❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

:anneadayı:
Ben de Ramazandan mıdır nedir öyle umutluyum ki. Sanki ramazan geçtiğinde hamiş olacakmışım gibi hissediyorum. Tabi sağlıkla sıhhatle hepimize inşallah. Dr randevumu bile iptal ettim. Ağustosa kadar bekleyeceğim. Hoppa:KK68:

Aaaaaaa Cnm ya aynen bnde öle hssedym ama sanki ya var yada bi iki aya olckms qbi hssedym hayırlısıyla inş :anneadayı::KK200::anne:

Canim benim çok güzel bi top ic olmuş .
Bol bebek li bill anne li olsun inşallah...

Ben bu ay adetin ilk günü (keciboynuzuna çörek otu ceviz fındık tarzı karistirmistim) bitene kadar her sabah uyandığımda dolabı açtım önce arı şutu dil altından sonra tatlı kaşığı ile o karisimdan yedim..

Öğlenden sonra gün icinde de mutfağa gittiğimde tezgahta hazırladığım içi cevizli incirlerden sadece iki tane yedim yaklaşık 10 gun ...

Bide preesed ben pek buna baglamiyorum cunki dusuk yaptığım ayda gördüğüm yumurtlama akintisinin 10 katını gördüm bu ay ve ALLAH ALLAH dedim.

Bu doğal Allah in verdi şifalar içinde saklı olan bitkileri kesinlikle kullanın evelallah her derde deva bu ay olmadi mi ikinci ay gene .

Eslerede keçiboynuzu arı şutu sadece akşamları bir yada iki k asikcik ne güzel olucak inşallah...

7 senelik evlatsizligim vardı bunları kullandım eşime iki tane şeyden icirdim evelallah 4 ayda 2 gebelik çok şükür bin şükür Allah a..

Uygulayın canlar el-şafi ismine hurmeten deyip yiyin inşallah şifa olur.

Canim benim çok güzel bi top ic olmuş .
Bol bebek li bill anne li olsun inşallah...

Ben bu ay adetin ilk günü (keciboynuzuna çörek otu ceviz fındık tarzı karistirmistim) bitene kadar her sabah uyandığımda dolabı açtım önce arı şutu dil altından sonra tatlı kaşığı ile o karisimdan yedim..

Öğlenden sonra gün icinde de mutfağa gittiğimde tezgahta hazırladığım içi cevizli incirlerden sadece iki tane yedim yaklaşık 10 gun ...

Bide preesed ben pek buna baglamiyorum cunki dusuk yaptığım ayda gördüğüm yumurtlama akintisinin 10 katını gördüm bu ay ve ALLAH ALLAH dedim.

Bu doğal Allah in verdi şifalar içinde saklı olan bitkileri kesinlikle kullanın evelallah her derde deva bu ay olmadi mi ikinci ay gene .

Eslerede keçiboynuzu arı şutu sadece akşamları bir yada iki k asikcik ne güzel olucak inşallah...

7 senelik evlatsizligim vardı bunları kullandım eşime iki tane şeyden icirdim evelallah 4 ayda 2 gebelik çok şükür bin şükür Allah a..

Uygulayın canlar el-şafi ismine hurmeten deyip yiyin inşallah şifa olur.
Ah içirebilsem.. Şimdi değil diyor hep..
Tok karnına olmaz
Aç karnına olmaz
Yatarken olmaz
Bişey yerken olmaz diyip duruyor.. İçse bi..
Ama şimdi hiç bişe içirmiyorum Can'ım çünkü testlerin yanıltmasını istemiyorum.....
Bi süt maydanoz buharını yaparım inşaallah ..
Pazartesi günü HSG ve Spermiogram vericez inşaallah...
Duanı eksik etme can yoldaşım ❤️❤️❤️

X