Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
geçen hafta baby stardan iki tane bebek bezi geldi,dün de bioxin şampuan-temizleme jeli-tüy azaltıcı-selülit kremi vs gibi ürünlerin tek kullanımlık numunelerinden geldi..
valla üzüldüm firmalara,iki parça şey için kargo yollamışlar,ürünlerin tutarı kargo parası kadar etmezkaydirigubbakcemile3
ama milupanın yolladıkları daha göz dolduruyordu..

Merhaba bayanlar ben iye olmadan attım mesajları.. Ancak niveadan dün bana da mesaj geldi numune boyumuz yok diye ötekilerden haber yok bakalım daha.

bende yazdım bakalım milupa bişeyler yazmış 5. 8. 11. aylarda paketler göndereceğiz diye
huggies böyle bir uygulamamız yok diye mail atmış
diğer markalarada yazdım dün hiç ses yok şimdilik yaa bende istiyorum ama bu işin bi sırrı varmı arkadaşlar...

bende attım mail ama nasıl ne yazacagımı bilemedim:S bakalım gelecekmi:KK70:

çokk hoşuma gitti ya!!!!!!.valla bende antalyadaki kipayı soyarım en kısa zamandaa.herşey kızım su için.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
:eek:turkbayragiçokk hoşuma gitti ya!!!!!!.valla bende antalyadaki kipayı soyarım en kısa zamandaa.herşey kızım su için.turkbayragi:teytey:

ya ben bütün ürünlerden istedim.sadece baby stardan 2 adetr bez geldi.o kadr pc başında durdum değmezzzzz.

Kzılar merhaba, bend eÜye oldum mılupaya ama gÖremedım nerden ıstenıyor numune?

Banada yardımcı olursanız Çok sevınırım

Ben milupa anne bebek klubüne üye oldum hamilelk diye geldi vala ne aradılar ne sordular gerçi geldiğinde düşük yapmıştım olsun sakladım bu bebişime kısmet olacak inşallah bir sürü numune geldi bez,mendil, vs..

bende istedim göndermediler. göndermezseniz göndermeyin dedim aldım.

Molfix ten 1 adet bez geldi, Nivea'nın tek kullanımlık şampuanı,Pişik kremi,Islak mendili geldi siteleri arayıp, üye olup, mesaj atıp uğraşmaya değmez.Birer tane gönderiolar :umursamaz:

Molfix ten 1 adet bez geldi, Nivea'nın tek kullanımlık şampuanı,Pişik kremi,Islak mendili geldi siteleri arayıp, üye olup, mesaj atıp uğraşmaya değmez.Birer tane gönderiolar :umursamaz:

kesinlikle katılıyorum... bende bi ara ugrasmıstım nivea da numune gondermiyormus demişlerdi.. iyi sanan gelmiş..

baby star ve milupa dışıda hiçbi yer numune göndemedi bana..
baby starın bezini beğendim; huggies almıştım belki sonra baby stara dönebilirim bez olarak.

ben hamile kalınca mılupaya üye olmustum...bir gun eve geldıgımde bez ve krem numunesini posta kutumda görunce çok sevındım..bebişimin ilk hediyesi diye... ona ait bişeleri görünce hoşuma gitti:)

X