❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

Çok iyi fikir kuzum test olmadan yedirme ona bisi bide bak mesela bizler çocuk denemesi için 2 günlük spermler kullanıyoruz hep değilmi sende sperm testini 3 günlük spermle yaptırma 2 günlük spermleri olcturki çalışma yapılan günlerdeki spermler yeterli mi o çıkar. Ben öyle yaptım kuzum .

Insallah bu testlere bile gerek kalmadan Allah evladını sana bağışlar b itanem.
ALLAH Seni ve eşini bir evlatla mujdelendirsin inşallah kuzum.

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
YAKI & BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?
Şifamız neyde gizli bilemeyiz :KK51:
Hadi beraber deneyelim ❤️❤️❤️

:spor::KK58:---YAKI---:KK58::spor:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz
hadi başarılar kolay gelsin:süslü:

:super:---BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU---:super:

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Not:Birde hergün iki bardak adaçayı içmeyi unutmayalım :KK54::kahve:

Proteini bol tüketmek erkekte Sperm sayısını arttırır kadında da hamile kalmayı kolaylaştırır. Bunu da bi deneyin bence mutlaka

Proteini bol tüketmek erkekte Sperm sayısını arttırır kadında da hamile kalmayı kolaylaştırır. Bunu da bi deneyin bence mutlaka
Valla bacım denemediğimiz kalmadı.. Çok iyi beslendiğimi düşünüyorum normalde ama bu ay NE bulsam yedim aburcubur falan.. Kafaya takmadım adet olunca HSG çekilck ona odaklandım.. Yapmadığım kür mür efsane şifa önerileri ne ararsan..
Şimdi gün sayıyorum bat a 3 gün var.. Ya adet ya Bebek :-)

Arkadaslar merhaba topigu yeni gordum.benimde esim sabah almis yakiyi oda garibim arastirip duruyor ben gibi bugun yapistirdik ovulasyon gunlerindeyim faydasi olurmu bilmiyorum ama bir mucize olsun diye ugrasiyorum.ayrica aktardan bana ve esime macun aldik vede demir dikeni cayi iciyoruz bakalim hayirlisi...sizlerden varmi yaki ile sonuc alan

Arkadaslar merhaba topigu yeni gordum.benimde esim sabah almis yakiyi oda garibim arastirip duruyor ben gibi bugun yapistirdik ovulasyon gunlerindeyim faydasi olurmu bilmiyorum ama bir mucize olsun diye ugrasiyorum.ayrica aktardan bana ve esime macun aldik vede demir dikeni cayi iciyoruz bakalim hayirlisi...sizlerden varmi yaki ile sonuc alan
İnşaallah hayırla şifa sebebin olur canım benim..
benim olmadı bebeğim ama kızlardan olan varım bilmiyorum.
Bebeğim olmuyor diye ağlıyordum şimdi hamdolsun iyiki olmamış diyorum. Çünkü boşanıyorum..
Rabbimiz bizim için en hayırlısı neyse onu veriyor bize.. Sakın ama sakın kendinizi üzüp paralamayın. Bu ay da çocuk olmadı adet oldum olmadım diye düşünerek şu güzel günleri heba etmeyin.. sadece dua edip sabırla bekleyin. Rabbim duaları boşa çıkarmaz..
❤️❤️❤️

Bebeğim olmuyor diye ağlıyordum şimdi hamdolsun iyiki olmamış diyorum. Çünkü boşanıyorum..
Rabbimiz bizim için en hayırlısı neyse onu veriyor bize.. Sakın ama sakın kendinizi üzüp paralamayın. Bu ay da çocuk olmadı adet oldum olmadım diye düşünerek şu güzel günleri heba etmeyin.. sadece dua edip sabırla bekleyin. Rabbim duaları boşa çıkarmaz..
❤️❤️❤️
Allah hakkımızda hayırlısını versin arkadaşım inşallah eskisinden çook çok mutlu olursun. Bi laf var ya ona çok inanıyorum sen planları yaparken Allah sana bakıp gülermiş. Nasip meselesi bu işler. İnş nasibimizde anne olmak huzurlu mutlu sağlıklı yaşamak vardır.

❤️❤️❤️

Allah hakkımızda hayırlısını versin arkadaşım inşallah eskisinden çook çok mutlu olursun. Bi laf var ya ona çok inanıyorum sen planları yaparken Allah sana bakıp gülermiş. Nasip meselesi bu işler. İnş nasibimizde anne olmak huzurlu mutlu sağlıklı yaşamak vardır.
İnşaallah canım arkadaşım :KK200:
Tanıyorum seni bebek topiclerinden :KK19:
Duaların için çok teşekkür ederim :KK56:
Rabbim her daim yüzümüzü güldürsün inşaallah :KK37:
İnşaallah hayırlı evlatlar ikram etsin :KK69::KK200:

İnşaallah canım arkadaşım :KK200:
Tanıyorum seni bebek topiclerinden :KK19:
Duaların için çok teşekkür ederim :KK56:
Rabbim her daim yüzümüzü güldürsün inşaallah :KK37:
İnşaallah hayırlı evlatlar ikram etsin :KK69::KK200:
İnşallah güzel insan ben de seni tanıyorum topiklerden. Belki yüz yüze tanışmıyoruz ama aynı acıları çektiğimiz için gönül bağı oluyor aramızda.:KK19:İnşaallah herşey hepimiz için çok çok güzel olur bunu canı gönülden istiyorum. :KK5:

Meb kızlar uzun zamn oldu burya gelmeyeli.. bnde biraz badireler atlattim co sukur iiyim smdi pinki kuzum hiç üzülme hak etmediler senii zatn rabbim bzim için hayırlı olanı verir unutma demk bolesi hayirliymis diğer kizceler szlerr nassnz

Meb kızlar uzun zamn oldu burya gelmeyeli.. bnde biraz badireler atlattim co sukur iiyim smdi pinki kuzum hiç üzülme hak etmediler senii zatn rabbim bzim için hayırlı olanı verir unutma demk bolesi hayirliymis diğer kizceler szlerr nassnz

Öyle canım benim :110:
Napalım kader işte :KK42:

Sen ne atlattım dedin kuzum? Merak ettim, inşaallah önemli bişey yoktur o_O

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
YAKI & BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?
Şifamız neyde gizli bilemeyiz :KK51:
Hadi beraber deneyelim ❤️❤️❤️

:spor::KK58:---YAKI---:KK58::spor:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz
hadi başarılar kolay gelsin:süslü:

:super:---BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU---:super:

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Not:Birde hergün iki bardak adaçayı içmeyi unutmayalım :KK54::kahve:

Adaçayı ne için peki

X