Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

merhaba arkadaşlar
konudan görüp brazil butt lift i indirdim.
bugün basics ve bum bum u yapıyım dedim ama hareketler acayip zor geldi :KK1:. yani sağlam bir denge istiyor. zamanla oturur tabi. ama tamamlayamadım bum bum u.
başlangıç için fiyasko:KK9:. inşallah yapabilir duruma gelirim.

Sandalye ile yapmani tavsiye ederim denge icin 2.5 aydir yapiyorum ve sandalyesiz bende yapamam su an onlarin hizinada ulassamda ilk günlerim berbatti :KK70::KK34:

merhaba arkadaşlar
konudan görüp brazil butt lift i indirdim.
bugün basics ve bum bum u yapıyım dedim ama hareketler acayip zor geldi :KK1:. yani sağlam bir denge istiyor. zamanla oturur tabi. ama tamamlayamadım bum bum u.
başlangıç için fiyasko:KK9:. inşallah yapabilir duruma gelirim.

Aramiza hosgeldin canim, bum bum rapido ile baslayabilirsin o da cok etkili. Bir süre sonra bum bum da yapilabilir hale geliyor. Bizler aylardir yaptigimiz halde zorlaniyoruz. Kimi zaman sandalye yardimiyla, kimi zaman oflaya poflaya ama oluyor.

selam kızlar ! spora devam.. cumartesi günü işten geç çıktım spor yapamadım ama onun yerine programda dinlenme gözüken pazar günü telafi ettim.Yani şu an programa sadık kalarak ilerliyorum.çok heyacanlıyım inşallah bu sefer başarılı olacağım. ve beachbody'nin o kadar çok zayıflama programı varmış ki şaşırdım insan hepsini yapmak istiyor sırayla. mesela turbo jam varmış 1000 kalori yakılıyormuş. slim in 6 var 6 haftada zayıflatıyor.Ama sonuçta birini seçip istikrarlı kalmak önemli diye düşünüyorum.Şu an neyse aram Leandro Carvalho ile iyi :KK34:

Bravo nosee seni takipteyim movivasyonun düsmesin :) Azimlisin de .. harika :) 2 ay sonrasinda vucunun sekline sasiracaksin.Abur cuburdan uzak durursun umarim :) yoksa yaptiklarin bosa gider

Bugün günün yarisini yürüyerek gecirdim herhalde. O kadar cok halledilecek isim vardi ki hepsini de yürüyerek hallettim. Sonucta da kendimi yeni bir bikini alarak ödüllendirdim. Bu zayiflama isi esime pahaliya patliyor ama istedigin ve ordan burdan cikan yaglarin yüzünden giyemedigin seyleri alabilmenin keyfi de hic bir seyde yok.

Bravo nosee seni takipteyim movivasyonun düsmesin :) Azimlisin de .. harika :) 2 ay sonrasinda vucunun sekline sasiracaksin.Abur cuburdan uzak durursun umarim :) yoksa yaptiklarin bosa gider

sağol thalix teşekkürler çok moral verdin gerçekten :) bende bu programın işe yarayacağını düşünüyorum.dün yemek yapma falan derken gece 11.00 de işim bitti 11.30 dan sonra programdan geri kalmamak için yine de çalışmamı yaptım.Abur cubur zaten uzun zamandır yemiyorum.sabahları ya nesfit yada kepekli sandwich yiyorum öğlenleri işyerinde ızgara türü yiyorum.akşamları da genelde bazen ya hiç yememeye çalışıyorum (meyve hariç ) veya 2-3 kaşıklık bir porsiyon yiyorum.benim de zayıf noktam dondurma çok seviyorum ama bu kadar fedakarlık yaparak spor yapınca , onu bile haftada 1 veya 2 kere yiyorum genelde...

Selam arkadaşlar, benim regl olayıyla başım dertte. geçen hafta olmam gerekirken hala olmadım. 10 gün geciktim.2 aydır gecikme oluyor sporla alakası varmıdır acaba ya :KK43: gebelik olduğunu düşünmüyorum ama bugün yinede bir test alıcam.Tüm belirtiler regl olucağım doğrultusunda :KK43: Çok stres yaptım moralim bozuk sporda yapamıyorum bu sepeple.Hemen belim ağrıyor , bu haftada olmazsa doktora gidicem.Şimdiye kadar hep düzenliydi ilk defa bu 2 aydır gecikme oldu :KK43:

Selam arkadaşlar, benim regl olayıyla başım dertte. geçen hafta olmam gerekirken hala olmadım. 10 gün geciktim.2 aydır gecikme oluyor sporla alakası varmıdır acaba ya :KK43: gebelik olduğunu düşünmüyorum ama bugün yinede bir test alıcam.Tüm belirtiler regl olucağım doğrultusunda :KK43: Çok stres yaptım moralim bozuk sporda yapamıyorum bu sepeple.Hemen belim ağrıyor , bu haftada olmazsa doktora gidicem.Şimdiye kadar hep düzenliydi ilk defa bu 2 aydır gecikme oldu :KK43:
Bende de tam tersi oluyor nerdeyse 3 haftada bir regl oluyorum. Gecen ay doktora gittim mamografi dahil tüm testler yapildi hersey normal cikti. Kadin hastaliklarini geciktirmeden kontrol ettirmekte fayda var. Hemen doktora gitmeni öneririm. Pilates yapabilirsin, bana regl döneminde iyi geliyor. Bir de normal yürüyüs. Hareket rahatlatiyor.

Test yaptım gebelik yok, zaten biliyordum emin oldum. Adaçayı içiyorum iyi geliyormuş, Deryacım zaten sadece pilates yapabiliyorum heryerim dökülüyor sanki, ağırlıkla çalıştım belim kopuyordu gece, bende hafif egzersize döndüm. Doktora gidip öğrenmem gerek neden gecikti, baksın bakalım:KK43:

Bende de düzensizlik oluyo cnm ara ara doktora gitmem lazım korkuyorum daralttırdım o yüzden gidemiyorum ama gitmem lazım.Şimdide ayın son haftası olmam gerekirken şimdi belirtilerini göstermeye başladı.Belki stresten olabilir diye düşünüyorum.

Bikaç gündür aksatıyorum platesi bugün de Ebru'nun 21 gün yağlar için olan dvd'sini yaptım arkasından Kathy Smith legs workout u yaptım.Öyle akışa bıraktım artık kendimi.Bi taraftanda evi temizliyorum işe başladığımda herşey bitmiş olsun iş ile ev arasında mekik dokuyacağım için bu iyi günlerimi değerlendireyim.Daha çok işim var evi altüst edecem dip köşe elden geçiririm.Platesle de günümü sporsuz geçirmem en azından.

Selam kizlar, bugün de kosturmali bir gündü benim icin. Disardaki islerimi hallettikten sonra 2 saat de bahcede calistim. Simdi yesil cayimi iciyorum, aksam yemegini hazirlamaya biraz halim olsun diye kisa bir mola verdim. Haftasonundan önce pek bir sey yapamayacagim herhalde ama her gün saatlerce yürümek de cok yoruyor. Hem de bebek arabasi iterek...

Selam kızlar biraz önce bugünkü programdaki bum bum ve Tummy tuck yaptım. Ama moralim bozuldu tummy tuck biraz zor geldi hareketler zor geldi bilmiyorum bum bumda yorulduğum için mi acaba. Tam yapamadım onu açıkçası ne yazık ki ( bende koca bir göbekte olduğu için herhalde!) neyse artık ileriki derslerde bir daha deniycem :KK43:(

Son düzenleme:
Selam kızlar biraz önce bugünkü programdaki bum bum ve Tummy tuck yaptım. Ama moralim bozuldu tummy tuck biraz zor geldi hareketler zor geldi bilmiyorum bum bumda yorulduğum için mi acaba. Tam yapamadım onu açıkçası ne yazık ki ( bende koca bir göbekte olduğu için herhalde!) neyse artık ileriki derslerde bir daha deniycem :KK43:(

Sevgili nosee tummy tuck in cok faydasini göreceksin sakin vazgecme. Bütün videolarda ilk yapista biraz acemilik oluyor.

Herkese günaydin, sabah oglumu yuvaya götürdükten sonra kizimla bir orman yürüyüsü yaptik eve gelince de bum bum rapido ve tummy tuck yaptim ama tummy tuck`in son birkac hareketinde artik dayanamadim. Birkac hafta ara vermek gercekten iyi oluyormus. Yeniden baslayinca hareketler yine zorlamaya basliyor böylece daha cok kalori harcaniyor. Sanirim bu günlük bu kadar spor yeter. Daha bir doktor randevum, bir de veli toplantim var. Arada kalan bosluklarda da yemek, camasir gibi yan isleri halletmem lazim. Su günler 24 saatten daha uzun olsa ne iyi olurdu...

Herkese günaydın günaydın gününüz mutlu ve keyifli geçsin.Benim bugünkü aldığım mesaj İSTE VE İNANçok şükür bilinçaltımdaki kayıtlara ulaştım ve onları şifalandırdım ve şifalandırmaya devam ediyorum henüz bitmedi çok rahatladım.Şifa sırasında aldığım mesajlarıda size iletmek istiyorum.Konsantrasyonunu kullan,kendine güven içindeki gücün farkına var sen içindeki bu güçle çok daha fazlasını yaparsın.Derin derin nefeslerle içimdeki beni yıldıran hayattan keyif almamı engelleyen soğutan kendi içime kapanmama sebep olan geçmişte yaşadığım olumsuzluklardan affetmem gereken insanları da affederek nihayet huzurlu ve mutlu yepyeni hayatıma adımlarımı atmış oldum.Çok güzel bir duygu işte ait olduğum ve arzuladığım yaşama doğru yol alıyorum.Bütün yaşananlar yaşandı ve bitti geriye sadece aldığım yaşam derslerim kaldı.Sabrı öğrendim kendimi sevmeyi affetmeyi kendi gücümü sevgiyi almayı ve vermeyi insanlara ışık olmayı öğrendim ve her zaman dua ettiğim sığındığım Rabbimin beni yanlız bırakmadığını her zaman gizli bir elin yardım ettiğini veya insanlar sözler mesajlar rüyalar yoluyla bana yol gösterdiğini öğrendim.Şimdi çok daha huzurlu ve mutluyum.

Şimdi başka bir mucize haberi daha paylaşmak istiyorum sonuna kadar izleyin

Bir Körfez Savaşı Gazisi'nin inanılmaz öyküsü: Paraşütle yaptığı sayısız atlama sonucunda, henüz gencecik bir adamken, omurgası ve bacakları iflas eden ve giderek aldığı kilolar da eklenince tekerlekli sandalye ve koltuk değneklerine bağımlı hale gelen bir gazi. Doktorlar onun yürüyemeyeceğine kanaat getirmiş ve onu da bu kanaate inandırmışlar. Durumuna çare ararken yolu bir Yoga Hocası ile kesişmiş ve bu hoca o güne kadar başarabileceğine inanan ilk ve tek kişi olarak hayatına girmiş. Ve işte 1 yıldan kısa bir sürede gerçekleşen mucize ♥ İÇİMİZDEKİ GÜCE"... ♥
[video=youtube;qX9FSZJu448]http://www.youtube.com/watch?v=qX9FSZJu448[/video]

lion81 paylaşımını izledim. gerçekten çok güzel bir video. Herşeyin aslında gerçekten beyinde bittiğini kanıtlıyor.Azmin zaferi...

Ümitsizliğe düştüğümde izleyeceğim..Azmin sonunda sadece ödül var. İnsan beyni buna yardımcı da olabiliyor ,
veya köstek de..

Kızlar Eşim zayıfladığımı söylüyor bir hafta da :)) ama ben tartılmak istemiyorum henüz.Hayal kırıklığı olmasından korkuyorum.
En azından pazartesiye kadar daha yapayim ondan sonra belki tartılırım diyorum...

lion81 paylaşımını izledim. gerçekten çok güzel bir video. Herşeyin aslında gerçekten beyinde bittiğini kanıtlıyor.Azmin zaferi...
Ümitsizliğe düştüğümde izleyeceğim..Azmin sonunda sadece ödül var. İnsan beyni buna yardımcı da olabiliyor ,veya köstek de..

Kızlar Eşim zayıfladığımı söylüyor bir hafta da :)) ama ben tartılmak istemiyorum henüz.Hayal kırıklığı olmasından korkuyorum.
En azından pazartesiye kadar daha yapayim ondan sonra belki tartılırım diyorum...
Aynen cnm herşey beyinde bitiyo sen istediğin hayal ettiğin vücuda odaklanırsan motivasyonuda azmide heyecanıda isteğide sana aşılayacaktır ihtiyacın olan inanmak.Benim içinde içimdeki isteği ateşleyeci bi video oldu o yüzden paylaşmak istedim imkansız herşeyin gerçek olabileceğini gösterdi bize.

Ne güzel sevindim bide sonunu getirdiğinde azimle devamını getirdiğinde nasıl bi vücuda kavuşacağını düşünebiliyomusun.O zaman bak eşine.Kiloyu takıntı yapma sakın akışa bırak herşeyi yoksa vücudun sana direnir direnç gösterir ters tepki verir.Benim yaşadığım tecrübelerden birisi ne kadar çok takıntı yaparsam o kadar dikkat etmeme spor yapmama uğraşmama rağmen tartı sanki bana gıcıkmış gibi hiç farkını görmedim.Ne zaman herşeyi zamana akışına bıraktım kendimle barışık bi şekilde yoluma devam ettim.Sonuç 16 kilo verdim kendiliğinden zamana yayarak kendimi inandırarak başardım.Boşver kiloyu cm leri sen keyfine bak vücuduna önem ver nasıl değiştiğine bak.

Selam kizlar evde yer darligindan bum bum yapamiyorum
Ama 115 squat yaptim bugün hatta o kdr alismisimki bumbumdaki bazi hareketlere bazilarinida ordakilerden yapiyorum degisik squat olsun diye böylede fena olmuyor Daha sonrada kalca kaldirma hareketlerini high tight iicinden yaptim

Yarinda karin calisirim

Hergün calistikca daha iyi hissediyor insan yapmadigin zaman neden bos gecti bugün diyosun bisiyler yapmaliyim diyorsuun bagimlilik oldu :) Off bi türlü kathy smith videolarinada gecemedim ztn 2 tanecik videosunu indirdim bacak ici ile ilgili :KK70: onlarida yapmayi cok istiyorum

X