Ayrı yataklarda, ayrı odalarda yatmak

ben daha eşimle evlenmeden önce yanlız yatmaktan çok korktuğumu üstüne basa basa sölemiştim arada tartışmalarımız olunca bile hiç ayrı yatmadım en fazla ben bbiraz daha geç girmişimdir yatağa o kadar ne kadar haklı veya haksız da olsa gelir hemen sarar beni uykusunda bile uzatmak istiyorsam sabahta asarım yüzümü ama iş yatağa gelince sanki hiç tartışmamışız gibi yatar benimle.

ben bi kere çok sınırlenmiştim:1ninca: delirtti beniii amaa
aldım yastıgı fırlattım korıdorasositososito
basladı söylenmeye kıyamadım:mymeka:
onun dısında hiç ayrı yatmadık yatırmamda:mymeka:
:kahve:

Henüz hiç kavga küslük olmadı
Geçen ay zatürre olduğumda
Çok öksürdüğüm için bi iki gece niyetlendim
Oturma odasında uyuklarken sen git ben burda yatarım dedim
2 Dakka sonra elinde yastık battaniye kapıda eşimi gördüm
Bende diğer koltukta uyurum o zaman dedi
Kıyamadım sarıldım boynuna kucakladığı gibi odamıza gittik -tatlicadiarzu-

6 yıllık evliyiz bugüne kadar hiç yatağımızı ayırmadık. tartışsak bile ben sırtımı dönerim o gelir sarılır. sarılmadığı zaman gıdıklarım. eşim yanımda olmadan uyuyamam. bence de yatakları ayırmak araya soğukluk getirir. evlendiğimiz ilk yıllarda ben 1-2 kere ayrı yatmaya kalktım. eşim çok kızdı. ne olursa olsun ayrı yatmak yok dedi. iyikide demiş.

ben evli olsam eşimden hiç ayrılmam ayrı yatmakta neyin nesi canım.:1hug::asigim:

3 yıldır hiç yataklarımız ayırmadık
babaannem hep der yatakta küslük olmaz diye kaydirigubbakcemile3:kedi:

biz kavgada etsek bile bu zamana kadar hiç ayrı yatmadık bende eşimde istemeyiz..ben bazen gece tv izlemek isterim ama sırf eşim işe gidecegi için bende yatmak zorunda kalırım ama uyuyamazsam o uyuduktan sonra kalkarım:))

bi keresinde cok kotu tartismistik
ben salona gittim yattim o da oturma odasina gitmis yatmaya
aradan iki uc saat gecmisti aglaya aglaya uyumus kalmisim bi uyandim saat uctu uzerim ortulmustu ben ortu almamistim guzelce ortmus ustumu .. bende dayanamayip gittim yanina sokuldum hemen sarildi hic kin gutmez sabaha kadar kucucuk koltukta beraber uyuduk ...
bi dahada birbirimize soz verdik kavga etsek bile asla odamizdan cikmiycaz diye ve nerdeyse 4,5 sene oldu hic ayri yatmadik ...

bir keresinde nerdeyse boşanıyorduk son tartışmamızda sen benim sevgimi kötüye kullanıyorsun sırf seni sevdiğimden gitmiyorum sen gidemeyeceğimi sanıyorsun demiştim zaten hastaydım yatağımda uyumuşum sabaha 5 gibi baktım eşim yanımda yok salona gittim orda yatıyor hadi gel burda ne yapıyorsun dedim yatağa geldi bana sarıldı yattı sabah da sordum niye gelmedin diye gelemedim yüzüm olmadı dedi o kadar koymuştu ki bana hala içim acır sırf bu yüzden bile buna sebep olanları affetmiyorum

bunun dışında ne olursa olsun tartışsak bile ayrı yatmayız ama arada ben ya da o gece uyuyamazsak yanımızdaki rahatsız olmasın diiye salona kaçıp yatıypruz uyuya kalmayı başarınca ya diğerimiz uyandırıp yatağa çağırır ya da uyanan olursa uyku sersemi yatağa döner

tartışsak bile en çok 15 dk dayanabiliriz biz. yinede sarılıp yatarız.

Bi kac kez sinirlendim ve kendim koltukta uyudum
Misafir odasinda kaldim bi keresinde de..
Esimi gonderemiyorum cunki gitmiyor
Banane ben yatagimda yatmak istiyorum diyor
Aslinda gitmemi istemediginden oyle diyor opuyorumnanaktan

Esim ikna etmeye calissada inat iste :kedi:
Guya kusuyorum, ceza veriyorum
Heryerim agriyor ertesi gun :roflol:

Farkettim, insan daha da soguyor..
Cok gereksiz birsey bence..

Simdi kus olan sirtini donuyor kaydirigubbakcemile3
Daha cok nazdir bu, sinir de degil kaydirigubbakcemile3
Digeri de dayanamiyor tabii ki opuyorumnanaktan

Simdi ayri uyumayi gectik, ayni saat uyumaya ozen gosteriyoz.. :nazar:
Ben cok yoruldugumdan erken uyumak isterim..
Oda hemen gitme der, dizime yat der...
Bende yatarim, o basima, gozlerime masaj yapar..
Dalar giderim.. Daha huzurlu uyurum..

:nazar:

bende hiç sevmem ayrı yatmasını.yine aynı yatakta yatar ama ayaklarımızı bile birbirine değdirmeden arkamızı dönüp yatarız eğer küsmüşsek.:mymeka: ayaklar diğerininkine sürtüyorsa bu barışmak istediğinin habercisidir.:1rolleyes: bu zamana kadar 1 kere oldu kızımın odasında yere yatak yapmıştım yaz ayıydı çok fena kızmış kırılmıştım.oda geldi anladı ciddi olduğumu özür diledi barışmıştık.yani 1 kere oldu şimdiye kadar.

Bende hiç ayrı yatmadım eşimle, evlenmeden konuşmuştuk, yatakta küslük yok diye
Sarılıp, sarmalanıp yatarız, ben ne kadar kaçmaya çalışsamda bakmıışımki onun kollarındayım :))

Eşinizle ayrı yataklarda ya da ayrı odalarda yattığınız oldu mu? Sadece tartıştığınız zamanlarda mı ayrı yatarsınız yoksa canınız istediğinde mi ayrı yatarsınız? Ben tek yattığımda çok korkarım ne olursa olsun yanımda yatmasını isterim ama bazen tartıştığımızda eşimçocuk gibi küsüp oturma odasında yatıyor:eek:klava::çok üzgünüm:

Hayir hic ayri yatmayiz hatta kavga ettigimiz zamanda yataktaki rahatlikdan vazgecemiyoruz acikcasi boshayallersmile

biz hiç ayrı yatmadık cok yeltendik denedik ama en fazla bir saatte ya o döndü yataga ya da ben döndüm ....ya da çağırdık birbirimizi...eşimin kokusu sıcaklığı olmadan uyumam kızsam bile..

ayrı yattığımız çok olur ama kavga ettiğimizden değil boshayallersmilebazen kızım gelir yatağa sığmayız üçümüz eşim salona gider kaydirigubbakcemile3bazende o tv izlerken kanepede uyuyakalırkaydirigubbakcemile3
ben bu durumdan pek rahatsız değilim çünkü yatakta sarılarak yatmayı hiç sevmiyorum sere serpe uyumayı seviyorum:kedi:

bazan tartışmasakta ayrı yatarız rahat yatmak açısından ..aslında hep birlikte yatsak herzaman iyi olur ama ben koldan bacaktan çok rahatsız olurum..dolayısıyla sölenip durunca uyuya bilmek için birinin yerdeğiştirmesi gerekiyor ve ayrı yatakta yatıyoruz .bide üstünü çok açar eşim yorgan yerde uyanır bense yorganı iyice çekmeden uyuyamam yani işte bu gibi sorunlar . oyüzden ayrı yatmak hiç kaçınılmazz oluyor malesef..allahtan yatak 160 a 200 bazı günler idare ediyoruz ama iki yorgan kesin ..

eşim de ben de küs olsak bile sarılmadan yatmayızboshayallersmile
sabah kaldığımız yerden devam
ama sadece benim için o kin tutmaz hiç
malesef şimdi 5 aydır ayrı yatıyoruz
eşim bitanem asker
ve 10 gün sonra yanımda inşallah

ben eşimlee çok tartışırdımm vee oda yatak ayırırdıı,şu anda ayrıyım eşimdenn ufacık şeylerı büyütmemek gerekıyoo bence....

ben de eşim de çok inatçıyız:umursamaz: tartıştıgımızda ben hemen yastıgımı alır oturma odasına geçerim eşimde beş dakika sonra gelip bana yalvarır [gelecegini bildigim için giderim ben aslında yoksa korkarım] bir gün yine yastıgı aldım gittim adamın canına tak etti tabii bekledim bekledim gelmedi :1shok:gelmedi diye agladım mirmirmirmiröylecede uyumuşum sabah bi kalktım yanımda yok offf berbat bi duyguydu yaaa bir daha yaparmıyım:dilcikar: aslaaaa

X