Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Selam kizlar evde yer darligindan bum bum yapamiyorum
Ama 115 squat yaptim bugün hatta o kdr alismisimki bumbumdaki bazi hareketlere bazilarinida ordakilerden yapiyorum degisik squat olsun diye böylede fena olmuyor Daha sonrada kalca kaldirma hareketlerini high tight iicinden yaptim

Yarinda karin calisirim

Hergün calistikca daha iyi hissediyor insan yapmadigin zaman neden bos gecti bugün diyosun bisiyler yapmaliyim diyorsuun bagimlilik oldu :) Off bi türlü kathy smith videolarinada gecemedim ztn 2 tanecik videosunu indirdim bacak ici ile ilgili :KK70: onlarida yapmayi cok istiyorum

merhaba arkadaslar ben de yeni yebi bakıyorum bu topige ve sızlerden gordugum kadarıyla yararı oluyor calısmalarınızın. ben de sızden yardım ısıteyecektım bu konuda. benım amacım kalca sekıllendırme ve kaldırma yonunde.1.75 boy 53 kıloyum cunku..duzenlı bı program uygulamak ıstıyorum ama kafam bıraz karısık bu konuda .. cunku o kadar cok videoyla karsılasıyorum kı hangı bırını yapacagım dıye dusunuyorumm. sizin bana onerilerınız ne yonde olabılır acaba?? hangı sıklıkta hangı hareketlerden yapmam gerek mesela?? yardımcı olursanız cok sevınecegım.. ınsallah siz de emeklerınızın karsılıgını alırsınız ve fit vücutlara kavusursunuz en kısa zamanda :)) :KK3:

merhaba arkadaslar ben de yeni yebi bakıyorum bu topige ve sızlerden gordugum kadarıyla yararı oluyor calısmalarınızın. ben de sızden yardım ısıteyecektım bu konuda. benım amacım kalca sekıllendırme ve kaldırma yonunde.1.75 boy 53 kıloyum cunku..duzenlı bı program uygulamak ıstıyorum ama kafam bıraz karısık bu konuda .. cunku o kadar cok videoyla karsılasıyorum kı hangı bırını yapacagım dıye dusunuyorumm. sizin bana onerilerınız ne yonde olabılır acaba?? hangı sıklıkta hangı hareketlerden yapmam gerek mesela?? yardımcı olursanız cok sevınecegım.. ınsallah siz de emeklerınızın karsılıgını alırsınız ve fit vücutlara kavusursunuz en kısa zamanda :)) :KK3:

Topigimize hosgeldin canim
BBL de zaten kendi icinde bir program mevcut fakat söyle söyleyebilirimki kalca kaldirma kücültme ve sekillendirme icin haftada 3 veya 4 gün calisman gerekli.
Bum Bum ve High Tight videolari tamamen buna yönelik ztn programdada görürsen eger haftada 3 kez fln verir o videolari.
5.hafta sekillenmenin sonuclarini görmeye baslarsin 60.gün net bir sekil ortaya cikar tabi sonrasindada korumaya devam etmen gerekir
Bu iki videoyu izlemeni öneririm yapmadan önce hani kafana yatmiyorsa yapmam dersin ama izlerken bile etkili gelicegine inanacagini düsünüyorum

Topigimize hosgeldin canim
BBL de zaten kendi icinde bir program mevcut fakat söyle söyleyebilirimki kalca kaldirma kücültme ve sekillendirme icin haftada 3 veya 4 gün calisman gerekli.
Bum Bum ve High Tight videolari tamamen buna yönelik ztn programdada görürsen eger haftada 3 kez fln verir o videolari.
5.hafta sekillenmenin sonuclarini görmeye baslarsin 60.gün net bir sekil ortaya cikar tabi sonrasindada korumaya devam etmen gerekir
Bu iki videoyu izlemeni öneririm yapmadan önce hani kafana yatmiyorsa yapmam dersin ama izlerken bile etkili gelicegine inanacagini düsünüyorum
hosbuldum :) cok tesekkur ederım cevabınız ıcın.. bi de bu soyledıgınız vıdeoların linkini atmmanız mumkun mu acaba ?? haftada 2 ya da 4 gun demıssınız bı gun calısıp bı gun dınlenerek mı devam edecek bu surec??
herkese iyi calısmalar :))

Selam kizlar. Yillar sonra dün ilk kez tisörtümü kot etegimin icine sokup sokaga cikabildim!!! Yillardir tisörtler hep karni kapatacak sekilde dururdu. Kücük bir ayrinti belki ama bunu yapabilmek bile büyük bir mutluluk benim icin. Sezaryenden sonra karnimi uzun zaman icime cekemedim, sporla cekebilmeye baslamistim ve yolda yürürken de mümkün oldugunca icime cekip yürüryordum. Gecenlerde farkettim ki artik cekmesemde durdugu yerde duruyor.

xannemx
merhaba arkadaslar ben de yeni yebi bakıyorum bu topige ve sızlerden gordugum kadarıyla yararı oluyor calısmalarınızın. ben de sızden yardım ısıteyecektım bu konuda. benım amacım kalca sekıllendırme ve kaldırma yonunde.1.75 boy 53 kıloyum cunku..duzenlı bı program uygulamak ıstıyorum ama kafam bıraz karısık bu konuda .. cunku o kadar cok videoyla karsılasıyorum kı hangı bırını yapacagım dıye dusunuyorumm. sizin bana onerilerınız ne yonde olabılır acaba?? hangı sıklıkta hangı hareketlerden yapmam gerek mesela?? yardımcı olursanız cok sevınecegım.. ınsallah siz de emeklerınızın karsılıgını alırsınız ve fit vücutlara kavusursunuz en kısa zamanda :)).

Hoşgeldin cnm thalix'in de dediği gibi önce videolara bak o zaman kararını verirsin zaten.Çok fazla kafanı karıştırma ihtiyacın olan videolar bölgesel Brazil videolarında da var zaten.Yukardaki linklerden hem izleyebilir hemde indirebilirsin cnm.Tüm programlar bunlar aralarında kısa videolarda var etkili olan.

Sabır-Güç-İnanç-Azim-İrade=''İmkansız diye bir şey yoktur''

Kansas'taki bir okulda iki kardeş çalışıyordu ve her sabah sınıftaki sobayı yakmak onların göreviydi.
Soguk bir günün sabahı, kardeşler sobayı temizlediler ve odunla doldurdular. Birisi bir şişe gazı odunların üstüne döktükten sonra ateşe verdi. O anda öyle bir patlama oldu ki, eski bina sallandı. Patlama sırasında büyü...k kardeş öldü, digerininde bacakları feci şekilde yandı. Daha sonra, şişeye yanlışlıkla benzin dolduruldugu ortaya çıktı.
Yaralanan çocugu tedavi eden doktor, çocugun bacaklarını kesmenin daha iyi olacagını söyledi. Anne ve babası yıkılmıştı. Zaten bir ogullarını yitirmişlerdi; şimdi de diger ogulları bacaklarını kaybedecekti. Fakat inançlarını kaybetmemişlerdi. Doktora kesme işlemini ertelemesini rica ettiler. Doktor kısa bir süre için bunu kabul etti. Anne ve baba çocuklarının bacaklarının iyileşmesi için dua ediyor ve hergün doktordan kesmeyi birgün daha ertelemesini istiyorlardı.
Bu, iki ay sürdü. Doktorla hergün tartışıyorlardı. Bu arada çocuklarını birgün tekrar yürüyebilecegine inandırıyorlardı. Çocugun bacakları kesilmedi ama sargılar açıldıgında, sag bacagının digerinden altı cm. daha kısa oldugu ortaya çıktı. Sol ayagındaki parmaklar da neredeyse yoktu. Fakat genç adam kararlıydı. Acılar içinde kıvranmasına ragmen, hergün egzersiz yaptı ve nihayet bir iki adım atmayı başardı. Genç adam; daha sonra koltuk degneklerinden de kurtuldu ve yürümeye, sonra da koşmaya başladı.
Bu genç adam koştu, koştu ve koştu. Neredeyse kesilmek üzere olan bacakları ona bir dünya rekoru bile kazandırdı. Bu genç adam Glenn Cunningham'dı.
''Dünyanın En Hızlı İnsanı'' olarak tanınan gence, Madison Square Garden'da yüzyılın sporcusu ünvanı verildi.

Yüreginin ve iradenin gücünü eger son damlasına kadar kullanırsan, başarı kaçınılmaz sonuçtur

$mucize.jpg

Günaydın herkese... Herkesin Regaip Kandili mübarek olsunn....İyi Kandiller...

Dün dinlenme günüydü bugün 2. haftama adım atmış oluyorum...Hadi bakalım inşallah 2. haftamı da başarıyla tamamlarım.. :)

Selam arkadaşlar, dün doktora gittim, yumurtalık rahim temiz dedi. Hormonlara bakılmak için kan verdim. onuda bugün göstericem.Sporumu çok ihmal ettim, karnım çok güzel sertleşmiş popo hafiften kalkmıştı ve sıkılaşma vardı. Tekrardan 1 aylık sıkı bir program hazırlamak istiyorum. Spor gerçekten faydalı, sakın bırakmayın ömür boyu devam inşallah

Herkese hayırlı kandiller bu mübarek günün hürmetine Rabbim bütün dileklerinizi gerçekleştirsin bütün yapılan duaları kabul etsin.

Bugün kalbimi yüce Allahın mucizelerine açıyorum:KK16::KK16::KK16:

Selam arkadaşlar, dün doktora gittim, yumurtalık rahim temiz dedi. Hormonlara bakılmak için kan verdim. onuda bugün göstericem.Sporumu çok ihmal ettim, karnım çok güzel sertleşmiş popo hafiften kalkmıştı ve sıkılaşma vardı. Tekrardan 1 aylık sıkı bir program hazırlamak istiyorum. Spor gerçekten faydalı, sakın bırakmayın ömür boyu devam inşallah
Cnm ihmal etmemek lazım için rahatlamıştır temiz çıkmasına sevindim.Benimde gitmem lazım çok dengesiz bi durumdayım regl miyim değilmiyim belli değil halbuki zamanı da değil bi aksilik var durumda da işte yarın randevu almak istiyorum bende bi muayene olayım iltihap olabilir diye düşünüyorum.

Cnm sakın erteleme bak her geçen gün azalıyo yazın keyfini çıkarmak istiyorsan şimdi acı çek sonra rahat rahat salına salına gez.Erteledikçe zamandan da çalıyosun bi çok şeyi kaçırıyosun.bende çok zaman kaybettim ama çok güzel bi ders çıkardım kendime geldim.Kendi kendimize yapıyoruz ve yaratıyoruz herşeyi.Bugün hava çok güzel güneşin ışığıyla uyandım gayet enerjik şekilde camı açtım derin derin nefes aldım içime çektim bu güzel havayı çok iyi geldi inan.Sende şöyle kendini silkele bugün küçük bi videoyla başla veya dışarda yürüyüş yap.Ben platesle devam ediyorum ödemler azalıyo Ebru Şallı'nın bugünkü videosu çok etkiliydi yandım dün selülitsavarı yaptım mesela.Bundan sonra böyle gitmek istiyorum gerçekten çok iyi geldi.Dün dar gelen siyah pantolonumu giydim çok rahat oldu hatta belimden popomdan da hafif düşüyodu.Karnım içeri çekilmeye başladı gerçekten sonuçlarını almak çok güzel bi duygu.

Selam kızlar günaydın herkese... Pişmanlık içindeyim dün sporumu yapamadım..çünkü hastalanmamın ilk günüydü ve karnım ve başım ağrıyordu. o halde spor yapamazdım ama yine de yapamadığıma üzüldüm.neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız :KK34:

selam arkadaşlar, hormanlarıma da bakıldı bir problem yokmuş çok şükür.Neden geciktiği belirsiz şuanda, söktürücü verdi, ondan sonra duruma göre tekrar gidicem doktora. Dün pilatesimi yaptım, kalça bacak iyi geldi ama akşam belim çok ağrıdı. Bu arada diyet yapmadığım ve spora ara verdiğim halde yaklaşık 1 kilo zayıflamışım.Kıyafetlerimden bile belli oldu. Sanırım bu regl düzensizliğini fazla kafaya taktım.bugünde tummy ve hight tight yapıcam inşallah. Herkese kolay gelsin

Selam günaydın kızlar ! güzel ,mutlu, güneşli haftasonları herkese ( spor dolu )....

Dünkü antremanımı da başarıyla tamamladım.Dün sculpt vardı ilk kez. Bazı hareketlerde zorlandım. Ama olsun ilk kez için iyiydi yine de..

Bir de yatmadan 100 tane squat yaptım..

Ya insan sporunu yapınca daha mutlu oluyor , kendine daha güveni artıyor sanki...Psikolojik etkileri de çok yani..(Gerçi fizyolojik etkileri de çok bacak ağrısı gibi :KK1: )

Son düzenleme:
Selam günaydın kızlar ! güzel ,mutlu, güneşli haftasonları herkese ( spor dolu )....

Dünkü antremanımı da başarıyla tamamladım.Dün sculpt vardı ilk kez. Bazı hareketlerde zorlandım. Ama olsun ilk kez için iyiydi yine de..

Bir de yatmadan 100 tane squat yaptım..

Ya insan sporunu yapınca daha mutlu oluyor , kendine daha güveni artıyor sanki...Psikolojik etkileri de çok yani..(Gerçi fizyolojik etkileri de çok bacak ağrısı gibi :KK1: )

Sevgili nosee, alistikca birakamayacaksin gercekten aliskanlik yapiyor. Spor yaptigim günlerde yorgun olacagima diger islerimi daha enerjik yapiyorum ve cok da mutlu hissediyorum kendimi.
Ben de sabah rio extreme yaptim, arkasindan da callanetics in karin hareketlerini yaptim. Dogrusu 60 dakikami callanetics`e ayirmak cok bunaltici geliyor ben de arada karin hareketlerini yapacagim. Yalniz kilo verdikce bacaklarimin derisi inanilmaz gevsedi, asiri kilolu insanlarin zayifladiktan sonra amelyatla derilerini gerdirmelerini anlayabiliyorum. Daha kiloluyken gergin gergindi bacaklarim simdi deriler burustu sinir oluyorum. Umarim sporla toparlayabilirim. Belki pilatesin yardimi olur. Cocuklarin okulu carsambaya kadar tatil, bu günlere birkac calisma sigdirabilirim cok seviniyorum.

selam Derya ya bende daha önce callenatics indirdim ama hiç yapasım yok. o yavaş hareketleri yapmak benim için de çok sıkıcı olabilir.

Birde spor yaparken bu çağın genç, güzel, kaslı bayanlarını görmek insanı daha bir motive ediyor diye düşünüyorum...

ya gerçekten deride gevşeme oluyor mu ? o kadar spor yapıyoruz sağlıklı zayıflayalım vücudumuz sıkı olsun diye halbuki..

Derya canım peki bu programla ne kadar zamanda, ne kadar kilo kaybettin bana ışık olması açısından... şu an forumda bunu uygulayan fazla kişi de yok galiba :KK43:(

Ben başladığımda 64 kilo civarındaydım.. bakalım ne olacak..

selam Derya ya bende daha önce callenatics indirdim ama hiç yapasım yok. o yavaş hareketleri yapmak benim için de çok sıkıcı olabilir.

Birde spor yaparken bu çağın genç, güzel, kaslı bayanlarını görmek insanı daha bir motive ediyor diye düşünüyorum...

ya gerçekten deride gevşeme oluyor mu ? o kadar spor yapıyoruz sağlıklı zayıflayalım vücudumuz sıkı olsun diye halbuki..

Derya canım peki bu programla ne kadar zamanda, ne kadar kilo kaybettin bana ışık olması açısından... şu an forumda bunu uygulayan fazla kişi de yok galiba :KK43:(

Ben başladığımda 64 kilo civarındaydım.. bakalım ne olacak..

Sevgili nosee ben sanirim aranizda en yasli üyeyim, 43 yasindayim ve sezaryenle 3 cocuk dünyaya getirdim. Ben Araligin 15inde basladim 64 kilo civarindaydim boyum 156cm. Diyet yapmadim sadece biraz dikkat etmeye calistim ve aksamlari zaten erken yiyoruz 18.00 den sonra bir sey yememeye calistim. Su anda 59 kiloyum. Karnim en sikayetci oldugum yerdi 89 cm ile basladim su anda 80 civarinda. Belim 10 cm inceldi. Kalcam 100 cm civarindaydi onu ölcmek hic aklima gelmiyor bir sikayetim olmadigi icin. Ama inceldigini farkedebiliyorum cünkü 1 beden inceldim. Yemek konusunda istikrari bozdugum, abur cubur yedigim oluyor ama sonra hic olmamis gibi normal düzenime dönüyorum. Ama sporu hic aksatmadim. Lesli ile basladim, brazill le devam ettim ama ben kafama göre takiliyorum listeleri uygulamadim hic. Hic zamanim olmadiginda 10 dakikalik kisa programlari yapiyorum. Arada pilates yapiyorum, her yere yürüyerek giderim, bahcede calisirim cok, günlük hayatim da hareketli. Bilmiyorum yardimci olabildim mi yoksa kafani mi karistirdim? Sevgiler.

herkese iyi geceler arkadaşlar. forumda böyle bir topiğin olduğunu bilmiyordum doğrusu. benimde braziya tipi kalçam var ama bundan memnun değilim diyemem. ben kendim spor eğitmeniyim ve 7 senedir bu sektörde olmamdan dolayı genişliği birazda sertlikle birleşince daha sıkı bir duruma geldim. geçen ay bir seminere katılmıştım ve orda bazi bilimsel araştırmalardan bahsettiler ve sizinle paylaşmak isterim. geniş kalçanın kalın belden daha iyi olduğu tezi hakim durumda. size makaleden direk kopyala yapıştır ile aşağıya yazıyorum:

-44 bin 600 kadın üzerinde uzun süreli yapılan bir çalışmanın sonucunda araştırmacılar çok açık bir şekilde ifade ediyorlar ki : Bel çevresi kilodan daha çok önem taşımaktadır!

-Nisan ayında Amerikan Ulusal Sağlik Enstitüsü (NIH) yeni bir araştırma sonucu yayınladı. Buna göre karın bölgesindeki yağlar kadınlar için iyi bir gösterge değil, ayrıca bel çevresi ile birlikte kalça çevresi de ölçülmeli. Kilodan bağımsız olarak bu değerlendirme mutlaka yapılmalı. Boy uzunluğunuza göre normal veya hafif kilolu olsanız bile bel / kalça oranı 0.88 değerinden fazla ise risk var.

-44 bin 600 kadın üzerinde uzun süreli yapılan bir çalışmanın sonucunda araştırmacılar çok açık bir şekilde ifade ediyorlar ki : Bel çevresi kilodan daha çok önem taşımaktadır!
Bel ölçünüzün 88 cm'den ve bel/kalça oranının da 0,88'den az olması, normal kilo aralığında olmanızdan daha fazla önem taşımaktadır.

-Sağlıklı bir kiloda kalmak kronik hastalıkları ve erken ölümleri engellemekte temel olmaya devam etse de sağlıklı bir bel çevresine sahip olmak ve abdominal/karın bölgesi obezitesini önlemek de eşit derecede önemlidir.

-İki yılda bir kontrol
Bu çalışmaya 40 ilâ 65 yaş arasındaki hemşireler katılmıştır. Her birinin çalışma için bel ve kalçalarını ölçülmüştür. Hiç birinde kalp hastalıkları veya kanser görülmemiştir. Her iki yılda bir, sağlık kontrolünden geçmişler ve yaşam stilleri, fiziksel aktivite, sigara içme alışkanlıkları, alkol kullanımları ve menopozal durumları kayıt altına alınmıştır. Hemşireler 16 yıl boyunca takip edilmişlerdir. Bu süre zarfında 3507 hemşire ölmüştür. Bunların 751'i kalp krizinden ve 1748'i ise kanserden ölmüştür.

-Kanser riskini artırıyor
Diğer faktörlerin dışında, BKI (beden kitle indeksi), bel çevresinin geniş olması ve bel/kalça oranının yüksek olması kalp hastalıkları ve kanser riskini artırmaktadır. Normal kiloda bulunan kadınların, bel çevreleri 88 cm'den fazla ise kalp hastalıklarına yakalanma oranları üç kat artmaktadır.

-Geniş kalçaya sahip olmak bel çevrenizin geniş olması kadar problem yaratmamaktadır. Sonuç olarak, geniş kalça ve normal bel çevresine sahip olanların kalp krizinden ölüm riski daha azdır.

Sevgili derya sizi tebrik ediyorum gerçekten ama görüyorumki başarınız tesadüf değil ... ayrıca Gayet gençsiniz..kaç yaşında olursa olsun kendine özen göstermeyen insanlara örnek oluyorsunuz , çok bilinçlisiniz.gerçekten sizin (lion81 , thalix ) yorumlarınız hergün spor yapmanız, bu konuda azimli olmanız ve başarılı olmanız çok hoşuma gitti bana da örnek oldu gerçekten.normalde hiç bu kadar kararlı olmamıştım spor konusunda açıkçası ..ayrıca brazil butt-lift ile de sizin sayenizde tanıştım.bende 29 yaşındayım , 7 aylık evliyim çalışıyorum. Çocuk bir süre düşünmüyoruz ama olmadan da iyi bir kiloya inmek istiyorum.sizin sayenizde bu sürecin kısa olmadığını sürekli olmak gerektiğini de anladım..

X