Ayrı yataklarda, ayrı odalarda yatmak

bana kalırsa eşler her ne kadar kırdın dargın kavgalı küs olurlarsa olsunlar gece olunce yine aynı yatakta uyumalı....eş olmanın anlamı bu bana kalırsa...

bana kalırsa eşler her ne kadar kırdın dargın kavgalı küs olurlarsa olsunlar gece olunce yine aynı yatakta uyumalı....eş olmanın anlamı bu bana kalırsa...

bencede sana katılıyorum..
eşimle hiç ayrı yatmadık sadece doğumdan sonra lohusa döneminde kızkardeşim yanımda kaldı bana geceleride yardımcı olduğu için bebeğimin odasında kaldık,lohusalıktan sonra yatak odama geçtim yine
ne olusa olsun hiçbi şey odamı yatağımı ayırmamma neden olamaz

Biz aşkımla evlenirken birbirimize söz verdik asla yatağa küs girmeyeceğiz diye çok şükür kavga da etsek en fazla 5 dk. küs kalırız. Ben annemde kaldığım zamana ancak ayrı yatmış oluyoruz o da çok nadirdir.

ayrı yatılır yatılamaz diyen de yalan söyler tuzu biberi tartışma ay ne öyle yıllarca

yanyana sonra konuşacakları bir kelime sözcük olmayan eşler buda anormal

kavgada normal
aşk ateşini yakıyorbayanssulusmile

evliigin ılk aylarında oldu bı kac kez ben salonda yattım bilmiyorumkismile
sınırlenınce gözüm donuyo benım tartısınca ayrı yatmak eşimin saglıgı acısından sart boshayallersmile

Cok buyuk kavga etsem de ayrı yatmam. Herseye ragmen. Zaten ayrı yatacak kadar buyuk bır sorun varsa o evde bulunmam

Öyle bir teşebbüste bulunmadı . Ewi başına yıkarım , bunun net olarak farkında -tatlicadiarzu-

10 yıllık evliliğim boyunca tartışmadan sonra hiç ayrı odalarda yatmadık
eşler küsseler bile ayrı yatmamalı..

aslında ben kızınca ayrı yatmak istiyorum ama bu ortamı daha da geriyor o yüzden istemesemde ayrı yatmam

bende eşimle hiç ayrı yatmadım.. Kavga ettiğimizde ben gşderşm yatağıma eşimde gelir ne olursa olsun yanımda yatar dayanamaz bazen içerde yatıcam der alıo yorgan yastığını ama fazla sürmez gelir hemen ama artık öyle kavgalarımız olmuyor bende eşim olmadan yatamıyorum garibim ben İstanbul'a anneme gittiğimde o gelemiyor bazen işi dolayısıyla zor yatıyorum diyor alışkanlık gözüme uyku girmez.

biz kavga ettiğimizde eşim başka odaya gidip yatar.bende çok kötü olurum.kavga edilse bile ayrı yatılmamalı bence,bu çok ciddi birşey.ben yapmak istemem ama o gidiyor işte.

1,5 seneyi devirmiş biri olarak ne kadar tartışsakda yatak ayırmadıkk
ayırmakda çok saçma geliyoo yanıııııı:eek:lmaz:

valla şekerim biz zaruri sebeplerden ayrı odada ayrı yataklarda hatta ayrı şehirlerde uyuyoruz bu çok zor bu yüzden birlikteliğinizin kıymetini bilin ve ne olursa olsun ayrı odada uyumayın konuşup sorunu çözün. sonra ayrı düşünce kıymetini anlarsınız ama iş işten geçer(dipnot:benim tayinim farklı şehire çıktığından eşimle ayrı şehirlerde uyuyoruz ve birbirimizi çok özlüyoruz.)

benim ki küsüp kaçtı bir yada iki kez çok kızdım yanına yattım gidip, kesinlikle böyle birşey yapmamasını küssekte aynı yatakta yatacağımızı söyledim. ama bazen ben kaçıyorum çok yorgun olunca birde tıkanıksa çok horluyor uyuyamıyor kaçıyorum başka odaya ama bir zaman sonra yokluğumu hissedip gelip beni alıyor, uyku sersemi odaya gidince hemen uyuyorum sesini duymuyorum.

ne olursa olasun yataklar ayrılmamalı diye düşünüyorum.
ben zaten yapmam da eşim yapacak olsa çok büyük bir yara oluşur içimde.
o da bunu bilir zaten...

ben evli diğilim ama ilerde böyle bişi yaşamak istemem yani yatak ayrılmıcakmış evlilikte onun kokusunu falan duyucaksın derler inş. öyle olur rabbim...boshayallersmile

bence yatmaya kalmadan konuşulup sorunlar çözülmeli
biz sevgilimle hep bu karardayız
nasip olurda evlenirsek de evliliğin rehavetinden bu kuralı bozmamaya kararlılıyım :)

X