arkadaşlarda gelmiş ne güzel.kaydirigubbakcemile5

burdayımmmmmm....:teytey:
kampanya 4 ü bitirdim diyordum 2 kez sipariş girdim ve 450 kusur oldu sanırım hediyemi de almıştım,ama dün günde 70-80 tl lik sipariş oldu sanırım 3.siparişi giricem..
kam 5 den de 20 kat. almıştım şimdilik 100 civarı haftaya pzt. başlıycam aramaya kat. dağıttıklarımı hediyeleri istiyorum inşallah olur:Saruboceq:

bende aldım o numune çantasından en altta ki büyük göz ve onunu üstünde ki 2 ufak göz ruj dolu ..hepsinden var alla alla...

bu arada kızlar çok mutluyum ferahım neşeliyim takım önülüğünden kurtuldum bugün kadına saydım saydım saydım....hala kaydını alamam diyor iyi alma o zaman hiç biriyle ilgilenmiyoprum dedim..ben sadee satış temsilisiyim dedim.
hesabımda paraları görüne konuşuruz bunu dedi..
öf dedim kapadım oh be rahatladım...

bu arada k4 den 1 sipariş geldi ama tek sipariş takı varya kolye uu değişiyor kolyeler var sayfasını bilmiyorum ondan sipariş geldi bugün aaba k5 ile birlikte verebilirmiyim ki olmaz dimi k5 de o kolye yok...

bu ayki satışım 425 benimde hediyem gelebilir emin değilim bakalım...
neymiş oı ya takım önüsüymüş öf beh ...resmen bunalmıştım..edaığım saol çanım...

ilahi huri noldu şimdide vazmıgeçtin???bi de kam 4 ve 5 olur mu hiç ikisi birden...bi tane için girmezsin ya eklersin ya da olmadı takım öncün getirtir ama bak onunla da neler olmuş??

huri iyi yapmışsın vazgeçmekle.kaydirigubbakcemile5 birkaç kampanya ilerle bakalım zaman ne gösterir...bak k4 ten tek siparişim var diyosun,ben böyle gelen siparişleri takım öncüme veriyorum hallediyor...ya takım öncüsü olsaydın herşeyin dışında bir de bu tek teklerle uğraşacaktın...bayanssulusmile

aman boşver takım öncülüğü kaçmıyor ya...zaten birgün takım öncüsü olmak istersem: bunun için ben kapı kapı dolaşıp ikna etmemeliyim...bu işi yapmaya hevesli insanlar, bana gelmeli...yoksa sıkılıp bırakırlar...:hulya:

ne kdr yatıo cnm kişi başı?
birde her siparişinde yne üyelerinden para alıyorlar mı takım öncüleri
tabi güzelim her kayıt için para kazanıyor takım öncüleri ve kayıt paraları kampanyadan kampanyaya değişiyor:KK66: tam hatırlamıyorum ama kişi başı 10du kayıttan kazanılan da kampanya 3ve4 te 20şer lira olmuştu tekrar 10liraya dönecek sanırım ama yanlış da hatırlıyor olabilirim..

ilahi huri noldu şimdide vazmıgeçtin???bi de kam 4 ve 5 olur mu hiç ikisi birden...bi tane için girmezsin ya eklersin ya da olmadı takım öncün getirtir ama bak onunla da neler olmuş??
aşkım bölge sorumlumun anlatmadığı herşey isizden öğreniyorum..
bugün 4 de kayıta gidecektik mesela...
aradı sat 4.30 da dedi..iyi 8:30 da bir daha aradı temsilci noyu istedi ..
olurmu aşkım 5 sat ben bebem var diyorum o bana yaptığına bak 5 sat kim bakacak..
bna diyor birde 4 de seni alıcam 6 da eve bırakcam kayıtı sen ypacaksın..yahu o zaman 8:30 da ne işin var orda...ben oyuncakmıyım...en başkta bebem var yahu..
siz yazıyorsunzu azım açık kalıyor ..
bana hiç bir şey anlatılmadan nerelere sürükleniyorum bilmiyorum....
boşver satış yaparım ben..psikolojim alt üst oldu yahu..hala ben şu anda takım öncüsü görünüyorum inatla almıyor beni geri..

huri iyi yapmışsın vazgeçmekle.kaydirigubbakcemile5 birkaç kampanya ilerle bakalım zaman ne gösterir...bak k4 ten tek siparişim var diyosun,ben böyle gelen siparişleri takım öncüme veriyorum hallediyor...ya takım öncüsü olsaydın herşeyin dışında bir de bu tek teklerle uğraşacaktın...bayanssulusmile

aman boşver takım öncülüğü kaçmıyor ya...zaten birgün takım öncüsü olmak istersem: bunun için ben kapı kapı dolaşıp ikna etmemeliyim...bu işi yapmaya hevesli insanlar, bana gelmeli...yoksa sıkılıp bırakırlar...:hulya:
saol canım aynen senin gibi düşünüyorum,bir durdum bugün halime baktım,ya dokunsalar ağlayacağım,mutfakta bulaşıklar,makinede çamaşırlar,halınını ortsınd kızım ben napıyorum dedim ya ..napıyorum..
delimiyim ben..
yalvarıyorum insanlara kayıt olun diye..
insanlar benim için değil bana yardım olsun diye değil...
kendi istedikleri için temsilci olmamlılar ..
artık umrumda değil ne olursa olsun...
burda başka bir temsilci var ona veririm kolye siparişini o kazansın nolcak yani maksat arkadaşımın istediği kolye gelsin müşteri kaçmasın bittiii.......

oh behhh

nil116.gif

kızlar kalvyem arızalı bazı harfleri basmıyor ..bende hızlı yazarken basıp basmadığına dikkat edemiyorum..okumakta zorlanırsanız daha yavaş ve dikkatli yazarım ..yakında klavye alıcm inşllah...
kusura bakmayın hemi.
o yeni türkçeleri uyduranlara sinir oluyorum ama onlara döndüm yahuuu :)))

APRANXXX acil bi sorum var sana k4.yeniden sipariş giriyorumda SAYFA 2 DEKı 3lü set varya 3 tane alana 39 ytl olan onların kodunu tektek girdim ama fiyatları normal fiyattan çıktı hesaplanınca mesela far 10 ruj 11 allıkda 17 falan dogrumu o hesaplanıyo dimii cevap verirsen hemen sevinirim

evet 3 lü olanlarda nasıl yapıyoruz bende bilmiyorum...

birde K5 panaromasında örnek ürün olarak erkek çantası hediyeli parfüm var...
onu ne zaman alabiliriz.....
19 mayıstan sonra alırız heralde haziran K6 da alabiliyoruz yani çok hoş bir çanta bir arkadaşına telefonda tarif ettim bana 2 tane al gelince dedi hönk :)))

EEESSS canımannemin bugün coştuğu gün.bir sürü çiçek alıp gelmiş eve bunları balkonuna ekicem dedi,beni de esir aldı...:1no2:
şimdi gördüm seni...canım hepsinin kodunu tek tek giriyorsun tabi...paket kodu yok bunda...çünkü seçenekler var...hangi rengi istersen onu giriyorsun...allık tek seçenek tabi...şiparişi hesapladıktan sonra 3.adımda promosyon hesaplama var...o otomatik hesaplıyo zaten...emin olmak için sipariş onayı vermeden önce toplam faturayı kontrol et.senin hesabınla tutuyorsa problem yoktur canım...
promosyon hesaplandı yazar bir köşede yeşil bişey oluyo yanında...oralara bak işte canım...hadi kolay gelsin...

sağol canım ya evet promosyon hesaplandı dedi tatlım valla 50 kez kontrol ettim yahuu yanlış vermim yine diye :))) bişey daha soracağım cari hesaptan 160 ytl düşmüşler ok...burası tamam şimdi verdiğim sipariş 120 ytl tuttu geri kalan 40 ytl yi k5.den keserler dimi :)))

haftanın fırsat ürünü çarşambaya diyor avon sayfasında bakalım ne olacak :)))

evet 3 lü olanlarda nasıl yapıyoruz bende bilmiyorum...

birde K5 panaromasında örnek ürün olarak erkek çantası hediyeli parfüm var...
onu ne zaman alabiliriz.....
19 mayıstan sonra alırız heralde haziran K6 da alabiliyoruz yani çok hoş bir çanta bir arkadaşına telefonda tarif ettim bana 2 tane al gelince dedi hönk :)))

huricim panaromadaki örnek ürünlerden şimdi alabilirsin .22 nisanda yani...ama 1 adet alabiliyoruz her üründen...diğer temsilcilere de hak tanıma açısından...arkadaşın beğenirse ozaman k6 katoloğundan devamını alabilirsin...örnek ürünlerin amacı bu zaten,önce 1 tane alıyoruz,müşterilere gösteriyoruz beğenirlerse kampanya da sipariş veriyoruz...kaydirigubbakcemile2

eeesss cim gözün aydın...yanlışklık yoktur korkma,evet o 40 tl yi k5 yen düşerler...
bu avon hepimizi paranoyak yaptı vallakötükedihüso

çok dikkatli biriyimdir aslında ama nasıl yaptım oyanlışı ben..

ayın 22 sinde saat tam4 miydi 4 buçuktamıydı sipariş girişleri

olabilir canım hepimizin başına gelebilir(gelmesin yine de ama)
geçen ince kat olan kampanya da site bir türlü güncellenmedi...sipariş için 17:00 yi geçti sanırım saat...bu ay da ince kat var ya...yine sinir sitres...aman dikkat et.bu ay ben de tlf dan vericem ince kat u...ama site güncellenmeden girersem eski kampanya fiyatları geçerli olur diye ödüm patlıyor...

olamaz yaaaaaaaa...annem yine beni çağırıyor,taze nane almış, hadi gazete getir bunları kurutalım diyoooooooo.hiç günümde değilim bugün of annecim yaaaaaa

X