Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Dermaroller i bugun aldım ve yarın ilk uygulamamı yapicam inşallah bir düzelme olursa burdan sonucunu yazarım arkadaşlar. Yalnız ben 1.5 aydır baska bir siteden okudugum acnelyse ve madecassol tedavisini yapıyorum ve sonucu müthis gozle gorulur bir iyileşme var:) Hic atlamadan her gün sabah aksam uyguladım kremleri dermarollerida kremlerin etkisini arttırıp tedaviyi hızlandırması için aldım 6 ay duzenli uygulamayı düsünüyorum .

Merhaba canim,

Hadi hayirli olsun umarim guzel sonuclar alirsin, yalniz sen nereye uygulayacaksin? Yani yuz mu yoksa vucut catlaklari mi? Bir de medacassol+acnelyse ne icin uyguladin, yuz mu?

Son düzenleme:
merhaba .ben şu elektrikle çalışan rollerdan aldım.dün ilk kez kullandım, iğne seviyesini 2mm ayarladım,cafein ampulü kullandım. aslında selülit ve deri sarkmaları için uyguluyorum. normal dermarollerdan biraz farklı bacaklarımda biraz kanama oldu ama kalıcı değil, normal rollerı iki kez kullandım ama bastıramıyordum.bu resmen delip geçti.

merhaba .ben şu elektrikle çalışan rollerdan aldım.dün ilk kez kullandım, iğne seviyesini 2mm ayarladım,cafein ampulü kullandım. aslında selülit ve deri sarkmaları için uyguluyorum. normal dermarollerdan biraz farklı bacaklarımda biraz kanama oldu ama kalıcı değil, normal rollerı iki kez kullandım ama bastıramıyordum.bu resmen delip geçti.

aa o nasıl bir şeymiş ürünü paylaşabilir misiniz

Evet elektrikle calisani ben de hic duymadim. nerden, kaca aldin? igne uzunlugu felan ayarlanabilir mi oyle istedigin boyda?

Son düzenleme:
kızzzlaaaaarrr sonunda kadınlar kulubüne giriş yapabildim.iki haftadır şifre yanlış diye uyarı veriyordu.nihayet girdim.konuya gelecek olursam derma rollerı iki ay önce aldım.sadce bu forumda yazanlara güvenerk.ve iki aydır 10 günde bir uyguluyorum.ve şu anda utancımdan etek bile giyemediğim bacaklarım %50 gibi büyük bi oranda çatlaklarından arındılar :)) darısı başınıza artık ben yeni elbisemi giyip bi gezmeye çıkayım :)))yupppiiiiiiiii

kızzzlaaaaarrr sonunda kadınlar kulubüne giriş yapabildim.iki haftadır şifre yanlış diye uyarı veriyordu.nihayet girdim.konuya gelecek olursam derma rollerı iki ay önce aldım.sadce bu forumda yazanlara güvenerk.ve iki aydır 10 günde bir uyguluyorum.ve şu anda utancımdan etek bile giyemediğim bacaklarım %50 gibi büyük bi oranda çatlaklarından arındılar :)) darısı başınıza artık ben yeni elbisemi giyip bi gezmeye çıkayım :)))yupppiiiiiiiii

sizin adınıza çok sevindim. işlem sonrası birşey uyguluyor musunuz? ne derece bastırıyorsunuz kanıyormu

sizin adınıza çok sevindim. işlem sonrası birşey uyguluyor musunuz? ne derece bastırıyorsunuz kanıyormu

yapmadan önce hem derma rollerımı hemde uygulayacağım bölgeyi makyaj temizleme pamuğuna bir-iki damla antiseptik solüsyon damlatıp siliyorum.Sonra dermarollerı önce çok hafif bastırarak bikaç kez geçiyorum.daha sonra normal derecede hafif acı duyulacak kadar bastırıyorum.ilk önce bastırmadan bikaç kez geçtiğim için hafif bir uyuşukluk oluyor.Daha sonra bastırıldığında ilki kadar acımıyor.Kanıyor mu diye sordunuz.Çok hafif kanayana kadar yapıyorum.Yani heryerim kanayıncaya kadar değil.Ki o kadar kanatınca mikrop kapabileceğini düşünüyorum.Önce sağlık sonra güzellik çünkü.Uygulama bittikten sonra kayısı yağı kakao yağı 2 ampul e vitamini ve saf zeytinyağından yaptığım karışımı ısıtıyorum.daha doğrusu bunların hepsi küçük bir şişede karışım halinde duruyor zaten ama saf kakao yağı donuk olduğundan karışımın olduğu kabı içi sıcak su dolu daha büyük bi kaseye koyuyorum.hem karışım ılık olduğundan deri daha güzel emiyor.genelde geceleri yapıyorum bu uygulamayı.sabah kalktığımda da madecassol yada bepanthene sürüyorum.yumuşacık oluyor bacaklarım.dermayı uygulamadığım günlerde de her akşam çatlaklı ve selülitli bölgelerimi keseliyorum.Öyle kendimi kazıyana kadar değil.kızarana kadar yapıyorum.

Merhaba bu elektrikli dermopeni nerden aldıınız acaba bi sitede fiyatı çok pahalı ne kadara almıştınız?

2 aydır bn de kullanıyrm dermaroller.ggdan almıstım.gozle gorulur br duzelme var cildimde dyeblrm.ama henuz tamamen gecms degil.uzmanlar hucre yenileme suresnin 4 hafta odgnu soyluyor.o yuzden deam edyrm yapmaya.işlemden snra jojoba yagı kullanyrm sadece.brkac yag cesidi denedm ama snra sadece jojoba yagı kullanmaya basladım.

bende dermaroller aldım baklm başlayacğm yapmaya başka yapanlar yokmu ya faydasını görenler lütfen paylaşın

Ya bi de arkadaslar catlaklara nasil uyguluyorsunuz su dermorolleri? benim kalcada catlaklar kocaman bi alan yani, ben kucucuk yuzume uygulayamiyorum kalcaya nasil uyguluyorsunuz da geciyor bu catlaklar bi anlatin lutfen ya? Bisey suruyor musunuz once-sonra?

yaa kimse dermaroller kullanmıyor mu tek umudum bu alet oldu artık aldım nasipse hafta sonu elime geçecek işe yarayan yaramayanlar lütfen paylaşın

Ben de dermarolleri yuzume uyguluyorum, daha 5 kez yaptim. Yuzumde cukur seklinde ve kizariklik seklinde lekeler var malesef, onlar icin uyguluyorum. Cilt doktorlarina gttgimde maesef ne kozmetik ne de ilac, vb. ise yaramayacagini, bu cukurlarin ancak dermabrasyon, kimyasal peeling, lazer peeling gibi cok zor ve derinsel uygulamalarla gidebilecegini soyledi, onu da buyuk sehirde profesyonel doktorlara yaptirmalisin dedi. hatta bir doktor onerdi, unlulerin doktoruymus, tabi cok ucuk fiyatlar istedigini de ekledi. Maddi durumumdan dolayi malesef gidemem. o yuzden ben de kendim yapabilecegim boyle seylerden medet ummaya basladim.

En son seansimi daha dun gece yaptim. Suan eve kapandim, yuzum kizarik oturuyorum.

Uygulamadan once yuzumu iyice temizliyorum, ardindan uygulama yapiyorum, ama cok bastiramiyorum malesef. Uygulamadan once de sonra da ilac, krem, vb. surmuyorum yuzume. sadece uyguladikan sonra bi adet e vitamini kapsulu kirip onu suruyorum, e vitamini cildi besledigi ve yaralari daha cabuk iyilesirdigi icin. baska bir sey surmuyorum. gecen defa 4. kez yaptigimda contractubex surmustum ama hem cok fena yakti-kasindirdi hem de kizarikliklarin iyilesmesi bayaa uzun surdu. o yuzden artik surmeme karari aldim.

Ben cok bastiramadigim icin oyle cok kizarma, kanama gibi durumlar olmadi, genelde geceleri yapip yatiyorum, tabi ertesi gun cok fena kizarik dolasiyorum, hatta 2-3 gun oyle dolasiyorum ama sonra o kizarikliklar da geciyor, o kadar. Tabi surekli 50 faktorlu gunes koruyucu da kullaniyorum. Ama ben dermaroller yazip youtubedan bi suru video izledim, millet acaip bastiriyor, hele ki doktor uygulamalarini izledigimde doktorlarin cok fazla bastirdigini gordum, bayaa insanlarin yuzu yara icinde kaliyor, kanamalar felan cok oluyor. Malesef ben bastiramiyorum.

Ben seans aralarini bayaa 25 gun felan yaptim simdiye dek, hatta cogu da 30-35 gunu buldu. Cilt kendini 20-25 gunde bir yenilermis diye okudugum icin oyle yapmayi tercih ettim. Dedigim gibi daha 5 seans yaptim. oncesiyle simdi arasinda bi degisiklik var mi derseniz, bir ay kadar once evet var derdim. hafif hafif sanki cukurluklar aciliyor gibi geliyordu, ancak son bir aydir hayatimdaki olumsuzluklar nedeniyle ruhsal durumum cok kotu, moralim surekli bozuk, cildimde de kizarikliklar acaip artti, kendime baktigimda bosa yapiyorum ne kadar ugrassam da bu lekelerden kurtulamayacagim, omur boyu bunlarla yasamak zorundayim gibi olumsuz dusunmeye basladim. Ama yine de 5. seansi dun gece yaptim. Umut fakirin ekmegiymis ne de olsa...

Aslinda beni asil umutlandiran sey su oldu; youtube`da bi cocuk var, adini hatirlayamiyorum, Asyali biri, ama cok meshur bu dermaroller konusunda, hatta sanirim kendi dermarollerini mi ne satmaya baslamis basarisi gorulunce. Izleyenler bilir kimden bahsettigimi. Cocuk ilk uyguladigi seanstan beri her uygulamasini ve oncesi sonrasi farklarini youtube`a koymus. hatta ben en son 29. seansini felan bulabildim, bayaadir uyguluyor yani. Ve ilk hali ile simdiki hali inanilmaz farkli,ilk basta yuzu cukurluklar icinde ve sivilcelerle de dolu, ama simdi resmen iyilesmis, sivlceleri tamamen gtmis, cukurlar cok azalmis, tabi hala duranlar var, sanirim hala daha uyguluyor. Tabi ne kadar zaman araliklarinda uyguluyor ve neler suruyor onu bilmiyorum. Iste onun bu videolarini izledikce ben de gececegine umutlaniyorum tabi surulecek dogru ilac, krem, vb. de bulsam ne ala olacak...

Simdilik boyle, gelismeleri yazacagim.

Hepimize bol sans, umarim kurtuluruz bu pis lekelerden.

bugün baağımın üst kısmına uygulasdım baya bastrsdım arsdınsdan e vitamni sürsdm inş sdüzwelir bewnm için önwemli olan yewr aslınsda göğsmdekiler onlarada akşam uyglym klavyedwe sorun varsda böylwe yazmk zorunsdym

merhaba bende dermoller yapmak istiyorum acısından pek bastıramıyorum emla kremini sürüp öylle uygulasam olur mu acaba :):):)

merhaba bende dermoller yapmak istiyorum acısından pek bastıramıyorum emla kremini sürüp öylle uygulasam olur mu acaba :):):)

Olur canim, zaten bu konunun onceki sayfalarinda tecrubelerini yazanlardan cok kisi emla krem surup uygulamis. Bir dene gelismeleri yaz bakalim.

Bir de nereye uygulayacaksin sen?

olur tabi nye olmasın bende bugün yaptım baCAğma çok bastrabildim ama göğsümdekilere şimdi yaptım oraya çok bastramadım acıd ya :KK43: e vitamni madecassol sürdm şimdi biraz yanma var

X