Bittim artik ben. Çoğunluğunuz ne derse ona uycam. Lutfen fikir verin nolur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yağmurdan kacarken doluya tutulmuş. Isin meslegin varmi okuduğun bölüm ile agir agir is bak el kdr bebe birakamam dersen adami mecbur cekecen yoksa 9 10 aylikken bakici bulup biraz para biriktirip gizliden oyle bosanacan malum ..umarim ortak ev vs araba vardır biraz rahatlarsin bosaninca. Tek başına hayat küçücük bebek ile cok zordur hastalik okulu krese vs bakici parasi kiralar faturalr ihtiyaclar dizi dizi tek basina yasarsan hesabin kitabında iyi olmali yoksa orda kredi karti patlamasi yaşarsın. esinin isi nedir nafaka verirmi sabit geliri varmi nafakada oyle ütopik rakamlar bağlanmıyor haberin ola anca bez islakmendil parasi. ailen yardim eder insallah bu süreçte bosanmak istedigini ailene anlat derim.simdi ailen ayri diye bosaninca ailenide suclucak mahkemede yok lohusa yok ailesinde huzur yoktu psikoljisi hep bozuk yok ailesi sahip çıkmadı bosandilar diye .cekismeli bosanma cok zordur erkkler suan cok kötü rolde bu süreçte haberin ola. Çaki gibi sinir lazim cekismeliye .anlasmaliya ikna et derim
Ben onunda farkindayim. Kendiminde esiminde heleki esimin ne kdr cirkinleseceginide gormus oldum son yasadiklarimizdab sonra

• Beğen
Reactions: Cac
Cahillikten mi desem hatalar silsilesi okudum. Ailenizin durumu iyiymiş, bebeğinizi alıp o alıştığınız hayata dönün. Aileniz maddi destek sağlar bir ev ayarlar diye düşünüyorum. Bebeğiniz kreş çağına gelince, bir yerden başlarsınız çalışmaya. Annem öyle babam böyle demeden en azından deneyim kazanmak için kendi şirketinizde başlayın. Ne mezunusunuz?

Hanımefendi paranın peşinde koşmayı tahmini ne zamana bırakırsınız? Buyrun size yol göstereyim

Madem bu kadar şikayetçisiniz ailenizden sadece çocuğun kreş masrafını karşılayacak kadar para alın. Sıfırdan hayat kurabileceğiniz bir şehire taşınıp bir işe girin. Sızlanıp durmayın koca kadınsınız kimse size bakmak zorunda değil, sevmiyorsanız boşanın.

Ben onunda farkindayim. Kendiminde esiminde heleki esimin ne kdr cirkinleseceginide gormus oldum son yasadiklarimizdab sonra
Hele bide mahkeme asamasini gör Allah düşmanıma vermesin.neler neler dicek adam hakkinda piuuui ben neymişim diceksin

Boşanmamak gibi bir alternatif göremiyorum. Kendinizi yakmışsınız bari çocuğa her konuda refah bir hayat vermeye çalışın.
Aynen eksik yazmisim yazimda,bunuda dusunuyorum. Diyorumki esimin hala var oln trilyonlarca borcu var ve karsiliklari yok. Ben sifir olcam. Eksi bilmemkac trilyon olmaktansa sifir bile daha iyidir(kendi ailemi hic hesaba katmadan soyluyorum) ha onlar torunumuzdur der gercekten bagirlarina basarlarsa o zaman kizim icin guzel bir gelecek olur

Cok tesekkurler iste tam ozet bu olmus. İste bu beni öldürüyor mantiksiz hareketlerim. İcimdeki pismanliklar. Hatalarim. Tek suclu benim.
Bari şimdi kendinize gelin en azından gecmis mantiksizliklari kabul ediyorsunuz ders çıkarın. Yapmanız gereken kendi kök ailenizle aranızı iyileştirmek. Destek isteyin tabii anneniz laf edebilir eleştirebilir, haklısın diyin geçin idare edin. Bu evlilikten daha da hayır gelmez. Zaten çocuğa düşkünse gelir görür yani çocuğu seviyor diye sizin daha fazla hayatinizi harcamaniza gerek yok. Artık bebeğiniz için güçlü ve kararlı bir kadin olun. Bence o potansiyel var üstünüzde ataleti atarsanız.

Hanımefendi paranın peşinde koşmayı tahmini ne zamana bırakırsınız? Buyrun size yol göstereyim

Madem bu kadar şikayetçisiniz ailenizden sadece çocuğun kreş masrafını karşılayacak kadar para alın. Sıfırdan hayat kurabileceğiniz bir şehire taşınıp bir işe girin. Sızlanıp durmayın koca kadınsınız kimse size bakmak zorunda değil, sevmiyorsanız boşanın.
Bana bakmiyoki zaten bana ait olanlari daha fazla almasin yeter. Para icin sizlanmiyorum asla. Sizlansam bunlarin yillar once zaten bu durumlarda olcagi belliydi ceker giderdim. Ben sadece hayatimda hicbirseye gostermedigin sabri esime gosterdim sadece duzgun normal siradan ama huzurlu bir aile olmak icin. Salakligimin tek sebebi buydu. Olmadi harbi salakmisin

Bana bakmiyoki zaten bana ait olanlari daha fazla almasin yeter. Para icin sizlanmiyorum asla. Sizlansam bunlarin yillar once zaten bu durumlarda olcagi belliydi ceker giderdim. Ben sadece hayatimda hicbirseye gostermedigin sabri esime gosterdim sadece duzgun normal siradan ama huzurlu bir aile olmak icin. Salakligimin tek sebebi buydu. Olmadi harbi salakmisin
ailenden destek alabilir misin bir kreş masrafı kadar?

Cahillikten mi desem hatalar silsilesi okudum. Ailenizin durumu iyiymiş, bebeğinizi alıp o alıştığınız hayata dönün. Aileniz maddi destek sağlar bir ev ayarlar diye düşünüyorum. Bebeğiniz kreş çağına gelince, bir yerden başlarsınız çalışmaya. Annem öyle babam böyle demeden en azından deneyim kazanmak için kendi şirketinizde başlayın. Ne mezunusunuz?
Aptallik sadece aptalik. Finans mezunuyum turkce haric 2 dil biliyorum. Evet annem babamda aynisini diyo bi kere kendine guven bir kere dio. Asla olmadi guvenim ne kdr donanimlida olsam asla kendime guvenemedim. Ya herseyde hataliyim ben herseyde

Bari şimdi kendinize gelin en azından gecmis mantiksizliklari kabul ediyorsunuz ders çıkarın. Yapmanız gereken kendi kök ailenizle aranızı iyileştirmek. Destek isteyin tabii anneniz laf edebilir eleştirebilir, haklısın diyin geçin idare edin. Bu evlilikten daha da hayır gelmez. Zaten çocuğa düşkünse gelir görür yani çocuğu seviyor diye sizin daha fazla hayatinizi harcamaniza gerek yok. Artık bebeğiniz için güçlü ve kararlı bir kadin olun. Bence o potansiyel var üstünüzde ataleti atarsanız.
Evet ben cocugun dogduktan sonra hayatimda hic yasamadigim bi guven geldi bana dusunun guvenimin bu gelmis hali onceki halimi dusunmeyin bile. Herseyi goze alip gitmek istedigimi hayatimda ilk kez ona soyledim ama tehdit ediyor kaybetcek birseyim yok diyor kizimi benden ayirani oldururum diyo kendimi keserim dio vs.

Konunuz bana inandırıcı gelmedi açıkcası günah almak da istemem ama. Çok iyi bir üniversitede finans okumuş, türkçe hariç iki dil bilen bir insanın daha düzgün yazı yazmasını beklerim ben. Ayrıca çizdiğiniz profil “koca parası” yemeye çalışmak yerine kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışırdı. “Çocuk patlatmak” demenize hiç değinmiyorum zaten.

Bebeğin çok küçük bir süre maddi desteğe ihtiyacın var. Üniversiteyi hem kazanmak hem okumak için onca emek verdikten sonra diplomayı bir köşeye atıp, bir adama tüm geleceğini emanet etmen en büyük hatan olmuş.
Hayatını yeniden kurmak istiyorsan, hayatının gidişatını değiştiren şeyden başlayacaksınız.
Yani çalışman lazım.
Bebeğin küçük olduğu için destek almadan bunu yapamazsın.
Annenin maddi durumu iyiymiş madem ondan isteyeceksin bu desteği.
İlk olarak onunla konuş ve bir plan yapın.
Annene yakın bir yerlerde evini kirala, yazlığı satıp satında alabilirsin.
İşe başlaman için, bakıcı desteği alabilirsin.
Kreş yaşına kadar bu şekilde idare edersin.
Sonrasında zaten sende iş hayatında daha iyi standartlara gelmiş toparlanmış olursun.
Bu kadar mutsuzsan hayatını değiştirmek için çabalaman şart.
Ama başlarından en az beklenti ile yapmalısın bunu, önce kendine güven.
Kervan yolda düzülür derler, 5 yıl sonra kendini nerede görmek istiyorsan onu planla ve yap.

Konunuz bana inandırıcı gelmedi açıkcası günah almak da istemem ama. Çok iyi bir üniversitede finans okumuş, türkçe hariç iki dil bilen bir insanın daha düzgün yazı yazmasını beklerim ben. Ayrıca çizdiğiniz profil “koca parası” yemeye çalışmak yerine kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışırdı. “Çocuk patlatmak” demenize hiç değinmiyorum zaten.
Yemin ederim bende inanmazdim kimsede inanamio zaten bu vasiflarda bu salaklik nasi bir bunyede ve nasil bir arada olabiliyor. Sıkıntı yok o yuzden:)

Evet ben cocugun dogduktan sonra hayatimda hic yasamadigim bi guven geldi bana dusunun guvenimin bu gelmis hali onceki halimi dusunmeyin bile. Herseyi goze alip gitmek istedigimi hayatimda ilk kez ona soyledim ama tehdit ediyor kaybetcek birseyim yok diyor kizimi benden ayirani oldururum diyo kendimi keserim dio vs.
O zaman bir avukatla ilerlemenizi şiddetle öneririm. Gerekli önlemleri alarak planlı şekilde hareket edersiniz. Uzaklastirma kararı aldirabilirsiniz. Bu soyledikleri blöf mü yoksa daha önce şiddete karışmışlığı var mi?

Ankarada iyi bir üniversite bitirmişsiniz... keşke anne babanızın ayrılığından dolayı yaşadığınız duygusal boşluğu,zengin bir bir adamın kollarında değilde kariyer yaparak kendi ayaklarınız üzerinde durmaya çalışarak doldursaydınız... Birde işler umduğunuz gibi gitmemiş adam paraları pul etmiş bide bu iradesiz adamdan bebek dünyaya getirmişsiniz...
Öncelikle fevri kararlar vermeden önce sonuçlarını düşünerek karar vermenizi tavsiye ederim size yardımcı olmak adına... Düşünmeden sadece duygularınızla yaşıyormuşsunuz gibi geldi çünkü... Sonuç olarak bu pahalı zamanda limon satarak çocuğunuza bakamazsınız... İş başvurularında bulunun ona göre ailenizin yanına gider işe başlarsınız duruma göre de boşanırsınız.

sırf boşanmamaya bahane için çocuk patlattınız
sahi nasıl patlattınız bom diye mi

neyse sizin aksinize konuyu sizden daha ciddiye alarak yazayım
hiçbirşey için geç değil sonuçta canınız istese ne yapabileceğinizi biliyorsunuz

Bebeğin çok küçük bir süre maddi desteğe ihtiyacın var. Üniversiteyi hem kazanmak hem okumak için onca emek verdikten sonra diplomayı bir köşeye atıp, bir adama tüm geleceğini emanet etmen en büyük hatan olmuş.
Hayatını yeniden kurmak istiyorsan, hayatının gidişatını değiştiren şeyden başlayacaksınız.
Yani çalışman lazım.
Bebeğin küçük olduğu için destek almadan bunu yapamazsın.
Annenin maddi durumu iyiymiş madem ondan isteyeceksin bu desteği.
İlk olarak onunla konuş ve bir plan yapın.
Annene yakın bir yerlerde evini kirala, yazlığı satıp satında alabilirsin.
İşe başlaman için, bakıcı desteği alabilirsin.
Kreş yaşına kadar bu şekilde idare edersin.
Sonrasında zaten sende iş hayatında daha iyi standartlara gelmiş toparlanmış olursun.
Bu kadar mutsuzsan hayatını değiştirmek için çabalaman şart.
Ama başlarından en az beklenti ile yapmalısın bunu, önce kendine güven.
Kervan yolda düzülür derler, 5 yıl sonra kendini nerede görmek istiyorsan onu planla ve yap.
Cok haklisiniz. Kizim bana en buyuk destek varligi. Onun icin yapamayacagim hicbisey yok. Salakliklarim yuzunden kendi hayatimi kendi elimle heder ettim. Ama kizimin bu sekilde buyutmek istemiyorum. Ozellikle annesi mutsuz bir cocukluk gecirmesini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X