Bebegim cok istahsiz artık ağlıyorum lütfen akıl verin

benim de 10 gün sonra 8 aylık olacak bir oğlum var bende zorlayarak yediriyorum. dün çorba yaptım yedirdim zorla tam yedi bitirdi kustu kafayı yicem bu gidişle bizimde alttan 2 diş çıktı ondan diye düşünüyorum ve bende 4 aylıkken işe başlayınca sütüm kesildi . sabahları cicibebe veriyorum aptamil ile ıslatıp onu seviyor baya birde sütlaç seviyo az çok sevdiği şeyleri öğrendim ama sebzeyi zorluyorum

Kendimi balkondan atmıştım diye okuyan tek kişi ben olamam değil mi 🤯 uykum geldi. Konuya gelirsek diş çıkarma döneminde benimkiler resmen aç gezmişti. Dönem sona erince kendiliklerinden yediler. Ama biz kriter değiliz muhakkak. Kan tahlili dışında idrara da baktırın, özellikle kız çocuğuysa. Enfeksiyon iştahsızlığa sebep oluyor
Kendimi balkondan atmıştım demiyorki, kendimi balkona atmistim diyor

Bi an bu yaziyi ben yazdim sandim kizimda ayni suan 4 bucuk yasinda acmiain diye sormasam yemek aklina gelmez bu yasa kadar aciktim anne dedigini duymadim ne vitamin takviyeleri ne kan suruplari ne pekmezler yok hic biri ise yaramadi bende pes ettim artik doktor saglikliysa ayina gore kilosu iyise sorun yok dedi yemiyorsa yemiyordur zorla yidirilen yemekte pek ise yaramiyor ne yazik ki
Çocuklara lutfen zorla yemek yedirmeyin. Benim çocuklarımda iştahsız oluyor.Belli bi yaşa gelince kendiliğinden açılıyor. Zaten gerekli takviyeleri yapmışsınız. Zorla yedirdiginiz her yemekden yuzde doksan tiksinecek. Kimseyide takmayın umursamayin. Doktor gelişimi normal dediyse tamamdır.Obez olup önünden yemek almak çok daha üzüntü veriyor inanın.

X