Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bugün yine dukan ürünleri aramaktan ayacıklarıma kara sular indi vallahi dukanın dediği ice tea uludağ portakal gazoz bunların hiçbirini bulamadım he birde şu pınarın yağsız süt tozunu bulamadım yalnız bir yerde ice tea ligt oda teneke utuda olanlardan buldum bikaçtane aldım ya valla siz nerelerden alıyosunuz var bunlar her yerde ama ligt değil işte

sen nerde oturuyorsun ben almadımda dün migrosa gitmiştim bu dediklerinin hepisi var orda.ama layt süt tozunu hiç görmedim.daha duydum onuda o da vardır büyük ihtimail.ben geçen gün şu 3.bir arada olanların laytını buldum ondan almıştım.tadı harikaaaaaaaaa.

valla ben göğüsleri dikleştirebilirmiyim diye arıyordum kk da çörekotunu gördüm bi okuyun isterseniz 3 gündür almış olmama rağmen ilk kez bugün kullandım güya dolgunlaştırıp dikleştiriyormuş yağıyla 5 dk ovmak gerekiyormuş ayrıca aç karnına 3 kez alınırsa zayıflatıyo diyolar ben içmedim ama denesem mi
canım ben aylardır çörek otu yağını kullanıyorum ilk zamanlarda faydası oldu ama sonra bi etkisi kalmadı.......ona rağmen hala kullanıyorum kk de doğal göğüs büyütme yöntemleri sayfasında kurt üzümünden söz ediyorlar goji beri ile aynı şeymiş...dukan diyetinde kullanılıyor ben de kullanmaya başlıyıcam belki bir taşla iki kuş vururum:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kızlar annem diyorki sana bu site çok iyi oldu bizden fazla ilgileniyorsun.paylaşacağın arkadaşın çok oldu diyor.bide ben burda rejimde olduğumu hiçkimseye söylemedim onun için insan bişeyleri paylaşacak arkadaş arıyor.tıpkı sizler gibi.:KK71::KK71::KK71::KK71:bu çiçekleri sizlere gönderiyorum.

kızlar annem diyorki sana bu site çok iyi oldu bizden fazla ilgileniyorsun.paylaşacağın arkadaşın çok oldu diyor.bide ben burda rejimde olduğumu hiçkimseye söylemedim onun için insan bişeyleri paylaşacak arkadaş arıyor.tıpkı sizler gibi.:KK71::KK71::KK71::KK71:bu çiçekleri sizlere gönderiyorum.

teşekkür ederim canım sizlerin duasıyla temiz çıkar inşallah.bu günden yemegimi hazırladım.bu arada bugünde 700gr gitti.

inşallah hayırlı haberlerle gel...kesin çok iyi çıkıcak sonuçlar bizede süper moral olucak..bende yakında yaptırmayı düşünüyorum zira sağlıksız diyenlere elimde bi kapak olsun istiyorum:)

canım bak sen 1 hafta kaçamak yapma kilolar düşünce motivasyon yükselecek ve hedefine ulaşman için hiçbir engel olmadığını göreceksin.bunlar hep biribirini etkileyen şeyler.bazı kilolarda uzun süre takılıyoruz vücut direnç gösteriyor ve sonra biz kaçamaklarla ona istediğini vermiş oluyoruz o da kendini korumaya alıyor.o kendini korudukça biz ona daha fazlasını veriyoruz ve o yeniden depolamaya başlıyor.halbuki o noktada ona istediğini vermsek mecburen stoklarda harcıyacak ve kilolar gidecek ve bizde gaza gelip daha sıkı sarılacağız.bu böyle bir kısır döngü ama senin iraden bu kısır döngüyü biyerlerde kırmalı ve kilolar gitmeli ve zafer senin olmalı.vücudunu 2.bir kişi olarak düşün.ona yaşaması için gerekeni vermeli ama fazlasını asla:KK34:

doğru söze ne denir vücuduma yani ikinci kişiyi fazla şımartıp yaşaması gerekenden fazlasını verince o da bana al sen taşı bu fazlalıkları sen sebep oldun diyo tabi tuttum bu lafı

inşallah hayırlı haberlerle gel...kesin çok iyi çıkıcak sonuçlar bizede süper moral olucak..bende yakında yaptırmayı düşünüyorum zira sağlıksız diyenlere elimde bi kapak olsun istiyorum:)

yaptırın bence kimse için değilsede kendin için.çok şükür benim bir problemim yok sadece böbrekte biraz ağrı oluyor bazen o kadar.ama yinede yaptırıp kafam rahat bir şekilde devam etmek itiyorum.

inşallah canım.benimde zaten bir sorunum yok ama biraz böbrekler ağrıyor bazen.ama yinede kontrolleri yaptırmak için.bence sende yaptır kendin için.en azından kafam rahat devam edecem.

bide arkadaşlar mesela saf protein günün aşağı yukarı ne yiyorsunuz.hemde yemek fikri.

mesela benim bugün saf protein günümdü..sabah 1 yumurta bikaç parça peynir çay 2 tanede yulaflı poğaça yedim..öğlen yoldaydım eve gelince hemen bişi hazırlıcak vaktim yoktu saat 3 gibi bi paket ton balığı ve yanında kuru soğan..akşamda 3 parça ızgara tavuk gene soğan ve cola..ama benim favorim saf pro gününde yulaflı çorbalar ve somon balığı tavsiye ederim..yanında soğan maydanoz salatasıyla süper doyurucu ve lezzetli ve sağlıklı:)

canım benim bu öpücükler de sana:KK54:ben de bizimkilerden gizli yapıyorum:KK1:

sen nerde oturuyorsun ben almadımda dün migrosa gitmiştim bu dediklerinin hepisi var orda.ama layt süt tozunu hiç görmedim.daha duydum onuda o da vardır büyük ihtimail.ben geçen gün şu 3.bir arada olanların laytını buldum ondan almıştım.tadı harikaaaaaaaaa.

hatta light nescafe gördüm geçen gün migrosta

yaptırın bence kimse için değilsede kendin için.çok şükür benim bir problemim yok sadece böbrekte biraz ağrı oluyor bazen o kadar.ama yinede yaptırıp kafam rahat bir şekilde devam etmek itiyorum.

böbrekteki ağrı ürik asittendir işte.bol su iç ki temizlensin.umarım temiz çıkar tahlillerin

X