Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

arkadaslar daha oncede soledıgım gıbı herks aynı kıloyu veremez daha kılolular daha cabuk verır ben mesela gunde 100gr verıyorum ayda 3kılo oluyor..bana kızmayın kızlar ama basenden aldıgım ıcın kıloyu mecbur o kıloya dusmem gerek..ustelık agır bı dıyet yapmıyorum ve plates yapıyorum..abur cubura duskundum bıraktım zaten saglıksız ve ben saglıklı beslenmeye karar verdim..bu arada YERCEKİMLİKARANFİL arkadasımızn soledıgıne katılmıyorum..o ornek dıyet alternatıflerıde var mesela tavuk yerıne yumurta kofte herneyse..kımsenın motıvasyonumuzu bozmasına ızın vermeyelım kızlar hepımız saglıklı beslenelim hadiiiiiii:KK16:

Evet katılıyorum herkes aynı kiloyu veremez sanırım benim kilom fazla olduğu için ilk hafta o kadar hızlı gitti ama 60 kilo olan birisi bu kadar hızlı veremez böyle düşünüyorum

Evet katılıyorum herkes aynı kiloyu veremez sanırım benim kilom fazla olduğu için ilk hafta o kadar hızlı gitti ama 60 kilo olan birisi bu kadar hızlı veremez böyle düşünüyorum

aynen öle canım bende ıkı haftada 1.5 kılo verebıldım mesela..ve kollarımdan basenlerımden sıkayetcı oldugum ıcın mecbur 52ye duscem

Bu arada söylemek istediğim bir şey var 9 gün oldu bu diyete başlayalı ve hergün mutlaka 45 dakika leslie yaptım hiç aksatmamayı düşünüyorum bunun da etkisi oldu sanırım

kızlar bugunku menum;

kahvaltı:kepeklı sandvıc ekmegıyle hazırlanmıs yagsız tost,4zeytın,2 mınık domates

ara:bıraz dut kurusu

öglen:yarım tabak makarna,salata

aksam:tavuklu mantar ve yogurt yerım kızlar, meyvemıde yerım

sıvı olarak:3lt su

vee plates 40dakika:13:

işte böyle direnç gösterebiliyo vücut bazen.ama sabırlı olur ve bozmazsan bu süreden kazançlı çıkan sen olursun.yaz bakıyım sen bu gün yediklerini,bi yorumlayalım :KK23::KK23:

ben bugun iyiyim, sonunda toparlandim kacamak falan yok.
sabah: tam tahilli yagsiz kahvaltilik gevrek, yagsiz soya sutu, icine bir kasik toz protein (vejeteryan oldugum icin protein takviyesi aliyorum)
ara: 1 elma, bitki cayi
ogle: 1 haslanmis yumurta, 1 ince dilim kepek ekmek, 1 kk yagsiz peynir, bol yesil salata, mandalina suyu
ara: bitki cayi
aksam: henuz yemedim burada daha saat 5:30, 1 saat sonra mercimek corbasi icmeyi dusunuyorum yaninda da salata
ara: aksam 8bucuk gibi 1 portakal veya 1 kivi&1 mandalina (yani plan bu)

70 dakika da spor (leslie 5mil, biraz mekik vs)
1 litre su icebildim

sabah 4 kaşık müsli 1 bardak süt 1 elma
öğlen 6 kaşık sebze yemeği bol salata 1 kase yoğurt
ikindi 10 badem 1 bardak süt 4 kuru erik
akşam 1 kase mercimek çorbası bol salata 1 kase yoğurt
gün boyu 3 litre su
45 dakika leslie ile spor

Selam bayanlaarr :KK3:
Ben de bu diyeti yapmak istiyorum vermem gereken bi 10 kilo kadar fazlalık var malesef :KK5: hatta daha çok olursa daha da güzel olur :KK9: Bi ara diyetisyene gidip 5 kilo verdim ama sonra boşladım şimdi 5 kilo vermiş haldeyim ama daha da veremedim çünkü sürekli kaçamak yapıyorum:KK17: Motive olmam ve bu diyeti güzel bi şekilde uygulamam lazım çünküüü yaza gelin olcam tombiş bi gelin olmak istemiyoruuummm :KK20:
Yarın sabah başlamak istiyorum bu diyete. Ama benm sorunum sabah ve öğlenleri değil de akşamları tv başında otururken sürekli bi şeyler atıştırmak istiyorum onu nasıl engelliycem bilmiyoruum :KK50:

sabah 4 kaşık müsli 1 bardak süt 1 elma
öğlen 6 kaşık sebze yemeği bol salata 1 kase yoğurt
ikindi 10 badem 1 bardak süt 4 kuru erik
akşam 1 kase mercimek çorbası bol salata 1 kase yoğurt
gün boyu 3 litre su
45 dakika leslie ile spor

menun süper canım böle devam edersen basarıcaksın emınım:KK8:

Selam bayanlaarr :KK3:
Ben de bu diyeti yapmak istiyorum vermem gereken bi 10 kilo kadar fazlalık var malesef :KK5: hatta daha çok olursa daha da güzel olur :KK9: Bi ara diyetisyene gidip 5 kilo verdim ama sonra boşladım şimdi 5 kilo vermiş haldeyim ama daha da veremedim çünkü sürekli kaçamak yapıyorum:KK17: Motive olmam ve bu diyeti güzel bi şekilde uygulamam lazım çünküüü yaza gelin olcam tombiş bi gelin olmak istemiyoruuummm :KK20:
Yarın sabah başlamak istiyorum bu diyete. Ama benm sorunum sabah ve öğlenleri değil de akşamları tv başında otururken sürekli bi şeyler atıştırmak istiyorum onu nasıl engelliycem bilmiyoruum :KK50:

canım yemek yemek agızda 3sanıyelık bır hazmiş..3sanıyelık zevk için zayıflayamıycakmıyım dıye dusun ve yeme..emın olkı bırakmasam abur cuburu ben bırakmazdım simdi aklıma bıle gelmıyo..1haftada alısırsın:13:

canım yemek yemek agızda 3sanıyelık bır hazmiş..3sanıyelık zevk için zayıflayamıycakmıyım dıye dusun ve yeme..emın olkı bırakmasam abur cuburu ben bırakmazdım simdi aklıma bıle gelmıyo..1haftada alısırsın:13:

İnşallah canımm..
Sağol desteğin için :KK48:
Yarın sabah başlıyorum inşallah hadi hayırlısı :KK1:

Yeni başlayacak herkese başarılar diliyorum hep birlikte başaracağımıza inanıyorum Bende kaçamak yapıyordum eskiden şimdi hiç kaçamak yapmayacağıma yemin ettim başka türlü önüne geçemiyorum bunun 1 ay boyunca hiç kaçamak yapmayacağım 1 ay sonunda 2 gün serbest günüm olacak sonra tekrar bir ay bu diyeti uygulayacağım bu böyle fazlalıklarımı verene kadar devam edecek bende bu yaz kilolarımı kapatma duygusu olmadan ne istersem giymek istiyorum

günaydın kızlar:KK3::KK3:
reglim geldi hoşgeldi.gelirken eli boşta gelmedi.tartıda + 500 gr getirdi :KK14::KK14:
neyse morolimi bozmuyorum.şimdi 4 gün kıpırdamaz benim kilom ama sonra birden iner.inşalllaaaaahhhhh :KK37:

kahvaltımı elmalı 2 kaşık müsli ile yaptım.şimdi çay içiyorum.
hepinizi kocaman öpüüüpppp yeni gelenlere hoşgeldiniz diyoruumm :21:

Adet döneminde metabolizma daha hızlı çalışır ve kilo veriir. Ancak regl döneminde vücut su tuttuğu için verilen kiloyu ancak adet bittikten 48 saat sonra fark edebilirsiniz...

internette böyle bi yazı buldum.doğrudur inşallahhh :KK76:

Merhaba arkadaşlar.
Bende zayıflamak istiyorum..Sigarayı bıraktıktan sonra 10 kilo aldım ve veremedim.
Bende bu diyeti yapmak istiyorum.Umarım hepimiz zayıflarız.
Spor yapamıyorum.Hem çalışıyorum hemde kpss ye hazırlanıyorum o yüzden pek vaktim olmuyorum.
Boyum 1.50 kilom ise 61..
Herkese başarılar.pazartesileri kilomu ölçüp yazıcam bende.

bende hergün diyete sabah başlayıp öğlen bozanlardanım. Vermem gereken 8 kilom var ve bu sabah itibariyle başladım.
Umarım bu kez devam ederim. Bu arada benm yaptığım diyet isveç diyeti. Daha öncede yaptım 2 haftada 10 kg verdm. Ama ne kadar sağlıklı bilemem:KK43:

X