eltim hafta ici ziyaretimize gelecekmis...

nio

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
2.542
1.631
Buyursun gelsin tabiki...
Yeni tanisiyoruz bu eltim istanbulda yasiyor benden bir numara buyuk eltim.
Ben en kucuk gelinim.
İlk basta hic sevmemistik birbirimizi sonra sobra konustuk isindik felan...
Onun oglu 7 yasinda benim kizim 1,5 yasinda.
Kizim icin alisverise cikacaktik, bizde gelelim beraber cikalim dedi olur dedim.
Neyse o gun onlarin isi varmis biz ciktik onlar kaldilar.
Ben alisverisimi tamamladim.
Ertesi gun beraber gitmeyi teklif etti ama i beraber gezmekmis.
Bende olur dedim eslerle geziyoruz erkek milleti sikiliyor kadin kadina alisveris daha iyi olur diyede konustuk.
Sonra beraber ciktik eslerimizde vardi o gunu gerin mi deyim bi degisiklerdi.
Arabadan indik bir sure kari/koca kendi aralarinda konustular ben el salladim hadi diye.
Bana sen ne alacaksin dedi istersen siz gidin biz de kendi alacaklarimiza bakalim sonra biyerde bulusuruz dedi.
Ben yok ya alacagim birsey dunde mesajimda yazmistim biz alisveris isini bitirdik senlen gezeyim diye geldim ama guzel bisey gorursem alirim dedim.
Beraber yola koyulduk her magazaya girdigimizde sizin isiniz varsa gidin dedi..
4 kez galiba!!!

Her seferinde seninle konustuk ya hani beraber gezelim erkeklerle gezmekten yegdir dedik ya dedim
Guncelleme;
Ben Olayı biraz eksik anlatmışım
gezmeye gittiğimiz yer bir ilçeden ile
bir kaç saatlik bir yol
plan eşler Çocuklara bakacak bir gidecektik
sinemaya falan gidecektik
ve çıkmadan evvel bana birçok defa mesaj gönderdi Hazır mısın Çıkıyor muyuz Gidiyor muyuz diye
son olarak burası sanal bir platform diye hakaret edemezsiniz

Son düzenleme:
Buyursun gelsin tabiki...
Yeni tanisiyoruz bu eltim istanbulda yasiyor benden bir numara buyuk eltim.
Ben en kucuk gelinim.
İlk basta hic sevmemistik birbirimizi sonra sobra konustuk isindik felan...
Onun oglu 7 yasinda benim kizim 1,5 yasinda.
Kizim icin alisverise cikacaktik, bizde gelelim beraber cikalim dedi olur dedim.
Neyse o gun onlarin isi varmis biz ciktik onlar kaldilar.
Ben alisverisimi tamamladim.
Ertesi gun beraber gitmeyi teklif etti ama i beraber gezmekmis.
Bende olur dedim eslerle geziyoruz erkek milleti sikiliyor kadin kadina alisveris daha iyi olur diyede konustuk.
Sonra beraber ciktik eslerimizde vardi o gunu gerin mi deyim bi degisiklerdi.
Arabadan indik bir sure kari/koca kendi aralarinda konustular ben el salladim hadi diye.
Bana sen ne alacaksin dedi istersen siz gidin biz de kendi alacaklarimiza bakalim sonra biyerde bulusuruz dedi.
Ben yok ya alacagim birsey dunde mesajimda yazmistim biz alisveris isini bitirdik senlen gezeyim diye geldim ama guzel bisey gorursem alirim dedim.
Beraber yola koyulduk her magazaya girdigimizde sizin isiniz varsa gidin dedi..
4 kez galiba!!!

Her seferinde seninle konustuk ya hani beraber gezelim erkeklerle gezmekten yegdir dedik ya dedim.
Ama sanki basindan atmak istedi bariz hissettim bunu.
Ama onceki aksam aman mutlaka goruselim mutlaka kiz kiza cikalim gibi konustuk
neyse...
Birde hicbirsey begenmedi pahali buldu eside gergindi...
En son beraber buyuk bir cpcuk magazasina gidelim dedim hadi oyleyse dedi ama surdan sunu alacaktim ben sen git o magazaya ardinizdan geliriz dedi bende ama benim alacagim hic birsey yok dedim madem oyle ayrilalim dedim tamam dedi optu frlan ama bozuldugumu anladi.
Tum gun soylendim...
Simdi hafta ici bize geleceklermis istanbula donmeden.
Ama ben gonul kuskunlugune vermistim.
Buyurun gelin dedim.
Sizce neden boyle davrandi ki?
O gün size anlatmadığı bir şeyler olmuş kadının tadı kaçmış kocasıyla o konuları konuşuyorlardı büyük ihtimalle

Hem kadin kadina gezmek istio sonra basindan saviyo..
Geldiginde mutlaka konuyu acmalisin neden oyle yaptigini sormalisin. Tuhaf davranis sergilemis gercekten:KK53:

Eşi yanında yokken bir şey konuşacaktır belki, kocası gelince rahat edememiştir, size de belki durumu anlatmaya gelecektir.Ya da sadece dengesizdir.

Gelsinler, olurunu yapmışsın. Ama bununla öyle iyi bi akrabalık ilişkisi olmaz, hani mesafeli ol diyoruz ya, bununla bi tık daha mesafeli ol bence.

O gün size anlatmadığı bir şeyler olmuş kadının tadı kaçmış kocasıyla o konuları konuşuyorlardı büyük ihtimalle

Esiyle sorunlarini kv gorumce diger eltilerimi hep anlatir...
Cokca konusuruuz o konulari tavrini ben kendi ustume aldim

bariz bi problemleri olmuş yanınızda kalarak sizE belli etmek isememis eltiniz.
çok lu iyimser düşündüm acaba ?
kendime şaşırdım şuanda:KK76:

Hem kadin kadina gezmek istio sonra basindan saviyo..
Geldiginde mutlaka konuyu acmalisin neden oyle yaptigini sormalisin. Tuhaf davranis sergilemis gercekten:KK53:

Bu konuda kararsizim hic konusunu acmamak mi daha iyi yoksa soylemek mi

Esiyle sorunlarini kv gorumce diger eltilerimi hep anlatir...
Cokca konusuruuz o konulari tavrini ben kendi ustume aldim
Bence konu bu sefer onlar değil gibi.anlatamadığı bir şeyler olmuş belki kendi ailesi ile ilgili

Eşi yanında yokken bir şey konuşacaktır belki, kocası gelince rahat edememiştir, size de belki durumu anlatmaya gelecektir.Ya da sadece dengesizdir.

Diger eltilerimden bir kac kazik yedim...bu bari normal olsaydi

Kadının tadını kaciran bişey olmuş belli ki
Size de söyleyememiş keşke anlayış gösterip ikinci kez söylediğinde ayrı takılmayı kabul etseymişsiniz
Cok dengesiz bir karakteri yoksa zorda kalmış ben haksız bulmadım herkesin basına gelebilir

bariz bi problemleri olmuş yanınızda kalarak sizE belli etmek isememis eltiniz.
çok lu iyimser düşündüm acaba ?
kendime şaşırdım şuanda:KK76:

Benim soyle iyi bi kazik yemem lazim yoksa benim kafa basmiyor...
Umarim benle alakali degildir

Bazı insanları anlamamakta fayda var.1 -2 kere daha böyle tutarsizligi olursa gorusmeyin.

X