Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

canım 2sınden bırını sec..yada 1hafta bırını 2.hafta bırını seç yada kendı lıstenı kendın yap..ama unutma 3saniyelik hazzzz icinnn sakınnn yemeee:KK9:

Son düzenleme:
Selam Kızlar,iki doğumdan sonra bayağ bi kilo aldım (40-45 kilo kadar),58 kilodan birinci doğumda 100 kiloya çıktım 74 oldum ikinci hamileliktede 102 kiloya düştüm. eylülden beri dikkat ettim ve spor salonuna gittim şu anda 76 kiloyum.Pazartesi başlıcam bu diyete,İnş.En Kısa Sürede kalıcı olarak döneriz kilolarımıza geri:)

Selam Kızlar,iki doğumdan sonra bayağ bi kilo aldım (40-45 kilo kadar),58 kilodan birinci doğumda 100 kiloya çıktım 74 oldum ikinci hamileliktede 102 kiloya düştüm. eylülden beri dikkat ettim ve spor salonuna gittim şu anda 76 kiloyum.Pazartesi başlıcam bu diyete,İnş.En Kısa Sürede kalıcı olarak döneriz kilolarımıza geri:)

Merhaba hoşgeldin öncelikle bende senin gibi iki doğum yaptım ama sen benden daha iyi durumdasın ben şu anda 94.8 kiloyum boyun kaç bu arada benim boyum 1.78 bu diyete başlayalı 12 gün falan oldu başladığımda 98 kiloydum bu diyet iyi geldi bana anlayacağın böyle giderse inşallah kısa zamanda vereceğim kilolarımı Birbirimizi motive ederek daha güzel kilo vereceğimizi düşünüyorum

harikasın bole devam et mınyaturcum ya canım bende tatlı krzıne falan gırdıgımde sarı leblebı ve sarı uzum karısımı yıyorum sence cokmu kalorılıdır ya ama az yıyorumm:KK14: okadar abur cuburdan buralara kadar ınebıldım yani :)

canım benim,
diğer abur cuburlarla kıyaslanamayacak kadar masum bi seçim,tabi yinede ipin ucunu kaçırmamak lazımm...:nazar:

yeni gelenler hoşgelmiş.bu arada herkeslere günaydııın :KK3::KK3:

hem hikayem hem günlüğüm..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gunlukleri/491501-minyaturun-diyet-gunlugu.html

Son düzenleme:
ptesi baslicaklar ben de varim
kac kisi baslio ptesi??

bende pzrt baslamayı düşünüyorum malum yılbası var önümüzde. her ne kadar yemesektee misafir felan derken diyeti basından kacırırım diye pzrt baslıcam kısmetse bakalım neler olcak hayırlısı. kızlar iyiki burdasınız sper oluyooo helede kg verenleri duyuncaa insan hırslanıoo:KK1:

hosgeldınız kızlarrr..sevacım sen nerelerdesin yaa hadi koş gell:KK9:

geldim kızlar bilgisayarım pozulmuşdu heç düzelmiyecek sandım çok üzülmüşdüm sizleri burda tek başına bıraktım diye amma geldim buradayım artık:KK49:kaçamak yapmamak için kendimi zor tutdum iyi bi netice farkı oldu yarın pazar ertesi her kes gibi bende yazarım:KK1:

kızlar su içiyormusunuz?suyu unutmayın lütfen yeşil çay rezene çayıda için arada

canım 2sınden bırını sec..yada 1hafta bırını 2.hafta bırını seç yada kendı lıstenı kendın yap..ama unutma 3saniyelik hazzzz icinnn sakınnn yemeee:KK9:

ağzına sağlık canım benim ya ne güzell yazmışsın 3saniyelik hazzzz icinnn sakınnn yemeee
yorumlarınıda okudum ben olmadığım 2.3 günde kızlara iyi bi rehber olmuşsun böyle devam edelim:emir_bebek:

Son düzenleme:
Pazartesi ben 3.haftaya başlıyorum 1.listeye geri başlıyorum yani bu iki hafta benim için iyi geçti 98 kilodan 94.1 kiloya düştüm 3.9 kg azaldım benim için çok iyi bakalım bu hafta neler olacak

Pazartesi ben 3.haftaya başlıyorum 1.listeye geri başlıyorum yani bu iki hafta benim için iyi geçti 98 kilodan 94.1 kiloya düştüm 3.9 kg azaldım benim için çok iyi bakalım bu hafta neler olacak

tebrik ederim canım çok iyi netice sakın pes etme

kızlar bu gün çok erkenciyim horuzlar banlamadan ben bilgisayar başındayım:KK49:kızlar sabah tualetimide yaptım ve ac karnıma tartındım ve 1 haftada 2kilo 400 getmiş sizde yazın bakalım her kes başarılı ola bilmişmi?

Son düzenleme:
Sabah sevincimden ne yapacağımı bilemedim sabah tuvaletten sonra bende tartıldım ve 93.5 kg geldim bu sabah itibari ile tam iki hafta dolmuştu ve ben 4.5 kg verdim inanılmaz bu diyete daha bir gayretle sarıldım ve sonuçları burdan paylaşacağım

ben de bu diyete baslamaya karar verdim bugun. cok ufak degisiklikler yaptim, limon yiyemem midem rahatsiz. sabahki limonu cikardim, bir de sut icemiyorum yerine soya sutu kullanicam. gerisini aynen uygularim artik. 80 kilo ile basliyorum, 1 hafta dayanip da diyeti yaparsam haftaya yazarim. sans dileyin bana...

merhaba ben de öncelikle kendimi tanıtayım.Ben 1.64 boyunda 76 kilo bir ev hanımıyım.3,5 yaşında bir kızım var ve uzun zamandır bu kilolarımla uğraşıyorum.Kızım 9 aylıkken diyetisyene gittim 74 kilodan 65 kiloya 2,5 ay gibi bir zamanda indim.Fakat koruyamadım ve tekrar kilo aldım hemde bu sefer 80 kilo olmuştum.Şu an yine diyetisyene gidiyorum ama eski diyetisyenime ulaşamadım.şimdi de öylesine takılıyorum 10 günde bir tartılıp geliyorum işte..Bir türlü motive olamıyorum.2 gün diyet yapıyorum 3.gün bırakıyorum.Of of çok istikrarsızım.Uzun zamandır bu siteye takılıyorum 2-3 ay öncede üye oldum ve 70-79 kilo beraber zayıflıyora takılıyorum.sonra akşam araştırma yaparken sizin topiği gördüm hııı işte aradığım buydu dedim ve atladım.Sabah itibariylede başlamış bulunuyorum.İnşallah iyi giderde bende sizlerle paylaşabilirim..:KK1::KK1::KK1:

herkese mutlu pazartesiler :KK3::KK3:
yeni gelenlere hoşgeldiniz,kilo verenlere tebrik edildiniz demek istiyoruummmm :KK76:

evettt bugun ilk gunum bu diyette
sabah: 1 dilim ekmek, light peynir maydonoz(az limonlu) yedim

Son düzenleme:
selamlar hanımlar,
haftasonu acaip kaçırdım,kaçırmak ne kelime göçürdüm yani resmen,

ama sabah bir haftasonunda tartıldım 1.200gr. vermişim.
Bence fena sayılmaz.Eğer haftasonu devam edebilseydim 2 kilo garantiydi.

81.4 kilo idim,80.2 kiloyum bugün..

kızlar bu gün çok erkenciyim horuzlar banlamadan ben bilgisayar başındayım:KK49:kızlar sabah tualetimide yaptım ve ac karnıma tartındım ve 1 haftada 2kilo 400 getmiş sizde yazın bakalım her kes başarılı ola bilmişmi?

Sabah sevincimden ne yapacağımı bilemedim sabah tuvaletten sonra bende tartıldım ve 93.5 kg geldim bu sabah itibari ile tam iki hafta dolmuştu ve ben 4.5 kg verdim inanılmaz bu diyete daha bir gayretle sarıldım ve sonuçları burdan paylaşacağım

süpersiniz hanımlaaarrrrr:KK9:
bak ben de gevşekten almıştım,toparlayayımmm:18:

X