Calisan kadin ve ev isleri

Valla cevap vermemiş ama bu video işi aşırı sıkıntı. Siz gerginken sizi videoya almaya çalışması öncelikle sizi asla zerre kadar önemsemediği köpek yerine koymadığını gösterir!
İkinci amacı sizi defetmek o yüzden kanıt topluyor. Neden şimdi yollamıyor belli ki sizin maaşla mal falan yapacak bir de hizmetçi mis gibi!
Ağır yazdım ama kendine gel bu video işi çok korkunç!
Ya eve gizli kamera falan koyup mahrem görüntülerini de çekse? O anda aklına video çekmek gelen adam buna alışıktır, her şeyi yapar!
Zaten belli ki hiç merhameti de yok!
Ben kavga edince eşim kalkıp beni videoya almaya kalksa anasından emdiği o sütü son damlasına kadar burnundan getiririm varya bela olurum başına o derece sıkıntı!
Bir de paşa efendinin o pis işkembesini mi dolduracaksınız? Valla ne diyeyim nasıl böyle sindiniz acaba merak ediyorum!

Merhaba kizlar

Ben pazartesinden cumaya kadar 9-17 calisan bi kadinim. Sirketin bi bolumunden sorumluyum yani bi mesuliyetim var is yerinde. Yillardir calisiyorum.

Esimle dort ay olacak evleneli. Evlendigim gunden beri bir gun bile izin almadim. Hem maasima onem verdigim icin hemde oyle pat diye gelmiyorum diyemem bi mesuliyetim oldugu icin.

17:30gibi evde olup uzerimi degismeden yemek hazirliyorum. Pilav tavuklu bi yemek ve salata. Oyle sevdigi icin esim. Zamanim kalirsa yanina patates mesela.
Camasirla ilgileniyorum hizli bir evi supuruyorum misal. Esimde calisan bi insan saat 19 gibi evde oluyo. Ocak biraz yavas anca hazirliyorum. Ikincu gun ayni yemegi tercih etmez esim bu arada.

Herneyse esim tabi annesinin evinde farkli alismis. Annesi 60 yas ustu evde olan ve zamani olan bi kadin. Esimin gozunde hicbirsey yapmiyorum yemek yarim saatlik is der hep. Begendiremiyorum ve artik tartismalar cogaliyo.

Ben ev kadini degilimki? Yani ev kadini olmakta basli basina bir meslek benim gozumde. Ben disarda calisan bi insanim kendime dahi zamanim olmuyo adapte olmaya calisiyorum yeni duzenime cunku ailemin evinde rahatti tabi.

Size sormak istiyorum yanlismiyim yada tembelmiyim. Yoksa esim mi beklentileri yuksek?

Bu arada yeni denedigim yemekleri koklar oyle yer. Koklar sevmezse geri tabagima koyar ve bu gibi seyler motivemi dusurup yemek yapmadigim gunlerde oluyo. Artik gercekten saskinim piskolojime etki yapti. Kendimi yetersiz bi kadin goruyorum.

Bi kucuk evi toparlayamiyosun benden ev kadini olmami bekliyosun dedi halbuki tek sordugum biraz destek ve hosgoru. Buda olan iletisim sorunu neyse.

Bu arada ev daginik falan kesinlikle degil. Kucuk oda var erzak dolabi gibi orasi biraz daginik evet kabul ediyorum ama oraya istedigim seyleri almak icin para biriktiriyorum. Duzene sokmak icin.

Fikirlerinize ihtiycim var.
Sonuçta evlenirken biliyordu çalışan bi kadın olduğunuzu. Nefret ediyorum böyle erkeklerden. Tabi annesi paşa oğlunu paşalar gibi büyütmüş. Şimdi zoruna gidiyor paşanın. Anası çalışmıyormuş tabi yapar. Bi kadın hem eve para getirsin. Hem dört dörtlük yemek ev işi yapsın. Hem gece gönlümü yapsın. Yok öyle bi dünya. Böyle biri ile evlenerek hata yapmışsınız. Üzgünüm ama düzelmiyor böylesi.

Konu sahibi senin de yanlış olduğun yerler var. Madem çalışıyorsun eve niye katkı sağlamıyorsun sadece kendine biriktiriyorsun? bir yardımcı tut sende maaşınla haftada bir iki gelsin. Ben erkek olacam herşeyi ben ödeyeceğim karım çalışacak ama eve harcamayacak o parayı, anında boşarım.

Son düzenleme:
Kadının maaşı kendine kalıyormuş bayanlar bu detayı atliyorsunuz. Bu doğru da adamın yaptığı mı yanlış ? Adamda sadece üslup yanlisligi var.
Hayat müşterek diye evlenip ortak giderlere katılmayan bir kadınla evlensem tüm ev işini ve yemeği ondan beklerim zira ben de onun kirasını ödüyorum yemeğini ödüyorum !!
Konu sahibi ev hanımı olsa da böyle bir üslup ve tavırla belirtilen durumu hak etmezdi. Parası cebine kalmıyor ayrıca. Eşi sonuçta kadına ayrıca para vermiyor o kısmı da adamın cebinde kalıyor, ayrıca belki eşinin maaşı daha yüksektir batmıyor olabilir. Kadın da birikim yapıyormuş, kendine ne kadar harcama yapabilir. Birikim yaptığı da ortak olacak sonuçta mal da olsa mülk de olsa.

Konu sahibi ev hanımı olsa da böyle bir üslup ve tavırla belirtilen durumu hak etmezdi. Parası cebine kalmıyor ayrıca. Eşi sonuçta kadına ayrıca para vermiyor o kısmı da adamın cebinde kalıyor, ayrıca belki eşinin maaşı daha yüksektir batmıyor olabilir. Kadın da birikim yapıyormuş, kendine ne kadar harcama yapabilir. Birikim yaptığı da ortak olacak sonuçta mal da olsa mülk de olsa.
Ben bu konudaki aralarındaki anlaşma nasıl oldu merak ediyorum. Sizin anlattığımız kadar masum ise haklisiniz fakat birçok kadın da var ki benim param kendime diyen parasını gizleyen ailesine gönderen vs.

Merhaba kizlar

Ben pazartesinden cumaya kadar 9-17 calisan bi kadinim. Sirketin bi bolumunden sorumluyum yani bi mesuliyetim var is yerinde. Yillardir calisiyorum.

Esimle dort ay olacak evleneli. Evlendigim gunden beri bir gun bile izin almadim. Hem maasima onem verdigim icin hemde oyle pat diye gelmiyorum diyemem bi mesuliyetim oldugu icin.

17:30gibi evde olup uzerimi degismeden yemek hazirliyorum. Pilav tavuklu bi yemek ve salata. Oyle sevdigi icin esim. Zamanim kalirsa yanina patates mesela.
Camasirla ilgileniyorum hizli bir evi supuruyorum misal. Esimde calisan bi insan saat 19 gibi evde oluyo. Ocak biraz yavas anca hazirliyorum. Ikincu gun ayni yemegi tercih etmez esim bu arada.

Herneyse esim tabi annesinin evinde farkli alismis. Annesi 60 yas ustu evde olan ve zamani olan bi kadin. Esimin gozunde hicbirsey yapmiyorum yemek yarim saatlik is der hep. Begendiremiyorum ve artik tartismalar cogaliyo.

Ben ev kadini degilimki? Yani ev kadini olmakta basli basina bir meslek benim gozumde. Ben disarda calisan bi insanim kendime dahi zamanim olmuyo adapte olmaya calisiyorum yeni duzenime cunku ailemin evinde rahatti tabi.

Size sormak istiyorum yanlismiyim yada tembelmiyim. Yoksa esim mi beklentileri yuksek?

Bu arada yeni denedigim yemekleri koklar oyle yer. Koklar sevmezse geri tabagima koyar ve bu gibi seyler motivemi dusurup yemek yapmadigim gunlerde oluyo. Artik gercekten saskinim piskolojime etki yapti. Kendimi yetersiz bi kadin goruyorum.

Bi kucuk evi toparlayamiyosun benden ev kadini olmami bekliyosun dedi halbuki tek sordugum biraz destek ve hosgoru. Buda olan iletisim sorunu neyse.

Bu arada ev daginik falan kesinlikle degil. Kucuk oda var erzak dolabi gibi orasi biraz daginik evet kabul ediyorum ama oraya istedigim seyleri almak icin para biriktiriyorum. Duzene sokmak icin.

Çok naziksiniz bir başkası bu kişi için hiç böyle konuşmazdı
İşten gelip 2-3 çeşit yemek yapıyorsunuz?????
Bir de koklayıp beğenmiyor?????
Yemeği kafasına geçirmek için ne bekliyorsunuz?
Şükürsüz böyle adamlara böyle tertemiz kadınlar denk geliyor
2. Güne kalan yemeği de yemezmiş haspama bak
Ev işleri ortaktır çalışıyorsunuz ondan önce evde olmanız bütün işlerin size ait olduğunu göstermez daha yeni evlisiniz bu beyefendiye anası gibi şefkatli davranmayın
Evlilik ciddi bir iştir
Her şeyi ortaktır
Çalışmıyor evde çocukta bakıyor olsanız burun kıvırmaması gerekir
Ki gayette lezzetli yemek yapıyorsunuzdur da eşiniz kendini beğenmiş narsistin teki
😡😡

Ben bu konudaki aralarındaki anlaşma nasıl oldu merak ediyorum. Sizin anlattığımız kadar masum ise haklisiniz fakat birçok kadın da var ki benim param kendime diyen parasını gizleyen ailesine gönderen vs.
Yani bilemedim. En fazla erkek gerçekten kat kat fazla kazanıyorsa kalsın paran bizim için birikim yap diyebilir ya da madem para vermiyorsun ev işi sende diye de düşünmüş olabilir. Gerçi öyle düşünmüş olsa bile tavırları, üslubu çok kötü. Dışarıda yemek yediğimizde bile parasını verdik diye yemeği beğenmediysek aşçısını çağırıp laf etmiyoruz sonuçta. Nimettir diyip yiyoruz.

Kadının maaşı kendine kalıyormuş bayanlar bu detayı atliyorsunuz. Bu doğru da adamın yaptığı mı yanlış ? Adamda sadece üslup yanlisligi var.
Hayat müşterek diye evlenip ortak giderlere katılmayan bir kadınla evlensem tüm ev işini ve yemeği ondan beklerim zira ben de onun kirasını ödüyorum yemeğini ödüyorum !!

Kadınla bu şekilde anlaşmışlar zaten kadın yardımcı teklif etmesine rağmen eşi reddediyor. Kaldı ki ev hanımları bile eşleriyle iş bölümü yapıyor (yapmak zorunda zaten eve para getiriyor diye hiçbir şeye elini sürmeme hakkı yok)
Konu sahibinin anlatımından belli oluyor ki adamın derdi para falan değil, evrimleşememek

Merhaba kizlar

Ben olsam eve girer girmez.Once biraz yatar dinlenir sonra yemek yaparım.İyi enerjiniz var.Siz yemeği yaparken esiniz de evi supursun.Sofra kurşun.

Çok mu aradınız bu adamı🤢
Berbat bir yetiştirilme tarzı. Yazık gerçekten. Evlendiği kadının başını yakmış bildiğin.
Siz de çalışıyorsunuz evde işleri tek yapıyorum demeyin. Beğenmeyen kendi yapacak yemeğini yok öyle. Kadın hem kendini dışarıda paralasın eve gelsin bir de orda paralansın. Erkenden yaşlandırır bu adam.
Bir de kendine kadın mı diyorsun falan demiş ne kadar çirkin.

Benim eşim de ilk zamanlarda istiyordu yemek, ikimizde çalışıyorduk hatta aynı iş yerinde. Yorgunluk derecemi biliyor yani. Onu ocağın başına alıyordum ya da bunu doğra vs diyordum, ilk başlarda çok garip geliyordu sonra beraber yemek yapmak çok hoşumuza gitti. Bazen beğenmez yemeklerimi çünkü asla tarifli yapmam. Pilav ve tatlılar dışında ölçü kullanmam. Beğenmeyince annesi yakın oturur, ona git diyordum. Mesela ağzıma patlıcan koymam eve de sokmam o bayılır, git annende ye diyorum.
Kv temizlik takıntısı olan biri ve eşimde öyle. Eşim İşten sonra gelip ev süpürecekmişim diye laf soktu, kendin yap dedim. Ayaklrımı uzatıcam ben. Çok kavga ettik. Standartlarını karşılamadım hoşuna gitmedi, beğenmiyorsan kendin yap dedim alıştı. İlk zamanlar kirlisini yerden almazdı, şimdi banyolar onun görevi. Ben evdeyim çocuk bakıyorum. Alıştırmazsanız böyle gider.
Ama en büyük sorun video çekmesi. Bı baya hastalıktı birşey bence ya. Aileye göstermesi ayrı çocukca, mahkeme mantıklı. Bende çalışıyorum der yırtarsınız aslında. Bilemedim bu durum dışında diğerler bence çözülür.

Ev islerini esit bolusmuyorsaniz bunun sebebi nedir? Sizdeki eksiklik nedir? Neden hep yemegi siz yapiyorsunuz? Erkege bedavadan hizmet etmeyin siz bu dunyaya erkege hizmet etmeye gelmediniz.

Anasının evinde öyle gördüyse orda kalmaya devam etseymiş keşke. Neticede siz de anne evinde harala gürele yemek temizlik yapmayı görmediniz ama şimdi yapıyorsunuz,o nolacak? Haksızlık.

X