Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Olur canim, zaten bu konunun onceki sayfalarinda tecrubelerini yazanlardan cok kisi emla krem surup uygulamis. Bir dene gelismeleri yaz bakalim.

Bir de nereye uygulayacaksin sen?

canım bacaklarımın diz arkalarında ve üst bacaklarımda uygulayacam bugün ypayım bakayım bissürü yağ aldım onlarıda karıştırıp süreyim gelişmeleri yazarım inş. gecer kurtuluruz

canım bacaklarımın diz arkalarında ve üst bacaklarımda uygulayacam bugün ypayım bakayım bissürü yağ aldım onlarıda karıştırıp süreyim gelişmeleri yazarım inş. gecer kurtuluruz

yaptın mı cnm varmı bi gelişme.

ben 9 gün önwe yapmıştım şimdi tekrar yaptım belli bi değişiklik yok ama bu sefer daha çok bastırabildim yaptıktan sonra msdecassol bebanthen bide evigen sürdm inşallah geçerler yaaa:KK43: bacağımdakilere o kadr takmıyorum ama göğsümdekiler çok kötü duryo

yaptın mı cnm varmı bi gelişme.

ben 9 gün önwe yapmıştım şimdi tekrar yaptım belli bi değişiklik yok ama bu sefer daha çok bastırabildim yaptıktan sonra msdecassol bebanthen bide evigen sürdm inşallah geçerler yaaa:KK43: bacağımdakilere o kadr takmıyorum ama göğsümdekiler çok kötü duryo

canım dermaroller yapamadım bacağıma madecassol ve acneys sürmüştüm bacağım su topladı daha öncede böyle olmuştu doktora gitmiştim kullanma dedi ama dayanamadım sanırım acnelys bacağımı tahriş ediyo düzelsin hemen başlayacam bacak diz arkalarım felaket kapri bile giyemiyorumm :KK43:

hmm anladım benim diz arkalarımda var ama çok kötü değil. ergenlikte göğüslerim birden geliştiği için çatlak oldu bide geçen sene biraz kilo almaya başladım hemen baağımın üst kısmı çatladı biraz. yaaa biz hamile kalsak nolur bilmiyorum inşallah dermarollerın faydası olur

keşke anelys kullanmasaydın bidaha

hmm anladım benim diz arkalarımda var ama çok kötü değil. ergenlikte göğüslerim birden geliştiği için çatlak oldu bide geçen sene biraz kilo almaya başladım hemen baağımın üst kısmı çatladı biraz. yaaa biz hamile kalsak nolur bilmiyorum inşallah dermarollerın faydası olur

keşke anelys kullanmasaydın bidaha

hamile kaldığımızda harita gibi çizgiler olur artık şimdiden böyleyse benim psikolojim çok bozuldu yolda etekli şortlu kızlar görünce direkt bacaklarına bakıyorum çatlak var mı diyeee çok nadir çatlaklı gördümmm kıskanıyorum cildi pürüssüz olanlarııı :S:S

hamile kaldığımızda harita gibi çizgiler olur artık şimdiden böyleyse benim psikolojim çok bozuldu yolda etekli şortlu kızlar görünce direkt bacaklarına bakıyorum çatlak var mı diyeee çok nadir çatlaklı gördümmm kıskanıyorum cildi pürüssüz olanlarııı :S:S

ayy aynen ya psikolojim bozulak artık bu çatlaklardan dolayı bazılarının iç yok ne güzel şanslılar :KK43:(

gecn yıl dermroller kullanıcısı olarak yuzdekı basıt lekelre sıvıleleeıyı geliyor anca çatlakları gecırmıyor bu bır gerçek kullandım yandım acıdı ama ıse yaramadı e nn azından çatlaklar için:KK53:

o çatlaklar ---benı de canımdan bezdırdı 50 kılo sıfır yağım... 167 boyum var popom harıta gıbı bıkını gıyemıyorum sort gymek orundayım kılo alıp verketen oldu hıc care yok maalesef cıldırıyorum:KK50:

ben dermarolleri 2 haftadır 4 kez uyguladım emla krem sayesinde bastırarak canım acımadan yapabiliyorum şuan çatlaklarım dışarı fırlamış gibi duruyor uyguladığım bölgelerde kırmızı kırmızı bakalım 3 ay devam edecem böyle nasıl olacaklar merak içindeyim.

Benim de büyümeye bağlı çatlaklarım için 3mm olandan aldım bacaklarımın iç kısımlarında ve belimde vardı bacaklarımın iç kısmına uyguladım iz kalır diye korkuyorum şimdi kedi tırmalamış gibi hafif izler var contratubex ve bepanthen krem sürüyorum ayrıca tretin kremi de uyguluyorum.Kızlar derma roller iz bıraktı mı sizde?Gerçi ben yapalı henüz 5 gün oldu hafif kızarıklık kaldı ve 3mm derma rollerı 15 günde bir seans uygulayın diyor.Sizden 3 mm ya da 2.5 mm kullanan var mı?Çatlardan sonuç alan var mı ve iz kalan var mı?Ayrıca vücuda başka hangi kremleri uygulayabilirim.Ağızdan da solgar hyaluronic acid takviyesi alıyorum hergün daha başka ne yapılabilir?Tavsiyelerinizi bekliyorum....

Genç kızken ani kilo alımından dolayı bacağımın arkasında çatlaklar oluştu. Yaz aylarında etek giymekten pek hoşlanmıyorum açıkçası. Doktor bir arkadaşım önerdi bana da dermarolleri. Ayrıca selülit problemimde var bacaklarımın üst kısmında.
540 iğne 2,5 mm aldım 2 ay önce. 15 günde 1 kullanıyorum.çatlakalrım için sadece bepanthane sürüyorum. Selülitlerim için ise dermarolleri aldığım yerden bir serum önerdiler onu kullanıyorum. Henüz 4 seans yaptım. kullanmaya başlamadan önce de fotoğrafını çekmiştim.2 ay da baya azaldılar. Yapmaya devam ediyorum hala. Dermarolleri aldığım yerdekiler de çok ilgiliydiler, nasıl kullanacağımı falan gayet iyi anlattılar.boşu boşuna güzellik merkezlerine gidip seansına 400-500 TL vermeme gerek kalmadı.Herkese tavsiye ederim.
Bu dermarollerin birde otomatik olanları varmış sanırım cosmopen diye. aranızda kullananız var mı?

Genç kızken ani kilo alımından dolayı bacağımın arkasında çatlaklar oluştu. Yaz aylarında etek giymekten pek hoşlanmıyorum açıkçası. Doktor bir arkadaşım önerdi bana da dermarolleri. Ayrıca selülit problemimde var bacaklarımın üst kısmında.
540 iğne 2,5 mm aldım 2 ay önce. 15 günde 1 kullanıyorum.çatlakalrım için sadece bepanthane sürüyorum. Selülitlerim için ise dermarolleri aldığım yerden bir serum önerdiler onu kullanıyorum. Henüz 4 seans yaptım. kullanmaya başlamadan önce de fotoğrafını çekmiştim.2 ay da baya azaldılar. Yapmaya devam ediyorum hala. Dermarolleri aldığım yerdekiler de çok ilgiliydiler, nasıl kullanacağımı falan gayet iyi anlattılar.boşu boşuna güzellik merkezlerine gidip seansına 400-500 TL vermeme gerek kalmadı.Herkese tavsiye ederim.
Bu dermarollerin birde otomatik olanları varmış sanırım cosmopen diye. aranızda kullananız var mı?

Çok sevindim sonuç almana ben de epey ilgilenip uyguluyorum.Jojoba yağı da aldım uyguladıktan sonra süreyim diyorum.Valla herşeyi sürmeye razıyım tek geçsinler de:) Ben daha cosmopen e geçiş yapmadım :)

arkadaslar ben de cosmopen almaya cok niyetlenmistim ama asiri pahali ya, o ne oyle, ucuyor!

Hakkaten burada alip kullanan var mi?

arkadaşlar dermorolleri nerden alıyoruz kaç mm lik almamız lazım uygulamadan önce emlamı sürcez, peki sonrasında ne sürcez

cosmopen gittiğim güzellik merkezinde kullandılar bana. prp yaptırmıştım ve fronks. lazer, prp de iğne çok acıtınca cosmopen ile devam etmişlerdi, çokta gerekli değil ev kullanımı için dermaroller yeterli bence,

dermarolleri catllaklari icin kullanan arkadaslar, ne alemdesiniz? azaldi diyenler vardi mesela, noldu? tamamen kurtuldum diyen var mi? son gelismeleri lutfen yazar misiniz?

merhaba ben de 1 1.5 ay arayla 4 5 kere kullandım çatlaklarda incelme sağlağını söyleyebilirim.. kök hücre serumları vs ile daha etkili olabilir.

kizlarr ben de 2 mmlik aldim belimde karnimda ve goguslerimde ergenlikten kalma catlaklarim var ve beyazlar:KK43: :KK43: neyse dermaroller i aldim ve dun uyguladim, uyguladigim bolgeye hemen sonrasinda bio oil adli catlak-iz icin onerilen şu yagdan surdum, akşamina da madecassol surdum simdi yaptigim bolgelerdeki catlaklarda kabarma ve kizariklik var ikinci seansimi iki hafta sonra yapacagim bakalim eski catlaklarda da ise yariyor mu :KK43: cok umitlendim hayirlisi

kizlarr ben de 2 mmlik aldim belimde karnimda ve goguslerimde ergenlikten kalma catlaklarim var ve beyazlar:KK43: :KK43: neyse dermaroller i aldim ve dun uyguladim, uyguladigim bolgeye hemen sonrasinda bio oil adli catlak-iz icin onerilen şu yagdan surdum, akşamina da madecassol surdum simdi yaptigim bolgelerdeki catlaklarda kabarma ve kizariklik var ikinci seansimi iki hafta sonra yapacagim bakalim eski catlaklarda da ise yariyor mu :KK43: cok umitlendim hayirlisi

nerden aldıgını söyler misin

X