Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet bende sana katılıyorum örnek benim eşim çok şanslı.....diyet yapıyor ama ne yemeliyim ne nedir ne kadar aldırır falan filan hiç bilmiyo ben hazırda bekliyorum ayrona....:KK49::KK49:.diyet sorumlusu ben yiyip kilo veren eşim..:KK56::KK56:.yani anlayacağınız eşim yiyiyo ve kilo veriyo..:nazar::nazar:..ya anlamadım adam eriyomu buharlaşmasa iyi:KK60::KK60::KK60: ginde 500 gr a yakın gidiyo...tam 1 ay önce 88 ile başladı dün baskülde 77 yi gördü..ama kızlar inanınki sanki 5 yaş birden gençleşti...gözüme daha hoş görünmeye başladı...hayde darısı bütün tombiş kocişlerin başına....:KK34::KK34::KK34:

Evet gerçekten öyleler,buharlaşıyormuş diye ben de düşünmüştüm..10 günlük atakta 5 kilo vermişti benim eşimde..
yalnız seninki abartı olmuş yahu..1 ayda 11 kilo , kimsede görmediğim bir hız bu..üstelik öyle çok kilosu da yok..maşallah valla..

ay bak bugun alıcaktım iyiki almamışım.gurmenetten siparişimi veriyim o zaman:KK43:(

bende buğday kepeği kullanıyorum ama şöyle bir sorunum var sadece buğday kepeğiyle krep yapamıyorum yapışıyor tavaya buğday unuyla karıstırıyorum ben:s

siz nasıl yapıyorsunuz kızlar..

yağmurcum, ben dün ilk kez yaptım 1,5 kaşık buğday kepeği, yarım çay bardağı süt koydum biraz bekledim az şişti gibi oldu sonra 1 kaşık lor ve kabartma tozu ekledim baktım katı gibi biraz daha süt ekledim ama böyle sütle kepekler kaynaşmadı , sonra teflona az tereyağ koydum, sildim çok kısık ateşte pişirdim, hatta mutfak işlerinden anlayan babam biraz sonra gelip krebimi tavada salladı oynatmak için biraz çatladı gibi oldu, neyse pek bi zarar görmedi tam pişince kenarlarından oynattım ve spatula ile çevirebildim diğer tarafı da pişti güzel oldu

böyle paylaşımlar bizi motive ediyor :)))
teşekkürler ve boool eksili günler :)))

canımın içi ben hiç öyle bi sorun yaşamadım
Güzelce yapıyorum krebimi sonra tavaya dökyrum (yulaf kepeği galetasının tarifinden yapıyorum bu arada)
sonra altını kısık ateşte bırakıyorum 10 dakikada pişiyo mis gibi oluyo kayıveriyo tavadan
teflonu da zarar görmüyo böylece temizlicem diye :KK1:

amanın ablacım sen nerelere gittin :)))
gebzede misin sen de? Orada mı oturuyosun?
Doğalsan en güzeli diyolar, sen ruşeym kullanmış mıydın hiç?
ruşeym acı valla ben yoğurda katıp yiyemedim onu pek hep lor tatlısı yaptım ya da lorla arıştırıp tuzlu pişirdim aspartam kullanmadan tükettim. Ruşeym alma bence, hem pahalı.

yok şekerimm ben internetten sayfasına girdimdi:))sipariş verdim ödememi neyin yaptım ama kepek istemedim ben şuan zaten ruşeym marka kullanıyorum heralde kalmamış doğalsanınki...yok bebişim ben ataşehirde oturuyorum eksik yazdım sende öle anladın:)evet ya paladyumdaki arifoğlundan alıyodum uyuslar yarım kilosunu 9 a satıyolar:KK47::KK47:

Bugün pro günüm, öğleden sonra biraz acıktım. Baktım tansiyonum da düşmüş, bir tuzlu ayran içtim.
Ayran tabi bildiğiniz yağlı ayran. Light filan değil.
Dün akşam da bir top mado light dondurma yemiştim.
Biraz moral oldu bana.
Suçum büyük mü?
Arada böyle esnemeler olabilir mi?

benimkilerin yanında suç bile değil bunlar. siz kaçamak bile yapmamışsınız.bu kadar küçük şeyi kafanıza takmayın benim yaptığımıda yapmayın:KK9:

ufff cok zor bır hayat.allah yardımcın olsun.aman sen bundan sonra soyle yap boyle yap demıcem.zaten hayatta kendımızden ve saglıgımızdan daha degerlı hııııc bırsey olmadıgını cok zor gunler yasayarak gormussunuz.cok uzuldum.ama hersey sona ermıstır umarım.allahtan bundan sonra sız saglık ve huzur dılıyorum.

aynı zamanda COOK GUÇLU BIR KADINSINIZ.TEBRIK EDERIM.HALA AYAKTASINIZ.:KK9::KK9:

telekkür ederim...hayatta hep en zor olan düştü kaşığıma. aç kalmaktansa baktım yemek daha iyi olacak. yiyorum...pek çok arkadaşım senin yerinde olsak yaşayamazdık diyor. ben zor olan için doğmuşum...Allah dağına göre kar verirmiş. bazen düşünüyorum da...demek ki altından kalkabileceğim bişeyler oluyor hayatımda. bu bana daha bir güç veriyor. bir söz biliyorum..."sınırda yaşamıyorsan çok yer işgal ediyorsun" diyen. çok doğru...

çok tşkler yağmurcumm...nasıl göremedim ben neyse ilave yapayım siparişime çok saol cnmm
telekkür ederim...hayatta hep en zor olan düştü kaşığıma. aç kalmaktansa baktım yemek daha iyi olacak. yiyorum...pek çok arkadaşım senin yerinde olsak yaşayamazdık diyor. ben zor olan için doğmuşum...Allah dağına göre kar verirmiş. bazen düşünüyorum da...demek ki altından kalkabileceğim bişeyler oluyor hayatımda. bu bana daha bir güç veriyor. bir söz biliyorum..."sınırda yaşamıyorsan çok yer işgal ediyorsun" diyen. çok doğru...
:KK9::KK9: süper sözmüş...yaşadıklarımızdan ders çıkartabiliyosak ne mutlu...bende 35 yıllık hayatımda şunu anladım herkese hakettiği kadar değer vereceksin...gerçekten kimse yeter artık sen benim için bunu bunu yaptın artık istemem demiyo ver allah ver..hayat geçiyo bu şekilde

çok tşkler yağmurcumm...nasıl göremedim ben neyse ilave yapayım siparişime çok saol cnmm

:KK9::KK9: süper sözmüş...yaşadıklarımızdan ders çıkartabiliyosak ne mutlu...bende 35 yıllık hayatımda şunu anladım herkese hakettiği kadar değer vereceksin...gerçekten kimse yeter artık sen benim için bunu bunu yaptın artık istemem demiyo ver allah ver..hayat geçiyo bu şekilde

evet...hayatım duygusal vampirler tarafından kanımın emilmesiyle geçti. bazen eşim bazen çocuğum bazen annem babam oldu bunlar. hayatımda en güçlü olduğum zamanlar böyle diyette olduğum zamanlar oluyor. sebebini henüz çözemedim ama galiba kafamın daha iyi çalışmasına sebep oluyor. başımın dik olduğu zamanlar bunlar. çevremdekiler aaa ne ara zayıfladın diyorlar hani 2 kilo alsan farkeden bunu başına kakan çiroz tipler vardır ya hani bayramda gidip halini hatırını sormadan önce ay sen ne kadar kilo almışsın diyen; evet ya "imaj yeniliyorum hep aynı hep aynı olmuyor sıkıldım şekerim" diyorum. sizde de var mı böyle kişilik değişiklikleri? daha bir ayağım yere sağlam basıyor sanki...eskisi kadar ota b..a ağlamıyorum. kendime acımayı bırakıyorum ben diyetteyken.

Merhabalar,
Ben Adana'dayım.Bu ürünü üreten fabrika da Adana'da.Ben de bu markadan almıştım benim kepeğimde aynıydı,böyle kum yer gibi.Bende fabrikayı aradım,bana içinde ki çıtırdayan şeylerin tohum olduğunu söylediler.Onlarda başka yerden alıp elettiriyorlarmış.Elek ince olursa içine tohumlar karışabiliyormuş.Bana öyle dediler.Yani yapacak bir şey yok.Benimki de öylece duruyor.Bir daha almıycam. Rosman'a gelmiş.Cuma günü ellerinde olacakmış.Arayıp haber verdiler.
Selamlar hepinize..

selamlar,
bu açıklama beni hiç ama hiç tatmin etmedi açıkçası. ne demek içinde tohum var?:KK20: tohum ne zamandan beri çatırdıyor?:KK19: resmen tahılı iyi yıkamamışlar içindeki taşları da yulafla beraber ögütmüşler. kesinlikle asla bir daha ru-sheim marka bişi almam. dogalsanın bugday kepegini bulabilmiştim onunkisi en güzel kaba kepek iri iri. ru--sheim marka olanı ise ince.
bide yalan söylüyorlar o kepek dedikleri şeyi test ettirip içinde taş - kum olduğunu ispat ettirmek ve dava etmek lazım aslında ..........

kızlar
herkesin şu ru-sheim marka yulaf kepegi çakması tam yulaf unundan çatırdıyo diye şikayeti var sanırım ben resmen yiyemiyorum dolayısı ile kepekte tüketemiyoum. bunun çatırdamaması için napaiblirim ? atayım mı bilemedim yenmiyo yaa kum gibi çat çut ediyo napim? :KK50::KK50::KK50:

benim zencefil aktardan aldığımda resmen deniz kumu gibi...kıtır kıtır valla onu artık kullanmıyorum yerine buğday kepeği ezmesi ne varsa onu kullanıyorum... diğeri resmen katkı maddeli belli kımle konustuysam yok oyle sorun dıyor demekki içine bir şeyler koyuyorlar zarar vermesinden korkup bıraktım

Hayırlı ramazanlar dukancı arkadaşlar. Tarifler için topic açılmıştı fakat ben linki bulamıyorum bana özelden ya da buradan tariflerin olduğu topic linkini gönderirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin hepinize, sağlıklı kilo vermeler :KK69:

:KK53::KK53: anam barro sensin değil mi...walla eğer sensen çok sevindim..tekrar hoşgeldin aramıza arkadaşım...
yanlış hatırlamıyorsam 4 kilo vermiştin ama sonra bir sağlık problemin olmuştu ve bırakmak zorunda kalmıştın..sanırım geri almamışsın da..şimdi iyimisin peki?

oy oy canım benim nasıl sevindim güzel olmasına anlatamam afiyet olsun canım ama ben bu kepeği hiç beğenmedim ilk regl kriziyle yedim ama arkadaşların dediği gibi arada yerken gıcırdamalar oluyor böyle sanki kum yiyorum gibi rossmandan aldığım ne kadar güzeldi yaa acaba gelmişmidir migrosslara 1 haftaya gelcek dediydi adam ama bugün bir onada baksammı napsam bide yoksa boşa gitmekte var yok ya ruşeym muşeym hikaye ince kummu karıştırıyorlar ne yapıyorlar ben anlamadım gitti yani eşim bile tatlımı yedi ama bunda gıcırdayanlar neki diyor o bile anladı yani dukan size ne yediriyor böle diyor

katılıyorum zeynep ablaa yaa..walla rossmanndakilker çok güzeldi..50 kere aradım yok tur gelcek,tır gelmedi dediler dediler ben de yine gurmenetten aldım maalesef...gelmişlerse bana da haber etsene bi şekil yapıp almaya çalışırım artıkın..
doğalsanın kepekleri nasıl acaba..migroslara gelince ondan deneriz bir de olmazsa.

ay öle mi diyorsun kız ideal eş miyim :KK51::KK51: ay agzından bal damlıyo kız gel sarılcam valla :KK70::KK70::KK70:
ya güzelim aldık ta şimdi atalım mı napak ne dersin hacııı :KK53::KK53: ben zaten baştan beri bugday kepegi kullanıyordum da buna da para verdik yaneee. :26::26:
eşim az önce aradı istanbula gelişim kesinleşti diyo artık yol parası izmirde otel masrafı yok dolayısı ile bizde belimizi dogrulturuz inşallah diyorum:KK34::KK34::KK34:
ay çok şükür yaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada acıktım karnımı doyurmak için bünyeye sütü yoordu bastrıdım oda uyku yapıyo bi çift kürdan daa kap gel bebe :KK53::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60::KK60:

not: oruçlu olan arkadaşlar umarım canınız çekmemiştir özür diliyorum :KK43:(

canım kepeği kek yaparak filan tüket..öyle de gıcırdıyor arada bir ama en azından yeniyor :)
yağmurum migrosa geldiyse bize de haber et...hem doğalsan hem rusheimin y.kepeğini kullanan var mı aranızda? doğalsanınki umarım daha güzeldir..

ay bak bugun alıcaktım iyiki almamışım.gurmenetten siparişimi veriyim o zaman:KK43:(

bende buğday kepeği kullanıyorum ama şöyle bir sorunum var sadece buğday kepeğiyle krep yapamıyorum yapışıyor tavaya buğday unuyla karıstırıyorum ben:s

siz nasıl yapıyorsunuz kızlar..

yağmurum gurmenetteki de rusheim marka zaten ??? yani şu takırdayan ve gacırdayan :KK9:

yok şekerimm ben internetten sayfasına girdimdi:))sipariş verdim ödememi neyin yaptım ama kepek istemedim ben şuan zaten ruşeym marka kullanıyorum heralde kalmamış doğalsanınki...yok bebişim ben ataşehirde oturuyorum eksik yazdım sende öle anladın:)evet ya paladyumdaki arifoğlundan alıyodum uyuslar yarım kilosunu 9 a satıyolar:KK47::KK47:

bende ataşehirdeyim bendeee:KK52::KK52::KK52:

canım benimkisininde bi gıdığı vardi ki sorma şimdi ise eser yok...hayde darısı seninkininde başına canım...

inşallah canım hele bi gelsin de sag salim

canım kepeği kek yaparak filan tüket..öyle de gıcırdıyor arada bir ama en azından yeniyor :)
yağmurum migrosa geldiyse bize de haber et...hem doğalsan hem rusheimin y.kepeğini kullanan var mı aranızda? doğalsanınki umarım daha güzeldir..

ya vuvucan valla ben onu yerken o çatırdadıkta midem bulanıyo napçam bilmiyorum atıcam sanırım :KK43::KK43::KK43:

kızlar çarşamba günü 53,7 ile başladım dün itibariyle 50,6 yım :) . birde ben vejetaryan beslenmeyi sevenlerdenim öyle et te yiyemedim. sütcül oldum nalayacağınız:)

yağmurum gurmenetteki de rusheim marka zaten ??? yani şu takırdayan ve gacırdayan :KK9:

walla bilmiyordum yağmurum..daha doğrusu ben bu siteden alışveriş yaparken sadece rusheim marka satıyorlardı..ben de burdan deneyeyim bir kere de olmazsa...bu arada yolanda ben buğday kepeğini beğenmiştim rusheimin yaw..ama doğalsan kullanmadım hiç..doğanınkini kullanmıştım daha önce.

bugün pro günüm, öğleden sonra biraz acıktım. Baktım tansiyonum da düşmüş, bir tuzlu ayran içtim.
Ayran tabi bildiğiniz yağlı ayran. Light filan değil.
Dün akşam da bir top mado light dondurma yemiştim.
Biraz moral oldu bana.
Suçum büyük mü?
Arada böyle esnemeler olabilir mi?

hiç de büyük değil gayet normal bence sıkma canını

X