Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ürün açıklamasında titanyum olduğu yazıyordu gerçi...umarım yanlış bir ürün olmaz.
çelik olursa faydası olmaz mı dersin.
sen 7-8 defa kullanmanın faydasını gördünmü peki?

benim dogumdan sonra karın ve bel kısmımın yanlarında olmustu karındaki catlaklarıma bayağı bastırarak yaptım yanlara daha zor oluyor gıdıklanıyor gibi karnımdakiler suan cok belirsiz dikkat edildiğinde görünüyor ama beni rahatsız etmiyor . kullanıldıgında muhakkak işe yarıyor .ben krem olarakta kırmızı kantaron yagı kullandım karden marka.

ya ben birşey sormak istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim. Benim iç bacakta kırmızı çatlaklar var yaklaşık 1 yıllık ve kalçamda 3-4 yıllık çatlaklar var. Onlar için mt dermaroller 192 almak istiyorum iyi mi sizce ve kaç mm almalıyım..

ya ben birşey sormak istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim. Benim iç bacakta kırmızı çatlaklar var yaklaşık 1 yıllık ve kalçamda 3-4 yıllık çatlaklar var. Onlar için mt dermaroller 192 almak istiyorum iyi mi sizce ve kaç mm almalıyım..

benim kullandıgım rollerde mt roller 192 lik 1,5 mm 2 veya 2,5 mm lik almanı öneririm.ben 1,5 lugu yüzümde bile kullanabiliyorum.

Dün 4.uygulamamı evde kendim yaptım...
Yalnız şu ana kadar herhangi bir değişme gözlemlemedim. :KK43:
Bir arkadaş 2 aydan sonra değişim gözleniyor yazmıştı
Bekleyip görücez artık... :KK43:

peki gerçekten işe yarıyor mu :44:

çatlaklarda tamamen kurtulmak mümkün degil ama siliklesince rahatsız etmiyor. ben iz kalacak sivilcelerde bile kullanıyorum ve birkac güne kuruyor.rollerı bastırarak yapıp ardından çatlak kremi (evigen ampül ,kırmızı kantoron yagı olabilir)vs kullanırsan gözle görünür bir sonuc alırsın sanırım(sonuclar kisiden kişiye degişir ,catlakların durumuna göre) .:KK19:

çatlaklarda tamamen kurtulmak mümkün degil ama siliklesince rahatsız etmiyor. ben iz kalacak sivilcelerde bile kullanıyorum ve birkac güne kuruyor.rollerı bastırarak yapıp ardından çatlak kremi (evigen ampül ,kırmızı kantoron yagı olabilir)vs kullanırsan gözle görünür bir sonuc alırsın sanırım(sonuclar kisiden kişiye degişir ,catlakların durumuna göre) .:KK19:

Ben tamamen geçer diye umuyorum inşaallah benimki tazecik daha kırmızılar :21: Ve çooook teşekkür ederimmm

ne kadar aralıklarla yapmamızı tavsiye edersin.?yüzümüzdeki akne ve lekeler için .bir de kılcal damarlara zarar verir diye korkuyorum açıkcası.

3 hafta uygun galiba, çünkü sürekli ard arda yapınca oluşmakta olan kollojen dokuya tekrar engellemiş olunuyo, kollojen 4 dokusunun oluşması 3 ayı buluyo , bunlar araştırmalar sonucu elde ettiğim bilgiler :)

Dermarollerı aylar öncesinde satın almış, bir süre kullanmış ve bırakmıştım. Şimdi tekrar başladım. İki ya da üç hafta oldu. Açıkçası bir öncekinden daha iyi bir görüntüye ilerlediğini düşünüyorum çatlaklarımın. Göğse odaklandım şimdilik. İnceliyorum sürekli. Anneme soruyorum, daha iyi diyor. O da bıktı artık isyanlarımdan :)
Yalnız karartılar ve kaşıntılar çok fazla oldu. O da zamanla geçer ya da tedavinin yan etkisi olabilir diye düşünüyorum. Kızlar napın edin, hangi kremi kullanıyorsanız kullanın yanında muhakkak dermaroller olsun. Ben şu an dermaroller+ kantaron yağı kullanıyorum. Madecassol ve acnelyse bende bir etki göstermemişti. Soyulma dahi olmamıştı. Buna ek olarak kahve+limonu yapacağım, anneme kahve aldırdım hemen ama açıkçası orada söylenen bazı etkenler beni korkuttu. İleride vücut germe, sıkılaştırma gibi ameliyatları da olursak görüntüye en aza indirgeriz. Ki kendi adıma ben olacağım bu ameliyatları. Dermaroller ile ilgili gelişmeleri buraya kaydedeceğim.

merhaba arkadaşlar lazer epilasyona gittiğim yerden çatlaklar için fraksiyonel co2 lazer 4 sean 999 tl olduğunu bilgi veren msj geldi sizce napmalıyım gideyim mi karar veremedim yarın epilasyon için uğrayacağım sorcam ama genede sizlerden fikir almak istedim :)

kılcal damar tedavisi için cildiye doktoreuna gittiğimde dermarollerin kılcallara zarar verdiğini söyledi. yani öyle bir sorunu olanlar önce kılcal damarlarını tedavi etmeleri gerekiyor. dedi.ben o yüzden 5-6 ay ara veriyorum dermarollere.

ben çatlakların hiçbir şekilde tamamen geçebileceğine inanmıyorum... her ne kadar dermabrazyon gibi işlemler bile uygulansa da yine de hafif bir çizgi kalıyo.hiç boşuna yaptırmayan derim.bazen karın bölgesinde deriyi gererek aşağı çekebiliyolar doğum çatlamalarında böyle bir işlem uygulanabilir ama tamamen geçmesini hiç boşuna beklemeyin derim..

Evet... %25lik bir başarı sağladım. Çok mutluyum :) inşallah devamı da gelecek. Ama hanımlar en önemlisi, ciddi bir şekilde yapmanız bu işi. Acırsa acırsın, güzellik madem acıyla geliyor. Kanarsa korkmayın sakın devam edin yapmaya. İğneler ne kadar derine işlerse o kadar iyi. Bu yönden kanaması da iyi. İşlem bitince madecassol sürün. Uzun bir zaman alacak ama ciddi anlamda ben farkı bugün gördüm. Çok mutluyum. En aza indirgeyene kadar devam edicem. Çatlakların daha az görünür olmasıyla, biraz da tca kullansam belki kökten kurtulurum bu problemden.. haydi inşallah.

ebay.com/itm/CT0711-MT-skin-Roller-2-0mm-MT-Disk-microneedles-anti-aging-cleansing-anti-scar-/180920161464?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a1fae94b8

arkadaşlar bu KARBİnin önerdiği ürün müydü bunu kullanan var mı yardımcı olabilr misiniz :26: hangi dermaroller iyi bilemiyorum yardım edin

Bende aldım dermaroller ebayda gümrük sorunu var diye baska bi siteden aldım 39.90tl ye. 1 kere kullandım henüz su aralar 2. uygulamamı yapıcam psikolojikmidir nedir sanki azda olsa etki etmiş gibi oldu :)
ilk 20dk içinde gözenekler açılıyormuş ya bende hemen nivea q10 plus sıkılastırıcı kremimi sürdüm.
ama su var dermarollerı fazla bastıramadım emla krem almam gerekiyor sanırım uyusturup öyle yapmalı daha cok etki etmesi amacıyla
neyse kızlar etkisini gördüğüm zaman yazarım yine size.

uzun süre kullananlar varsa onlardanda yorum bekliyorum ne alemde catlaklarınızzz?? :KK1:

Bende aldım dermaroller ebayda gümrük sorunu var diye baska bi siteden aldım 39.90tl ye. 1 kere kullandım henüz su aralar 2. uygulamamı yapıcam psikolojikmidir nedir sanki azda olsa etki etmiş gibi oldu :)
ilk 20dk içinde gözenekler açılıyormuş ya bende hemen nivea q10 plus sıkılastırıcı kremimi sürdüm.
ama su var dermarollerı fazla bastıramadım emla krem almam gerekiyor sanırım uyusturup öyle yapmalı daha cok etki etmesi amacıyla
neyse kızlar etkisini gördüğüm zaman yazarım yine size.

uzun süre kullananlar varsa onlardanda yorum bekliyorum ne alemde catlaklarınızzz?? :KK1:

aldığın ürünü paylaşabilir misin acaba ben alamadım :26:

X