böyle kaynana ve ogul sırlar dünyasında var sanırdım başıma geldi....

-Ananen için geçmiş olsun çok üzüldüm.Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur.

-Eşine gelince diyecek söz var aslında olmasına da burada yazmam etik olmaz.Olan bana olur ceza alırım.

Evli barklı çocuklu adamsın ne işin olur başkalarıyla ne işin olur !

Ama ben sana birşey diyeyim mi bu adam sağlam ayakkabı değil hem de hiç değil.

Yok gece kalkıp boğazını sıkarsam dua oku adımı söyle kendime gelirim vs vs...Martaval okuyup seni korkutup evden kaçırmayı mı planlıyordu yoksa ciddi ciddi böyle düşünceleri mi vardı bilemiyorum.

Sonra muska yapması o sözleri...Buna ne demeli.Hastalıklı kişilik bu adam valla.Kafası nelere çalışıyor şuna bak ya.

-Anladığım kadarıyla bunlar 1 sene evvel yaşandı şuan annenlerdesin.Boşanma davası açıldı nafaka bağlanmadı daha yazmışsın.
Doğru mu anlamışım ?

Boşanma davan nezaman açıldı .Anlaşmalı boşanmada ilk celsede bitiyor evlilik.

-Yok sen daha iyilerine layıksın şöylesin böylesin.Peh !!!

Olmayan aklına yeni mi düşmüş senin özelliklerin de seni övmeye başlamış yersiz bir şekilde.

Hadsiz adam ! Yontulmamış odun olduğu doğru bak onu doğru söylemiş.

-Kaynanan olacak süpürgesiz cadıya da bir çift sözüm var :

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste !!!

Yok telefon açık kalsın da yok sesini dinleyeyim de.

Çok mu düşündün çok mu sevdin torununu da çocuğun emekleme zamanında bir halı alamadın!

Böyle sözde sevmelere de hastayım .Lafa gelince çok severim ölürüm biterim bilmem ne.

İcraata gelince tık yok.Alaydın ya bir halı çocuk rahatça emekleyip oynayaydı.Bırak Allahını seversen ya.

Eksik kalsın onun onların sevgisi.Sen bir başına yetersin evladına.Hiç üzülme.

Onlar üzülecek pişman olacak.

Sen geç bile kalmışsın ayrılmakla bunca şeye rağmen.

Şimdi başın dik gururun tam olsun .

Ve bir hemcinsim olarak senden ricam bir daha asla kendini ezdirme asla !

çok güzel yazmışsın canım benim eşimde polis eşimi 13 yıldır tanıyorum çok şükür gayet kişilikli birisidir.....sivil hayatta asla kimliğini açıklamaz soranlara sadece memurum der okadar....ama arkadaşın eşi kendini ne sanıyorsa yazık bu kadına ve bebeğine ikisinide asla haketmiyor Allah onu ıslah etsin umarım bayan arkadaşımız tez zamanda kurtulur ondan....

amin hepinize çok tşkler..

benimki herşeyi sonradan görme olduğundan,görüncede nereye harcayacağını şaşırmış

çok üzüldüm durumunuza yaşadığınız çaresizliğe yalnızlığa:KK43:(( en yakın zamanda hayatınızın muhteşem olması dileğiyle çocuğunuz ve sizin için...

-Ananen için geçmiş olsun çok üzüldüm.Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur.

-Eşine gelince diyecek söz var aslında olmasına da burada yazmam etik olmaz.Olan bana olur ceza alırım.

Evli barklı çocuklu adamsın ne işin olur başkalarıyla ne işin olur !

Ama ben sana birşey diyeyim mi bu adam sağlam ayakkabı değil hem de hiç değil.

Yok gece kalkıp boğazını sıkarsam dua oku adımı söyle kendime gelirim vs vs...Martaval okuyup seni korkutup evden kaçırmayı mı planlıyordu yoksa ciddi ciddi böyle düşünceleri mi vardı bilemiyorum.

Sonra muska yapması o sözleri...Buna ne demeli.Hastalıklı kişilik bu adam valla.Kafası nelere çalışıyor şuna bak ya.

-Anladığım kadarıyla bunlar 1 sene evvel yaşandı şuan annenlerdesin.Boşanma davası açıldı nafaka bağlanmadı daha yazmışsın.
Doğru mu anlamışım ?

Boşanma davan nezaman açıldı .Anlaşmalı boşanmada ilk celsede bitiyor evlilik.

-Yok sen daha iyilerine layıksın şöylesin böylesin.Peh !!!

Olmayan aklına yeni mi düşmüş senin özelliklerin de seni övmeye başlamış yersiz bir şekilde.

Hadsiz adam ! Yontulmamış odun olduğu doğru bak onu doğru söylemiş.

-Kaynanan olacak süpürgesiz cadıya da bir çift sözüm var :

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste !!!

Yok telefon açık kalsın da yok sesini dinleyeyim de.

Çok mu düşündün çok mu sevdin torununu da çocuğun emekleme zamanında bir halı alamadın!

Böyle sözde sevmelere de hastayım .Lafa gelince çok severim ölürüm biterim bilmem ne.

İcraata gelince tık yok.Alaydın ya bir halı çocuk rahatça emekleyip oynayaydı.Bırak Allahını seversen ya.

Eksik kalsın onun onların sevgisi.Sen bir başına yetersin evladına.Hiç üzülme.

Onlar üzülecek pişman olacak.

Sen geç bile kalmışsın ayrılmakla bunca şeye rağmen.

Şimdi başın dik gururun tam olsun .

Ve bir hemcinsim olarak senden ricam bir daha asla kendini ezdirme asla !

ananem hala kötü yine ameliyat olucak amin inş sağlıgına kavuşur o bile bana üzüle üzüle eridi bitti

boşanma davası tam 1 sene oldu anlaşmalıyı bende cok istedim ama bana arabayı vermek istedi bende onun fuhuş yuvası heryerinde kaza izleri olan arabayı istemedim zaten çokta para eden bi araba değildi nafakadada anlaşamadık

ben annemin evine geleli 1seneyi 1ay geçti

ah işte tiyatrocu gibi nası iyileri oynadı konuşurken nişanlıyken bir dediğim iki etmezdi ilerde sorunumuz olursa aileleri karıştırmayalım gibi sözler...namaz kılmalar abdest almalar fakir çocuklara harçlık vermeleler göz boyamaymış hep

ya nası muskaydı hala o delil olarak kullanılacak çünkü kendi el yazısıyla türkçe şeyler yazmış içine birde ip takmış üçgen halde katlayıp siyah naylon poşete bantlamış..ordaki abi acınca sonra açığa çıkınca yalanı abi dediki sen bu oyunu bozma gece kalkarsa sana bişey yapmaya çalışırsa tokadı patlat kocacım benim ben kendine geldinmi de diye söyledi aklıma yatmıştı öyle yapacaktım :)
sonra bu işten eve geldi kendine cevşen almış boynuna takmış bana diyoki bugün devriye geziyoduk hiçkimsenin olmadığı ıssız biyerde aksakallı bi yaşlı amca gelip bunu bana verdi gitti diyo içimden diyom sen gece görün bakalım hele bogazıma bi sarıl kafayı yemiş numarası çekiyo...

yeminle söylüyorum benle onu görseniz asla yakıştıramazsınız kendiside bunu böyle biliyodu ben onun yanında bayağa bi güzel kalıyodum yanlış anlaşılmasın çirkinin teki olsaydımda kaderim güzel ollsaydı bana anca çok güzelsin şen şakraksın diyodu bende dedim ya bi kere seni seviyorum deyip iyi bişeyler yapmaya çalış ben güzelliği neyapayım
ahh o kaynanamın yatacak yeri yok asla inanmıyorum o kadın değil bambaşka bişey hala akrabaları benle konuşurlar beni tutarlar onlarda anlattı bazı şeyleri bu kadın kayınbaba olacak adamı bile kendi sülalesinden etmiş kendi kardeşlerini eve alamamış bu cadıdan korktuğu için ne misafire ekmek verirler ne bi çay ikram ederler yabani insanların teki
tamda hacıların hocaların yaşadığı yerde yaşıyorlar zaten hangi dua ne için hep bilirler...

benimki anasının telefon hattının parasına kadar yatırır..erkek kardeşi ev aldı tokiden hemen bu kadın yerleşti orayada beleşe kondu benimki yedirmiş bayağa bunlara bekarken tabi alışmışlar kardeşi çok uyanık taksitleri annesigile verdiriyo kendide dügün için para biriktiriyo e tabi yine benimkinden ekmek elden su gölden para istiyorlar kaç kere mesajlar gördüm yavrum kuzum 500tl lazım şunu alıcaz bunu alıcaz...anasına halı bile aldı bende kredi kartı ekstresinde gördüm

şahitler dinlendi geçen bu cadı demişki "gelinimi çok severdim cok iyiydi nası bu hale geldi oğluma silah cekmiş öldürmekle tehdit etmiş benim gördügüm kadarıyla çocuğuyla ilgiliydi ama oğlum daha cok ilgilenirdi yemezdi yedirirdi filan "hey yarabbim tabi çocuk başımıza kalır diye korkuyo sana kim verirki çocuğu gözünle bile bakamazsın yalaka kadın
evet inş oglumu aslanlar gibi yetiştiricem egiticem bilgili görgülü gözü gönlü tok biri olucak...onun için yaşıyorum artık
Allah büyüktür diyorum tazecik geliniyle bakalım neler olucak gerçi aynı kendi gibi o kızda

bundan sonra asla ezdirmem kendime geldim özüme döndüm ne istediğimi biliyorum inatlarına hayatımı yaşayıp iyi mutlu olucam

Son düzenleme:
çok üzüldüm durumunuza yaşadığınız çaresizliğe yalnızlığa:KK43:(( en yakın zamanda hayatınızın muhteşem olması dileğiyle çocuğunuz ve sizin için...
amin Allah razı olsun inş biter artık şu zor günler feraha ererim inş...bunlar yetmezmiş gibi bide önceden tuttuğum avukatla başım derde girdi halletmeye çalışıyorum şuan adliyeye gide gele bıktım

tşk ederim bakıcam tavsiyene doktora gitmiştim 8 ay önce ilac verdi emzirdiğim için kullanamamıştım ama haftaya gidicem iyi olmaya çalışıcam...

çok tşk ederim Allah razı olsun

Güzel arkadaşım, İlaca ihtiyacın olmayacak bu konuyu araştırırsan. Çünkü senin içindeki duygu karmaşını çözebilecek hiç bir ilaç yok. Konuyu araştırınca bana hak vereceksin. Bir başka şeklide benim annemde var ordan biliyorum.. Annem 25 yıldır alıyor ilacı... Şu an çok iyi merak edecek olursan. :) Biraz benzeri bizde de vardı... Adamı hayatından çıkarmadığın sürece hastalıklar bırakmaz yakanı Allah korusun... Sen gene çabuk bulmuşsun sonucu maşallah... Atlatacaksın. Çok güzel bir hayatın olacak inşallah. İç dünyada en az hasarla atlatmak için oku mutlaka. Eğer Bilirsen kontrolde edersin kendini. dualarım sizinle. sevgiler...

ahh garip yavrum kadersiz yavrum bahtı gülmedi doğdu doğalı karakollar adliyeler mahkemeler gördü yarabbim yardım et bitsin artık bunlar neyaptım ben yarebbim neyaptımki bunlar oldu ben çok kötü oldum hepinize iyi akşamlar

Oyle dusunme. Nice kotuler var ki burada guzel bir hayat suruyorlar, nice de iyiler var ki onlarin da hayatlarinda hep bir imtihan. Yasadiklarin suphesiz bosuna degil. Allah burada da otede de yuzunu bundan sonra hep guldursun insallah. Oglunla mutlu bir hayat versin. Allah dagina gore kar verirmis. Yasin 26 olmasina ragmen cok sabirli, guclusun, direyetlisin.

Esin de bana kalirsa bildigin hastaymis, garip yani. Kaynananin zaten yatacak yeri yok. Dizilerde bile bu kadar kotusu yok.

Nihayetinde kurtulmussun hasta insanlardan. Bosanma isin de bir an once sonuclanir da tumden kurtulursun ins.

Güzel arkadaşım, İlaca ihtiyacın olmayacak bu konuyu araştırırsan. Çünkü senin içindeki duygu karmaşını çözebilecek hiç bir ilaç yok. Konuyu araştırınca bana hak vereceksin. Bir başka şeklide benim annemde var ordan biliyorum.. Annem 25 yıldır alıyor ilacı... Şu an çok iyi merak edecek olursan. :) Biraz benzeri bizde de vardı... Adamı hayatından çıkarmadığın sürece hastalıklar bırakmaz yakanı Allah korusun... Sen gene çabuk bulmuşsun sonucu maşallah... Atlatacaksın. Çok güzel bir hayatın olacak inşallah. İç dünyada en az hasarla atlatmak için oku mutlaka. Eğer Bilirsen kontrolde edersin kendini. dualarım sizinle. sevgiler...

daha bakamadım ama kesinlikle bakıcam araştırıcam.annenin iyi olmasına sevindim inş dahada iyi olur.çok şükür 1,5yılımı vererek kurtuldum haklısın ya 10 senem 20 senem boşuna gitseydi.Allah razı olsun duaların için.benim kafam cevreden dolayıda karışmıştı şu gün oldu hala kimileri inş barışırsınız aklı başına gelir arıyomu çocuğunu diye soruyorlar bende bitti imkansız artık diyorum

Oyle dusunme. Nice kotuler var ki burada guzel bir hayat suruyorlar, nice de iyiler var ki onlarin da hayatlarinda hep bir imtihan. Yasadiklarin suphesiz bosuna degil. Allah burada da otede de yuzunu bundan sonra hep guldursun insallah. Oglunla mutlu bir hayat versin. Allah dagina gore kar verirmis. Yasin 26 olmasina ragmen cok sabirli, guclusun, direyetlisin.

Esin de bana kalirsa bildigin hastaymis, garip yani. Kaynananin zaten yatacak yeri yok. Dizilerde bile bu kadar kotusu yok.

Nihayetinde kurtulmussun hasta insanlardan. Bosanma isin de bir an once sonuclanir da tumden kurtulursun ins.

amin Allah binkere razı olsun arkadaşım duaların için..evet bayağa bi diraneyetli yapım var belki babasız büyümenin faydaları annemde ben 5yaşındayken kardeşim 4yaşındayken babamı kaybetti bizi bugünlere getirdi inş bende annem gibi dimdik olucam.

kesinlikle hasta kimbilir daha kimin canını yakacak çarşamba gecesi yolcuyum mahkemeye bu sefer bende gidicem avukatın bişey yapacağı yok kendim hakimin karşısına çıkıp sorularını cevaplayıp yavrumun hakkını istiyecem

İnsanların hala evliliklerin bozulma sebebi olarak muska büyü vb. şeyler olduğunu düşünmelerine şaşırıyorum. Resmen bir psikopatla evlenmişsiniz, hangi aklı selim adam elinde bebeği olan kadının kafasına silah dayar ki? Bunu hangi muska yaptırabilir? Kocanız olacak o adamın aklı başında olsaydı zaten ne anasının ne de başkasının lafına bakardı. Bir sürü küfür olay şiddete maruz kalıpta adam sizi istemiyorum dediğinde dünyam yıkıldı demişsiniz ya... sizin dünyanız yokmuş ki zaten?! Olmayan dünyada çırpınıp durmuşsunuz..

Hayat size ve oğlunuza güzellikler sunsun, yolunuz açık olsun.

kusura bakma arkadaşım ama bu ne gurursuzluk:KK53:. eşin sana gıt demış kaynanan olacak edepsızı saymıyorum bıle. sen hala adamın dıbınden ayrılmamışsın. pes ya neler cekmışsın hala çoçuğum babasız kalmasın derdındesın. boyle bır babayla aynı evde mutlu mu olur coçuğun sanıyosun.
valla okurken ınanamadım şaka gıbı. adam kovuyo sen gene evdesın. gıt ailenın yanına ac boşanma davanı tazmınat davanı. bu hayata bı kere gelıyoruz elın oğlu bızın uzsun dıye mı

amin Allah binkere razı olsun arkadaşım duaların için..evet bayağa bi diraneyetli yapım var belki babasız büyümenin faydaları annemde ben 5yaşındayken kardeşim 4yaşındayken babamı kaybetti bizi bugünlere getirdi inş bende annem gibi dimdik olucam.

kesinlikle hasta kimbilir daha kimin canını yakacak çarşamba gecesi yolcuyum mahkemeye bu sefer bende gidicem avukatın bişey yapacağı yok kendim hakimin karşısına çıkıp sorularını cevaplayıp yavrumun hakkını istiyecem

Insallah alirsin oglunun velayetini. Uzulme oyle babayla birlikte yasayip da sunepe veya gaddar, psikopat olacagina tek annesiyle buyusun. Sen babasizligi bilmissin, belli ki onun icin sonuna kadar mucadele etmissin ama gunah senden gitmis.

Zaten masallah dimdiksin. merak etme sen boyle oldukca Allahin izniyle hicbir sey senin sirtini yerine getiremez. Guzel haberlerini bekliyoruz.

daha bakamadım ama kesinlikle bakıcam araştırıcam.annenin iyi olmasına sevindim inş dahada iyi olur.çok şükür 1,5yılımı vererek kurtuldum haklısın ya 10 senem 20 senem boşuna gitseydi.Allah razı olsun duaların için.benim kafam cevreden dolayıda karışmıştı şu gün oldu hala kimileri inş barışırsınız aklı başına gelir arıyomu çocuğunu diye soruyorlar bende bitti imkansız artık diyorum

Yazık onu diyenlere... Benim annemin 27 yılı gitti.. Annem 3 sene önceye kadar enkaz dı. Şimdi toparladı. Ama tahmin edersinki yaşlılık başladı. Hamdolsun hala nefes alıp yürüyor ama duygu yükü olarak tükenmiş durumda. E tabi bizlerede yansını. 12 yaşımda başladım annemi TEK BAŞINA hastaneye kaldırmaya... Rabbim yavruna yaşatmasın bunları. Kimseyi dinleme... Daha taze nefes alırsın... Sırf yaşamak için değil mutlu olmak için yaşarsın.. sevgiler..

İnsanların hala evliliklerin bozulma sebebi olarak muska büyü vb. şeyler olduğunu düşünmelerine şaşırıyorum. Resmen bir psikopatla evlenmişsiniz, hangi aklı selim adam elinde bebeği olan kadının kafasına silah dayar ki? Bunu hangi muska yaptırabilir? Kocanız olacak o adamın aklı başında olsaydı zaten ne anasının ne de başkasının lafına bakardı. Bir sürü küfür olay şiddete maruz kalıpta adam sizi istemiyorum dediğinde dünyam yıkıldı demişsiniz ya... sizin dünyanız yokmuş ki zaten?! Olmayan dünyada çırpınıp durmuşsunuz..

Hayat size ve oğlunuza güzellikler sunsun, yolunuz açık olsun.

valla bende bilmezdim büyüyü muskayı yastıkların içinden çıktı kanepelerin arkasından pet şişelerde sular çıktı dediğimde inkar ettiler sonrada adıyaman menzilden gelen şifalı sular oldu...

evet böyle şizofrenler kendilerini cok iyi saklıyorlar anlamıyorsun...kafama silah dayadğında annemin evinde lohusaydım 5 günlük sebebi kardeşinin sevgilisi tanışmaya geleceklermiş ailecek illa gidecez diyor 4 saatlik yol ben diyorum 15günlük oluyum gidelim şimdi yürümede bile güçlük cekiyorum yok ben erkeğim dediğimi yapıcan yoksa seni alnınını ortasından vururm diyip silahı çıkarttı...

bu olaylardan sonra iki ay iyi olmuştu bende aklımdan para biriktirmek çocuğu 2yaşına getirip ayrılmak vardı ama o önce davrandı....

şimdi cok iyiyim onunla bi gün hesaplaşıcaz

kusura bakma arkadaşım ama bu ne gurursuzluk:KK53:. eşin sana gıt demış kaynanan olacak edepsızı saymıyorum bıle. sen hala adamın dıbınden ayrılmamışsın. pes ya neler cekmışsın hala çoçuğum babasız kalmasın derdındesın. boyle bır babayla aynı evde mutlu mu olur coçuğun sanıyosun.
valla okurken ınanamadım şaka gıbı. adam kovuyo sen gene evdesın. gıt ailenın yanına ac boşanma davanı tazmınat davanı. bu hayata bı kere gelıyoruz elın oğlu bızın uzsun dıye mı

valla gurururu o sıra rafa kaldırmıştım iyikide öyle yapmışım diyorum çünkü elimden gelen herşeyi yaptım içim çok rahat iyiki o raporu almışım diyorum Rabbim kimseyi mahkemeye düşürmesin tuvalete gitmiş olsanız şahit yazılı kağıt istiyor enteresan silah olaylarını hakime bile yazmamış avukat neymiş yanımda şahit yok hakim inanmaz...

benimde düşündüğüm şeyler vardı o yüzden gitmemiştim ama şimdi gururun en alası bende

Son düzenleme:
Yazık onu diyenlere... Benim annemin 27 yılı gitti.. Annem 3 sene önceye kadar enkaz dı. Şimdi toparladı. Ama tahmin edersinki yaşlılık başladı. Hamdolsun hala nefes alıp yürüyor ama duygu yükü olarak tükenmiş durumda. E tabi bizlerede yansını. 12 yaşımda başladım annemi TEK BAŞINA hastaneye kaldırmaya... Rabbim yavruna yaşatmasın bunları. Kimseyi dinleme... Daha taze nefes alırsın... Sırf yaşamak için değil mutlu olmak için yaşarsın.. sevgiler..

çok üzüldüm Allahım şifalar versin acılarını alsın...inş yeniden hayata döner ikinci baharını sizlerle yaşar...duygu konusunda anneni çok iyi anlıyorum dünya gözünde boştur..Alllahım seninde yardımcın olsun inş sizde çok mutlu olursunuz rabbim sıkıntılarınızı alsin feraha çıkarsın...bi kaç gündür oğlumla sürekli geziyoruz alışveriş merkezlerine lunaparklarına götürüyorum top havuzuna çok şükür Allahıma bende mutlu olmaya başladım oğlumu mutlu görmek beni dahada mutlu ediyorr çok tşkler arkadaşım benim cvpların için inş iyi yazılarımıda okuyacaksınız

Insallah alirsin oglunun velayetini. Uzulme oyle babayla birlikte yasayip da sunepe veya gaddar, psikopat olacagina tek annesiyle buyusun. Sen babasizligi bilmissin, belli ki onun icin sonuna kadar mucadele etmissin ama gunah senden gitmis.

Zaten masallah dimdiksin. merak etme sen boyle oldukca Allahin izniyle hicbir sey senin sirtini yerine getiremez. Guzel haberlerini bekliyoruz.

kesinlikle oğlumun velayeti bende olacak inş onu asla vermem..zaten şimdilik onlarda cocuğu istemiyorlarmış vakti gelince alıcakmış alır alır cok bekler...haklısını arkadaşım çok şükür onun gibi karaktersiz olmayacak inş eniyi şekilde yetiştirmeye çalışıcam yavrumu maddi manevi elimden gelenin en iyisini yapıcam...ben babasız büyüdüm ama inanın sadece tek zoruma ilkokulda sorarlardı ya baban ne iş yapıyor diye sessizce vefat etti derdim öğretmen anlamaz bidaha sorardı öldü derdim anlardı bu soru umarım artık sorulmuyordur :) buydu zoruma giden..böyle baba olacağına hiç olmasın öldü bilsin daha iyi....

inş çokta iyi olucam asla ezilmicem...

İşallah her şey istediğiniz gibi olur sizin kadar sorun yaşamadım ama sizi anlayabiliyorum inanın çocuk olunca boşanma kararı almak zor olmuştur ve bilmediğiniz bir memlekette tek başınıza ve etrafınızdaki insanlarda sürekli düzelir diye sizi yönlendirmeye çalışmıştır psikolojiniz zaten bozuk ama depresyonda olduğunuzun farkında değilsinizdir. Bir de maalesef şu muska olayları hacı hoca olaylarından nefret ediyorum. Madem öyle tamamen kendin için doğuruyorsun çocuklarını be kadın evlendirme dizinin dibinde oturt sana tapsın sen anasıda ol oğlunun karısıda ol günahsiz insanların niye günahına giriyorsun ki işallah hem kendi kızında hemde iki oğlunda daha beter olaylara şahit olur. Şizofrenler le uğraşmak çok zor bilirim çok zor kolay gelsin

X