Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşım sen nerden istedin numuneleri

pardon mesajı biraz geç gördüm..ben milupa,nivea,molfix,bioxcin,evy baby hepsinin sitesinden iletişim bölümüne ya da müşteri hizmetlerine mail attım bazıları üyelik istiyor üye oldum bu şekilde ulaştı bana numuneler.bazıları size mail ile geri dönüyor numune gönderimimiz yoktur diye ama bana 1 hafta ile 15 gün içerisinde geldi bu saydıklarım.

bana da milupadan geldi geçtiğimiz hafta,hem numune talebinde bulunmaya bile gerek yok,üye olunca yolluyorlar..içinde 2 tabe huggies bez,nivea temizleme mendili,bebek bakım kitapçığı ve cd,buzdolabı magneti,emziren anneler için bitki çayı vardı.

bana da milupadan geldi geçtiğimiz hafta,hem numune talebinde bulunmaya bile gerek yok,üye olunca yolluyorlar..içinde 2 tabe huggies bez,nivea temizleme mendili,bebek bakım kitapçığı ve cd,buzdolabı magneti,emziren anneler için bitki çayı vardı.

aynısından bana da geldi,üye olan herkese yolluyorlarmış.

Ya şimdi bende üye oldum ama adres falan istemediler telefondan mı ulaşıyorlar?

yaa ıkı saattır mılupaya uye olmaya calısıyorum ama sıfreyı bır turlu almıyor

KIZLAAAAAAAR ne mılupaya uye olamıyorum yaa sorun nerde. sıfreyı almıyor. hata verıyor

goncamelek sen nasıl yaptın yaa sanırım senınle aynı hatayı verdı. sen de 27 haftalık hamılesın sanırım. benım de yarın tam 27 hafta oluyor. kısmetse 3 ayımız kaldı .

Goncamelek ve Jaya ben üye olalı 3 gün falan oldu hatırlamıyorum nasıl yaptığımı, malum hamilelik unutkanlık yapıyor :))) ama şimdi şifreme baktım başta 6 rakam var sonda da 2 harf var, galiba sadece rakamdan oluşan şifreleri kabul etmiyor. Bi de öyle deneyin isterseniz, kolay gelsin :)

bana da baby stardan 2 tane bebek bezi geldi.
birde milupadan 3 tane önlük, bebeğim kitapçığı,2 tane bebek sütü, 2 tane de bebek maması geldi. Ama milupa bazı arkadaşlara farklı şeyler yollamış. Ben istemesini mi bilemedim ki:)

nivea neler gönderiyo?
kargo ücreti nekadar bu gelenlerin?
yakın zamanda gönderen hangi firmalar?
süpper bişi aslında tüm firmalar yapmalı bunu..

bana da baby stardan 2 tane bebek bezi geldi.
birde milupadan 3 tane önlük, bebeğim kitapçığı,2 tane bebek sütü, 2 tane de bebek maması geldi. Ama milupa bazı arkadaşlara farklı şeyler yollamış. Ben istemesini mi bilemedim ki:)

canım bunu ne zaman istedin yakın zamanda mı tarih verirsen sevinirim.gamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

şuan hangi firmalardan ücretsiz numuna alabiliyoruz yeni doğacak kızım için bebek bezi numune arıyorum

Bende bugun istedim hepsinden huggies hariç bakalım ne yollayacaklar? ya da yollayacaklar mı? :) Konuyu açan arkadasıma teşekkür ediyorum.

merhaba herkese, bu başlığı görmesem hiç aklıma gelmezdi numune falan istemek, dün mail attım nivea huggies baby stara. bakalım bana da gönderecekler mi :))

merhaba herkese, bu başlığı görmesem hiç aklıma gelmezdi numune falan istemek, dün mail attım nivea huggies baby stara. bakalım bana da gönderecekler mi :))

ohh bee nıhayet oldu sagolun kızlar. can bebe ve molfıxede uye oldum. baska neresı var.

X