Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

herkese günaydıınnn :KK16:
dün akşam 4 köfte bir dilim kepek ekmek ve yarım kase yoğurt yedim,
iki saat sonra iki mandalina ve yatarken de bir çay bardağı süt içtim,

sabah iki dilim kepek ekmek,
3 zeytin, biraz peynir,şekersiz çay,
suuuuu,
tuvalete yetişemiyorum valla,işim gücüm var yyaaw,nasıl ocak bu tuvalet işi:26:

bu arada topikte bayaa yazılanlar olmuş,pink,minyatür öpüyorum kızlar sizi:KK54:,
yeni katılan hanımlara da hoşgeldiniz diyoruuummm:KK42:

güzel bir gün olsunn:13:

ara öğün yiyemedim,çok yoğundum,
öğleye karnım çok acıkmıştı,
köfte,bir dilim ekmek,salata yeim,ayran içtim..

Selam herkese..
Ben de bugün itibariyle başladım diyete inşallah iyi olur :)
Sabah iki dilim kepekli tost ekmeğine çok az krem peynir sürdüm yanında yeşil çayla birlikte onu yedim :KK56:
Daha öğle yemeğimi yemedim çünkü geç kalkıyorum geç yattığım için :KK31:

Biraz önce öğle yemeğimi de yedim.
1 dilim kepek ekmeği, 4 adet tavuk nuget, bir kase de yoğurt yedim.
Şimdi de yeşil çay içtim tekrar ve bol su içmeye çalışıyorum..

teşekkürler pinkçiğim biraz geç oldu benim kız durmuyor yerinde de bende 1.55 boyum kilo 54.6 eski kiloma dönmek istiyorum zor gibi ama deneyeceğim daha önceden dukan diyeti yaptım 7 kilo vermiştim evreleri devam etmedim yarısını geri aldım ama çok yorucu bir diyet çok kaçamak yaptım.yoruldum ve bıraktım.ayın 1 de başlayacağım yeni yılınertesi yeni yılda kaçırırım muhakkak o yüzden güvenemedim kendime başlayınca durumdan haberdar ederim öpüldünüzzzzzz

Sabah 10 dan beri elektirik kesik giremedim o yüzden bende yediklerimi yazayım Sabah 4 kaşık müsli 1 bardak süt 1 elma
öğlen 6 kaşık sebze yemeği 1 kase yoğur 1 dilim çavdar ekmeği 1 kase yoğurt
ikindi 10 badem 1 bardak süt 14 tane kuru üzüm
akşam daha yemedim ama
1 kase çorba 1 kase yoğurt bol salata yemeyi düşünüyorum saat başı 1 bardak su içiyorum yatana kadar 3 litreyi geçer

günaydın kızlar:KK3::KK3:
reglim geldi hoşgeldi.gelirken eli boşta gelmedi.tartıda + 500 gr getirdi :KK14::KK14:
neyse morolimi bozmuyorum.şimdi 4 gün kıpırdamaz benim kilom ama sonra birden iner.inşalllaaaaahhhhh :KK37:

kahvaltımı elmalı 2 kaşık müsli ile yaptım.şimdi çay içiyorum.
hepinizi kocaman öpüüüpppp yeni gelenlere hoşgeldiniz diyoruumm :21:

ahh mınyaturcum bende dıyodumki bugun tartı yanlısmı 300-400gr fazla gosterıyo..bende cıkolata kıstı oldugundan tam gununde olamıyorum ama coktan regli olmam gerekti sanırım yarın falan olurum umarım reglimden sonra tartıyla aram ıyı olur:KK9: ıyıkı bu bılgıyı verdın sagol bitanem yaaaaaaa:KK54:

İkindi de ince dilimlenmiş kaşar peynirli ve kepek ekmekli tost yedim.
Akşama yoğurt, bol salata ve çorba yemeyi düşünüyorum.

aramıza yeni katılan arkadaslar hosgeldınızz..benım bugunku menum:

kahvaltı:2dilim kepek ekmegı,4zeytin,2minik domates,maydanoz

öğlen:brokoli yemeği

ara:3tane kuru kayısı

aksam:yıne brokoli yemegıyle yogurt yemegı dusunuyorum

ve yıne 3lt su 40dk plates:KK8:

ahh mınyaturcum bende dıyodumki bugun tartı yanlısmı 300-400gr fazla gosterıyo..bende cıkolata kıstı oldugundan tam gununde olamıyorum ama coktan regli olmam gerekti sanırım yarın falan olurum umarım reglimden sonra tartıyla aram ıyı olur:KK9: ıyıkı bu bılgıyı verdın sagol bitanem yaaaaaaa:KK54:

evet pinkciiimmmm maalesef böyle bi gerçek var.regli öncesi ve sırasında vücutta ödem oluyo.o da tartılara kilo gibi yansıyo maalesef.mesela ben bu sabah 67.3 geldim.+300 gr almış gibi.ama kendimde belimde filan incelme hissediyorum.inanıyorum reglim bitince birden 66 lara filan inicem.bak görürsün :KK9::KK9:

bütüüünnnnnnnnn hanımlar günayyydıınnn.
dün yediklerimi yazıyım size.
sabah:elmalı müslü
ara:nescafe
öğle:z.yağlı pırasa-salata
ara:3 tane yulaflı kepekli püsküüt
akşam:2 yumurtadan omlet.1 dlm çavdar ekmeği.

3 avuç kadar beyaz leblebi(aç hissettikçe atıyom ağzıma.kalorisi çok düşük)
1 büyülü bohça çayı
bol miktarda siyah çay
2,5 lt su

bu günde 2 dlm çavdar ekmeği arasına 1 ince dlm kaşar peyniriyle başladım güne,bakalım nasılgidicek :KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
selamlar,
dün bir doğumgünü kutladık,
resmen pasta kaçırdım yaaaaww,
ama sabahtan beri çok dikkat ediyorum..

yaa hanımlar herkes ne yediğini yazmış menunmusunuz kim nekadar günd enekdar verdii bi de kilolarını yazsanıızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

topik yeni açıldı canım,biraz zaman geçsin yazarız onu da..

selamlar,
dün bir doğumgünü kutladık,
resmen pasta kaçırdım yaaaaww,
ama sabahtan beri çok dikkat ediyorum..

canım benım arada mutlaka kacamaklar olcak cunku omur boyu yemıycekmıyız pasta??sonra yemege basladıgımızda kılolar gerı gelı dımı? onemli olan herseyden yıyerek ama az yıyerek zayıflayabılmek..mesela bugun ekmek yemedim canım borek istedı fırında yagsız 2tane sıgara böregi yıycem:KK56: sızde bole yapın canınızın ıstedıgını yıyın ama az yıyın :KK34: bu arada yılbasında kuzenlerımde olcam umarım orda frenlerım kendımı kızlarrrrrrr:KK9:

Son düzenleme:
yaa hanımlar herkes ne yediğini yazmış menunmusunuz kim nekadar günd enekdar verdii bi de kilolarını yazsanıızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

evet canım topık yenı ve hergun yazıyoruz yedıklerımızı bende gunde 100gr verıyorum ayda 3kılo oluyor zaten 59um 52ye dusmek hedefim..ne cok yıyorsak onu az yıyoruz ve bol suyla plates canım..:KK8:

evet pinkciiimmmm maalesef böyle bi gerçek var.regli öncesi ve sırasında vücutta ödem oluyo.o da tartılara kilo gibi yansıyo maalesef.mesela ben bu sabah 67.3 geldim.+300 gr almış gibi.ama kendimde belimde filan incelme hissediyorum.inanıyorum reglim bitince birden 66 lara filan inicem.bak görürsün :KK9::KK9:

bütüüünnnnnnnnn hanımlar günayyydıınnn.
dün yediklerimi yazıyım size.
sabah:elmalı müslü
ara:nescafe
öğle:z.yağlı pırasa-salata
ara:3 tane yulaflı kepekli püsküüt
akşam:2 yumurtadan omlet.1 dlm çavdar ekmeği.

3 avuç kadar beyaz leblebi(aç hissettikçe atıyom ağzıma.kalorisi çok düşük)
1 büyülü bohça çayı
bol miktarda siyah çay
2,5 lt su

bu günde 2 dlm çavdar ekmeği arasına 1 ince dlm kaşar peyniriyle başladım güne,bakalım nasılgidicek :KK76::KK76::KK76:

harikasın bole devam et mınyaturcum ya canım bende tatlı krzıne falan gırdıgımde sarı leblebı ve sarı uzum karısımı yıyorum sence cokmu kalorılıdır ya ama az yıyorumm:KK14: okadar abur cuburdan buralara kadar ınebıldım yani :)

Son düzenleme:
Kızlar benim bu sene düğünüm var ve kg vermem gerek ne yaptıysam kg veremiyorum :2: bide sinirden cikolataya sarıyorum. damat bey filinta gibi. işin kötü tarafı yemeyi kestiğimdede cok az kg veriyorum yaklasık 10 gün düzgün bişey yemedim içmedim 2 kg anca vermişim. cok mprelim bozuk. şişko bi gelin olmakı istemiyorum su an 70 kg yum. aslında böyle değildim 2 seneye kadar ne ysem yaramıyordu standart 55 -58 kg dum. ama ne yersem yiyim kg ne alıyor ne veriyodum. su an halime baktıkca deliriyorm. masa bası işlerde calıstım bu zamana dek amaa 5 aydır işsizmde evde ev işi felan yapıyom yeri geldi yürüyüşte yaptım taş catlasa 2-3 kg verdim sonra geri aldım. ve iğrenc olarak basenlerden kg alıyorum yavas yavbas göbekte olmaya basladı bana yardım edin nolur bu videodaki diyet acıktıran bi diyete benzemioo işe yaradımı bana cvp verimisinz ??????? :KK5:

Kızlar benim bu sene düğünüm var ve kg vermem gerek ne yaptıysam kg veremiyorum :2: bide sinirden cikolataya sarıyorum. damat bey filinta gibi. işin kötü tarafı yemeyi kestiğimdede cok az kg veriyorum yaklasık 10 gün düzgün bişey yemedim içmedim 2 kg anca vermişim. cok mprelim bozuk. şişko bi gelin olmakı istemiyorum su an 70 kg yum. aslında böyle değildim 2 seneye kadar ne ysem yaramıyordu standart 55 -58 kg dum. ama ne yersem yiyim kg ne alıyor ne veriyodum. su an halime baktıkca deliriyorm. masa bası işlerde calıstım bu zamana dek amaa 5 aydır işsizmde evde ev işi felan yapıyom yeri geldi yürüyüşte yaptım taş catlasa 2-3 kg verdim sonra geri aldım. ve iğrenc olarak basenlerden kg alıyorum yavas yavbas göbekte olmaya basladı bana yardım edin nolur bu videodaki diyet acıktıran bi diyete benzemioo işe yaradımı bana cvp verimisinz ??????? :KK5:

canım önce sakin ol bence..10gunde 2kılo verebılmen cok harıka ayda 6kılo yapar..bak bu dıyetı harfı harfıne uygularsan emın olki dahada fazla verırsin..yemek yemek sadece 3saniyelik bı hazmiş bılıyomusun? 3saniyelik zevk için ıstedıgın gelınlıgı gıyemıycekmısın yani? bence bunu dusunerek ve kendini diyet psıkolojısıne sokmadan yavas yavas basla cok yedıgın şeyleri az yıyerek..bak nasılda devamı gelcektir..:KK31:

canım önce sakin ol bence..10gunde 2kılo verebılmen cok harıka ayda 6kılo yapar..bak bu dıyetı harfı harfıne uygularsan emın olki dahada fazla verırsin..yemek yemek sadece 3saniyelik bı hazmiş bılıyomusun? 3saniyelik zevk için ıstedıgın gelınlıgı gıyemıycekmısın yani? bence bunu dusunerek ve kendini diyet psıkolojısıne sokmadan yavas yavas basla cok yedıgın şeyleri az yıyerek..bak nasılda devamı gelcektir..:KK31:

cok motive ettin saol cnm. bakalım deneyeceğim hem zor bid,yete benzemiyo denemekten ne cıkar değilmi :KK3: peki 2 diyet verilmiş nasıl uygulayacagım kendi isteğime göremi yoksa ilk hfta 1. 2. hfta 2ciyimi uygulayacagım ????

birde kızlar regl dönemimizde ödemden dolayımı cok kg lıyoruz bide cok cikolata cips tarzı seyler cekiyo cnm. bu diyete baslıcam sonuc aldıgımda buraya yazarım kızlar inş. sonuc alırım.

X