Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sen nerde oturuyorsun ben almadımda dün migrosa gitmiştim bu dediklerinin hepisi var orda.ama layt süt tozunu hiç görmedim.daha duydum onuda o da vardır büyük ihtimail.ben geçen gün şu 3.bir arada olanların laytını buldum ondan almıştım.tadı harikaaaaaaaaa.

evet cnm marketlerin çoğunda var light süt tozu, cafe mate in %50 yağı azaltılmış mavi paketi var ben ondan kullanıyorum hep,tatlandırıcımda var kendi light nescafemi kendim yapıyorum:KK68:

sen nerde oturuyorsun ben almadımda dün migrosa gitmiştim bu dediklerinin hepisi var orda.ama layt süt tozunu hiç görmedim.daha duydum onuda o da vardır büyük ihtimail.ben geçen gün şu 3.bir arada olanların laytını buldum ondan almıştım.tadı harikaaaaaaaaa.

anladım canım zaten hangi taşı kaldırsam altından migros çıkıyor he ne varsa orda var galiba yoksa bu hatipoğlu falan bimdi gross marketti doğru dürüst bişey yok en iyisi migrosa gitmek farz oldu galiba hem goji beriyde alırım çok sağol hayatım

yaptırın bence kimse için değilsede kendin için.çok şükür benim bir problemim yok sadece böbrekte biraz ağrı oluyor bazen o kadar.ama yinede yaptırıp kafam rahat bir şekilde devam etmek itiyorum.
benimde sağ tarafımda anlayamadığım bir ağrı var ama dukandan önce başlamıştı tam boşluğumda ama sanki beliminde sadece o kısmı ağrıyor gibi yani ben belimmi böbreğimmi ayırt edemiyorum bugünlerde bende bir dr görüncem en nefret ettiğim şeylerden ilki dr gitmektir kızlar bugün yarın diye diye sallayıp duruyom

bide arkadaşlar mesela saf protein günün aşağı yukarı ne yiyorsunuz.hemde yemek fikri.

kıymalı yumurta yiyebiliersin. hatta ben içine ince doğranmış soğan katıp kıymayla kavuruyorum tam ölmezse az su katıp pişiriyorum sonra üstüne iki yumurrta kırıyorum bu kahvaltıda. yemekte ise tavuk ya da köfte yanında yoğurtla iyi gidiyor.

merhaba sen de hoşgeldin tatlım....kızımla yaşıtsın nerdeyse o 18 yaşında aman dikkat et vitamin al bağışıklık sisteminiz zayıfladığı an hasta oluyosunuz gençsin metobolizman hızlı daha çok yakar izinli olanları kısma bol ye öpüyorum

hoş bulduk çok sağol :)) izinlileri bol bol yiyorum zaten inş sağlıklı güzel bi şekilde kilo veririm :) ben de çok öpüyorum tşkler bni düşündüğün içinn :)):KK70:

kıymalı yumurta yiyebiliersin. hatta ben içine ince doğranmış soğan katıp kıymayla kavuruyorum tam ölmezse az su katıp pişiriyorum sonra üstüne iki yumurrta kırıyorum bu kahvaltıda. yemekte ise tavuk ya da köfte yanında yoğurtla iyi gidiyor.

teşekkür ederim tariflerinden dolayı.deneyecem lezzetliye benziyor.ben genelde tavuk terbiyeleyip içinede bol sarımsak sonra fırına gönderiyorum.

Arkadaşlar merhaba..

Ben kitabın atak evresini okudum, seyir evresine geçtim şimdi kendimi hazır hissediyorum ve sabahtan itibaren diyete başlıyorum. Bugün atak evresinde kendime yetecek kadar izinli besinlerden de aldım :)
Yalnız şu detayı sorucaktım size..Yağsız süt ürünleri deniliyor ya..Ben sütü de yoğurdu da light aldım. Peyniri de Tansaşta sordm yağsız peynir varmı diye şarküteri kısmında yokmuş bende sütaşın light beyaz peynirini aldım 1000gr tenekede.Yağı azaltılmış falan şukadar miktarda diyor ama yağsız değil tamamen.
Olmuyor mu yani? Sizler peynir olarak ne tüketiyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba..

Ben kitabın atak evresini okudum, seyir evresine geçtim şimdi kendimi hazır hissediyorum ve sabahtan itibaren diyete başlıyorum. Bugün atak evresinde kendime yetecek kadar izinli besinlerden de aldım :)
Yalnız şu detayı sorucaktım size..Yağsız süt ürünleri deniliyor ya..Ben sütü de yoğurdu da light aldım. Peyniri de Tansaşta sordm yağsız peynir varmı diye şarküteri kısmında yokmuş bende sütaşın light beyaz peynirini aldım 1000gr tenekede.Yağı azaltılmış falan şukadar miktarda diyor ama yağsız değil tamamen.
Olmuyor mu yani? Sizler peynir olarak ne tüketiyorsunuz?

bende sütaş peyniri ve yoğurtunu kullanıyorum.(light olanını )hepsinde birazda olsa yağ var sorun etme.gayet iyi.
bu arada hoşgeldin aramıza diyetin kolay geçsin....

melodi santralde hangi sokaktan aldın ne olur hatırlamaya çalış santral benim mekanım bende çok bakındım ama bulamadım

canım o sokakta arkadaşım oturuyor ona baktırdım var deyince hemen gidip aldım şimdi kitabın ayracına baktım yeditepe kitapevi yazıyor alemdağ cad.muhtar sok.no:8/1 tel:0216521.00.00 yazıyor istersen telde sor varsa gidersin ben ordan aldım 19tl ama

anladım canım zaten hangi taşı kaldırsam altından migros çıkıyor he ne varsa orda var galiba yoksa bu hatipoğlu falan bimdi gross marketti doğru dürüst bişey yok en iyisi migrosa gitmek farz oldu galiba hem goji beriyde alırım çok sağol hayatım

goji doğada var orasıda sana yakındır ben bitmişti pazar günü ordan aldım kilosu 50tl

günaydın kızlarr:80:bugün 400 gr eksik çıktım..3 gün öncede malum sebepten 600 vermiştim bu hafta uzun zamandır hızlanmadığı kadar hızlandı kilo verişim:KK66:..tabi yarın öbürgün +200 falan çıkabilir genelde sabitlenene kadar iniyo çıkıyo ama çok şükür 78.400 leri gördüm..umarım herkes mutlu uyanır..herkese güzel birgün diliyorum:KK42:

Teşekkür ederimm:KK71:
Siz neresindesiniz diyetin ve kaç kg kaybınız var?
Zorlandınız mı?

ben 77.300 gr la 30.05.2011 de başladım.bu 16.günüm.seyir evresindeyim.atak günümü 7 yaptım.bu günkü kilom 72.400 toplamda 4900gr kaybetim.yalnız seyirin ilk 8 günü gr kaybetmedim ama 2 günde 1800 gr kaybetmişim.sana koly gelsin.bu diyet kişiden kişye fark gösteriyor.

Günaydın,

Haftasonu kaçamaklarına rağmen 78.2 :KK1: Ya bu arada ben kaçamak dedikçe hiç cevap gelmiyor... Koca forumda bir tek ben mi kaçamak yapıyorum yaaaa ?:KK14: Yoksa kaçamak kelimesi yasaklı da kimse bende yaptım diyemiyo mu? :18:

X