❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

Sevgili anneler merhaba. Aklim a takilan sorular var sizler anne oldugunuz için yardimci olabileceginizi dusundum. Gebelik dusunuyorum ve rutin kontrol ler için doktora gittim. Gaz problemim vardi ve kadin dogumcu dahiliyeye yonlendirdi.. parazit için andazol diye parazit ilaci verdi.. özellikle dedim hamilelik dusunuyorum ne zaman korunmayi birakayim dedim. Tedaviden sonra dusunebilirsin dedi.. Neyse eve geldi 400 ml. Kadar dozu ictim. Sonra ilaçin hamilelik bolumune bakayım dedim. Hamilelik ve hamilelik dusunen ler KULLANMAYIN diyor. Cok sinir oldum.. ilactan sonra 1 ay korunun sonra cocuk dusunun yaziyor.. zaten ilaci bugunden itibaren biraktim..Sizin basiniza böyle bir durum geldi mi acaba .. bir daha ki adetime 15 gun var . Hemen hamile kalsam ilactan 20 gun sonra hamilelik olsa bir sey olur mu . Ne olur yardimci olur musunuz

Sevgili anneler merhaba. Aklim a takilan sorular var sizler anne oldugunuz için yardimci olabileceginizi dusundum. Gebelik dusunuyorum ve rutin kontrol ler için doktora gittim. Gaz problemim vardi ve kadin dogumcu dahiliyeye yonlendirdi.. parazit için andazol diye parazit ilaci verdi.. özellikle dedim hamilelik dusunuyorum ne zaman korunmayi birakayim dedim. Tedaviden sonra dusunebilirsin dedi.. Neyse eve geldi 400 ml. Kadar dozu ictim. Sonra ilaçin hamilelik bolumune bakayım dedim. Hamilelik ve hamilelik dusunen ler KULLANMAYIN diyor. Cok sinir oldum.. ilactan sonra 1 ay korunun sonra cocuk dusunun yaziyor.. zaten ilaci bugunden itibaren biraktim..Sizin basiniza böyle bir durum geldi mi acaba .. bir daha ki adetime 15 gun var . Hemen hamile kalsam ilactan 20 gun sonra hamilelik olsa bir sey olur mu . Ne olur yardimci olur musunuz
Merhabalar, şahsi kanaatim bir ay korunun. Bol su tüketin ilacın tesiri vücudunuzdan tamamen arınsın sonra düşünün bebek ❤️ Hakkınızda hayırlısı olsun ☺️☺️

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
YAKI & BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?
Şifamız neyde gizli bilemeyiz :KK51:
Hadi beraber deneyelim ❤️❤️❤️

:spor::KK58:---YAKI---:KK58::spor:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz
hadi başarılar kolay gelsin:süslü:

:super:---BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU---:super:

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Not:Birde hergün iki bardak adaçayı içmeyi unutmayalım :KK54::kahve:

Siz hamile kalabildiniz mi
2016 da yazmışsınız ama 26 dak önce aktifmişsiniz ❤️

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
YAKI & BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?
Şifamız neyde gizli bilemeyiz :KK51:
Hadi beraber deneyelim ❤️❤️❤️

:spor::KK58:---YAKI---:KK58::spor:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz
hadi başarılar kolay gelsin:süslü:

:super:---BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU---:super:

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Not:Birde hergün iki bardak adaçayı içmeyi unutmayalım :KK54::kahve:

Merhaba faydası oldu mu size

1 yıllık evliyim ama 3 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım çikolata kistim vardı 6 cm. 3 ay sonunda çikolata kistim erimişti dr 6 ay içinde hamile kal dedi ama kazın ayağı öyle olmadı. Sperm testi yaptırdık hız ve morfoloji sorunu çıktı. Şimdi eşime keçiboynuzu e vitamini içiriyorum ama kendim çok stres yapıyorum. Uzattım biraz kusura bakma ama 9 aydır olmuyor. Olmazsa temmuzda tekrar dr a gideceğim. Sen ne kadardır istiyorsun bir sıkıntı var mı?

Canim benim çok güzel bi top ic olmuş .
Bol bebek li bill anne li olsun inşallah...

Ben bu ay adetin ilk günü (keciboynuzuna çörek otu ceviz fındık tarzı karistirmistim) bitene kadar her sabah uyandığımda dolabı açtım önce arı şutu dil altından sonra tatlı kaşığı ile o karisimdan yedim..

Öğlenden sonra gün icinde de mutfağa gittiğimde tezgahta hazırladığım içi cevizli incirlerden sadece iki tane yedim yaklaşık 10 gun ...

Bide preesed ben pek buna baglamiyorum cunki dusuk yaptığım ayda gördüğüm yumurtlama akintisinin 10 katını gördüm bu ay ve ALLAH ALLAH dedim.

Bu doğal Allah in verdi şifalar içinde saklı olan bitkileri kesinlikle kullanın evelallah her derde deva bu ay olmadi mi ikinci ay gene .

Eslerede keçiboynuzu arı şutu sadece akşamları bir yada iki k asikcik ne güzel olucak inşallah...

7 senelik evlatsizligim vardı bunları kullandım eşime iki tane şeyden icirdim evelallah 4 ayda 2 gebelik çok şükür bin şükür Allah a..

Uygulayın canlar el-şafi ismine hurmeten deyip yiyin inşallah şifa olur.

Beraber yeseniz çok çok iyi olur:KK74: benimki hayatta yemez ki :KK4: keçi boynuzu pekmezini bile kırk taklayla içiriyorum ben, içmiyor bazen onu
bile:KK20: diyorum keşke ben pekmezi içsem sen bunlaru yesen:mad:
Çörekotu zaten başlıbaşına bir eczane, ölüm hariç herşeyin şifası onda yani :KK73: rabbim inşaallah bunun sebebiyle şifamızı verir :KK71::KK31:
OYY GELMESİN O BATLAR BEBİŞLER GELSİN YERİNE İNŞAALLAH :spor::emir_bebek:
Forumda aktif misiniz bilemiyorum ama,
paylaşımlarınız çok içten, samimiydi, yazmadan geçemedim güzel insan.

X