Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

güle güle kullan canım ben daha öle büyük hediyeler kazanamadım :bbo:

çoklu katalog
herkese ihtiyacım olduğunu söyledim paraya..
alan çok oldu paralarınıda hallettim..
ama en önemlisi galiba çoklu katalogla çalışmak 15 katalog gitti bu ay bende...
tanıdığım herkese katalog dağıttım ve sayfalara notlar yazdım...
işte 1 alana 1 bedava gibi rol onların tanesi 4 liraya gelir falan gibi gibi...
demekki etkileyici oldu...
önümüzde ki aya makyaj paletini kazansam yeter bana :)))

yahu çevre yokki bende bıraktıgım insandanda bişey çıkmaz bırakmaya insan bile gelmiyo aklıma yahuu

ben 5 katalog alıyorum valla napim bi tane yeğenime veriyorumm okulunda gösteriyor birde bi arkadaş var ona katalog veriyom ama kendine çalışıyo herkez kendi çıkarı peşinde zaten kimse kimse için bişe yapmazkii osatıyo karları onun bende belki hediye kazanırım falan diye kabul ettim artık iyimi ettim kötümü ettim bilmiyom

huricim panaromadaki örnek ürünlerden şimdi alabilirsin .22 nisanda yani...ama 1 adet alabiliyoruz her üründen...diğer temsilcilere de hak tanıma açısından...arkadaşın beğenirse ozaman k6 katoloğundan devamını alabilirsin...örnek ürünlerin amacı bu zaten,önce 1 tane alıyoruz,müşterilere gösteriyoruz beğenirlerse kampanya da sipariş veriyoruz...kaydirigubbakcemile2

harikasın saol canım ya ...
ah size ne ypsam bilemedim ,beni büyük beldan kurtardınız ve çok yardımcı oluyorsunuz..,
allahım yüzünüzü hep güldürsün..avon araba çeksin altınıza inşallah yıldızlar a yükselesinizzz..amiiiinnnn

as47hqaa8ssai7.gif

ben 5 katalog alıyorum valla napim bi tane yeğenime veriyorumm okulunda gösteriyor birde bi arkadaş var ona katalog veriyom ama kendine çalışıyo herkez kendi çıkarı peşinde zaten kimse kimse için bişe yapmazkii osatıyo karları onun bende belki hediye kazanırım falan diye kabul ettim artık iyimi ettim kötümü ettim bilmiyom

paranı alabiliyorsan iyi canım...ben bir ara arkadşıma yardım ediyordum hemde hiç kar almadan kk da tanıştığım msn e eklediklerime bile satıyordum konyya izmire çok krem gönderdim...
önce internetten kataloğun linkini veriyorsun...
sonra siparişi alıyorsun..sonra hesaba para yatmışmı kontrol ediyorsun ..sonrada ptt den gönderiyorsun..yurt içi3 lira yurt dışı 6 lira...

kızlar bu arada siyah süt diye bir kitp varmış okuyan varmı..
kk dan bir arkadaşım tm senlik mutlka oku dedi yarın alıcam da...sormak isteeim...

Merhaba arkadaşlarr bi fikir geldi aklıma faaliyete geçirdim bilmiyorum nasıl olur...ama burdaki güzel paylaşım yaptığımız insanları daha yakından tanımak için ve görsel paylaşımlarımızı daha rahat yapabilmek adına aklıma birşey geldi...

facebook ta bir grup kurdum

KADINLAR KULÜBÜ AVONCULARI

diye :)))

burası bizim yerimiz olsun...hertürlü paylaşımımızı yapalım ve birbirimizi tanıyalım hepinizi bekliyorum....

http://www.facebook.com/group.php?gid=113726165314379#!/group.php?v=wall&gid=113726165314379

buyrun buda linkimiz....gelen arkadaşlar buradaki rumuzlarıyla kendilerini tanıtsınlarki tanıyalım birbirimizi öpüyorum szileri..

umarım hoşunuza gider bu fikir...

huri bildiğin hiç akmayan çok iyi bi eyelıner varmı???
var bildiğin göz kameli...:)))
hepsi akıyor çünkü ama bu vonunu 2 uçlu göz kalemi çok iyiymiş akmıyor kolay kolay ucunu sivri açınca süper eyeliner oluyor...

Merhaba arkadaşlarr bi fikir geldi aklıma faaliyete geçirdim bilmiyorum nasıl olur...ama burdaki güzel paylaşım yaptığımız insanları daha yakından tanımak için ve görsel paylaşımlarımızı daha rahat yapabilmek adına aklıma birşey geldi...

burası bizim yerimiz olsun...hertürlü paylaşımımızı yapalım ve birbirimizi tanıyalım hepinizi bekliyorum....

http://www.facebook.com/group.php?gid=113726165314379#!/group.php?v=wall&gid=113726165314379

buyrun buda linkimiz....gelen arkadaşlar buradaki rumuzlarıyla kendilerini tanıtsınlarki tanıyalım birbirimizi öpüyorum szileri..

canım süper fikir olmuş bir birimizide görmüş oluruz falan..
ben katılım gönder dedim ama huris er olarak..bilmiyorum geldimi...
gerçekten güzel fikir olmuş teprik ederim.
.

bende aldım o numune çantasından en altta ki büyük göz ve onunu üstünde ki 2 ufak göz ruj dolu ..hepsinden var alla alla...

bu arada kızlar çok mutluyum ferahım neşeliyim takım önülüğünden kurtuldum bugün kadına saydım saydım saydım....hala kaydını alamam diyor iyi alma o zaman hiç biriyle ilgilenmiyoprum dedim..ben sadee satış temsilisiyim dedim.
hesabımda paraları görüne konuşuruz bunu dedi..
öf dedim kapadım oh be rahatladım...

bu arada k4 den 1 sipariş geldi ama tek sipariş takı varya kolye uu değişiyor kolyeler var sayfasını bilmiyorum ondan sipariş geldi bugün aaba k5 ile birlikte verebilirmiyim ki olmaz dimi k5 de o kolye yok...

bu ayki satışım 425 benimde hediyem gelebilir emin değilim bakalım...
neymiş oı ya takım önüsüymüş öf beh ...resmen bunalmıştım..edaığım saol çanım...
rica ederm ne dmkk:asigim:

huri bildiğin hiç akmayan çok iyi bi eyelıner varmı???

perwect fearda eyeliner var bu ay indirmdeydi nisanda o çok güzeldi..

tabi güzelim her kayıt için para kazanıyor takım öncüleri ve kayıt paraları kampanyadan kampanyaya değişiyor:KK66: tam hatırlamıyorum ama kişi başı 10du kayıttan kazanılan da kampanya 3ve4 te 20şer lira olmuştu tekrar 10liraya dönecek sanırım ama yanlış da hatırlıyor olabilirim..
yaptığımız siparişlerden alıyor mu cnm?
kızlar dün verdiğim siparişler geldi..veeeee tabiki banyo setimde geldiiii...
çok şeker yaaaaa
güle güle kullanın

bn gelirim cnm

kızlar nbr ya kaç gündür temizlik falan uğraşıyom çarşambaya günüm vardabuyrunnnnnnnn anca bitti işlerim bir bakayım dedim ne var ne yok diye nisan satışlarım çok kötüydü inşallah mayısta iyi olur bari :Saruboceq:

ya bişey sorcam kızlar tuppeware diye bir doğrudan satış var biliyonuzmu mutfak araç gereçleri satılıyo ama kaliteli ve biraz pahalı ona girmek istiyom ama tereddütlerim var satış temsilciliğini yapan varmı aranızda acababilmiyorumkismile

ya bişey sorcam kızlar tuppeware diye bir doğrudan satış var biliyonuzmu mutfak araç gereçleri satılıyo ama kaliteli ve biraz pahalı ona girmek istiyom ama tereddütlerim var satış temsilciliğini yapan varmı aranızda acababilmiyorumkismile

cnm evet blyrum dediğin gibi gzl mutfk malzemeleriii ve kalitelii
kkdan bir arkadaşı biliyorum hatta bloğuda var tuppeware ile ilgili

X